Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

gambrinuska
6. čer 2010

už toho máme všechny dost 🙂
koukam, tobě se blíží ovulka co? 😉 bude znásilnování 😀 😀
no to by byl mazec, ale ale ☹ 🙄

leheckova
autor
6. čer 2010

jj blíží ale mlčím manža se mě ptal dneska kdy tak jsem mu řekla že nevim že neměřím ani nezjištuju kdy že tomu nechavam volny průběh a on mi na to řekl že to je dobře že to chce spontálně a ne rozkazem takže se to u nas uklidnilo a ja mlcím protože období plodnu se blízi a tak mlčím jako hrob co taky jiného mi zbýva

natulaaa
6. čer 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Lehe zatloukat zatloukat zatloukat

natulaaa
6. čer 2010

holky dobrou noc

gambrinuska
6. čer 2010

lehe nová strategie 😀 tak snad se osvědčí, ale stejně si myslim, že tu hlavu asi nikdy úplně nevypnem 😔 😅

gambrinuska
6. čer 2010

Natu kuš, co budělat na noční 😀

martasl
6. čer 2010

ahoj holky.teda,vy jste pisatelky.vzala jsem si dnes volno,balila jsem holku na školu v přírodě,zítra odjíždí.Tak se jim doufám vydaří počasí.jinak se snažímě o 106,a pokud to zase nevyjde,tak už fakt nevím... ☹ Starší holka byla včera na výletě ve Vídni a líbilo se jí tam.Jen fotila a všechno ze šikma.prej je to tak hezčí,no chápete to?? 😲 😲 😲 😲 😅
ovu testy jsem ještě nezkoušela.jestli se zase nezadaří,tak je asi koupím a zkusím,protože ani nevím,kdy ovulku mívám-holt jsem na to úplnej analfabet. 😅

herbie
6. čer 2010

jj lehe ja o tom vubec nemluvim ani jsem mu nerekla ze mam ted ovulku je to lepsi a sex byl taky takovej jinaci vcera.....dneska ale pojistime radsi delala jsem test a porad tam je smajlik a jsou krasne // ale myslim ze uz zitra nebude takze toho musim vyuzit je to tech 36 hodin to vychazi holky ja miluju ty clearblue ovu digi testy 😉 natul s opalovanim moc neprehanej hahahahahahah auuu pak to boli vid? gambrinusko teda no to jsem zvedava co s tebou holka davej vedet jo at vime 😉 ahoj martas jsi tu dlouho nebyla?

herbie
6. čer 2010

porad me ale boli obcas v levo dole urcite se mi tam dela cysta nebo neco proto treba nam to nejde otehotnet ale holky uz mam jisty ze po cesku pujdu k doktorovi novemu at me radsi prohlidnou 😒

natulaaa
7. čer 2010

Dobré ránko holky,dnska bude zase teplíčko ale je dost vítr,no jádneska na sluníčko nejdu,bolí mě celý dekolt,nemužu se ho ani dotknout a nos mám červený jak ten poslední ožrala 😀 a je mi i tak nějak divně ,tak raději dneska bude pauzička,mám doma stejně žehlení a musím poklidit,celý víkend jsem nic nedělala,tak to musím dohnat 😒

jahudka80
7. čer 2010

natulaaa: už nejsi na konci tabulky 😀 😀 . Holky dnes mi na začátku místo dvojky naskočila trojka a jsem nějaká přepadlá. ☹ Počasí u nás také nic moc, atmosféra doma taky no a malá mě tu otravuje takže zas nic nenapíšu. Jdem poklidit 😖 furt dokola v pátek jsem uklidila kvůli náštěvám a dnes mohu znovu. Apoň že je mrcha pryč 😀

natulaaa
7. čer 2010

Aha už nejsem na konci 😝 😀
Jahud já taky uklízím,celý víkndjsme byli venku ,tak jsem na to kašlala a dneska na to musím vlítnout 😠 ,ale mám lenoru,vubec se mi nechce 😠

martasl
7. čer 2010

ahojky.taky se u vás začíná tak mračit??a to ráno tak krásně svítilo sluníčko.se na to ....,hlavně,že máme volno. 😠

herbie-to víš,byla jsem přez víkend v práci,včera jsem si vzala volno.když chodím do práce,tak pc většinou nezapínám.už bych se asi neodlepila.

adela27
7. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem tam byla dneska ráno, měla jsme křížové bolesti a krev na kalhotkách. KV nemocnice nezklamala, čekala jsem hodinu a půl a sestra na mě bručela, proč si nejdu ke svýmu gyndaři. Hrůza. Potrat to není, tluče už i srdce v 7+6. rý nějaká velká žíla co praská a proto ta krev. Bud budu ležet u nich v nemocnici nebo doma cca 3 dny. Vybrala jsem domov. Tak uvidíme, nic mi nedali, mimi si musí pomoct samo ☹. Snad to bude bojovník. Tak pa a moc děkuji.

natulaaa
7. čer 2010

Ježiš Adel,tak utíkej do postele a poctivě lež,mimi to zvládne uvidíš,už máš i srdíčko 😵 .A určitě se ještě ozvi,budu na tebe myslet 😉 😉 🙂

leheckova
autor
7. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................63DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................49DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................49DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 46DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................41DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................37DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................34DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................34DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 25DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................24DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................22DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................18DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................15DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................15DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................13DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................12DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................11DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová,kontryhel).................................................................................................5DC

leheckova
autor
7. čer 2010

Gamb jak si dopadla dělala si si test???Jsem zvědavá mooooooooooooooooooooc bych ti ¨přála!!!!!!
Adel :to mě mrzí moc moc odpočívej pust si pohádky nebo romantiku a klidek na všechno se vyprdni a jen lež hlavně vitaminky papej a žádný nervy
Martas pokud nevis kdy mas ovulku začni měřit to je super na zjištění ovulace

martasl
7. čer 2010

no já měřit nemůžu.nemám šanci měřit ve stejnej čas a pravidelně.blbě směnuju 😠 😝 takže to u nás funguje-vyjde-nevyjde....

natulaaa
7. čer 2010

Gambrinus chrní po noční určitě 😒 😒

vendulak
7. čer 2010

Jůůůů holky jen jsem nakoukla a Gambrinuska testí, jooo??? 😀 Já chci taky vědět! Gam kolik dnů jsi po té ovušce co jsme tady spolu vydedukovali tou teplotou? 🙂 Protože jestli ta ovuška fakt byla a ty jsi teď víc jak 14DPO a menzes nikde tak já bych to viděla doooooost nadějně!!! 😵 Moc držím palce!!! 😉

jane84
7. čer 2010

ahoj holky, tak u mě se rozjíždí angína ☹ zítra jdu na zkoušku a skoro nemůžu mluvit. Ale stejně se nejsem schopná moc učit, protože mi je zle. To zas bude.
Od rána do sebe liju čaj po litrech, vit C a používám Bioparox, ale už nevím, co ještě. Nechci žádná atb

natulaaa
7. čer 2010

Jej jani to asi ten výlet né?jani zabal na krk studený kapesník polity alpou,sáček a šálu,nebo teplý šátek ,super věc,mi vždycky pomohla

vendulak
7. čer 2010

Jani já měla na bolení v krku v těhu Septisan, ten se může v těhu i při kojení 😉. I když nevím jestli to pomůže když Bioparox ne 😒.
A taky výborná je věc "olej z 31 bylin" od firmy Just. Na lžičku dát trochu medu na to kapičku tohohle olejíčku a takhle to brát každé 4 hodiny jako antibiotika a to jako nás vyléčilo naprosto vždycky! Přítel tomu taky nevěřil a teď na to pěje děsnou chválu 🙂. Přeju ti, ať je brzy líp 😉.

vendulak
7. čer 2010

Jo a ten olejíček od Justu fakt takhle podávanej vyléčil i hodně veliký angíny. Já je měla vždycky hodně, na prvním stupni základky jsem měla angínu snad každé 2 měsíce. Pak když sem se začala léčit na alergologii tak se to zlepšilo, ale stejně angíny mívám hodně a tohle fakt vždycky pomůže! 😉 K doktorce která by napsala antibiotika už s angínou ani nechodím.

breberuska
7. čer 2010

ahoj holky,nějak jsem nestíhala PC a teď vás dočíst, to je záhul 😉
gamb testuje? jsem moc zvědavá🙂
marťas, když nemůžeš měřit, tak to by ti ten ovul.test mohl pasovat...já jsem na měření zdechlá. 😅 takže ho taky plánuju koupit 😉
Jani, mně na ten krk vždycky zatím zabral Orofar...

a jinak hrdě dneska hlásím 1DC...poreizní MS je tady, to bych nevěřila, že z ní někdy v životě budu mít takovou radost 😀

natulaaa
7. čer 2010

Ahojte holky 🙂
Breber gratuluju k první porevizní 😵 😵

breberuska
7. čer 2010

natu, díky🙂 já to snad i oslavím 😉

natulaaa
7. čer 2010

Breber víš jak jáá byla štastná,když jsem to dostala? 😀 😀

breberuska
7. čer 2010

😀

natulaaa
7. čer 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ☹