Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
6. zář 2012

holky taky je vám dnes zima??? 😉 😉 já jsem zmrzlina..teplota mého těla 35,8 😀 😀 a puls mám 54.naštetsí tlak normální 106/59..ale nejraději bych se narvala do svetru 😀 začíná už podzim...moc ho nemusím 😒 brrrr

ladydi
6. zář 2012

@turcice já se cítím tak akorát do pelechu, chce se mi spáááát. No a jaká je venku klemra? no o tom ani nemluvím. 😒 Sice teploměr ukazuje nějakejcz 19°C ale na krátkej rukáv to rozhodně není, fouká studenej vítr. Joo v roce 2004 když jsem se vdávala bylo ještě teplo a krásně. Byly 30°C, no ale u nás tady v podhůří pamatuju i kolem 15.září první sníh. Ale ten ať si tam ještě zůstane, brr.

luuc_2012
6. zář 2012

@turcice ahoj, jojo uz jsem vytahla teplaky a odpoledne se asi zachumlam pod deku k televizi. No s tou praci v Lounech je to strasny, ja se snazim zmenit zamestnani uz asi 3 roky a porad jsem nenarazila na nic poradneho, podstoupila jsem par pohovoru, ale ta prace co by se mi libila se mi neozvaly a to co se ozvaly bylo za hrozne podminky. Na jazyky jsem drevo a minimalne anglictinu dnes pozaduji skoro vsude. Ale jsem rada ze mam aspon praci na dobu neurcitou a nejak to clovek vydrzí, jinak bych menila hned, po materske se tam muzu i vratit ale radeji si budu hledat neco jineho, hlavne delame s partnerem ve stejne firme a oba na smenny tak by jsme se ani poradne nevidely a to ja nechci, budem to muset zmenit, aspon jeden aby mel jen ranni. No jsem na to zvedava. Pani mama je sice v invalidnim duchodu takze by babicka moc rada hlidala, ale to ja nechci, chceme se venovat detatku na maximum a k babickam jen na chvilku treba o vikendu.

leeena_4
6. zář 2012

@martinakl Marti, taky bych byla vyděšená, i když by bylo všechno v úplném pořádku. Předpokládám, že jsi nespadla na bříško, že ne? Je úplně jedno, co si budou myslet u doktora, já bych pro jistotu jela 😉. A jestli tě to uklidní, tak Pinďa, když je venku hnusně, nebo já jsem míň aktivní, tak se taky hýbe mnohem míň. Jsou to takové vlny - pár dní rodeo, pak dva dny válečka. takže to může být naprosto normální. Držím pěsti a dej vědět, jo? 😉

barbarucha
6. zář 2012

Ahoj Marti, všechno bude v pořádku. Akorát bych už ve tvým stavu s touhle zkušeností chodila ven jen s doprovodem a nedělala bych žádné velké akce. Za chvíli se okolí stejně bude muset o tebe hodně starat, tak ať už nacvičujou 😉 Jinak my už se tady na Kubajse strašně těšíme 🙂

martinakl
6. zář 2012

@barbarucha Ahoj. Tak jsme zpatky. Malej je v poradku.. Ufff. Delali i ultrazvuk a monitor, vse pry v pohode. Jen uz radeji prej nemam nic delat a jen hodit nohy nahoru a cekat 🙂 Rano jsem to psala manzelovi a ze mu dam pak vedet, co a jak. A on se sebral, vzal si volno a je v benesove 🙂 Tak ja jdu odpočívat.. Moc jsem toho nenaspala na dnesek..

martinakl
6. zář 2012

To bylo jako pro vas všechny 🙂

axonka
6. zář 2012

@turcice u nas je taky pekna kosa, ted jsme se vratili s kolegama z obeda a museli jsem se nacpat uplne horkou polevkou, aby jsme se zahrali....Podzim uz jde ☹

axonka
6. zář 2012

@martinakl to je moc dobre, ze mimisek v poradku. Tak hlavne opatrne, nech se hyckat a poponaset 😉 😀 😀

terulin
6. zář 2012

@martinakl To je dobře, že je dobře. Aspoň mu to nebezpečné doupě v padající mamince naznačí, že by mohl mezi samostatné jedince. Manžel je frajer, že přijel. Muselo, tě to potěšit...

@axonka Já jsem jak rampouch. Pitomá jsem si dneska vyrazila v šatičkách.

fykyska
6. zář 2012

@froka
@ladydi
@eva518

Ahoooj Holkýýý, tak jsem doma ze všeho možného lítaní - je to za mnou 😅 a já z vesela nastupuju na PN jupíííí- dokonce mi dneska byly sděleny vysledky HCG a z odběrů z pondělí jsme na krásných 227mlU/ml 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Táké jsem se psala na sex u dr a říkal že ho nemůže ani povolit ani zakázat takže asi záleži na to jak se k tomu postavím já 😉

Jupííííííííí a jak se dneska máte vy 😵 😵

ladydi
6. zář 2012

@fykyska Tak to veká gratulka a vítej mezi domácíma povalečkama 😀 ne, fakt je to lepší, já si to minule vyčítala, že jsem nezůstala v klidu doma a zůstala v tom stresu. On člověk pak hledá kde co. Jinak 227 je taky krásný 🙂 a sex, jak jsem Ti psala, ono je to prostě.. těžko říct, my děláme občas a s gumičkou , no.

ladydi
6. zář 2012

@martinakl no tak huráá, vidíš. Ale jistota je jistota a hezky si odpočiň. Ať máš sílu, budeš jí teď potřebovat.

kolino
6. zář 2012

Ahoj Holky moje...tak nevím co se se mnou děje ☹ dnes jsem 24 DC a už od včerejška mě píchá sem tam na pravé straně...no a dnes je to intenzivnější a bolí mě už celý spodek....tak nevím co se chystá..☹ MS mívám až kolem 35-45DC no a v neděli nástup do nemocnice. tak snad se něco do neděle nepodělá, už to chci mít za sebou...pak 3 měsíce půst ☹ já to snad ani do konce roku nestihnu // ♥ ☹ tady nakonec zůstanu sama! tak se držte těhulky a snažilky...beru sebou i pc ať se v nemocnici nenudím...pátek a sobota mám brigádu od rána do noci tak mi to aspoň uteče to čekání.

fykyska
6. zář 2012

@ladydi Noooo děkuju děkuju 😀 😀 mám radost takovou tu s ručením omezeným 😕 😝 - ale Vážně mě to potěšilo v práci jsem všechno předala šef po mě chtěl i klíče od poštovní schránky 😀 které mi nikdy nikdo nepředával no kdyby tak veděl která bije nemusel by být za idiota - díky bohu že od něj mám pokoj 🙄 😀 Vrhla jsem se na praní a trošku pouklidím 😠 😠 než tady zarostu do toho nepořádku a sex no ty chutě jsou ve mě trošku schované asi vážně tím jak si včera psala ty - strach i ten v tom hraje velkou roli - a hlavně teďka pociťuji takový nepříjemný diskomfort a tak, se lokálně mažu aspoň mastičkou co mám ještě z období těch zánětu atd tak snad to pomůže no a pak se vrhnu do lékarny aby mi poradila magistra nějaký čipek co se může v těhu nebo tak - myslím že mám zase rozhozenou mikrofloru 🙄 🙄 🙄

@martinakl No teda teda 😀 😀 😀 Martííí ty ses pokusila létat bez leteckého opravněnííí 😀 😀 😀 Kočičko ať se brzo kolínko zahojííí a Kubík vyleze 😵 😵 😵

@turcice NAZDAR BEJBÉÉÉÉÉÉÉÉ 😝 😝 😝

ladydi
6. zář 2012

@kolino jéé, no a není to náhodou OVUlka?? Já teda od potratu když už OVU byla, tak jsem lezla málem po stropě bolestma, hekala jsem jako u porodu a bolest jako blázen, naštěstí mě to chytalo večer u TV. Na tu nemocnici Ti přeju moc moc štěstíčka, neboj, uteče to a příště už tam budeš ležet jen ve dvou a PC si brát ani nebudeš muset 😉

@fykyska hele a nechceš mi přijít naklidit?? Když už v tom budeš. Já už tu do toho bordelu zarůstám 😀 😅 jsem hrozná, sem přijít někdo nečekaně, tak ho nemůžu ani pustit dovnitř. S tím sexíkem to je jistě hodne v hlavě. Já sse prostě bojím pomalu i tlačit na WC abych mimču něco neudělala 😅 už mi z toho prostě hrabe.

aagnes
6. zář 2012

@martinakl mamino, dávej na sebe pozor 🙂 víš, že jsi ještě jako kinder překvapení 2v1 😵
je dobře, že je vše v pořádku 😉 myslím na tebe

kolino
6. zář 2012

@ladydi Ovulka asi ne teplota docela vysoká na ovu...
jinka děkuji za povzbudivá slova 🙂

aagnes
6. zář 2012

@fykyska to je super, že se ti daří děvče 🙂 jen tak dál.
@kolino holka drž se, je hrozné, když člověk nemá žádnou lepší vidinu 😒 psychika je lepší, když se můžeš na něco těšit.
Ale čas letí jako voda a už se budete snažilkovat. 🙂

Holky, já té vaší tabulce vůbec nerozumím 😖 já tam chci být taky. Láduju se kys. listovou, piju kontryhel a nevím co to je to DC 😅 jsem jako blb, ale fakt to nevím 😅 Ještě by tam měl být uveden spermogel 😀

fykyska
6. zář 2012

@kolino taky ti držím palce ať ti to dobře dopadne a vše jde ve tvůj prospěch 😵

@ladydi No ty si spadla z jahody na znak jaky pak že ti hrabe 😀 😀 😀 já se taky bojím si i pomalu prdnou aby ze mě nevypadlo 😀 😀 😀 😀 to je už asi nějakej těhu dementismus jsem tím psotižená 😀 😀 😀
Jinak souhlasím u nás někdo přijít na navštěvu tak bud dělám chameleona a splynu se stěnou nebo se budu snažit aby se ze mě stala chobotnice se 100 chapadlama a v každém nějaký prostředek na mytí a nebo na zvonek napíšu místo VODIČKOVI - TADY JÁÁÁ 😀 😀 😀
téda né že bysme byli nějaký prasata ale já to nějak nestihla - od začátku týdne samej doktor prace doktor hlava kolem a tady by se ztratil i zkušený cestovatel 😀 😀

fykyska
6. zář 2012

@aagnes Aničko děkuju a jak se máš ty povídej/ písej já jsem dneska potkala paní na gyndě a ta ti byla tak strašně podobná odněkud z Vysočiny byla tak jsem si na tebe hned vzpomněla 😅 😅 Už je lépe na dušičce aspoň trošičku 😵 😵

ladydi
6. zář 2012

@kolino no je fakt že to je divný, dle teploty. Jen aby z toho nebylo něco jiného, ale to bys mohla za pár dní vědět. Tak za 4dny by už test byl jistojistě s duchem né-li dřív. Psalas že jdeš na tu oparaci o víkendu?? Ale až ten příští, ne? Aby se ta operace nemusela odložit, no ale kdo ví co tam dole máš 😒 no ber to tak, že když nebudou // a bude operace, tak pak už ty // budou určitě hnedle jak ta jedle 😉

ladydi
6. zář 2012

@fykyska 😀 😀 no to díky teda 😀 😀 víš, u prvního jsem absolutně nepřipouštěla, že by se malé mohlo cokoliv stát, byla jsem taková bezstarostná a těhu si užívala, teda krom těch šílenejch nevolností, ale každej pohyb jsem prožívala. Teď je to takový, je abych si blbě nelehla a neublížila mu, abych nesnědla něco špatnýho, no a co když ty okna omeju a o mimčo přijdu, ne to bych si vyčítala, no prostě magorka. Takže mám neumytý okna jako prase 😔 doma poklidím kuchyni, WC a občas koupelku a prostě na to prdím. Nechci e teď ani otáčet a koukat na ten stolek v obýváku, kde malá má samý pastelky a hračky, bych jí musela zastřelit. Neřekla bych že jsme prasata, to néé, jen prostě mě nebaví za nima furt chodit a sbírat co jim kde upadne. Takže čekám až se nase.u a pak to lítá, uklízím a uklízím a je tu na 5minut pořádek 😒

kolino
6. zář 2012

@ladydi no nástup mám teď v neděli,...testík zkusím, ale určitě prd na něm bude. šance je malinká a moc brzo po ovulce...děkuji holky za podporu 🙂 jste fakt zlaté jen vy mi dokážete rozumět jaké to je nesnesitelné čekání.
@fykyska díky díky a pluvni na mě ten těhotenský bacil! 😀

fykyska
6. zář 2012

@kolino TFUUUUUJ 😀 😀 😀 TADY MÁŠ JEDNOU 3.20KG 49 CM 😀 😀 😀 😀

aagnes
6. zář 2012

@fykyska tak to bych ji chtěla vidět 🙂 jak mě je? mizerně? dalo by se to tak říct 😒 dnes jsem byla asi po 3 týdnech u našich a taťka mě sotva pozdravil, byli s mamkou před barákem a kecali se sousedkou a když jsem byla uvnitř a čekala, že za mnou příjdou, tak se sbalili a jeli pryč, tak nevím co si mám o tom myslet. Asi mě trestají tím, že o mě nemají zájem. Kdo ví co jim ta, napovídala a řekla. Tak že žádná hitparáda ☹

ladydi
6. zář 2012

@kolino a proto sem všechny chodíme, protože ostatní jsou tupci 😉 taky se tu cítím moc fajn a jsem ráda, že můžu pokecat o všem.

kolino
6. zář 2012

@fykyska beru!!!!!!!!!! díky!!!!!! klidně i 5kg 😀 macíčka hlavně ať je to zdravé!!!!!!!!

ladydi
6. zář 2012

@aagnes cože?? jak se ty Tvoje rodiče chovaj??!! no to je hrozný teda. By se měli chytit za nos 🙄 Nic si z toho nedělej, jsou hloupí.

Já budu muset frčet pro berušku do školky a pro změnu zase k mamce na čaj 😒 to zase bude keců, njn Prozatím se loučím

fykyska
6. zář 2012

@ladydi Máme to podobné a řekla bych s upřímným usměvem že potom všem jsme naprosto ale naprosto normální 😉 😉 - já se taky pozoruji při každém ,,prdnutí " kdykoliv citím vlhko mezi nohama letím na wc jestli to není červená kdykoliv mě zabilí břicho a jdu čurat kontroluji papír jestli je ok ... A uplně přemýšlím jestli když mě není to nebo tamto jestli jsem v pořádku apod.. No chocholoušek by ze mě měl určitě radost - ale je fakt že některé dny si vážně nepřijdu jako těhule já vím že je brzo na spoutu věcí ale člověk stále srovnává co bylo obzvlášť má-li za sebou víc jak jedno těhu a pořád čekáš jestli přijde to zvracení nebo to nadýmání a ono nic 😀 a pak sedím a zjistí že si v autobuse nenápadně loktem třu o prso jestli jako bolííí 😀 😀 nakonec si vedle mě chce lehnout pes packou mě šlápné na čůčo a já zjistím že vážně bolíí 😀 😀 😀 je to prostě o strachu který je v nás a je v nás právem - nemáme normální těhu my ho nikdy nebudeme mít normální po tom všem a tak je třeba brát na zřetel spoutu okolností které se ostatním těhu můžou zdát naprosto nesmyslné nebo směšnéé