Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
3. zář 2012

@luuc_2012 JJ Jandová má ordi kousek od nás kde bydlíme 😉 a baráček mají hned u nás za rohem 😉 Já chodím k Červové..ta zase vidí všechno v pohodě 😀 😀 😀 😀 písnu ti do IP telefonek tak někdy dej vědět...třeba už budu taky konečně těhu a budeme pak společně vozit 😉 😉 😉 No s tím odpo spánkem máš rcht..já jsem do postele taky jedlá ale nemůžu..není tady moc klidu 😒

turcice
3. zář 2012

@lenickan Leni..tak dej nožky nahoru a nic nedělej..pokud nekrvácíš a nemáš nějaké bolesti tak to myslím bude v pohodě..drž se...a odpočívej 😉

turcice
3. zář 2012

Jinak holky na mě dnes padla nějaká panika že to prostě v tom bříšku není... 😒 a mám obr strach..no nevím..dne je den fakt tak lehnout a zaspat to 😒

leeena_4
3. zář 2012

@lenickan já taky plašila kvůli čípku, připadal mi horzně měkký, pootevřený a zkrátka nebezpečný pro těhu a navíc mě v něm tak jako občas píchalo (dělá to celé těhu). Doktor mě prohlídl, žekl, že CS je 1, kvůli předchozímu potratu a docela rychlému otěhotnění a ať už si tam nesahám!!!! 😀. Nemusíš se bát, miminko chrání děložní zátka a vak plodových blan, zkrátka je tam v pořádku 😉. A během dnes se ten čípek různě posouvá, někdy je nahoře, jindy dole. Jestli nemáš bolesti, nebo něco podobného, určitě to bude v pořádku. Ale pokud tě to trápí, zajeď si na pohotovost 😉

leeena_4
3. zář 2012

@turcice kočko, jestli to v tom bířku není teď, tak to v něm bude příště, vždyť měsíc není žádná tragicky dlouhá doba 😉. Klid, z hluboka dýchej, začti se do nějaké knížky a neplaš 😉

maximka33
3. zář 2012

@lenickan ty jo, Leni, ten tvůj doktor je drsnej.. to chodíš k někomu do Prahy?

maximka33
3. zář 2012

@turcice kočko, strach budeš mít, až to tam bude 🙂

maximka33
3. zář 2012

tak jsem se koukala, kdy by to tak mělo přijít z tohoto vaječníku, bylo to 35 a pak 33 dnů. to si teda ještě počkám.

eva518
3. zář 2012

@kolino 🙂 To je ale náhoda. Já pocházím z Valašska, v Olomouci ale bdlím už víc než 5 let a teď plánuju návrat 🙂
Valmezské gnekologické odd.je fakt dobré. Přeju hodně štěstí.

lenickan
3. zář 2012

@maximka33 no jasné do Prahy, jsem z Prahy ale teď jsme na dovolené... Mne to přijde logi

cké co rekl

eva518
3. zář 2012

@lenickan Leni, uvidíš, že to bude dobré. Nestresuj se zbtečně. Odpočívej co nejvíc můžeš a co ti situace dovolí a pro klid duše si zajdi na kontrolu. Důležité je, že nemáš známk krvácení a bolesti. Drž se, kočko.

eva518
3. zář 2012

Jinak vás teda obdivuju, že jste schopné něco takového jako je výška čípku posoudit. Vím, že ho mám a tuším asi kde, ale to je tak všechno. 😅

eva518
3. zář 2012

@maximka33 Neboj, to uteče.. 😉

axonka
3. zář 2012

Ahoj holky, clovek tu chvilku neni a takovych novinek🙂)) Nestiham to uplne vsechno docist, ale slibuje, ze ted tu zase chvilku s vami budu nez odjedu na dalsi dovcu 😀 😀
@turcice drzim ti palecky, at uz je miminko v brisku. Nezapomelas, ze zari je nas mesic???? Tak tomu ver 😉
@froka @fykyska ze srdce gratuluji k pozitivnimu tehu testickum, preji uspesne kontroly a zdrava miminka🙂)) Snad se k vam brzy pripojim.
Dnes jsem prvni DC, uz druha MS po revizi, takze tento mesic budeme zkouset podruhe otehotnet🙂 Vychazi to presne podle planu, tzn. ovulka na dovolenou, manza uz pocita se sexualnim maratonem🙂))))Pokud to vyjde, tak uz ted jsem podle kalendare 1TT ikdyz tehu jeste nejsem, to jsou pocty😀 😀 😀
Drzim vam vsem palce a preji jen ty nejuzasnejsi zpravicky

eva518
3. zář 2012

@turcice Evičko, neboj se dopředu, když zatím není proč. Stres není dobrý na nic. Určitě se dočkáš //. Když ne teď, tak příště. Učení dělá mistra, ne? To by bylo aby nebylo, když se tak o sebe staráš. 😉

Vyřídila jsi všechno? Já jsem tak ještě po práci běhala po městě a stačilo mi.. Nesnáším to.

eva518
3. zář 2012

@axonka Si piš, že to vyjde. To je paráda,že jedete v takovém čase na dovču. Budete mít moooře času na snažení. A kam jedete?

axonka
3. zář 2012

@eva518 Ja si asi ani nepripoustim, ze se nezadari 😉 . Ae kdyz to nebude cervnove miminko, zak bude cervencove nebo srpnove....vsak ja se dockam 😉 😉 😉
Zatim je dovolena pro me zahalena tajemstvim, puvodne jsme chteli jet k mori, pak jsme si vymysleli Tatry a nekonec manza prevzal iniciativu a vsechno zarizuje sam 😅 😅 . Pokud me nepotahne na severni pol, tak je mi to jedno, ale libi se mi ta nevedomost. 😎

maximka33
3. zář 2012

@eva518 taky to s čípkem neovládám a asi už se to asi učit nebudu 🙂

eva518
3. zář 2012

@axonka To je romantika 🙂 U nás také plánuje dovolené muž. Ale zatím mi vždycky řekl kam 😀 Všechno zařídil a jelo se.

axonka
3. zář 2012

@eva518 jojo, mas pravdu. Obcas je prijemne nechat se dat prekvapit 😉 . Doufam, ze to bude romantika 😀 😀 jeste vetsi romantika bude se vracet zpet uz ve trech 😉 😉

maximka33
3. zář 2012

@fykyska ještě jsem tě chtěla uklidnit, že pravé silné // jsem měla až tak v 7tt, někdo už tedy v 6tt, takže to přijde!

froka
3. zář 2012

@axonka Ahojky, tak super, že už jdete do toho. Hodně štěstí! A to máš pravdu, už ti teoreticky zbývá jen 39tt do porodu 😀

froka
3. zář 2012

@lenickan Leničko, mrzí mě, že se tak trápíš strachy, ☹ já bych pro klid duše skákla na pohotovost. Ale i tak si myslím, že je to v pohodě. Jak říkal dr., když nekrvácíš a nic tě nebolí, tak je to ok 🙂

fykyska
3. zář 2012

@axonka Děkujem @maximka33 😉 😉 děkuju za info

MNIAU ČÁÁU ČÍČINY 😉
Tak jsem tady, ze své první těhu kontroly 😉 Tak miminko má užasné peřinky endometrium vysoké - vidět není má čas ale podle pana doktora jde všechno všechno správným směrem - jupííí ale jásám jen potichounku 😕 😅 Byla mi nabídnuta PN a tak kdyby mi nebylo dobře v práci můžu si pro ní přijít ,,hned" a když vše bude ok tak další kontolu mám 19.9.2012 🙂 a při té příležitosti si jí rovnou vyzvednu a nastoupím 🙂 🙂 😵 krev odebrána vysledky ve sředu já se citím spokojeně a relativně dobře 🙂 😉 Holky já se picnu mě je tak krásně 😵

eva518
3. zář 2012

@fykyska To je dobře, že je vše ok. I to, že ti nabídli takhle PN. Já ji taky dostanu brzo, už se těším 😉
A do další kontroly pěkně klídeček, žádné přepínání, ať ti mimi roste 😵 😵

axonka
3. zář 2012

@froka Dekuji za pranicko 🙂 🙂 . Jesteze, jste tady. Kdybych to, ze jsem teoreticky v prvnim TT vypravela doma, tak si klepou na celo 😀 😀 😀 .

axonka
3. zář 2012

@fykyska Ani nevis jak ti to preju, drzim vsechny palce 😉 😉

eva518
3. zář 2012

@axonka Jj, já si taky někd říkám, že kdybych řekla, co řeším tady, tak by si asi mysleli, že nejsem normální. Náhodou, je to celkem sranda, že ti už teoreticky běží těhu, co? 😀

pavlina26
3. zář 2012

@turcice když nebude, tak bude příště!!! 🙂 ...jsem na tom stejně jako Ty, Evčo... 😉 Kdypak začneš testovat? 🙂 jsem napnutá 🙂

axonka
3. zář 2012

@eva518 To je fakt 🙂 ale ja z te teorie praxi udelam 😀 😀 😀 A jak jsi na tom ty? Drzis se?