Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenickan
31. srp 2012

@turcice fertility doporučuji mám jej ač neměřím... uvádím si tam ostatní hodnoty (hlen, pozici čípku apod.) prostě internetový MS kalendář🙂

turcice
31. srp 2012

@ladydi možná se jen bojí nebo stydí dát najevo své emoce...to má hodně chlapů...Míla ten můj..ten má taky za těžko mi říct miluju tě ale i při sexu se neuvolní...jako třeba já 😀 😀 😀 on i to mazlení odflikne...neprožívá to...prostě ho tam strčit..chytit za kozeny a to by mu stačilo pacholkovi 😀 😀 😀

ladydi
31. srp 2012

@leeena_4 a to jo, lásku ke mě cítí, to joo, ale víš jak. Sice nekoukám na romantický filmy, protože mě to nebere, ale mít doma chlapa kterej je trochu víc ukazuje... to by bylo fan.

ladydi
31. srp 2012

@turcice tak mě teď nejde se moc líbat, jak jsem těhu a cítím všechno, dělá se mi z toho blbě, takže sexík je takovej podivnej bez velkýho mazlení 😀 že mě miluje, to mi řekne, to zase jo, ale není to samozřejmě tak často 😉

leeena_4
31. srp 2012

@ladydi Nebude. V Podolí je to tak, že máš od první doby porodní až do doby 2 hodiny po porodu svůj pokoj a manžel může kdykoliv odejít. On se necítí na to být u samotného tlačení a přiznám se i když mezi sebou nemáme žádné bariéry ani tajemnství, já u toho budu radši sama. Až Tomíka vyndají a odrodím placentu, nebo mě případně zašijou, zase se vrátí a užijeme si ty 2 hodinky intimity společně ve třech.. On se na to být u samotného porodu zkrátka necítí a já ho nenutím, Intuice mi tak nějak říká, že takhle to bude příjemné a přirozené pro oba 🙂. Znám i páry, kdy muž nemohl zapomenout na to co viděl a mělo to vážný dopad na jejich další (hlavně intimní) soužití. Takže jsem zastáncem nározu: dělej jak cítíš a respektuj, co cítí druhý 🙂

leeena_4
31. srp 2012

@ladydi nikdo není dokonalý 😉

lenickan
31. srp 2012

@leeena_4
@ladydi můj manžel taky nebyl u tlačení. Byl tam celou dobu první fáze a když došlo na věc šel na chodbu... zvolil si to sám. Po zašití se vrátil - ale měla jsem narkozu kuli placentě takže dostal malou mimo sálek ven tam se s ní těšil a fotil zatímco já byla v narkoze...
Ono někomu to fakt nevadí a vidí to jako super zážitek, ale znám z vyprávění chlápka co měl po porodu problém se sexem jelikož neustále viděl rodidla své ženy bezprostředně po porodu, placentu, šití, krev apod...
Bacha na ty chlapy, zážitek to je ale většinou to vnímají jinak...
Já to taky vnímám jako intimní záležitost a nechtěla jsem aby mne viděl takhle "rozebranou"....

leeena_4
31. srp 2012

@lenickan 😀. musím se smát, jak píšeme stejnou reakci 😀. Cítíme to hodně podobně.

lenickan
31. srp 2012

@leeena_4 plně s tebou souhlasím.... půjdeš-li do historie tak i v těch filmech chlapy přešlapovali za dveřma🙂
Jako když mi mluvíš ze srdce, taky jsme to tak měli🙂

leeena_4
31. srp 2012

@lenickan super je, že si to v dnešní době můžeš opravdu udělat tak, jak to cítíš. Já jsem moc ráda za tu možnost, že po porodu budeme chvilku sami a můžeme se s naším Pinďou seznámit a přivítat, to mi bohatě stačí 😀

turcice
31. srp 2012

@lenickan mám trhlinu ve svalu..naštestí rentgen nebyl potřeba 😉 ale 3-4týdny klid 😒 JJ rozumím jak to myslíš... 😉 já o tom ani mluvit nemusím a on to prostě ví že to miminko chci co nejdříve..ale zase je pravda že když máme více sexu tak se nehádáme..a jde do toho dobrovolně a i s pocitem že je to kvůli těhu..ale opravdu doma o tom nemluvím jako pojd..mám ovulku atd... 😉 jen ten rentgen řešil že jsem přehnaná když to řeším 😀 😀 😀

ladydi
31. srp 2012

@leeena_4 tak jasný, pokud jste se takhle dohodli, je to čistě na vás 🙂 tak u nás je to o tom, že máš svůj porodní sál po celou dobu porodu a manžel je tam s Tebou. Na vše jak si představuješ se zeptají předem na příjmu a je jen na Tobě jak to chceš. Vše respektují. Pokud bychom řekli, že tam nebude, tak by tam nebyl. Mě moc ale pomohlo že tam byl po celou dobu. On z počátku těhotenství, nechtěl ani slyšet, že by k porodu jako vůbec šel. On nesnese ani když si zavádím tampón, musí odejít a porod bral prostě přirozeně a problém s tím neměl. Už se Ti to krátí a závidím, už se taky na tu chvíli těším. Bude to sice zase masakr, ale těším se na to.

luuc_2012
31. srp 2012

@ladydi :D ma holt silne geny, chlapi jsou velky tak maji i silne geny no, tak jsem zvedava jak tohle dopadne, moc se na to tesim 🙂

leeena_4
31. srp 2012

@ladydi tak vidíš, on ti tu pozornost vynahradí u porodu 😉. Já se na ten porod taky těším 🙂. asi to zní divně, ale fakt jo. zatím se žádné obavy nedostavily. Nic nečtu, nekukám na videa o porodu prostě se těším, až bude ten bubrdlík s námi i když me ji jasné, že bude konec klídku 😀

turcice
31. srp 2012

@lenickan
@leeena_4 holky a i ferility ukážou ten kříž kdy byla ovulka až po několika dnech??

jukněte na graf..

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

leeena_4
31. srp 2012

@turcice ano, jen kříž, když byla ovulka a taky tak cca po 3 dnech. Plnou čarou, když je si program jistý, přerušovanou, když to není úplně zřetelné. Pod tím odkazem žádý graf nevidím

turcice
31. srp 2012

@turcice bože ty překlepy..chtěla jsem napsat zda také fertility ukáže tu ovu až po několika dnech když se zvedne teplota 😉 pardon..jsem jako negramot 😀

leeena_4
31. srp 2012

@turcice pochopili jsme 😀 😉

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 fakt nic nevidíš??já když na to kliknu tak se to ukáže 😒

lenickan
31. srp 2012

@turcice ano, ale ono to prostě jinak určit nejde než post, jelikož ovulaci máš potvrzenou až když teplota klesne a pak následující "tuším" 3 dny je vyšší. Proto je to prostě spíše o statistice a zkušenosti s měřením...

lenickan
31. srp 2012

@turcice on nejde poslat tvůj graf jen jako odkaz tam musíš jít do kategore share -- nebo tak něco. Mne když na to kliknu chce abych se zalogovala pod svým jménem

turcice
31. srp 2012

@lenickan Ok se v tom trochu pobrouzdám 😉 snad na to přijdu 😉

ladydi
31. srp 2012

@luuc_2012 njn, silnej samec, ale i tak chci aby druhý dítě blo trochu i po mě aspoň 😀 😝

@leeena_4 tak já na videa koukala a koukám i teď, nevadí mi to. dokonce u porodu jsem si to trochu i z toho předu představovala díky těm videům 😀 Jj bude po klidu a míru doma 😀 taky si to zase tak nějak moc neumím představit znova všechno od samýho počátku zase piplat. Dianka se už sama vykoupe, ustrojí, obuje, už si i zadek otře 😀 bude to mazec, ale určitě to bude zase hezký.

@turcice mě to dokonce ukázalo moje grafy když jse mtam chvíli dolovala 😀

turcice
31. srp 2012

@lenickan
@ladydi
@leeena_4 stejně jsem z toho jelen 😀 😀 😀 😀

froka
31. srp 2012

@turcice na FF i womenzone platí pravidlo 3 po 6, takže ovu se ti ukáže až budeš mít tři vyšší teploty než 6 teplot před ovu

lenickan
31. srp 2012

@ladydi tak to se přiznám taky se toho bojím, člověk už nějak ví do čeho jde... a mám velký respekt... jednoduché to není...
K tomu ještě malou doma... když nebude ve školce... no bude to náročné🙂

ladydi
31. srp 2012

@lenickan no jediný co si říkám, že jestli bude bulet tři měsíce v kuse a do toho budeme furt v noci dokola vstávat a já se nevyspím, že to teď už nedám a zblázním se 😀 Kolikrát mi tečou nervy z malé a pokud budu zase tolik vyflusaná, tak skončím v Bohnicích 😀

ladydi
31. srp 2012

holky, může mi někdo vysvětlit jak je možný, že jdu na WC, vyčůrám se a pak si po minutě kýchnu a stejnak si cvrknu, kurnik šopa, si přijdu jako čuně 😠 Grrr

turcice
31. srp 2012

@ladydi já to měla v těhu taky 😉 to je normální.. 😉

turcice
31. srp 2012

holky já tady doma pajdám a leze na mě nějaká depka ☹ ☹ ☹ nic nemůžu ☹ peníze mi utíkají,nohu mám v pr...a jsem závislá na okolí 😖 Sakra 😖 😖 😖