Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
29. srp 2012

@fykyska já tam bydlela od 14ti do 18let... 🙂 🙂 🙂 na Roztylech jsem chodila i na základku

leeena_4
29. srp 2012

@turcice Hele nemilujte se podle teplot, to je cesta do pekel a hodně těžko se to mění zpátky, věř mi, vím to z vlastní zkušenosti. Radši miminko udělané o měsíc později, ale s radostí a chutí 😉. Ať manžela nestrháš 😀

froka
29. srp 2012

@turcice Evinko, nevím, jestli tě to uklidní, ale kdybychom se přece jen bavily o spolehlivosti těch ovulačních testů tak mám pro tebe následující informaci. Asi před půl hodinou jsem si schválně udělala ovu test a je jasně POZITIVNÍ! Tak co na to říct?

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 Ok..já to právě nikdy neřešila kdy je a není ovulka 🙂 🙂 🙂 otěhotnět mi nedělalo problém.. 🙂 tak snad to bude v pohodě..nebudu to řešit...budu měřit a sexovat a uvidíme zda se zadaří 🙂 s tím vínkem je to dobrej nápad...díky moc 😉 😉 😉

fykyska
29. srp 2012

@turcice dřív tam býval sekáč ale obrovskej takové haly - a vážilo se to tam na pytle - milovala jsem to 😉 možná tak 13 let zpět 🙂 teď tam stojí t-mobáájl

leeena_4
29. srp 2012

@froka to je zajímavé, kolik dní po ovulce jsi? Každopádně nic není 100% - takže ani ovulační testy 🙂. Ještě jeden vzestup LH bývá v půlce luteální fáze, ale většinou už né tak, aby udělal pozitivní ovulační test. Jinak pozitivní ovutest mívají i holky v době očekávané MS, které jsou těhotné 😉

martinakl
29. srp 2012

@fykyska Tak to je sila.. No jo, clovek si musí projit vsim moznym, aby pochopil, co chce a co není pro nej 🙂 Ja si taky u nekterych ex rikala, ze nechapu, jak jsem s takovym clovekem vůbec mohla byt. Ale takovi "kokoti" to zase snad nebyli 😀 Tak hlavne, ze ted jsi spokojena 😵
@turcice na Roztyly to mame taky kousek (cca 20 min pesmo)
@leeena_4 Ty naší se občas jen par kapek uchyti na chlupech kolem pusinky. Ale tu pusinku ma tak malinkou, ze skoro nic ani neznici a nerozkouse 🙂
Dneska se se mnou zase mazlila. Lezi mi vždycky na brise a chova se jak miminko. Tak jsem ji zacala povídat, ze za chvili budu takhle chovat nekoho jiného a nebudu mit na ni tolik casu a normalne jsem se u toho rozbulela, jak mi to prislo lito.. Ona je takovy nase první miminko, fakt 🙂 A pak jsem sla najit i kocourka a taky jsem se mu omlouvala, ze ani na nej nebude tolik casu. 😔 🙂

leeena_4
29. srp 2012

@turcice Na zdraví 😉. Šlo to předtím, půjde to i teď 😉. 😵

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 naštestí se nemilujeme podle teplot..je fakt že sexík je častěji než obvykle ale baví mě to..zrovna dneska manžovi říkám že je víc nějak sexy...a chtěla bych ho nějak pořád 😀 😀 😀 😀 takže nemám sex jen kvůli oplodnění to fakt ne 😉 😉 😉 spíš mě to zajímá jak to moje tělo pracuje 😉 😉 samozřejmě chci aby vše uvnitř bylo ok 😉 😉 😉

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 jasně že půjde 😉 😉 😉

leeena_4
29. srp 2012

@martinakl Jé!. Né že bych měla radost z toho, že kvůli tomu bulíš, to rozhodně ne. Ale jsem ráda, že v tom nejsem sama! Já jsem tohle obrečela několikrát. Připadala jsem si jako zrádce! 😀. Já ty naše placatý huby taky miluju, jsou taky jako moje miminka, bojím se o ně, jen co jednou zapajdají, věnuju jim dost času, povídám si s nima a mám výčitky, že te´d už to tak nebude moc být. Radši o tom ani nebudu přemýšlet, nebo to ořvu znova. I proto jsem si říkala, že až bude mimčo, omezím koníka a volné chvilky, které budou, budu věnovat jim. Ale myslím, že ony si s tím nebudou dělat ani z poloviny takové starosti, jako my 😉

leeena_4
29. srp 2012

@turcice Tak to je moc dobře, že to tak máte 😉. A hlavně že to tak vnímáte oba. Ono je strašně snadné do toho sklouznout, obzvlášť, když se pak dlouho nedaří. Ale to evidentně nebude váš případ 😉

turcice
29. srp 2012

@froka no tak Kačí..to je také zajímavé 😉 koukám že tento měsíc jsme obě nějak zajímavé 😀 😀 😀 no ale jak psala Lenča..může to být i to těhu 😉 😉 😉 no ale jsem klidnější 😉

fykyska
29. srp 2012

@martinakl No teď rozhodopádně - nejvíc ze všeho mě hřeje u srdce že sny a představy co sem měla s ex a za které mě huboval a nadával se teď stavají realitou a naprosto bezproblémovou 🙂 😵 😵 😵 vono všechno de když se chce 😅 😅

Holky a jaktože kdykoliv kdxyž sem počurala ovu test já tak tam byla jen kontrolní čárka ?? a jen den po kalkulačkové ovu tam byly dvě 😕

froka
29. srp 2012

@leeena_4 dnes jsem 8DPO, tak to by vycházelo na něco přes polovinu luteální fáze 🙂

martinakl
29. srp 2012

@leeena_4 Oni si na me hlavne ted zvykli ještě vic, ze jsem cely dny doma a naopak se jim věnuju ještě vic nez dřív.. A obzvlast kocky jsou na zmeny hrozne citlivy. Kocour byl hodne nastvanej a smutnej, když jsme mu sem privedli psa. Bylo videt, ze se trapi. A Viky (fenka) zase vyžaduje pozornost opravdu porad. Furt by se mazlila. No docela mam strach, jakej to na ne bude mit vliv..

turcice
29. srp 2012

@fykyska tak to už jsem tam nebydlela 😒

froka
29. srp 2012

@turcice abys viděla, že nekecám 🙂

leeena_4
29. srp 2012

@martinakl Naše jsou taky zvyklé na pozornost - manžel dělá z domu, a pořád se taky chodí mazlit, nebo se rvát a tak. Ale mám dobrou zkušenost, když jsme té starší (dneska 6 let) přivedli mladší (dneska 2), tak jí týden úplně ignorovala, malá se na ní lepila a nedala jí pokoj a starší jí ignorovala, nebo se schovávala. A za týden byly kámošky na život a na smrt. Neboj, hafan to pochopí a když budeš mít i její dobro na mysli, nebude strádat a věřím, že určitě budeš. Podrbání, nebo krátké prohození pár slov nezabere tolik času. Fakt myslím, že naše obavy jsou přehnané a že to tak horké nebude 😉. Věř mi. A za pár měsíců jim přibyde parťák, co bude kolem nich lézt, brát jim hračky a mazlit se s nimi 😉

turcice
29. srp 2012

@froka no jako pěkný 🙂 🙂 🙂22DC a takový dálnice

fykyska
29. srp 2012

@turcice s tím souhlasím není nad to znát jak to tělo funguje 😉 😉 u nás celej tenhle měsíc se lítalo v různých stylech - a někdy bylo znát že ten sex je takovej ,,oplodňovací " 😀 a občas to bylo hrozně príma sranda, touha, živočišnost a občas se to zvrtlo a když bylo po zjistili jsme že jsme si spíše měli odpočinout , že to zkrátka ztratilo tu chuť a vůni dobrodružství v některých dnech...

martinakl
29. srp 2012

@leeena_4 Snad mas pravdu 🙂 kocour si taky nakonec zvykl za par tydnu a ted si spolu hrajou a spinkaji vedle sebe...

turcice
29. srp 2012

@fykyska hodně záleží na okolnostech jak sexík začne..v jakém je člověk rozpoložení atd...já chtěla taky včera večer ale manže byl unavenej tak jsem netlačila a přišel sám ráno 😀 😀 😀 takže jedeme frekvenci cca obden a někdy je to fáákt jízda 😀 😀 😀

turcice
29. srp 2012

@froka Kačenko..mohl by takto vypadat i ten těhu že????? 😉 😉 😉

leeena_4
29. srp 2012

@martinakl no vidíš 😉. Počkej, až budou spinkat všichni vedle sebe i s větším mimčem 😉 😵

froka
29. srp 2012

@turcice jo no, snad jednou bude 🙂

turcice
29. srp 2012

@froka no bude 😉 😉 😉 😉 bude už třeba v neděli 🙂 🙂 🙂 🙂

fykyska
29. srp 2012

@turcice Svatá pravda 😉 😉 hele buchty moje kdy myslíte že mám testnout ?

froka
29. srp 2012

@fykyska no to je otázka 😀 jasně, že zítra 😀 když tam včera nic nebylo, tak zítra už může, takže do toho holka! 🙂

turcice
29. srp 2012

@fykyska jasně že zítra..hned ráno čůrej na papírek a napiš 😉 😉 😉 😉