Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
30. srp 2012

@maximka33 Mudr Sadílek - má svou ordinaci v Hostivaři ale s kolegou rodí v Nera... Prý je to tam príma 🙂 Ale osobně bohužel nemohu posoudit ... A s tím testováním no doufám že to v sobotu vyjde teď jsem byla po dvou dnech na velké a chvilku po tom mě rozbolelo břicho taková hnusná tupá bolest jako lehka ms - a po 5 minutách je to pryč

😠 😠 😠

froka
30. srp 2012

@fykyska no já jsem právě po té zkušennosti z minulého cyklu tak nějak klidnější, ale jak je doba testování, tak mě to taky láká 🙂

fykyska
30. srp 2012

@martinakl sjela jsem jich hromadu videa ze všech stran různé animace apod 🙂 Nejvíc mě fascinuje porod do průhledné vany 😅

fykyska
30. srp 2012

@froka ŠUPKY DUPKY ať tu nejsem jedinááá 😀 Já už si připadám jako magor - NEOBTĚŽUJI VÁS ?? ☹

leeena_4
30. srp 2012

když tu probíráte tu přítomnost otce. Já mám doma taky cíťu na tohle. Takže jsme domluvení, že se mnou na porodním pokoji bude první dobu porodní, pak půjde na tlačení pryč a přijde, až budu mít já nohy u sebe, malý bude venku a máme tam na sebe 2 hodinky v soukromí. V tomhle je Podolí parádní, že má člověk pro sebe od začátku porodu (pokud se to nrozjíždí 3 dny😀 až do konce svůj porodní pokoj.
Jinak na Bulovce mi dělali vloni ten potrat a stěžovat si nemůžu. je tam teda asi nejošklivější prostředí, co jsem kdy viděla a dost cizojazyčného personálu a hodně studentů, takže to jediné bych asi vytkla, ale jinak jsem neměla žádné kompilkace a kamarádka tam rodila ve 32tt dvojčátka a ležela tam před tím asi měsíc a nestěžovala si. Ono v každé porodnici je něco.
Jinak můj muž dokument o porodu viděl a utvrdilo ho to v tom, že to nedá 😀. Já na takové věci nekoukám a vidět je ani nechci, taky doufám v pozitivní průběh 🙂

froka
30. srp 2012

@fykyska ty seš tele 😀 všechny to tady s tebou prožíváme a mně to rozhodně nevadí, spíš se těším na každé tvé zpravodajství 😀

martinakl
30. srp 2012

@fykyska Ja jsem sama desnej srab a fakt se bojim i vrtani zubu jak cert krize.. Takze takovy videa by me akorát rozhodily. Jen jsem dost věci precetla a snažila se něco nastudovat, ale video fakt radeji nee 🙂
@leeena_4 My jsme se akorát divali na nejakej dokument na BBC, kde sledovali tri zensky od zacatku tehotenstvi do konce. To bylo fakt super. A pak jedna rodila 20 hodin a ten muj mi říká, no tak to je sila, to nas snad nepotka. A ja mu rikam, ze to není az takova výjimka takhle dlouhej porod, tak koukal docela vykulene 😀
Poslala jsem mu dva clanky o uloze otce u porodu, jeden primo z casopisu pro pany, tak snad to precetl a ma trochu lepsi prehled 🙂

leeena_4
30. srp 2012

@martinakl jestli tam byly ty těhotné celkem 3, tak to bylo ono, co viděl i on 🙂

leeena_4
30. srp 2012

@martinakl když se na to cítí, proč ne 😉. Já myslím, že to je to nejdůležitější, když se oba z hloubi duše shodnete, že tam chcete být oba, je to fajn a na tom chlapovi by to nemělo nechat následky. Horší je to u žen, které do toho tlačí chlapa, který o tom vůbec není přesvědčený.

martinakl
30. srp 2012

@leeena_4 No tak co se tyce me, tak ja bych u toho klidne byt nemusela 😀 Nee, tak ja doufam, ze budu z tech, co rikaji, ze to byl nejkrasnejsi zážitek v zivote 🙂
Ja bych ho do toho nenutila, to je fakt blbost.. Ale on proste chce, ani ho nenapadlo, ze by tam nebyl celou dobu..
Tak hlavne aby stihnul prijet 🙂

maximka33
30. srp 2012

@fykyska jj to jméno mi něco říká, jeden z mála doktorů, co tam zůstal. kočičko, vůbec neotravuješ. právě je to takové vzrušující to prožívat s tebou 🙂 už tu dlouho nebyly //

leeena_4
30. srp 2012

@martinakl já to taky říkám 😀. Tohle pozitivní myšlení je podle mě první předpoklad k pohodovém u porodu 😉. To nebylo myšleno jako na tebe, u vás je jasné, že on to chce dobrovolně 😉

lenka5731
30. srp 2012

@martinakl
@leeena_4 čau holky, obě vás bedlivě sleduju 😉 🙂 manžel měl z porodu větší zážitek než já, já už večer skoro o ničem nevěděla (narodila se 16:05) a on z toho byl totálně mimo několik týdnů 😀 a to byl v porodnici 3 hodiny, na porodní pokoj nás pustili ještě když se "nic nedělo" 🙂

k porodu chtěl sám, dobrovolně. 🙂

fykyska
30. srp 2012

@maximka33
@froka
Děkuju - no já nad tím přemýšlela že sem jak BBC 😀 A že jednou je to takové jednou makové jednou takový příběh jednou makový tak abych Vás s tím prostě netoóó nó 😕 😅 😵 jste úžasné díky moc - Vážně nevím komu bych to vyprávěla - nebýt Vás...

@martinakl No každý je nějaký - a každý porod individuální 😉 Já třeba čerpám víc info z videa než z knižek - ale nedávno jsem koupila knižku to se přiznám 😀 Návod na udržbu mimina 😀 😀 a je to děsná sranda a všechno hezky popsáno

fykyska
30. srp 2012

HOLKY POŘÁD MI TO VYPADÁVÁ - TAKY TO TAK MÁTE - PORUCHA PŘIJÍMAČE 😠 😠

lenka5731
30. srp 2012

@fykyska taky

martinakl
30. srp 2012

@lenka5731 A co vy, jak se mate? Mala všechno uz dohnala, ne? 🙂
@fykyska Taky mi to vypadava. Jo a co se me tyce, tak pokracuj dal v napinavem serialu 😀 Jak to tak vypada, tak mi nezbyva nez do porodu se valet, tak aspoň mam nejaky vzruso! 😉

leeena_4
30. srp 2012

@lenka5731 tak to je úžasný, že z toho měl takový krásný zážitek 😵 A jak jste se doma sžili?

fykyska
30. srp 2012

@martinakl jen se velej kocourku jen se válej 😀 😀 No dobrá teda tak já budu pokračovat v živém vysilání stanice TĚHU 😀 😀

lenka5731
30. srp 2012

@martinakl máme se dobře, nemůžu si stěžovat 🙂
@leeena_4 sžili jsme se v pohodě, manžel je teda odstěhovaný v pokojíčku, aby se v klidu vyspal, jinak by toho asi moc nenaprogramoval a já spím s holkama v ložnici. Až na to odsávání MM malá není nijak zvlášť náročná (i když manžel si to asi nemyslí) 😀

fykyska
30. srp 2012

😠 😠 ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ já ho snad něčím praštím nejlépe lopatou po hubě 😠 😠 přišel šéf si myslel že je vtipnej - TAK CÓÓ KDY MĚ ŘEKNEŠ KDY DO TOHO PRAŠTÍTE ??! DOKÁŽEŠ BÝT VELMI NETOLERANTNÍ NEJSI NÁHODOU TĚHOTNÁÁÁ 😠 KDY TO PLÁNUJEŠ ABYCH VĚDĚL JAK SE MÁM ZAŘÍDIT ! tak jsem vyprskla no a co jako i kdybych byla TAK ŘEKL : NIC NI JEN SE ZAJIMÁM 😠 😠 BY SE SVĚT NEZBOŘIL KDYBYS BYLA TĚHOTNÁ 😠 😠

maximka33
30. srp 2012

@fykyska no to je teda pacholek!!!!! že by něco tušil?

fykyska
30. srp 2012

@maximka33 AŤ SI TUŠÍ CO SI TUŠÍ ale takovejhle přístup 😠 já dokážu být netolerantní no a on se diví když na mě řval - má hodně krátkou pamět jestli si to nevybavuje 😠 zřejmě nepřekousl to že když na mě ječel tak jsem zareagovala i já

martinakl
30. srp 2012

@fykyska No to je pablb 😒

Tak me prave manzel presvedcil, ze dnesni obr nakup, co jsme měli v planu, udela sam, at tam nemusim pajdat po krame hodinu. Tak jsem na nej zvedava, co dotahne 😅 Ja si nakupuju zasadne sama. Ale nenechal si to vymluvit. Tak zase je to od nej pekny 🙂

fykyska
30. srp 2012

@martinakl jé to je pěkné 😉 Můj muž když byl naposled na nakupu zmizelo 1300 a lednička při otevřrení zachrochtala prázdnotou 😀 😀

martinakl
30. srp 2012

@fykyska No toho se prave taky bojim 😀

turcice
30. srp 2012

@froka Kačí zkus zítra testnout 😉 😉 😉 😉

ladydi
30. srp 2012

@martinakl @barbarucha @leeena_4 jako holky 😀 😀 😀 kdybych se nestyděla, tak se snad nechám od manžela vyfotit 😀 😀 😀 😀

ladydi
30. srp 2012

Jinak jsem zpět od Dr. a najedená, dělal mi to EKG, tlak mi změřil a pokecali jsme 🙂 jen musím příští týden zase na krev, bral mi minule na štítku a není to prý závažný, ale není to úplně v normě a tak to prý budeme hlídat, protože v těhu štítka může se rozhasit, no to mi chybělo, ale nemyslím na to, jsou důležitější věci, že jo 🙂 hlavně mimísko aby bylo OK

fykyska
30. srp 2012

@martinakl 😀 nech se překvapit 😀