Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

safea7
3. zář 2012

@froka Kujuu,už si to začínám konečně užívat i s kopanečkama 🙂 Dnes večer mě čeká kontrola fazolky srdíčka,tak jsem trochu nervózní 😕 Moc tobě i fazolce přeji jen to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej !!!!!!!!!

froka
3. zář 2012

@safea7 Tak to je nádhera 🙂 Moc ti přeji ať vše dopadne dobře a tak to taky pokračuje. Děkuju za přání, snad bude zítřejší verdikt pozitivní 🙂

safea7
3. zář 2012

@froka Jsi zlatá,všem nám to musí vyjít,vždyť si to zasloužíme do jednéééééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zítra už se probudím se zaťatýma pěstičkama !!! 🙂

ladydi
3. zář 2012

@vanilka31 v to doufám, ale pak už snad děti chtít nebudu 😀 a to už zvládne snad každej trochu slušně ty kontroly 😀

turcice
3. zář 2012

@froka Kačenko tak to jsou všechno dobré zprávy 🙂 🙂 🙂 Určitě zítra bude HCG pěkně vysoké... 😉 Jinak já mám dnes den chaos..od rána děti plaší.Pája šel do nového oddělení ve školce a Terča přišla uřvaná že jí šoupli do jiné třídy..tak jsem šli za ředitelem a řešili jsem situaci..musím ještě na pracák,manža mi dělá taxikáře a já pajdám o francouzkých holích 😀 😀 😀 😀 😀 snažím se nemyslet na to že je do pátku ješte hafo času ale moc mi to nejde 😀

martinakl
3. zář 2012

Tak jak jsem ocekavala... nic se nechysta. I doktor rikal, ze by to mohlo byt priznivejsi, ale bohužel... Takze v patek znova a pak co 2-3 dny a uvidi se, co dal. Chjo 😒

ladydi
3. zář 2012

@martinakl jééé, chudáku, to je na prd 😒 už Ti fakt přeju aby to přišlo.

martinakl
3. zář 2012

@ladydi Praveze uz i doktor vyadal tak rozpacite. Asi to není uplne dobry, když to zatím nevypada vůbec na nic, nic se nechysta.. Porad uplne zavreno, na monitoru skoro zadna delozni akce...

vanilka31
3. zář 2012

@martinakl No ale pořád jsi v termínu a ten termín je stejně orientační, vždy je to trochu dřív nebo později, tak bych se nestresovala, mimi si samo určí, kdy chce přijít na svět. Určitě to bude už brzy, tak do 14 dní max. a kdyby náhodou ne, tak si to doktoři pohlídají a vyvolali by to jak lorraine.

ladydi
3. zář 2012

@martinakl no je to divný no, to přinejmenším. Ještě že v dnešní době už ví jak na to a jsou schopný Ti pomoct.

martinakl
3. zář 2012

@vanilka31 @ladydi Ja vim, ze to je ještě celkem v pohode a muze si dat ještě na cas 🙂 Jen uz bych to chtěla mit za sebou a hlavne malého u sebe, tak jsem doufala, ze to bude třeba ještě kousek před TP, ale asi ne. No aspoň ze zase muzu trochu chodit, tak budu zase něco delat a chodit na prochajdy a rychleji to utece..
Mam docela strach z vyvolávaného porodu nebo ze bude velky nebo tak.. Ale uvidíme, snad to bude vse ok.

ladydi
3. zář 2012

@martinakl a jak ty a manžel?? taky jste potermíňáci?? u nás všechny holky byly dřív a jedinej kluk byl po termínu. A pak že se holky paráděj 😀

martinakl
3. zář 2012

@ladydi Ja jsem par dni po terminu a manzel 15 dni prej 🙂 No tak je to jasny 😀

vanilka31
3. zář 2012

@martinakl Neboj, je to v normě a zatím ještě nemusíš myslet na vyvolávaný porod. Ale chápu, že jsi nervozní, to jsem taky, natož když se čeká na porod.

fykyska
3. zář 2012

Ahoj holky - tak jak se máte já jsem dneska úspěšně složila kvalifikační zkoušky středního stupně na ČNB - uf uf - tak jsem dorazila do práce - a odpoledne frčím na gyndu když mě teda šéf ráčí pustit... Taky jsem testila na silnějších testech 25mlU A čárky tam stále jsou - těhu čárka je viditelná ale né nějak výrazně myslíte si že to vadí ☹ Néní to něco špatně když neružový víc a víc ☹

turcice
3. zář 2012

@martinakl Martí a kdy si měla poslední termín???

fykyska
3. zář 2012

@safea7 😉 😉 děkujeem 😵

turcice
3. zář 2012

@fykyska týý jo zkoušky???hmm šikula...no pokud si testila na tom méně citlivém tak to bude asi normální 😉 😉 😉 😉

froka
3. zář 2012

@turcice Ahoj Evičko, no to máš teda doma veselo? A jak to s Terčou teda dopadlo? No s tou hnátou se šetři, abys byla brzo fit. No tak jestli to půjde, tak to třeba do toho pátku prospi 😀

martinakl
3. zář 2012

@turcice Mam ted ve čtvrtek (jsem 39plus4). Oba terminy jsou stejne.

froka
3. zář 2012

@martinakl Jéé, no ten Kubík si teda dává na čas. Úplně mi to připomnělo slony, ti jsou březí 2roky 😀 Ale ne neboj, však on vykoukne 🙂

turcice
3. zář 2012

@froka jéé kdyby to šlo 😀 😀 😀 jsem nějak hrozně ospalá.No Míla šel s Terčou ještě do školy za řídou tak uvidíme...nějak náročný den je to dnes a už se těším na večer na klid a pohodu 😝 😝 😝 😝

ladydi
3. zář 2012

@martinakl no vidíš, je to přece váš synáček, tak počítej, že bude po vás 😀 😀 ale nezávidím Ti to. já ačkoli mám Tp 21 prosince, tak budu už od prvního na nervy kdy už 😀 😀 😀

@fykyska mrkni na moje testy, taky to občas moc nevypadalo že by sílila. Klííííd a nohy v teple. Dělala jsi certifikaci na padělky?? nebo jakou??

martinakl
3. zář 2012

@froka Jo tim me manzel taky uklidnoval, ze mam bejt rada, ze nejsem slon 😀
@fykyska Gratuluju ke zkouskam! 😵 Ja mela tu druhou stejne silnou asi az 42DC nebo tak nejak... Taky jsem se nervovala, ze nejak nesili, ale uplne zbytecne 🙂 No my se asi tomu zbytecnymu nervovani se asi, bohužel, nevyhnem...

froka
3. zář 2012

@turcice No to věřím, ale on je ten první školní den sám o sobě psychicky náročný, a dětičky se do školy těšily nebo to mají na háku 😀

turcice
3. zář 2012

@martinakl Martí..já Terču přenášela 11dní..termín jsem s ní měla 4.6 a narodila se 15.6...a v den nástupu nebo spíš b v noci před ránem než jsem měla nastoupit do porodnice na vyvolání se porod rozjel sám..ale nakonec šla stejně císařem LADY naše 😀 😀 😀 😀 tak nebo..třeba až v páte půjdeš na KO tak to Dr.nějak pomůže 😉 😉 😉 😉 může to být ze dne na den..prskne voda a jde to jako po másle..ikdyž já osobně to neznám 😀 😀 😀 😀

turcice
3. zář 2012

@froka tak nějak bych řekla že jim nedoklaplo že je po prázdninách 😀 😀 😀

froka
3. zář 2012

@fykyska Gratulace! Seš šikula! A ten testík neřeš, to je tím, že to je 25mIU/ml, kdybys zkusila mamatest, tak tam určitě budou dálnice 🙂

martinakl
3. zář 2012

@turcice Třeba ještě opravdu prijemne prekvapi a zacne se klubat brzo 🙂 Uvidíme.

turcice
3. zář 2012

jinak holky od té doby co mám chromou nohu nebyl u nás sexík a jsem pěkne nervní...jako že jsem nesplnila nápln práce a snažení 😀 😀 😀 😀 😀