• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
už toho máme všechny dost :slight_smile:
koukam, tobě se blíží ovulka co? :wink: bude znásilnování :grinning: :grinning:
no to by byl mazec, ale ale :frowning2: :rolling_eyes:
6. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj blíží ale mlčím manža se mě ptal dneska kdy tak jsem mu řekla že nevim že neměřím ani nezjištuju kdy že tomu nechavam volny průběh a on mi na to řekl že to je dobře že to chce spontálně a ne rozkazem takže se to u nas uklidnilo a ja mlcím protože období plodnu se blízi a tak mlčím jako hrob co taky jiného mi zbýva
6. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lehe zatloukat zatloukat zatloukat
6. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc
6. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe nová strategie :grinning: tak snad se osvědčí, ale stejně si myslim, že tu hlavu asi nikdy úplně nevypnem :pensive: :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu kuš, co budělat na noční :grinning:
6. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.teda,vy jste pisatelky.vzala jsem si dnes volno,balila jsem holku na školu v přírodě,zítra odjíždí.Tak se jim doufám vydaří počasí.jinak se snažímě o 106,a pokud to zase nevyjde,tak už fakt nevím... :frowning2: Starší holka byla včera na výletě ve Vídni a líbilo se jí tam.Jen fotila a všechno ze šikma.prej je to tak hezčí,no chápete to?? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
ovu testy jsem ještě nezkoušela.jestli se zase nezadaří,tak je asi koupím a zkusím,protože ani nevím,kdy ovulku mívám-holt jsem na to úplnej analfabet. :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lehe ja o tom vubec nemluvim ani jsem mu nerekla ze mam ted ovulku je to lepsi a sex byl taky takovej jinaci vcera.....dneska ale pojistime radsi delala jsem test a porad tam je smajlik a jsou krasne // ale myslim ze uz zitra nebude takze toho musim vyuzit je to tech 36 hodin to vychazi holky ja miluju ty clearblue ovu digi testy :wink: natul s opalovanim moc neprehanej hahahahahahah auuu pak to boli vid? gambrinusko teda no to jsem zvedava co s tebou holka davej vedet jo at vime :wink: ahoj martas jsi tu dlouho nebyla?
7. čer 2010 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad me ale boli obcas v levo dole urcite se mi tam dela cysta nebo neco proto treba nam to nejde otehotnet ale holky uz mam jisty ze po cesku pujdu k doktorovi novemu at me radsi prohlidnou :unamused:
7. čer 2010 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,dnska bude zase teplíčko ale je dost vítr,no jádneska na sluníčko nejdu,bolí mě celý dekolt,nemužu se ho ani dotknout a nos mám červený jak ten poslední ožrala :grinning: a je mi i tak nějak divně ,tak raději dneska bude pauzička,mám doma stejně žehlení a musím poklidit,celý víkend jsem nic nedělala,tak to musím dohnat :unamused:
7. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaaa: už nejsi na konci tabulky :grinning: :grinning: . Holky dnes mi na začátku místo dvojky naskočila trojka a jsem nějaká přepadlá. :frowning2: Počasí u nás také nic moc, atmosféra doma taky no a malá mě tu otravuje takže zas nic nenapíšu. Jdem poklidit :confounded: furt dokola v pátek jsem uklidila kvůli náštěvám a dnes mohu znovu. Apoň že je mrcha pryč :grinning:
7. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha už nejsem na konci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jahud já taky uklízím,celý víkndjsme byli venku ,tak jsem na to kašlala a dneska na to musím vlítnout :angry: ,ale mám lenoru,vubec se mi nechce :angry:
7. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.taky se u vás začíná tak mračit??a to ráno tak krásně svítilo sluníčko.se na to ....,hlavně,že máme volno. :angry:

herbie-to víš,byla jsem přez víkend v práci,včera jsem si vzala volno.když chodím do práce,tak pc většinou nezapínám.už bych se asi neodlepila.
7. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tam byla dneska ráno, měla jsme křížové bolesti a krev na kalhotkách. KV nemocnice nezklamala, čekala jsem hodinu a půl a sestra na mě bručela, proč si nejdu ke svýmu gyndaři. Hrůza. Potrat to není, tluče už i srdce v 7+6. rý nějaká velká žíla co praská a proto ta krev. Bud budu ležet u nich v nemocnici nebo doma cca 3 dny. Vybrala jsem domov. Tak uvidíme, nic mi nedali, mimi si musí pomoct samo :frowning2:. Snad to bude bojovník. Tak pa a moc děkuji.
7. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Adel,tak utíkej do postele a poctivě lež,mimi to zvládne uvidíš,už máš i srdíčko :dizzy_face: .A určitě se ještě ozvi,budu na tebe myslet :wink: :wink: :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................63DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................49DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................49DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 46DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................41DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................37DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................34DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................34DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................24DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................22DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................18DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................15DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................15DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................11DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová,kontryhel).................................................................................................5DC
7. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gamb jak si dopadla dělala si si test???Jsem zvědavá mooooooooooooooooooooc bych ti ¨přála!!!!!!
Adel :to mě mrzí moc moc odpočívej pust si pohádky nebo romantiku a klidek na všechno se vyprdni a jen lež hlavně vitaminky papej a žádný nervy
Martas pokud nevis kdy mas ovulku začni měřit to je super na zjištění ovulace
7. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měřit nemůžu.nemám šanci měřit ve stejnej čas a pravidelně.blbě směnuju :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to u nás funguje-vyjde-nevyjde....
7. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinus chrní po noční určitě :unamused: :unamused:
7. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů holky jen jsem nakoukla a Gambrinuska testí, jooo??? :grinning: Já chci taky vědět! Gam kolik dnů jsi po té ovušce co jsme tady spolu vydedukovali tou teplotou? :slight_smile: Protože jestli ta ovuška fakt byla a ty jsi teď víc jak 14DPO a menzes nikde tak já bych to viděla doooooost nadějně!!! :dizzy_face: Moc držím palce!!! :wink:
7. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u mě se rozjíždí angína :frowning2: zítra jdu na zkoušku a skoro nemůžu mluvit. Ale stejně se nejsem schopná moc učit, protože mi je zle. To zas bude.
Od rána do sebe liju čaj po litrech, vit C a používám Bioparox, ale už nevím, co ještě. Nechci žádná atb
7. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej jani to asi ten výlet né?jani zabal na krk studený kapesník polity alpou,sáček a šálu,nebo teplý šátek ,super věc,mi vždycky pomohla
7. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já měla na bolení v krku v těhu Septisan, ten se může v těhu i při kojení :wink:. I když nevím jestli to pomůže když Bioparox ne :unamused:.
A taky výborná je věc "olej z 31 bylin" od firmy Just. Na lžičku dát trochu medu na to kapičku tohohle olejíčku a takhle to brát každé 4 hodiny jako antibiotika a to jako nás vyléčilo naprosto vždycky! Přítel tomu taky nevěřil a teď na to pěje děsnou chválu :slight_smile:. Přeju ti, ať je brzy líp :wink:.
7. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ten olejíček od Justu fakt takhle podávanej vyléčil i hodně veliký angíny. Já je měla vždycky hodně, na prvním stupni základky jsem měla angínu snad každé 2 měsíce. Pak když sem se začala léčit na alergologii tak se to zlepšilo, ale stejně angíny mívám hodně a tohle fakt vždycky pomůže! :wink: K doktorce která by napsala antibiotika už s angínou ani nechodím.
7. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nějak jsem nestíhala PC a teď vás dočíst, to je záhul :wink:
gamb testuje? jsem moc zvědavá:slight_smile:
marťas, když nemůžeš měřit, tak to by ti ten ovul.test mohl pasovat...já jsem na měření zdechlá. :sweat_smile: takže ho taky plánuju koupit :wink:
Jani, mně na ten krk vždycky zatím zabral Orofar...

a jinak hrdě dneska hlásím 1DC...poreizní MS je tady, to bych nevěřila, že z ní někdy v životě budu mít takovou radost :grinning:
7. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
Breber gratuluju k první porevizní :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, díky:slight_smile: já to snad i oslavím :wink:
7. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber víš jak jáá byla štastná,když jsem to dostala? :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. čer 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek