• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@turcice no u Diaky jsem tento problém neměla :angry: se mi asi to svalstvo povolilo :confounded: chjooo, si přijdu jako stará babka.
31. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice hele ale on je dneska asi špatnej den, já tu sedím jako hromádka neštěstí a chce se mi furt bulet, ani nevím pořádně důvod a je mi hrozně smutno. To bude asi tím počasím.
31. srp 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi mě se to někdy stane a to nejsem těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: miminko asi i tlačí u tebe na močák :slight_smile: jj počasí je na prd..a mám to podobné... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a zrovna dneska mi tu přijde nějak mrtvo..chtělo by to nějaké pozitivní zprávy :wink:
31. srp 2012 ve 12:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice jo, chtělo by to aby někdo testoval pozitivně :grinning: no pro malou si pojedu kolem 15h do školky a pak k mamce, ale nechce se mi a nechce a nechce. Nějak nemám na lidi náladu :unamused:
31. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JÁ MÁM DUCHA A JAKÝHO KRÁSNÝHO :grinning: HOLKY MOJE
31. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ladydi
@turcice
@froka

No mě asi klepne pepka :dizzy_face:
31. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska fáááákt?? :grinning: no bombáááá GZ šup foto
31. srp 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi hele nám malá řvala snad do roka :unamused: já se modlila už aby byly 3 měsíce, že to přejde a prd.. ječela a prudila pořád... byla to taková malá vzteklina vzteklá:(
31. srp 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska no tak výborný.... jen tak dál!
31. srp 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Téda poklade něměj depku, neblázni já tě rozveselím jooo - jen škoda že mi bydlíš tak daleko - víš jak prachy budou my ne a chápu že je složité to všechno zvládat ale teď si marod - a tak odpočívej když to půjde samozřejmě - však ono to nijak dopiííídne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ináč ranní teplotu no kdeže na tu sem si ani nevzpomněla ale schávlně jsem ho tam strčila před chvilkou a 37.6 :wink:

@leeena_4 tééda to je od něj hezkééé :grinning: rozkošně zmatkuje co ? :grinning: :grinning: Je pěkné to číst :sweat_smile:
31. srp 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan nooo, tak to sis taky užila :grinning: ta naše neječela jen s prsem v puse, nic nepomáhalo
31. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi
@lenickan :wink: :wink: :wink: no na mou duši :grinning:
31. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Jupíííííííííííííííííííííííí!!! :grinning:
Tak aspoň tvyho ducha stihnu! :grinning:
Moc gratuluju a hlavne obrovitansky drzim pesti!
31. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi BIO GAIA - platila bych zlatem!!!
31. srp 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no víš jak Marti, @fykyska si zabírá po Tobě místo, tak šup do porodnice :grinning: :grinning:
31. srp 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenickan moc nevím o co jde??
31. srp 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi To zni logicky, vid :grinning: Ted to ještě vysvětlit Kubímu :slight_smile:
31. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no já nevím, no. Ten Tvůj chlapák nějak nechápe že jeho pobyt končí a venku na něj čeká sposta lidiček, co s na něho těší.
31. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi No jejda :grinning: a že sme s vmartinakl včera ty porodnice rozebrali až až :grinning: :grinning: :slight_smile:

teď jde o osud holky :unamused: :wink: snad nám pán bůh dopřeje
31. srp 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Děkujuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: telenovela nabíra na obrátkách :grinning:
31. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice Hjůůstne Hjůůůustne tady základna Hjuůůůstne máme probleém ozvete se Hjuůůůstne nemám Vás na radaru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska hele, nemaluj čerty a hoď ducha :grinning: taky jsem se bála, všichni se tu už bojíme víc než je zdrývo, ale neboojj, bude to OK
@ladydi Ani pro nej uz to nemůže byt zrovna pohodlny. Ted zrovna mi prijde, ze se tam nejak snazi natáhnout nebo co, ale mista uz moc není :slight_smile: A nechape, ze venku se bude moct protahovat, jak bude chtit :grinning:
@ladydi :angry: já ho nepustím - ani ušima ven :grinning: :grinning: :grinning: a já si říkala proč mě tak bubnuje v tom břichu takovej tlak jemnej jako na ms - a von sřítek :grinning: to jsme ti takhle leželi s mužem ve středu na posteli a mě děsně kručelo ve střevech a jednou tak nahlas a takj sem se smála a říkám NO JO SI STAVÍ OBYT'NÁK A MUŽ NATÁHL UCHO KE STŘEVŮM A ŘÍKA NO JÁ MYSLÍM ŽE SPÍŠ KANALIZACI JAK TAK POSLOUCHÁM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ducha zrovna sosám do pc
31. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fykyska mám radost...bylo to napínavé to tvoje čtení a nakonec dušík!!! ještě aby i turcice měla dušík, když jste se do toho spolu tak opřely a snažili se!! konečně pozitivní zpráva mám obr radost!!! :wink:
31. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju a Evulí no ta už má taky zasazeno určitě :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: - ale holky si nemyslete že tu přestanu vysílat :grinning: :grinning: :grinning: to bude BÉ BÉ CÉ V PLNÉ POLNÍ :grinning: :grinning: :wink: jsem živým ukazem že i blazni můžou mit miminka :grinning:
31. srp 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinakl no malá mi včera rovnala žebra, jsem taky už říkala, že jak jse m zvědavá co tam bude vyvádět do prosince :grinning: ale teď asi spinká ráno sebou chrula a teď je klid.

@fykyska no tak už se těším na fotku, no a manžel to je teda vtipálek :grinning: no my už máme vilu s bazénem :grinning:
31. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi No te'd na to koukám v pc ja mám vážně kravskej foťak on je docela vidět tten můj duch ale na foťaku moc ne-e - ale aspo'n něco :slight_smile:
31. srp 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím jak dobře to bude vidět - ale to je on @ladydi - meéého séérdce žamprdón :sweat_smile:
31. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@fykyska Je tam, uplne jisto jiste :slight_smile:
31. srp 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek