Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
30. srp 2012

@martinakl no to bych Ti teda nezáviděla, vím jak jsem se po 36tt modlila už aby to bylo, že už jsme s tím pupendem nemohla. No nakonec jsem si to vymodlila na 38tt a byla jsem moc ráda 😀 a od kdy máš CS víc než 0??

fykyska
30. srp 2012

NAZDÁÁÁR HOLKY, tak hlásím že moč jsem úspěšne dovezla do práce 😀 ve skleničce s napisem BIO BABYLOVE 😀 😀
Lékárna otevíra až na 9:00 tak si ještě počkám ale pak vemu drááhu a poletím..
Boule na krku se zvětšila, asi mi pěkně natekly uzliny teda pevně doufám že jsou to uzliny myslím že půjdu za šefem aby mě pustil zítra na kontrolu ale mám strach za ním jít - moc se bojím ☹ Jinak je mi dobře uspěšně hlasím že kozeny mě asi upadnou - čípas tvrdy hmatatelný neotevřený jen když jsem kontrolovala na špičce prstu se mě uchytil vlásek - hrozně tenký proužek růžového špinění ale jinak vytok bilý - břicho nebolí..Tak doufám že to trochu je třeba jen z uhnizdění teda za předpokladu že už tam někdo bydlí 🙂
A jak vy lásky moje

@froka téda jak tak čtu ty ovu testy to je pěknej bordel v nich cooo
@leeena_4 moč dovezena 😅

@turcice jéééé rajskou mňamky 😉 téda hned bych si dala aspoň 5 knedlíků nebo hromadu kolínek
@maximka33 😵 tak hodina H za chvilku přijde 😀
@ladydi no čůrala čurala ale netestovala 😵

martinakl
30. srp 2012

@ladydi Ja nevim, jaky mam CS... Posledne byla poradna bez vystreni. A předtím mi to nerekl, hrozne spechal. A ty jeho cmaranice v průkazce fakt nepřečtu 🙂 mozna ale lepsi to nevedet. Kdyby bylo nizky, tak jsem na nervy, ze se nic nedeje, kdyby vysoky, tak jsem na nervy, kdy uz to prijde. A stejne by to třeba jen tak neprislo 🙂
Naposledy mi CS rikal muj dr v 35t a to bylo 0 🙂

ladydi
30. srp 2012

@fykyska no to jsem zvědavá 😀 9:01 😀 no u nás lékárna naštěstí otvírá v 8 😀 teda ne přímo u nás, ale ta do které já chodím.

@martinakl to by přece měli psát do průkajdy, mi to gyndr píše i teď furt. Já měla už na 29tt CS větší než 0 a tak trochu se bojím, abych neměla už teď na tom 25tt ale uvidíme, na čípek si nedosáhnu, takže nemůžu soudit 😅

martinakl
30. srp 2012

@ladydi Mne to muj taky psal, bylo to porad 0 do toho 35t. Od ty doby chodim do porodnice, tam me vysetruji jen obtyden. A pokazdy mi akorát rekli, ze se nic nechysta... a to v průkazce opravdu nepřečtu.

fykyska
30. srp 2012

JDU NA TO HOLKY 😅

fykyska
30. srp 2012
martinakl
30. srp 2012

@fykyska Ještě není nic ztraceno 😉

fykyska
30. srp 2012

@martinakl takže další testování v sobotu 😀

ladydi
30. srp 2012

@martinakl to já mám štěstí, můj dr si mě nechá až do konce a do porodnice půjdu fakt jen rodit, ale vím, že i spousta dr tady okolo pak posílaj těhule do porodky a to bych nechtěla. Jak mi umřel taťka, tak jsem tam viděla jak to tam chodí a děs běs. Můj dr má totiž monitor v ordinaci, navíc na monitor už se objednává a tak jdeš bez čekní a pak rovnou k dr.

ladydi
30. srp 2012

@fykyska no to je podivný holka teda 😒 no tak snad v sobotu a máš mamatesty???

leeena_4
30. srp 2012

@fykyska kurňa, a kolik dní jsi po ovulce? podle příznaků jsi fakt buď těhotná, nebo jak jsem vždycky říkala já "falešně březí" 😀. Držím pěsti, ať je to to první 😉 😵
@martinakl mě to v porodnici taky do průkazky nepíšou, jen řeknou zatím nic 😉
@ladydi já mám od začátku těhotenství od svého dr CS 1 a všechno v pohodě 😉. já sjem radši zase v porodce. Mají tam lepší UTZ, více chytrých hlav, monitor, možnosti rychlých vyšetření a tak. Ač mám super gynekologa, v Podolí se cítím líp.

fykyska
30. srp 2012

@ladydi mám mama testy 🙂 No podivný to je rozhodně jsem z toho při nejmenším nervozní když vemeš že poslední ms byla 1.8.2012 - a ovulku mi to hlásilo od 15 do 19.8 - a u jedné kalkulačky píšou že nejdřív se má test udělat až 2.9. takže v podstatě mám ještě čas - nebo nevím... jsem zmatená ☹ chňo - ☹

martinakl
30. srp 2012

@ladydi On ten muj dr ma taky monitor a objednava na všechny prohlídky. Ale pry standartne predava do pece porodnice po 35t. Nechava si jen rodicky z Thomayerky, kde i on sam rodi. Mohla bych se s nim asi byvala dohodnout, ale na druhou stranu jsem si rikala, ze aspoň trochu poznam benesovsky personal a tak. A taky objednavaji, takze malokdy cekam. Jen ti doktori tam nejsou moc sdilni 🙂

fykyska
30. srp 2012

@leeena_4 No s tou ovulkou já nevím - to je právě to počítala jsem jí pouze podle kalkulačky hlen sem měla na víckrát ale ten pravej asi v období víkendu od 17 do 19 .8 sexovalo se skoro furt - a falešnou březost no hyena občas jsem dost velká 😀 😀 ale já bych raději tu pravou - něměřím bt jen kontroluji čípase a kolegu hlendu 😀

leeena_4
30. srp 2012

@fykyska někdy je lepší se nepozorovat, když tělo funguje 😉. Možná bude ještě brzy, tak tfuj, tfuj, tfuj 😉

fykyska
30. srp 2012

@leeena_4 No někdy ano - je fakt že prsty v sobě nemám každej den občas zapomenu na to slupnoout i listovku - ale teďka mě to nějak nejde nepozrovoat mám strach po tom všem 😒 a bojím se jestli přijde MS aby mě zase někde neporazila 😖 ona mi mrcha dává zatraceně zabrat když přijde 😔

leeena_4
30. srp 2012

@fykyska to je pochopitelný, po těch zkušenostech 😉. To je sfiňa, ale ber to z té lepší stránky - aspoň přijde sama - já měla cykly přes 45 dní a chodila na vyvolávačky - hnus fialovej. Ale nemalujme čerta na zeď, můžeš být terpve 10 DPO a to je na test brzy. Já měla ducha a 13 DPO po IUI 😉

fykyska
30. srp 2012

@leeena_4 😝 děkuju za podporu no MS nedorazila to je to nejdůležitější 😎 cyklus mám 28-30 takže když nedorazí budu čůrat zase v sobotu 😉 prostě ono to nějak dopadne 😎

všechno má svůj čas 😵

turcice
30. srp 2012

@fykyska přesně tak,není nic ztraceno 😉 zrovna včera jsem u jedné holčiny na MK četla že v den očekávané ms negativní,dva dny po také a pozitivní test měla až 10dní po očekávané ms 😉

vanilka31
30. srp 2012

@martinakl Držím pěsti, ať všechno proběhne hladce!

martinakl
30. srp 2012

@vanilka31 Diky moc 🙂 Snad to tak bude...

fykyska
30. srp 2012

@turcice 😵 čááu bejbééé STÁLE JSOU SÁZKY V PLNÉM PROUDU 😀 KUPUJTE ŽETONKY 😀 dííík 😎 a jak u tebe bejbéé 😝

fykyska
30. srp 2012

@martinakl No jasný že bude 2x zatlačíš a máš ho venku 😝 😝 Jak se citíš ??

turcice
30. srp 2012

@leeena_4 Ahojky Leni...tak dnes ráno teplota 36,7 😉 takže stoupá

Jinak holky..asi jsem nějak přistydla nebo co..ráno mě pálel močák,chodila jsem s každou kapkou tak jsem si vzala nějaké pastilky co jsou na tyhle problémy a už je to lepší....tak jen doufám abych neměla nějaký zánět..

leeena_4
30. srp 2012

@turcice no super, jen tak dál. Ale pozor, ať to není od toho močáku :-/.

martinakl
30. srp 2012

@fykyska Dneska nejak naprd.. Jsem se moc nevyspala. Ale to je ted uz skoro kazdou noc. A probudila jsem se a chtelo se mi asi hodinu brečet. Ani nevim proc... Mozna proto, ze zítra me manzel veze do Benesova k mati a mladsi segre a uz me tam asi necha, pac tam rodim a on ma strach, abychom stihli dojet. Ale fakt netusim, proste nejak ty hormony zase zapracovaly 🙂 boli me zada, hlava, kycel, ze se sotva belhám..
Ale jinak bájo 😀

turcice
30. srp 2012

@fykyska no jsem nějak mrtvá jak jsem včera spát pozdě..asi o půl jedné 😝 😝 😝 navíc mě ráno pálel močák tak snad nebudu mít nějaký zánět..chtěla jsem dnes ještě udělat na manžu jeden nálet..už od rána na něja myslím,,jak nebyl v noci doma tak mi chyběl 😀 😀 😀 😀 a dnes jde na druhou noční tak mám chut na něja ještě skočit ale pokud bude ten močák bolet tak nevím 😒 Jinak teplota stoupá takže bude asi už po ovulce...

barbarucha
30. srp 2012

@ladydi
@martinakl Teda taky nevim 🙄 V normální vaně na břicho? To jseš jako v záklonu? Já si to dovedu představit jen na čtyřech 😝 Nemáš nějakej nákres? 😀

turcice
30. srp 2012

@leeena_4 no uvidíme... 😉 co z toho vyleze 😀 snad ten močák bude v pohodě 😉