Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
7. čer 2010

Natu čemupak se tak divíš? 😕 😉
Berber i já gratuluju k první porevizní mrše! 😀 😉 Taky už bych jí brala, ale já už se smířila s tím že jí budeme muset zase vyvolávat, ostatně jako vždy, u mě normál 😒.

natulaaa
7. čer 2010

😕 😕 😕 😕 ,Vendul nakukuju jestli už tu někdo je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

breberuska
7. čer 2010

vendul a kdy jdeš k MUDr na to vyvolání? to nic fatk nepomáhá...to je běs, jak si ta příroda s náma hraje...
natu, pěkně nakukuješ, všichni jsou asi na sluníčku... 😎

natulaaa
7. čer 2010

ta Gam je jako kde 😝 😝 😝 .dostane za uši 🙄 😀

gambrinuska
7. čer 2010

prd má fofr netestila jsem a zítra dam vedět 😉 pádim do kina 😀

vendulak
7. čer 2010

Berber no nevím co by pomohlo, mám PCO a menzes sama prostě nechodí 😒, po vysazení HA když dlouho nechodila tak nejdřív sem dostala vyvolávačku a pak jsem vyvolávala Proverou, ale bylo to jen na ms, takže folíky se netvořily, neovulovala jsem a neměli jsme tedy ani šanci otěhu 😒. Pak v CAr jsem taky dostala asi 2x vyvolávačku a pak při IUI jsem stimulovala Clostilbegytem takže vždycky nějaký vájo bylo a pak brala Utoroš tak to ms přišla. Ale sama fakt ne 😒. Děs no. Nevím co s tím...jako teď vím že nabudíme vaječníky Clostilem a třeba otěhotníme, ale co s tím jako třeba do budoucna to nevím...to mě ani nenapadlo se přiznávám 😔
Natu no jó venku se udělalo krásně tak se všichni rozutekli 😀.
Gam si užívá kino a nás napíná 😀.

vendulak
7. čer 2010

Gam tak dej pak vědět ještě i na čem jste byli v kině! 😉 Taky jsme si říkali že by jsme zase někdy šli, ale v programu nás nějak nic nezaujalo tak budu muset kouknout 🙂. Chodíte do Cinestaru v Olympii? 🙂 My jen tam, máme to tam děsně rádi 😵. V tom novém cinema city v Plaze se nám nelíbilo 😖 😀.

natulaaa
7. čer 2010

No Gam teda 😀 😀 😀 😀 😀

angelina987
7. čer 2010

Tak vidím, že tady nkc nového, já jsem nařídila doma snažení každý druhý den a včera jsem statečně usnula, tak musíme dnes 😉 asi na mě už pujde ovu, tak ať to zvládnem a zahlásím tady coby dup // Jinak už mám termín na státnice, takže si prosím všechny napište do kalendáře 25.6. a myslete prosím na mě 😀

natulaaa
7. čer 2010

Vendul já si zrovna ted psala s holčinou,co má uplně to samé co ty a její partner ještě špatný spermio ,jde na IVF nám to vychází ve stejný měsíc a taky psala,že žádná ovulace a MS 😔

natulaaa
7. čer 2010

Angel čauky ,tak máte doma vojnu joo 😀 😀 😀 Angel budeme myslet ale ještě se do té doby doufám ozveš 😉 🙂

breberuska
7. čer 2010

angel, to je jasné, palce budem mít celé modré 😉
vendul, tak už to chápu, s tím PCO jsem to asi zapomněla... 😒

herbie
7. čer 2010

ahoj holky angelino budu drzet palce vendulko teda to je pech doufam, ze ta mrcha ti dorazi co nejdriv mi jsme vcera nepojistovali jelikoz pritel mi usnul brzy ale to nevadi snad dneska neco bude ja jsem se vcera taky malinko spalila na slunicku ale byla jsem tam asi hodinu a ted jsem jak prasatko v obliceji pritom se opaluju dobre 😠 venku je opet krasne musim jeste do banky zajit dneska a uz se pripravuju na let do ceska holky ja se tak tesim .... az priletim nazpatek do usa tak pritel mi zase odlita na deset dni pryc takzhe cervenec nebude asi moc plodnej u me 🙄

fram
7. čer 2010

ahoj holky
jahudka, gratulace k narozkám. Z 3 na začátku si nic nedělej, já mám nejen trojku na začátku, ale za pár dní už budu mít 5 na konci a to je teprve hnus 😀
breber, jak taková mrcha dokáže potěšit, viď?
jane, zítra budu držet palce,ať tu zkoušku v pohodě uděláš.
angel,to se teda snažíte opravdu poctivě, to by bylo,aby to nedopadlo!! Státnice ti nezávidím, ještě dnes mi je blivno, když si vzpomenu, jak jsem je dělala, brrrr.

breberuska
8. čer 2010

Ahoj holky, přeju pěkný sluníčkový den!
fram, taky si na státnice pamatuju živě i potěch pár letech a znovu by se mi učit nechtělo 😒 člověk je rok od roku zdechlejší 😀
jane, dneska hodně štěstí!!

natulaaa
8. čer 2010

Holky dobré ránko 🙂 🙂 🙂
Jani myslím na tebe a doufám,že je ti líp 😒 😒 ,,dej pak vědet,Na mě se už 3 dny dívá koš s prádlem a já furt né a né se do toho vrhnout a dneska zase slunečno 😒 ,no nevím nevím 😀 😀 😀

leheckova
autor
8. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................64DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................50DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................50DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 47DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................42DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................38DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................35DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................35DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................23DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................22DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................19DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................16DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................16DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................14DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................13DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................12DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová,kontryhel).................................................................................................6DC

jane84
8. čer 2010

Ahoj holky, děkuji za podporu. Mám za sebou test, to teda byly otázky. Asi bych měla jít vrátit maturitní vysvědčení, jestli tohle měla být středoškolská chemie. Za hodinu to bude opravené a pak se uvidí, jestli půjdu ještě na ústní.
Jinak jsem dnes 23DC a začínám pozorovat těhu příznaky 🙂 jak neobvyklé že? píchá mě dost v pravém podbřišku, občas lehce zabolí bříško a vykreslily se mi žíly na prsou, taky to může být PMS, ale v době ovulky jsme se zasnažili. Uvidíme.
Natul nevěš hlavu, to bys musela vidět, kolik prádla na žehlení mám doma já po tom terénním cvičení 😀

gambrinuska
8. čer 2010

Natu sněhobílo, ale kino bylo fajn, ukážu se dýl ☹

jahudka80
8. čer 2010

angelina987: 25.6.píšu a ani nemusím už to tam mám zapsáno máme výročí svatby 😀 .

fram : No 3 ještě jde bude hůř 😒 Ale člověk není starý podle roků, ale jak se cítí a někdy se cítím na 18 a jindy na 50 😀 😀 😀

Přeji krásný den všem 🙂 snažilkám ať se zadaří , za pár dní to vypukne i u nás 😀 tedy už mi včera manžel chtěl dát dárek k narozeninám ale myslím že 5DC je ještě fakt brzo 😀 . I když člověk nikdy neví, zrovínka já jsem první dítko ihned po MS - a to mamce kamarádky tvrdili po MS otěhotnět nemůžeš 😀 😀 😀 a mamča uvěřila no a jak jsem se povedla 😀 😀 😀 😀

breberuska
8. čer 2010

Lehe, já mám 2DC🙂

jane, pěkné těhu příznaky 😉 nicméně jako PMS jsem teda žilky nikdy neslyšela... 😉

natulaaa
8. čer 2010

Gam to je mi líto 😔
Jani já taky o žilkách na prsách jako PMS neslyšela 😵 😀 😝
Lehe no já myslím,že ovulku mít budeš,ty jí míváš celkem pravidelně ,tak musíte do toho začit bušit,ale pšššššššt před manžou 😵 😵

jahudka80
8. čer 2010

natulaaa 🙂 🙂 🙂 to já můžu před manžou mlčet a on to pozná 😀 😀 😀 čeká mě náročný týden 🙂 🙂 🙂 . Jsem ráda že je konečně venku hezky 😵

gambrinuska
8. čer 2010

Natu testila jsem jen kvuli vám, nepočítala jsem s tim 😔 ale ta mrcha mě sere 🙄
Byli jsme na princovi z persie a užasná pohádka 😵 , hlavně jsem se alespon chvilku odreagovala, kamarádka psala že je těhu 8t, potratila o 14dní dřív než já a snažili se teprv 1-2měsíc, no jo no my se asi nedočkáma ☹ 😖

breberuska
8. čer 2010

gamb, dočkáte!!! všechny se tu dočkáme 😉 !!! ta mrcha je ale fakt mrcha 😠

natulaaa
8. čer 2010

Gam dočkáme se neboju,Gam necháš si zavést jedno nebo dvě jajca? 😒 😒
Jahud muj manža to taky vždycky pozná,prý se tak šibalskz usmívám 😀 😀 ,mají nás přečtenéé 😠 😀

jahudka80
8. čer 2010

gambrinuska: Neboj dočkáš se. Já vím jaké to je, když jsem chtěla otěhotnět tak mi postupně otěhotňovaly všechny kamarádky jedna, druhá, třetí....už jem myslela že pak musím být já a prdlajs otěhotněla čtvrtá a já nic až před vánoci se na mě konečně usmálo štěstíčko. Hlavně musíme být v klidu a myslet na jiné věci - psychika je sviňa. Jen jsem to vzdala, že se na nejaké dítě můžu vykašlat .... stěhovala doma nábytek tak jsem za 4 dny zjistila že jsem těhotná 🙂
natulaaa: on se zeptá : už ti to zkončilo 🙂 no a když se usmívám tak ví 😀 .Tak on je rád mohl by pořád, ale já ne 😒 to zas sotva polezu 😀 😀 😀

natulaaa
8. čer 2010

Jahud u nás taky není problém ,manža by taky furt,to je jediná naše výhoda 😀

jane84
8. čer 2010

ahoj holky, právě jsem se vrátila domů, tu zkoušku mám, ale jako haluz. hodinu testu přišel dr a povídá sednout a opravovat. normálně nás nechal to doopravit a všichni jsme to napsali a ústní jsem pak už dala. Zlatej člověk 😀
Gamb neboj, dočkáš se
Holky snažení a příznakům zdar 😀 utíkám vařit pozdní oběd

breberuska
8. čer 2010

Jani, tak to gratuluju 😉 je jedno jak, hlavně, že o máš 😀

jahud, nat u nás manža je na tom úplně stejně 😎