Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
28. srp 2012

@leeena_4 díky, budu si to pamatovat. nevíš ještě tu dobu, ve které se to má stihnout?

leeena_4
28. srp 2012

@maximka33 celkově se musí dělat NT utz max v 13+6, později už to není vůbec vypovídající.
A krev pokud je to rozdělené se bere tuším maximálně do 11t, ale to už nevím přesně

mircisek
28. srp 2012

@leeena_4 Leni, já jsem se chtěla zeptat, kdy Ti řekli, že máš vysadit magnézko. Kamarádka má termín o 3 dny později než ty a ještě pořád ho bere. Řekla bych, že už nejvyšší čas ho vysadit.

leeena_4
28. srp 2012

@mircisek noo, to už ho teda musí vysadit hned. mě řekli, že max. do 34 - 35 tt 😉

happyfrog80
28. srp 2012

ok diky moc

mircisek
28. srp 2012

@leeena_4 Díky moc.

maximka33
28. srp 2012

holky, jak se máte, co děláte? dítě si tady hraje s vláčky a nechce jít ven. ale zase se šel vykoupat do bazénu, co má jen 20 stupňů, tak se teď asi potřebuje zahřát.

fykyska
28. srp 2012

@maximka33 Ahooj, já jsem na prášky strašne jsem se chytla se šéfem vyřval mě z kanceláře a řekl mi cituji : s tebou příště vyrazím dveře !!!!! máme problém s kontakty na centrály pojištoven a náš šef tomu rozumí jak koza petrželi a to co předvedl na mě byl vrchol - kolegyně už mu řekla že to přehnal ! 😒 odešla jsem s pláčem protože na mě křičel že mě nebude posloucat co si to jako dovoluji řici že mi nemáme kontakty ! přitom kdyby mě nechal domluvit ví že jsem chtěla řici že nemáme kontakty na určitá pracoviště co potřebujeme!! hrozný takže jsem na něj začala že na mě teda nebude řvát že co si to dovoluje ke mě - chová se ke mě jako k dorotě ze statku křičí když dám špatně smetanu ke kávě, když si dovolím něco řici -a já jsem hotová buď do měsíce odejdu jako těhotná na PN nebo dávám výpověď a jdu na pracák za ty peníze za to co všechno musím zvládat - a ještě na mě bude řvát jak na fakana 🙄 ☹ jsem uplně hotová

maximka33
28. srp 2012

@fykyska no pěkně děsnej je tvůj šéf... nemá ani špetku vychování! muselo to být pro tebe hrozné.. taky by mě to rozbrečelo.

fykyska
28. srp 2012

@maximka33 jsem v šoku - uplně hotová... Začal se takhle chovat co dostal funkci jinak to byl príma chlap co by mě věkem mohl dělat taťku takže rozumný dospělý muž ---- ale teďka no jo dej volovi funkci - ☹ ☹ 😔

@froka hele číčo tys mi psala o tom hojným výtoku v období těhu viď ? 😉 Tak už jsem se s ním ráčila seznámit skrz naskrz na kalhotkách 😀 muže to být ono

maximka33
28. srp 2012

@fykyska ty brďo, že by??? zítra určitě testni ráno, to by mohlo být hcg silnější!!

fykyska
28. srp 2012

@maximka33 No rano sem měla trošku na gaťkách pak jen maličko nic extra prostě bežný tok výtok a teďka přes kalhotky hustej bílej taková kašička ne hrudky ale kašička 😀 tak já nevím třeba je to před ms kdo ví

fykyska
28. srp 2012

@maximka33 no a čípas tvrdej možná trošku dál než včera - hlouběji v pochvě ale stále dost hmatatelný - hromada bílehé výtoku a neotevřený

frapik
28. srp 2012

Ahoj holky, můžu k vám? Mám za sebou 2 zamlklé potraty a snažíme se tento měsíc znovu o štěstí.

frapik
28. srp 2012

@froka Ahoj 🙂 co nového?

maximka33
28. srp 2012

@frapik ahojky, vítej mezi námi.

fykyska
28. srp 2012

@frapik Ahoj vítej v brebentišti , mrzí mě tvá ztráta 😔 snad bude brzo splněno vše po čem toužíš 😵 - myslím že tady si správně je tu takové správné brebentiště můžes si zde odfouknout od všeho co tě trapí a bolí holky jsou tady užasnéééé každá z nich je ojedinělá duše co ti pomůže a pochopí 😉 dále je zde letecká základna všech snažilek a utulné utočiště všech krásných spokojených maminek i skoro maminek 😅 😅 😀 zkrátka nic tu není tabu

frapik
28. srp 2012

@fykyska ahoj, kolikátý den cyklu jsi?

fykyska
28. srp 2012

@frapik 28 DC - vede se tady taková přehledná tabulka kde jsou vypsané všechny holky snažilky co tu brebentí a nad tím jsou holčiny co již našly dvě // čekají nebo už porodily - taková motivační informačni tabulka - najdeš jí na předchozích stránkách -a každý den se aktualizuje 🙂 to kdybys jí nemohla najít 😉

frapik
28. srp 2012

@fykyska tak to vypadá na těhu hlen 😉

fykyska
28. srp 2012

😉 @frapik 😉 doufám v něj - ale se mnou je to divoké 😀 kdo ví lide míní pan buh meni 😉

turcice
28. srp 2012

@fykyska no tak Veruu tak to bych s mou náturou asi nerozchodila 😒 takový jsou nejlepší..a asi bych si pustila hubu na špacír tedy jak se znám nebo bych to obrečela... 😒

frapik
28. srp 2012

@fykyska to jo 🙂

turcice
28. srp 2012

@fykyska Veruu s tím hlenem to vypadá slibně 😉 😉 😉 😉 😉 😉

froka
28. srp 2012

@fykyska no to je kokot! Já nevím, ale asi bych se taky složila. To je teda expert. No už abys byla na PN a jak to tak čtu, tak se jasná. Jestli ty nejsi těhu, tak fakt nevím. : -)

froka
28. srp 2012

@frapik Ahoj Pavli, no vítej mezi námi, jsem ráda, žes tady taky zavítala, mně to tu fakt pomohlo a někdy se tu i pořádně zasměješ, co určitě každá potřebujeme. 😀 Je fajn, že máš genetiku ok, tak už směle do toho! Držím pěstičky! 🙂

turcice
28. srp 2012

@froka Moje řeč Kačí 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 // tam určitě budou!!!!!

turcice
28. srp 2012

Jinak holky taky mám zmatek asi v těle 😀 😀 😀 včera večer hlen narůžovělý ale více průhledný bolest podbřišku a více na pravé straně..ovu.testy už nějak neřeším protože nejsilnější druhá čárka byla DC oproti těm ostatním........dnes stále pobolívá břicho jako při ms a hlen je jako mlíko bílý a hustější než včera.je to normální??Tak kdy byla si ovu????

frapik
28. srp 2012

@turcice Ahoj, mě se absolutně rozchází ovu dle testů a ovu dle příznaků těla. Tak jsem z toho taky jelen. Ale řekla bych, že když je plodný hlen, tak ovu bude v následujích 48 hodinách

turcice
28. srp 2012

jo a jen tak vám něco pošlu..měla jsem minulý rok čest nafotit fotky od Jadrana Šetlíka..byl to dárek pro mamku..jsme tam všichni sourozenci...mamka plakala...byla pěkně dojatá,dostala to jako dáreček k narozeninám...