Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
31. srp 2012

@fykyska ahoj zlato..chystám se k Dr..s manžou jsme se chytli hned ráno..říkám mu že nemůžu jít na rentgen...aon..dyk ještě nevím zda jsem těhotná..on má podezření na ruplou achylovku a ta se musí operovat ☹ ☹ ☹ ☹ jsem nějak zoufalá..já nikam nechci... 😠 😠 😠 😠 😠 a mám fakt strach 😒

froka
31. srp 2012

@turcice jééé, no co děláš? to vypadá na natržení nějakého vazu nebo svalu, tak držím pěsti, ať ti to dopadne co nejlíp 🙂

froka
31. srp 2012

@fykyska no a ty se taky drž! 🙂

froka
31. srp 2012

@turcice já dnes čekám, jak to bude s taťkou, včera mu zkoušeli zprůchodnit žlučovod, ale nešlo jim to, tak se uvidí, jestli ho mamě pustí domů. Má už krvácející metaztáze do jater a nádor na játrech zvětšený a něco mu tlačí na žlučovod, tak mu žluč asi neodtíká, což ho prej může otrávit. Takže je to zlé a jestli má umřít, tak doma. ☹

ladydi
31. srp 2012

@froka ježiš ☹ koukám že letošní rok je fakt hroznej. Taťka sice neměl na žlučovodu, ale vím o čem je řeč. Nejsou to ani dva měsíce.... Držte se, jeto moc těřký když Ti někdo umírá takhle pod rukama. 😢 😢 😢 😢 Ale přejte mu to, to trápení co má, není už život.

froka
31. srp 2012

@ladydi on má hlavní nádor na slinivce, pak na játrech a metastáze do lymfat. cest, ale bůh ví, co všechno tam má ještě zvětšené, a teď rozpadající se metastáze a něco mu tlačí i na ten žlučovod. Je to hrozné, že z takového chlapiska se může stát taková troska. Medicíne jde stále dopředu, ale tu zk...nou rakovinu ještě nic nenašli. Tohle není život, pro něho už to může skončit jenom dobře ☹ 😢

ladydi
31. srp 2012

@turcice a testík jsi nezkoušela?? Jinak když jim to řekneš, že jsi možná těhu, tak by Ti mohli dát i nějakej ten krunýř a pupík, aby se to na mimíse případně nedostalo přece

ladydi
31. srp 2012

@froka úplně s Tebou cítím. Taťkovi to začlo na plicích, ale pak už to měl taky všude. Krk, hlava, pod jazykem, v rameni, všude... On i ten nádor vytváří tekutinu, taťkovi se právě plíce plnily vodou z nádoru.

froka
31. srp 2012

@ladydi Evča je teprve myslím tak dva dny po ovulce. 🙂

froka
31. srp 2012

@ladydi Je to hnus, co tahle nemoc dokáže ☹

ladydi
31. srp 2012

@froka no nebrečte před ním hlavně a dávejte mu sílu. Můžete se s ním plnohodnotně rozloučit a říct mu ještě co chcete, to je velkou výhodou oproti smrti která přijde náhle a pak si člověk říká, co všechno chtěl tomu druhému ještě říct a tak.

froka
31. srp 2012

@ladydi to ne, před ním nebrečím, snažím se ho podpořit a dělat i srandu.

ladydi
31. srp 2012

@froka no já když přišla do nemocnice, tak jsem to většinou nevydržela, ale jelikož nás tam chodilo hodně, tak jsme stála za zády než jsem se uklidnila, no a doma mě taky nikdy nevíděl. Však i teď tu budlím zase jako želva.

froka
31. srp 2012

@ladydi promiň, to jsem nechtěla tě rozplakat. ☹ Děkuju za podporu!

ladydi
31. srp 2012

@froka ale ne, to vůbec neber špatně, prostě je to hodně čerstvý a jen si na to člověk vzpomene a je mi to líto i za Tebe. Mojeho dobrýho kamaráda tatínek si teď taky prochází rakovinou a nemá moc šancí, ale dělají mu chemo, to už mojemu taťkovi ani nemohli. Přijde mi, že letos je všude samá rakovina ☹

froka
31. srp 2012

@ladydi taťka na chemo byla, vypadalo to, že mu to ten hlavní nádor na slinivce ohraničilo, ale asi ne dostatečně ☹ I když to není lehké, tak to člověk musí brát statečně.

ladydi
31. srp 2012

@froka on to prostě musí člověk vzít jak to je, nic jinýho Ti nezbývá. Ale stejnak člověk čeká, že najednou přijede a bude zase jako dřív. Nejde si to uvědomit, že už jako fakt není. Kouřil Tvůj taťka??

froka
31. srp 2012

@ladydi Nekouřil, ale jedl furt tučné a byl při těle. No nic, chce to pozitivnější téma, nemluvme o tom.

ladydi
31. srp 2012

@froka ok, drž se holka. No Magdalénce se to nelíbí, nějak se chruje prdelka, však mě prvně kopla den potom co umřel a já bulela jak magor. Kočička nechápe co se děje.

froka
31. srp 2012

@ladydi 🙂 no jo, asi ti říká "neřvi matko, chci mít klid" 😀

ladydi
31. srp 2012

@froka jj, mámo co bulíš už zase, mi řekni proč a já budu bulet taky, že jo 😀

ladydi
31. srp 2012

Jsem si šla udělat snídani a můj drahý dodělal chleba a neřekl mi to. Takže jsem si ho vytáhla z mrazáku a můžu jen čekat 😒

froka
31. srp 2012

@ladydi chudáček Magdalénka, bude teď hladná 😀 Tak ho hoď do mikrovlnky 🙂

ladydi
31. srp 2012

@froka no nikdy jsem ho v mikrovlnce nerozmrazovala, aby nebyl znova upečenej 😀

froka
31. srp 2012

@ladydi no musíš ho hlídat, necháš ho v sáčku, a ne úplně do horka, aby pak neztvrdl, ale stačí ho jen třeba trošku rozmrazit, ať nemusíš tak dlouho čekat, abys pak už rovnou neobjedvala 😀

ladydi
31. srp 2012

@froka no víš jak, já co jem těhu tak zase tolik nejím, takže by to zase tak nevadilo. Já se tak děsím abych nepřibrala ☹ no ale ono mi to samo moc nejde jíst. Hodila jsem ho na rozmrazení, tak jsem na to zvědavá, no.

froka
31. srp 2012

@froka jéé, oprava "neobědvala", stydíme se, ale já jsem do ZŠ opravdu chodila 😀

turcice
31. srp 2012

@froka
@ladydi ahojky holky moje..tak jsem doma..s těmi tatínky je mi to moc líto holky.. ☹ ☹ ☹ Kačenko jsi statečná..držím moc palce aby se tatínek netrápil moc dlouho..je to prostě hrozný..není nad to být zdravý a vše kolem jsou malichernosti

jinak naštestí žádný rentgen se nekonal..Dr.zjistil že mám trhlinu ve svalu jen hmatem 😉 nicméně.3-4týdny klid,mám bandáž na lýtku a nějaké mazání..manžel se smál když šel vyzvednout tu bandáž že mám vel.XL...a on L...pak jsme doma měřili naše lýtka a já mám 41cm a manža 37cm..jsem fakt jako kulturista 😀 😀 😀

já trochu ráno vychylovala kvůli tomu rentgenu a manža už nadával že jsem tím těhu už posedlá 😒 😒 😒 to mě malinko mrzelo..ale řekla jsem mu že to musí pochopit..že mám prostě strach..a je to už OK..šel si lehnout..je po noční..snad se mu bude v tom dešti dobře spinkat 😉 😉 😉

ladydi
31. srp 2012

@turcice tak vidíš, hlavně že to takhle "dobře" dopadlo

Tak konečně snídám 😀 už jsem měla dokonce i hlad.

turcice
31. srp 2012

@ladydi já taky snídám..a jsem čuně...mám mikinu od rajčete 😀 😀 😀 😀 no jsem ráda že to nedopadlo hůř ale nejsem pojištěná na ůraz což mě ted mrzí nooo ☹ ☹ ☹