Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
27. srp 2012

@eva518 víš čím ty mrchy v práci nejvíc naštveš? když si z toho nebudeš vůbec nic dělat a budeš se na ně mile usmívat 😉. A jestli šéf dá víc na drby, než na svoje vlastní mínění, je to blbec! 😉 Drž se.

fykyska
27. srp 2012

@eva518 promiň nemyslela jsem to zle 🙂 rozumím ....

eva518
27. srp 2012

@leeena_4 Děkuju. On je prostě lehce ovlivnitelný. Než dojde na konec chodby, může být všechno jinak.. Já se snažím pracovat a nevšímat si jich, ale nejhorší je, že to o nich vím a ony se statečně přetvařují, že se nic neděje. Si snažím říkat, že mi za to ty lidi nestojí, ale je to hrozný, protože se nemám jak bránit. A Olomouc je malé město a pokud se o mě rozkřikne něco nepěkného, tak se bojím, abych našla jinou práci.

eva518
27. srp 2012

@fykyska Vůbec nic se nestalo. 🙂

eva518
27. srp 2012

@fykyska Nejjednodušší by bylo jim to hned na začátku říct, ale to souvisí s dalšími věcmi a já se rozhodla po rozhovoru s přítelem a mojí velmi dobrou známou, že si to radši nechám pro sebe. Nečekala jsem, že to takhle dopadne.

terulin
27. srp 2012

@fykyska Mě to ukazovalo jednu čárku i v 10 tt (a bylo fuk na co jsem čurala jestli na mamatest nebo blueclear, nebo nějakýho nonamea)... a prý jsem měla hladinu hcg úplně v normě 😀 prostě jsem čurala blbě.... tak ještě neházej flintu do žita!

fykyska
27. srp 2012

@eva518 V tom případě - rozumím - je to moc velká bolest na to aby si to nějaký kráčmery braly do ust 😠

@terulin čůrala blbě 😀 to je také dobré no mě se povedlo snad už všechno a největčí perla byla to jsem sem ani nenapsala 😀 počurala jsem papírek a pak sedím na tej mise a čumím čumím čumím a chtěla jsem si ho natočit směrem k světlu a místo abych ho natočila tak mi vypadl z ruky no a kam jinam 😀 no do ha*>*>$Łłl lu 😀 😀 😀 tak jsem pak ješte koukala do té misy jak bacil do lékarny jestli tam náhodou nezáří dvě čárky

fykyska
27. srp 2012

@terulin a člověče jak je to možné čurat blbě 🙂

eva518
27. srp 2012

@fykyska Já si myslím, že máš ještě tak tři dny čas minimálně. Někdy se to vážně vleče, než tam ty // naskočí.

fykyska
27. srp 2012

@eva518 😵 tohle budou ještě sázky a dostihy 😀 teď už na nic nečurám prdím na to 😕

fykyska
27. srp 2012

HOLKY KOČKY UŽASNÝ MUSÍ JÍT SPÁT JSEM JAK PRAŠTĚNÁ STRAŠNĚ SE MI CHCE - TAK KRÁSNOU DOBROU NOOOC 😵 JSTE ÚŽASNÉ 😎 DĚKUJI VŠEM

terulin
27. srp 2012

@fykyska No to taky nechápu, ale tenkrát jsem čurala úplně zcestně asi 10 dní po té, co jsem si myslela, že by se mohlo mímo povést a měla jsem ducha a pak jsem čekala až jako mine ten 28. den, abych se jako ujistila a ani prd, tak jsem čekala tři dny a zase nic, tak další 3 dny a nic. Běžela jsem k doktorovi a byla ofiko prohlášená za těhotnou, tak jsem si cvičně počůrala papírek už dávno těhotná a nic. Prostě neumim čůrat na papírky 😀 😀 😀

lenickan
27. srp 2012

@froka tak to slyším prvně pokud se jedná o ten NT screening tak tam je fakt důležité to načasování a na krev ve 12tt apozději je je pozdě... I s Ani jsem to takhle měla a v každé knize to taky tak píšou... tak nevím...🙂

lenickan
27. srp 2012

já jdu taky do peří jsem přiblblá až hanba a kdo ví co bude v noci a ráno opět šichta🙂

turcice
27. srp 2012

@fykyska kočičko dobrou noc..a držím palce at ta mrcha nepřijde 😉 😉 😉

ladydi
27. srp 2012

@aagnes no ať si to počítají jak chtějí 😀 hlavně že je tam en pupís a to mímo 😉 kolikrát si říkám, že to žvatlání o těhu Ti tady asi musí vadit ☹ no ale nebooj, brzo budeš mít taky prdíska v pupíku a budeš nám tu povídat o nevolnostech a tak 😉 a za rok už budeš lítat s kočárkem 😉

ladydi
27. srp 2012

@fykyska ženská, já měla prvního ducha až 13DPO 😉 takže ještě klid

ladydi
27. srp 2012

@terulin no tak jak Tys teda na ty testy čůrala, to nepochopím 😀 doufám, žes nečůrala na modrej proužek 😀 😀 ale tak třeba funguješ nějak originálně a prostě Ti to do moči nejde, no.

ladydi
27. srp 2012

@eva518 to jsou čůůzy 😠 no ženský jsou svině, já to říkám pořád, chlapskej kolektiv je vždycky lepší, tím nic proti vám tady děvčata 😅 😀 ale chlap není taková svině a nedělá v kolektivu takový dusna jako baby 😠

maximka33
27. srp 2012

@terulin teda, já ani nečůrám na papírek, čůrám do kelímku a tam pak nořím test 🙂 na test byc se asi netrefila dostatečně

maximka33
27. srp 2012

holky, tak jsem se zas chytla s mamkou, co tu měla malého týden hlídat. ona je fakt divná. dneska malého vzala 2x na hřiště.. a když jsem se ptala, jestli mi nějak pomůže, že mi už pomohla, že malého vzala ven.. ale jako pomoc v domácnosti žádná. prý se to s ním nedá... no vůbec to není pravda, on je už hodně samostatný a umí si hrát sám. nebo je sám na zahradě. vkaždém případě si s ním ani nehraje.. to je fakt babička na baterky. a už samozřejmě hrozila, že pojede domů... ještě že jsem na neschopence a můžu ho hlídat sama...

froka
28. srp 2012

@lenickan nevím, já jsem prvně byla taky nejdříve na krvi a za 14dní na utz, ale je fakt, že tam přišla holčina a jí to taky udělali hned, protože už za 14dní nemohla přijet. Ale v té FN to tak dělají normálně a prej je to tam vyhlášené a výsledky jsou kvalitní, je to kapacita, ale taky jsem se nejdřív divila, že je odběry i krev dohromady, ale asi na tom nic zvláštního není.

froka
28. srp 2012

@maximka33 ahojky, včera byly asi erupce na slunci, já jsem se večer chytla s manželem ☹ a kolegyně v práci se svým taky.

ladydi
28. srp 2012

@maximka33 koukám že včera byly nějaký erupce, já byla včera z mamky už taky tekutá. Každej den ráno čeká na námku až pojedu s malou do školky, takže se vidíme, pak mi asi za půl hodiny už zase volá pak mi během dopoledne volá ještě znova. O půl 12 mi volala co jsem měla k obědu, jako nevím proč bych měla jíst tak brzo. o půl 1 mi psala kolikátá je u Dr. Měla jsem se tam s malou stavovat po školce, jenže ona ještě ve 3 nebyla doma, tak jsem si malou vyzvedla a jela s ní domů s tím, že teda dnes budu mít klid a nemusím k ní. No ve čtvrt na 4 mi volala celá nasraná, že jako už je od Dr. a že si myslela že jí odvezu do lékárny atd. No tak jsem jí řekla, žedneska už teda jako se mi nikam nechce. Takže budu muset jet s ní dnes, s tím že si vymyslela, že do lékárny pojedeme do Hronova, což chápu, ale do řeznictví musíme jet do Police. No takže malou vezme ze školky ve 12, abysme pak neměli moc málo času. No a dnes už tam zase musím na oběd 😠 a to mi pak volala ještě jednou a řešila to samé. Já si z ní asi brzo hodím mašli. Víšjá mám svojí mámu ráda, ale tohle už je prostě vrchol a to mi ještě řekne, že mi jako nechce organizovat život, ale že tak a tak. Takže nic si z toho nedělej beruško, rodiče jsme si holt nevybírali.

ladydi
28. srp 2012

@froka musím se smát 😀 erupce, obě jsme psali spolu, já jedu teď s malou do školky 😉

froka
28. srp 2012

@ladydi jo no, mysleli jsem na stejnou věc 🙂
mamka taky pořád volá, ale já to chápu, protože je teď pořád s tátou sama a potřebuje si s někým povídat, snažím se tam jezdit, a když cokoliv potřebuje, tak jen zavolá a já ji nakoupím atd., to zase ségra jí ani nezvedne telefon, ale taky už mě někdy nebaví, jak furt volá a ptá se jestli nechci guláš, rizoto, buchtu, včera to byly zase kynuté knedlíky. Ona totiž neumí teď vařit pro dva, je zvyklá vařit pro šest, když jsme ještě bydleli všichni dohromady a tata toho moc nesní, tak pak neví co s tím. 😀

ladydi
28. srp 2012

@froka problém je ten, že já jak jsem těhu skoro nejím a skoro nic mi nejede. A ona na mě jen řve. Mě stačí teď třeba jen polívka a druhý už mít nemusím a maso už vůbec mi ne chutná no a ona na mě ječí, že jíst jako musím a že maso potřebuju a že se musím přemoct a podobný kydy. No a tuhle se ptala jak dělám rajskou, tak jsem jí řekla, že jí mám ráda prostě hodně moc sladkou, jako ve školce a hlavně tam musí dát dva hřebíčky a kousíček skořice. No a co udělala, jeden hřebíček a 3kousky skořice, no ale budiž, to by mi nevadilo, jenže ta polívka nebyla absolutně sladká a já ji fakt jinak než sladkou nesnesu, tak jsem se nejprve bála, ale pak jsem jí jen poprosila, jestli bycch si mohla podat cukřenku a ta na mě začla ječet jak magorka, že jako je to sladký dost, že tam cukr dala a podobně. Popravdě, fakt si raděj uvařím sama v klidu a jen pro sebe. Tyhle výlevy mě fakt že nebaví. Mimochodem kdyby viděla, že jsem si dala do talíře ještě 3lžičky cukru, tak by jí asi odvezli s infarktem 😀 Ale já prostě miluju rajskou jak polívku tak omáčku, ale musí být sladká a ne sladkokyselá a nic jinýho.

turcice
28. srp 2012

ahojky holky..tak u nás se erupce naštestí vyhla..naopak daly jsme s manžou večer druhé kolo..jen malinko nerozumím tomu,že podle mě ovulka byla včera,večer hleník a byl i narůžovělý takže jakoby lehké špinění a bolelo mě fakt dost břich hlavně pravý vaječník..ale ovu test ještě neukázal dvě stejně silné čárky..dnes už mě břicho nebolí..zatím 😉 a špinění taky ustoupilo..tak se v tom vyznejte.. 😀 😀 😀
@froka Kačenko asi jste unavení z toho snažilkování 😒 ale bude dobře zase...u nás to už dlouho nebylo ale právě proto to taky brzo čekám že pak člověk vybuchne kvůli blbosti a já jsem na to expert,přiznám se,že poslední dobou mě neskutečně vytáčí Míly syn co s námi žije 😝 a ve mě to nějak graduje..je hrozně nesamostatný...a musíš mu všechno říct stokrát 😒 je mu 13let a včera pochcandil celej záchod a i kolem a nechal to být...a já zase zuřila..ani rohlík si nenamaže..já vím..je to špatně..měla bych ho mít jako vlastního ale..... 😒 😒 😒

froka
28. srp 2012

@ladydi to chápu, někdy je to o nervy, ale co naděláme, někdy je lepší je nechat při tom jejich názoru, ať je klid.

froka
28. srp 2012

@froka tak to už máš po ovulce, ty čárky někdy nemusí být úplně stejné, u někoho je ta hladina LH na vrcholu jen na chvíli a nemáš šanci ji v tu danou chvíli zachytit a to špinění je pravděpodobně ovulační jak praskl folikul, takže už si můžeš dát pohov 🙂