Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda
ladydi
31. srp 2012
@turcice no u Diaky jsem tento problém neměla ]-( se mi asi to svalstvo povolilo :-S chjooo, si přijdu jako stará babka.
ladydi
31. srp 2012
@turcice hele ale on je dneska asi špatnej den, já tu sedím jako hromádka neštěstí a chce se mi furt bulet, ani nevím pořádně důvod a je mi hrozně smutno. To bude asi tím počasím.
turcice
31. srp 2012
@ladydi mě se to někdy stane a to nejsem těhu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 miminko asi i tlačí u tebe na močák 🙂 jj počasí je na prd..a mám to podobné... 😞 😞 😞 a zrovna dneska mi tu přijde nějak mrtvo..chtělo by to nějaké pozitivní zprávy 😉
ladydi
31. srp 2012
@turcice jo, chtělo by to aby někdo testoval pozitivně 😃 no pro malou si pojedu kolem 15h do školky a pak k mamce, ale nechce se mi a nechce a nechce. Nějak nemám na lidi náladu :-|
fykyska
31. srp 2012
HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

JÁ MÁM DUCHA A JAKÝHO KRÁSNÝHO 😃 HOLKY MOJE
fykyska
31. srp 2012
@ladydi
@turcice
@froka

No mě asi klepne pepka x-)
ladydi
31. srp 2012
@fykyska fáááákt?? 😃 no bombáááá GZ šup foto
lenickan
31. srp 2012
@ladydi hele nám malá řvala snad do roka :-| já se modlila už aby byly 3 měsíce, že to přejde a prd.. ječela a prudila pořád... byla to taková malá vzteklina vzteklá😞
lenickan
31. srp 2012
@fykyska no tak výborný.... jen tak dál!
fykyska
31. srp 2012
@turcice Téda poklade něměj depku, neblázni já tě rozveselím jooo - jen škoda že mi bydlíš tak daleko - víš jak prachy budou my ne a chápu že je složité to všechno zvládat ale teď si marod - a tak odpočívej když to půjde samozřejmě - však ono to nijak dopiííídne :-p :-p :-p ináč ranní teplotu no kdeže na tu sem si ani nevzpomněla ale schávlně jsem ho tam strčila před chvilkou a 37.6 😉

@leeena_4 tééda to je od něj hezkééé 😃 rozkošně zmatkuje co ? 😃 😃 Je pěkné to číst :-N
ladydi
31. srp 2012
@lenickan nooo, tak to sis taky užila 😃 ta naše neječela jen s prsem v puse, nic nepomáhalo
fykyska
31. srp 2012
@ladydi
@lenickan 😉 😉 😉 no na mou duši 😃
martinakl
31. srp 2012
@fykyska Jupíííííííííííííííííííííííí!!! 😃
Tak aspoň tvyho ducha stihnu! 😃
Moc gratuluju a hlavne obrovitansky drzim pesti!
lenickan
31. srp 2012
@ladydi BIO GAIA - platila bych zlatem!!!
ladydi
31. srp 2012
@martinakl no víš jak Marti, @fykyska si zabírá po Tobě místo, tak šup do porodnice 😃 😃
ladydi
31. srp 2012
@lenickan moc nevím o co jde??
martinakl
31. srp 2012
@ladydi To zni logicky, vid 😃 Ted to ještě vysvětlit Kubímu 🙂
ladydi
31. srp 2012
@martinakl no já nevím, no. Ten Tvůj chlapák nějak nechápe že jeho pobyt končí a venku na něj čeká sposta lidiček, co s na něho těší.
fykyska
31. srp 2012
@ladydi No jejda 😃 a že sme s vmartinakl včera ty porodnice rozebrali až až 😃 😃 🙂

teď jde o osud holky :-| 😉 snad nám pán bůh dopřeje
fykyska
31. srp 2012
@martinakl Děkujuuuuuu :-N :-N telenovela nabíra na obrátkách 😃
fykyska
31. srp 2012
@turcice Hjůůstne Hjůůůustne tady základna Hjuůůůstne máme probleém ozvete se Hjuůůůstne nemám Vás na radaru 😃 😃 😃 😃
ladydi
31. srp 2012
@fykyska hele, nemaluj čerty a hoď ducha 😃 taky jsem se bála, všichni se tu už bojíme víc než je zdrývo, ale neboojj, bude to OK
martinakl
31. srp 2012
@ladydi Ani pro nej uz to nemůže byt zrovna pohodlny. Ted zrovna mi prijde, ze se tam nejak snazi natáhnout nebo co, ale mista uz moc není 🙂 A nechape, ze venku se bude moct protahovat, jak bude chtit 😃
fykyska
31. srp 2012
@ladydi ]-( já ho nepustím - ani ušima ven 😃 😃 😃 a já si říkala proč mě tak bubnuje v tom břichu takovej tlak jemnej jako na ms - a von sřítek 😃 to jsme ti takhle leželi s mužem ve středu na posteli a mě děsně kručelo ve střevech a jednou tak nahlas a takj sem se smála a říkám NO JO SI STAVÍ OBYT'NÁK A MUŽ NATÁHL UCHO KE STŘEVŮM A ŘÍKA NO JÁ MYSLÍM ŽE SPÍŠ KANALIZACI JAK TAK POSLOUCHÁM 😃 😃 😃 😃 ducha zrovna sosám do pc
kolino
31. srp 2012
@fykyska mám radost...bylo to napínavé to tvoje čtení a nakonec dušík!!! ještě aby i turcice měla dušík, když jste se do toho spolu tak opřely a snažili se!! konečně pozitivní zpráva mám obr radost!!! 😉
fykyska
31. srp 2012
@kolino x-) x-) děkuju a Evulí no ta už má taky zasazeno určitě |-| :-N :-N - ale holky si nemyslete že tu přestanu vysílat 😃 😃 😃 to bude BÉ BÉ CÉ V PLNÉ POLNÍ 😃 😃 😉 jsem živým ukazem že i blazni můžou mit miminka 😃
ladydi
31. srp 2012
@martinakl no malá mi včera rovnala žebra, jsem taky už říkala, že jak jse m zvědavá co tam bude vyvádět do prosince 😃 ale teď asi spinká ráno sebou chrula a teď je klid.

@fykyska no tak už se těším na fotku, no a manžel to je teda vtipálek 😃 no my už máme vilu s bazénem 😃
fykyska
31. srp 2012
@ladydi No te'd na to koukám v pc ja mám vážně kravskej foťak on je docela vidět tten můj duch ale na foťaku moc ne-e - ale aspo'n něco 🙂
fykyska
31. srp 2012
nevím jak dobře to bude vidět - ale to je on @ladydi - meéého séérdce žamprdón :-N
martinakl
31. srp 2012
@fykyska Je tam, uplne jisto jiste 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli