• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
@turcice holky, ale měří se jen ráno ve stejnou dobu :slight_smile:
8. zář 2012 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice já měla třeba teplotu i přes 37 stupňů a stejně jsem to dostala, někomu ta teplota klesá až s příchodem MS, někomu den před. Těhu z teploty poznáš až strašně pozdě, až kdy je i po termínu MS stále vysoko :wink:. Metoda BT je super na zpětné potvrzení ovulace, ale na určění těhu to není ideální metoda. každopádně držím pěsti :dizzy_face: Jinak měřit kdykoliv během dne nemá smysl a nedá se ta teplota brát v potaz. Jen když je to před vstanutím z postelel ve stejnou dobu jako každý den po zhruba stejně dlouhém spánku :wink:
8. zář 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33
@leeena_4 no já samozřejmě měřím ráno ve stejnou hodinu..přesněji každé ránko v 6.25 mi zazvoní budíček :wink: ale jen tak ze srandy jsem změřila i přes den a divím se jak je hodně vysoko :grinning: :grinning: :grinning: no to víte holky roupama už nevím co by:slight_smile:
8. zář 2012 v 18:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@turcice :grinning: :grinning: :grinning: tak já přihazuju další žetonek - tak to je detektívka :wink: :wink: :wink:
8. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice
@fykyska no já už by možná dala "all in" :grinning:
8. zář 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@froka že by :grinning: :grinning:
@fykyska co tomu říkáš???
8. zář 2012 v 18:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice JÁÁÁÁ no já bych řekla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslím že v pondělí ráno se zblázníš radostí
8. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska no to je tedy detektivka.... :wink:
8. zář 2012 v 18:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky...jukněte..vidíte tam něco????Je to ten z rána jak jsem psala že tam cosi vidím
8. zář 2012 v 18:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice Já to vidím! Myslím, že je to tam! :grinning: :grinning: :grinning: Jupííí!
8. zář 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Kačenko..modli se za mě at je zítra silnější potvůrka jedna
8. zář 2012 v 19:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Jasně, držím pěstičky! :slight_smile:
8. zář 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka jsi zlatíčko..nevěřila bys že i slzička ukápla :wink:
8. zář 2012 v 19:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice je tám bejbééé jeeeee - po detailních úpravách je táááááááááááááááááám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice zlaticko je to tam, co jsem ti rikala :wink: :wink: Moc drzim palecky, dobre to dopadne :wink:
8. zář 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice a my tě tady už strašily, že je to psychikou. Promiň! Ale tím testíkem jsi měla začít a mohlo být jasno už ráno! :grinning:
8. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka
@fykyska UF HOLKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JÁ SE ZBLÁZNÍM :grinning: :grinning: :grinning: A JÁ TO BRALA JAKO NEGATIVNÍ :grinning: :grinning: VERUU JAK SI TO DALA DO TOHO NEGATIVU TAK TO JE FAKT HODNĚ VIDĚT..TY SI DOBRÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2012 v 19:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka No Kačí..já jsem pořád neměl odvahu..je to hrozně slabé...tak jsem fakt nevěděla :wink: :wink: :wink:
8. zář 2012 v 19:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice :grinning: :grinning: :grinning: tak přece si na tom tvojím papírku nezkazime vočiska :grinning: :grinning: :grinning: malá uprava ( ach chvalte mě ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ( žertuju) jsem moc ráda že to tam je - on zesílí hlavně se opatruj teďka v tom období ms jasnýý !! :wink: :wink: :wink: :wink:
8. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska já to sem ten tvůj výtvor hodím :wink: :wink: :wink:
8. zář 2012 v 19:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Veruu jak se toto dělá????
8. zář 2012 v 19:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice taky se omlouvám, za tu psýchu když znáš to ač se neznáme máme o sebe navzájem strach a snažíme se najít 1000 a 1 zpusob jak se vzájemně pochopit, podpořit, utěšit, porozumnět :dizzy_face:
8. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice
@turcice
@froka
@fykyska zlaticka, srdecne vam k novinkam v podobe // gratuluji a preji jen to dobre a ted se budu modlit, aby zari bylo stastne i pro me :wink:
8. zář 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Mužskej má nějaký program v pc - a tak mě tak napadlo to zkusit nějak vylepšit a ťukla sem na ten negativ a už to bylo :slight_smile:
8. zář 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka
@fykyska
@froka holky moje já brečím štestím..ale i malinko strachem at je zítra silnější bože
8. zář 2012 v 19:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka bude bude bude....září je magické :wink:
8. zář 2012 v 19:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice dej jí aspoň dva dny :wink: já jí mám pořád chcíplou a je to tam :grinning: :grinning: Pán Bůh ti dobřej zdravé a krásné miminko :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice hlavne se nestresuj :sweat_smile: , jen pozitivni myslenky :wink: :wink: Neboj, testiky budou silit a v pondeli nam sem hodis dalnice :grinning: :grinning:
8. zář 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka Díky. Přeji, aby bylo i pro tebe šťastné :slight_smile:
8. zář 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek