Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
29. srp 2012

no jukněte...jsem z toho jelen..

turcice
29. srp 2012
maximka33
29. srp 2012

@turcice ty jo, ještě není čárka moc výrazná.. aby se v tom čert vyznal.. já dělala 4 testy a taky nebyla výrazná.. obávám se u sebe anovulačního cyklu.. asi jako ten minulý krátký.. doufám, že ms nepřijde po 24 dnech jako minule, to bude v pátek a zrovna budu v cAR..

kolino
29. srp 2012

@aagnes Ahoj Aničko, tak jsem dávala přečíst na co je dobrý ten gelík, co si tady dávala odkaz...nebyla jsem si jistá jeho reakcí kdybych ho na něj vytáhla...tak jsem mu to dala přečíst co o tom píšou na internetu a ,že ho doporučuješ a on si to poctivě přečetl podíval se na mě a říká " no a v čem je problém, proč ho ještě nemáme doma? už to objednej ať to vyzkoušíme!!" 😀 no úplně mi vyrazil dech...fakt mě přesvědčuje čím dál víc jak moc touží po miminku, já toho chlapa miluji snad čím dál víc! úplně mě to hřálo u srdíčka. jsem myslela ,že mi řekne ,že to je blbost ,že tomu nevěří, na co nám to bude a ejhle úplně mi vyrazil dech!

turcice
29. srp 2012

@maximka33 no mě taky přijde že není ůplně stejná...no jsem z toho fakt jelen..a podle mě byla ovu v pondělí 😉

turcice
29. srp 2012

No a jinak holky..jsem dnes nějak přepadlá..tchýně mi volala že kousek od Loun na jedné vesnici shánějí prodavačku do COOPU..je to taková pidi prodejna..zkrácená prac.doma 30h týdně za 5,5tis..no a já tedy myslela že jako ví že se snažíme o mimi nebo mi přijde že zapoměl asi..no v každém případě..jely jsme se tam juknout s manžou a je to vedoucí a prodavačka v jednom..dovolená max.1týden,nemoc není možná..a co když až otěhotním budu PN..to bych si tam asi nemohla dovolit..takže mám dilema..jestli to zkusit...ale po pravdě..moc se mi nechce... 😒 když plánujeme a snažíme se o mimi a ted by to třeba vyšlo.. 😒 No a dodělalo mě když jsme jeli zpět že tchýně mluvila o tom že bychom si mohly vzít do péče toho manžela syna toho mladšího co žije s mámou protože ona má zase jiného chlapa,kluk skoro nechodí do školy,neumí ani R ani Ř v 10ti letech,prostě matka na něj se... a já na to jí říkám že klidně ale že bychom potřebovaly pak barák..a ona jako a vy to dítě plánujete pořád???Tak já říkám...MOŽNÁ UŽ JE NA CESTĚ 😀 No a šok..říká...to mi ani neříkejte 😠 😠 Jsem naštvaná..já mám s manžou taky svůj osobní život..já přece nemůžu za to že jeho bejvalka je taková krá...bylo mi to fakt líto nooo ☹ ☹ ☹ ☹ Jéžiši..to jsem se zase vykecala..sorry holky 😒

froka
29. srp 2012

@turcice Ahoj Evi, no ty máš teda dilema 🙂 Ty ovu testy nejsou 100%, u někoho nefungujou vůbec, tak bych spíš brala jako důležitý ukazatel to, že jsi měla hleník, špinění a ovulační bolest, takže si myslím, že ovu už byla..

maximka33
29. srp 2012

@turcice no teda, to je příjemná tchýně. co se týče té práce, můžeš nastoupit a pak v rámci zkušební doby skončit sama. zase na druhou stranu nikdo ti nedá záruku,, že to vyjde co nejdřív. a korunky navíc by se hodily.a možná bys trochu vypnula a soustředila se na jiné věci. já si taky musím obnovit cv, protože mě to v práci děsně nebaví. je to práce tak pro 25letou absolventku, já mám navíc..

froka
29. srp 2012

@froka No to teda byla jobovka ta její reakce. A proč byste jako nemohli mít vlastní? Nic jí do toho není, tak ať si myslí co chce. A ty se tím zbytečně netrap. A co se týče té práce, tak za 30hod. 5,5tis., to jsou teda z lacinýho kraje a ještě za takových podmínek (s tou dovolenou), kde absolutně zapomínají na zákoník práce, tak do toho bych nešla. Myslím, že máš na víc, tak si ještě chvilku odpočiň a co nevidět stejně půjdeš na PN. 🙂

fykyska
29. srp 2012

AHOOOOJ KOČKY - UUUF - 😕 Tak už jsem doma spocená snad i i za ušima 🙄 Objela jsem půlku Prahy všechno možný zaplatila poplatila no a zase mám za účtě kulo mulo aáách jo... Ulovila jsem maso krásnou kýtu a kuřecí skelet a tak se asi vrhnu na nějaké domácí platky se sýrem a vývar se zeleninou... Taky jsem zhřešila - koupila jsem si báječné 2 boty ale za suprovou cenu dohromady 250korunek 😎 😎 A ve vše za 35 úúúžasné body na miminko s kravičkama 😀 😀 😅 a když najdu foťák tak udělám snímeček ...Taky jsem potkala 4 těhotné koule 😠 a babičku mého ex partnera ještě že mě ta stará semetrika nepoznala 😀 😀 😀

@turcice Čáááu bejbééé 😀 na starou mámu se vyprdni - a hezky si dál plánuj podle svého 😠 😉 já jsem si na tebe vzpomněla dneska cestou domů v jedné pekárně byl inzerát že hledají prodavačku zn.ihned škoda že jsi tak daleko 🙂 jen se vykecej je to dobře mě by to také mrzelo být na tvém místě ale víš co se říká jedním uchem tam druhým ven oni tchýně mají tendence se ustavičně vracet do minulosti se slovy no joooo to támhle Tonička to ti byla ženská ta ti měla titul a všude pořádek a děti no nejdřív v pět áá třiceti no a ty podívej se na sebe ani po kontiky jí nesaháš ÁCCH CO SI TO TEN MUJ PEPÍK VZAL 😀 😀 😀 klasika mysli si něco o řiti miti kyti 🙄 😀

leeena_4
29. srp 2012

@turcice ještě není pozitivní, ale možná zítra bude 😉. testni ještě navečer a pak zítra kolem poledne. A je lepší cca 2 hodiny před testem neptí, děláš to? 😉

turcice
29. srp 2012

@froka no já jsem pak manžovi řekla že mě to mrzí,že taky chci svůj osobní život podle nás,mě je toho kluka líto a i bych se o něj postarala ale to bychom fakt potřebovaly baráček abychom se vešly..já to naše společné miminko chci,nevidím na tom nic špatného 😒 No a práce..nevím..na jednu stranu jak psala
@maximka33 nikdo mi nezaručí že to těhu ted vyjde ale co když vyjde a Dr.by mě nechala na PN..tak stejně bych o práci přišla a navíc prý musíš za sebe sehnat náhradu co říkala ta slečna co tam ted dělá a chce odejít..mě to taky přišlo divné..podle zákona bych na pN měla nárok..a oni by musely asi zajistit náhradu ne??No jsem z toho malinko rozhozená..a z té tchýně taky..no dnes celkově jsem ze všeho jelen 😀 😀 😀 a manža neřekl ani slovo v tom autě tchýni,to mě taky mrzelo 😒 šlo přeci o jeho syna...a Míla mi pak řekl že si asi jeho mamka myslela že jsme si to rozmyslely s tím mimčem 😒

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 jj dělám 😉 ale tohle byl poslední testík 😒 jsem dnes 15DC takže to už nechám jak to dopadne..ale prý podle grafu podle jedné z MK ovu už proběhla..

leeena_4
29. srp 2012

@turcice ukaž mi ten grafík 😉 měřila jsem BT přes rok, taky se v tom docela vyznám 😉. Kdo ti radil? nebyla to lauritka? Testy byly všechny negativní, tak je mi divné, že by už byla...

turcice
29. srp 2012
turcice
29. srp 2012

@leeena_4 v pondělí 27.8 jsem měla narůžovělý hlen něco jako bílek a bolest podbřišku,včera byl hlen už jen takový do bíla a podbřišek bolel méně,dnes hlen nemám a podbřišek malinko cítím 😒

leeena_4
29. srp 2012

@turcice podle grafu, a popisu, když neberu ty testy, tak by to vypadalo na ovus spíš včera, nebo den předtím někdy vnoci, ale uvidíme, co tepota příštích pár dní, chtělo by to, aby stoupla aspoň nad těch 36,7. Ale ty testy jsou mi záhadou teda :-/. leda by ten vzestup a pád LH byl tak rychlý, že bys ho testem nezaznamenala.

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 nafotím ty kompletně všechny testy,testovala jsem docela brzy cca od 6DC,každý den minimálně druhá moč a nepila jsem před tím... 😒 já si taky říkám že je to záhada 😒 😒

leeena_4
29. srp 2012

@turcice já je tu viděla a žádný nebyl pozitivní. Jiank ovutesty je lepší testovat odpoledne 😉. Za pár dní budeme podle vývoje grafu chytřejší 😉

froka
29. srp 2012

@leeena_4 a tys testovala ráno? je to tam i napsáno "netestovat z ranní moči", LH je nejvýše až odpoledne 🙂

leeena_4
29. srp 2012

@froka asi sis to špatně přečetla 😉. Právě píšu, že testovat se má odpoledne, že to je nejlepší 😉 😀

maximka33
29. srp 2012

@leeena_4 jj taky jsem testovala odpoledne, když jsem míň pila. je možné, že Evě ta ovu teprve přijde a cyklus bude delší.

leeena_4
29. srp 2012

@maximka33 přesně tak, zatím se ani z teplot nedá soudit, zatím nebyl žádný vzestup, který by potvrzoval ovulaci.

turcice
29. srp 2012

@froka
@leeena_4 já holky netestovala z ranní moči..ale bud druhá nebo třetí..takže kolem kolem poledne nebo po poledni

turcice
29. srp 2012

@turcice já právě ráno kolem 7h čůrám a pak až kolem poledne..někdy jsem stihla test až kolem 14-15h.Dnes až kolem 13h.Dopoledne toho moc nevypiju takže vždy testování bylo druhá až třetí moč..nikdy né ta ranní

froka
29. srp 2012

@froka jééé, promiň to patřilo Evče 😀

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 Leni a co ten hlen a ta bolest v pondělí večer???v ůterý hlen takový ten mléčný 😒 dnes už nic nemám 😒

maximka33
29. srp 2012

@turcice to se nemá testovat z ranní moči, ale spíš odpoledne, když méně piješ. já testuji po příchodu domů, cesta mi trvá hodinu a to nepiju.

maximka33
29. srp 2012

@turcice ty jo, růžový hlen mi nic neříká.. ten plodný je jako vaječný bílek, táhlý.

froka
29. srp 2012

@turcice tak to by mělo být ok, píše se, že ideální době je mezi 10-20hod. Ale je taky opravdu možné, žes ten vzestup LH nestihla zachytit. No uvidí se podle těch teplot. Drž se a sexuj 🙂