Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

herbie
6. čer 2010

no co ja ja muzu pokazdy ale milacek aby pojistoval semnou 😅

natulaaa
6. čer 2010

kasperli ty to chceš koupit,tak já ti něco popradím,jestli máš na víc prašule,tak mi je pošli a věř,že uděláš lepší investici,než s tímhle 😀 😀 😀 ,Kasper kapradinky měl i muj manža,já nevím,možná měl taky ovulaci tehdy 😀 😀 ,ale ne vážně,je tofakt na nic,to si za ty prachy raději nakup ovu testy,Kasper jestli otěhotním během toho léta,tak ti 50ks ovu testu prodám a ks za 7kč,mám je přímo z anglie.Je to fakt na nic,já měla ovulku podle ovu testu i teplot a ten tester mi to nikdy neukázal,někde jsem ho mrskla a od te doby ho nemužu najít,hledala jsem ho jen proto,že jsme na tom chtěli pozorovat spermijky 😀 😀 ,ještě na jiné diskuzi to normálně holky používaly právě na y spermijky a suprově se u tohho bavily,protože to prý jde vidět,jak se hýbou ,tak jen proto jsem ho hledala 😉 🙂

kasperli
6. čer 2010

@natulaaa ok, tak budu čekat na ty tvoje testy 😉 😉 😉 páč ty těhotná budeš na to TATA

kasperli
6. čer 2010

holky ale ta ovulka jde poznat podle hleníku, ne? To já dycky jak to mám, tak to ze mě kype jak z vetřelce... 😀

herbie
6. čer 2010

jo kasperli da se poznat podle hlenu ale treba ja ho mam jak kdy tenhle mesic ho zatim nemam treba a vcera jsem mela ovulku jak vysitou

natulaaa
6. čer 2010

Kaser nemusíš mít bílkový hlen,musí být hlavně vodový,ne tuhý a lepkavý,já když mám ovulku ,tak mám šílené pocity mokra 😵

herbie
6. čer 2010

no to ja mam taky obcas natul prave ted zrovna hahahahhaahahahah ale hlen to jako neni

natulaaa
6. čer 2010

Herbi já někde četla,že ten bílkový máme,ale jakoby ho vyčuráme a tudíž o něm nevíme,tak je to v poho,hlavně,že je mokro 😉 😝
Baby já to pře 😝 pískla na tom sluníčku 😕 ,přes den jsem furt nadávala,že nejsem opálená a ted to jaksi vylezlo 😲 😲 a jsem rudá jak rak au au 😲 😲 😲

gambrinuska
6. čer 2010

Ahojky holky 😉
Herbie, pořádně toho tvýho chlapa znásilni 😀 ovulke je přeci jen 1 za měsíc 😉 😀
Natu tak ty chceš být za černocha jo?? 😉 Ovulka byla podle mých odhadu cca 16-18dc, ale je to jen moje sugesce a ty pokusy s teploměrem ☹
dneska jsem zkusila i sexík a prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrd zítra volam do Caru a jsem zvědavá co mi řeknou ☹ 😕 už jsem kromě vínka vyčerpala všechny možnosti, chjoooooooo 🙄 když jí člověk nechce tak jí má a když chce tak dělá potvora jedna takovýhle sprasky ☹

a.j.a.
6. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Juu, Herbie, ty se máš, že ti ovu vychází na víkend 😵 mi většinou vychází na úterý, sem tam pondělí. Což teda můžu být ráda za to, že nějaká ovu každý měsíc je, ale manžel jezdí od po do pá pryč, tak to máme ztížené 😒

a.j.a.
6. čer 2010

Jinak já taky ovu poznávám podle hlenu, čípku a bolesti vaječníků. No a k tomu měřím BT jen tak , ať vím, jak tělo funguje. Ale teď mi to vyšlo nějak divně, podle mým všech ovu pocitů byla v pondělí večer, podle teploty a FF ve čt. Hm, tak nevím 😝

a.j.a.
6. čer 2010

Natul, s tím spálením mě to mrzí. Ono je to sluníčko teď docela ostré. Dej si něco kysaného, to stahuje horkost a spáleninu. A klidně na sebe i do sebe 😉

natulaaa
6. čer 2010

Aji já už se chladím mokrým kapesníkem,mám bolavý jen dekolt 😵 😵
Gam a fakt nemužeš být těhu kruci 😒 ,dyt to není jinak možné 😒

mircisek
6. čer 2010

Ahoj holky, my jsme se právě vrátili z Kralickýho Sněžníku. Včera to můj miláček trochu přeplánovala ušli jsme (i s dvouletým capartem střídavě pěšky a v krosničce) 20 km + převýšení. Po 2 a půl letech nechození po horách to byla docela darda. Myslela jsem, že ho snad utluču. Naštěstí malej je zlatíčko a aspoň ten byl v pohodě.
Ale aspoň jsem se trochu vyhrabala ze své termínové depky i sluníčko mi pomohlo.
Natu, tak se nech naplácat jogurtem od manžela, to by se mu mohlo líbit.
Gamb, abys fakt nehlásila //.🙂 A Herbie hned po Tobě. 😅
Teda to dočítání je strašná fuška. 😒

gambrinuska
6. čer 2010

no nevim, tuhle možnost jsem už úplně zavrhla ☹ před 3mi dny bily na testu bílo 😔 uvidíme, ale pěkně mi to se... 🙄

natulaaa
6. čer 2010

Kuram Gam,zítra let pro test a testni ještě jednou,před třemidny si mohla být ještě málo DPO 😒 a ted už to třeba pujde vidět 😉 😉 a vubec nediskutuj 😀 😀 ,nařizuju ti zítra testnout 😀 😀 😀

leheckova
autor
6. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................62DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................48DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................48DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 45DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................40DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................35DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................33DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................33DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................23DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................21DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................17DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................14DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................14DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................10DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

natulaaa
6. čer 2010

heeeej já nechci být uplně dole v tabulce 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝
Holky mám depku tak ve čtvrtek porodila jedna moje známá chlapečka, dneska další holčičku a další dvě holčičiky,,dneska má termím další a to je už kámoška, a za měsíc sousedka,já se tohoto období tak bálá, až budou všichni rodit a už je to tady ☹ ☹ ☹ ☹

gambrinuska
6. čer 2010

lehe máš tam asi chybu, jsem 36dc
natu rozkaz, ale silně pochybuju 😖

gambrinuska
6. čer 2010

natu já taky měla termín koncem čerbna a taky prddddddddddd rok a půl snažení a kde nic tu nic ☹

leheckova
autor
6. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................62DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................48DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................48DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 45DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................40DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................36DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................33DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................33DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................23DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................21DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................20DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................17DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................14DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................14DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................12DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................10DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová,kontryhel).................................................................................................4DC

leheckova
autor
6. čer 2010

už jsem to opravila asi chybička se vloudila cha chaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no a nějaký příznaky na mrchu máš bolí tě prsa nebo bricho mas bolavý nebo napuchlýýýýýýýýý Gamb..
Natulko jak ti je co stehy už ti je dali ven?Ja termín teprve mít budu natul nic si z toho nedělej mě taky ted všichni kolem chodi s pupíkama a rodi se tu jedno za druhým na vesnici asi 4 holky a všechny známý jedna druhá je to děsný a termín jsem měla 13.7 takže mazééééééééééééééééééééééééc

natulaaa
6. čer 2010

Gam a mě nejvíc sere to,že kdybych já blbka šla na operaci hned v zimě ,tak už bych byla možná těhu,moje pulroční snažení bylo kvuli tomu vejcovodu uplně zbytečné

natulaaa
6. čer 2010

Jo jo Lehe,už nemám stehy,už to mám uplně zacelené, u pupíku to nejde ani vidět ale u toho vaječníku tam je asi 2 cm čárečka,ale taky to nejde skoro vidět,ale nejde opálit mrcha jedna.Jo Lehe je to ted hruza s těma těhulama,prý je hodně těhotných podle nějakých statistik,jen je škoda,že my mezi ně nepatříme,ale to vyjde,musííííííííííííííííííííííííííííí

gambrinuska
6. čer 2010

Natu to jsou furt samý kdyby, u nás taky, kdybych změnila gynekologa dřív atd, ale s tim holky nic neuděláme ☹ musíme koukat dobředu a bojovat dál 😅 😉
leh, právě že kromě napnutého podbřišku nic, ale těhu jsem opravdu vzdala, jen mě mrzí že poslední cykly byly po 31dnech a ted když na tom záleží tak se to takhle sere 🙄 když jsem byla před 10 dnama na kontrole před stimulkou na utz tak mi jetě doktor říkal, že to vypadá na MS, že mam i dost velkou sliznici 😔 ☹

leheckova
autor
6. čer 2010

jasná věc 😉 😉 😉 😉 😉

leheckova
autor
6. čer 2010

no herbí tak to teda nevim pokud ti řekl že mas velkou sliznici tak to může být i těhu když si to nedostala

leheckova
autor
6. čer 2010

teda herbie ale Gamb mě už se to plete sakraaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

gambrinuska
6. čer 2010

lehe sis nějak spletla nicky 😉

natulaaa
6. čer 2010

No to jo Gam,to má Lehe pravdu s tou sliznicí ,Gam zítra zkus testík,fakt.