• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@leeena_4 super...díky :wink: :wink: :wink: co já se všechno nedozvím :wink:
31. srp 2012 v 17:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice tím se dají trávit hodiny času, jen člověk u pak začne tošku hrabat :grinning:
31. srp 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to jo
31. srp 2012 v 17:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice zkusila jsi vyplnit tu zítřejší teplotu? jestli to ukáže ovulku? :wink:
31. srp 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi To je stresová inkontinence, v těhotenství běžná. Já to mám od 4.měsíce :rolling_eyes:
31. srp 2012 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka děkuju poklade :wink: i tobě Aničko @aanes :sweat_smile: Tak a te´d je řada na Vás :sweat_smile: Jinak muže jsem napínala psala jsem mu že mu něco potřebuji říct - tušil ale hrdě jsem to popřela že se plete :grinning: vyšlo to a když přišel domu šel se převleknout do ložnice všiml si toho ale urgentně musel na toaletu :grinning: :grinning: :grinning: tak sem si říkala a teď se z toho pos*** :grinning:
ovšem pak si to v klidu přečetl a hrozně mě objal políbil na čelo rty a bříško že je to báječné úžasné a super a z toho všeho mu ukápla slza dojetíí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a od ze doby se na mě směje jako sluníčko :sweat_smile:
31. srp 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@turcice Evulí miláčku jak tak čtu pořád honíte s @leeena_4 grafy a teplotu co :grinning: máš už nějaké podezření na datum ovulky ??
31. srp 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 je hrozně príma že je mudr sympatááák :slight_smile: aspoň se budeš cítit uvolněná :wink:
31. srp 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladydi s tím učůrnutím po vyčůráním si nedělej hlavu - já to mám taky, pšíkám se skříženýma nohama a ni to není záruka, že to udržím. chodím s intimkou a někdy musím vyměnit spoďáry :wink: :grinning:
31. srp 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@fykyska jéé, to je hezké, taková idylka :slight_smile:
31. srp 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka No když bych ho zrovna neklepla přes prsty tak je báječnej :grinning: :dizzy_face: Teda a co ty holko, jak to vypadá u tebe :confused: :sweat_smile:
31. srp 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska já mám ještě čas, zatím jsem netestla
31. srp 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka noóó už aby to bylo --- :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jj..vychází to na 15DC :slight_smile:
31. srp 2012 v 18:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2012 v 18:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice No jooo tak to seš jasnáááá :grinning: :sunglasses:
31. srp 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, zatím se testovat nechystám, MS čekám v neděli a vzhledem k tomu, že jsem byla měsíc v lázních a tudíž skoro žádné snažení nebylo
@fykyska Mooooc gratuluji, ať je vše, jak má
31. srp 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice no vidíš :slight_smile: a musíš tam něco zatrhnout, aby se ti ukazovalo to DPO 1, 2, 3 ?
31. srp 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka já když na to čučím tak se to tam ukazuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no a sexík byl v den ovu,den po ovu a taky dva dny před ovu a to hned dvakrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to by snad mohlo býti nadějné že???? :wink: :wink: :wink:
31. srp 2012 v 18:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice aha, to je asi jen pro VIP účty
31. srp 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice no určitě je to nadějné :slight_smile:
31. srp 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice a ty sis VIP členství kupovala?
31. srp 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka nene..nekupovala :wink:
31. srp 2012 v 18:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice ale máš ho! To já jsem na chvíli myslím měla taky, když jsem se tam loni registrovala, ale jinak 10dolarů za 30dni, to jsou židi!
31. srp 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka jj tak to bude asi tou registrací :wink: no to je teda fakt dost :unamused:
31. srp 2012 v 18:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Verunko, a jak jsi to měla a máš s tím hustým bílým hlen? Byl nebo nebyl a kolik?
31. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mám žrací den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to asi tím že nic nemůžu ale doma jak kmitaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyprané dvě pračky..dcééérka mi udělala toustíky..a ted jde i koupat malého..manža než odjel na fotbal nakoupil...no bylo by to fajn takto každý den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale jak bych vypadala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 19:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka Kačenko, po ovu teda aspoň po té kalkulačkové tj po 18.8 jsem začala mít takový obyčejný sekret - maličko zabarvený do bíla no a na začátku tadytoho tydne už se mi začal objevovat na kalhotkách ale málo a jeden den opravdu hodně že mi to proteklo skrz gatky neco jako když si představíš Začátek MS ale bez červené barvy :slight_smile: a také jsem měla takový bilý poš. vchod to co jindy bývá přirozeně růžové teĎ bylo bíle.. a teď něco málo mám na kalhotkách ale nic extra to není že by to byl hojný výtok to ne
31. srp 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska díky :slight_smile:
31. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska a jak se jinak cítíš mamino????bude nějaká spešl oslava???
31. srp 2012 v 19:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek