Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
8. zář 2012

@turcice holky, ale měří se jen ráno ve stejnou dobu 🙂

leeena_4
8. zář 2012

@turcice já měla třeba teplotu i přes 37 stupňů a stejně jsem to dostala, někomu ta teplota klesá až s příchodem MS, někomu den před. Těhu z teploty poznáš až strašně pozdě, až kdy je i po termínu MS stále vysoko 😉. Metoda BT je super na zpětné potvrzení ovulace, ale na určění těhu to není ideální metoda. každopádně držím pěsti 😵 Jinak měřit kdykoliv během dne nemá smysl a nedá se ta teplota brát v potaz. Jen když je to před vstanutím z postelel ve stejnou dobu jako každý den po zhruba stejně dlouhém spánku 😉

turcice
8. zář 2012

@maximka33
@leeena_4 no já samozřejmě měřím ráno ve stejnou hodinu..přesněji každé ránko v 6.25 mi zazvoní budíček 😉 ale jen tak ze srandy jsem změřila i přes den a divím se jak je hodně vysoko 😀 😀 😀 no to víte holky roupama už nevím co by🙂

fykyska
8. zář 2012

@turcice 😀 😀 😀 tak já přihazuju další žetonek - tak to je detektívka 😉 😉 😉

froka
8. zář 2012

@turcice
@fykyska no já už by možná dala "all in" 😀

turcice
8. zář 2012

@froka že by 😀 😀
@fykyska co tomu říkáš???

fykyska
8. zář 2012

@turcice JÁÁÁÁ no já bych řekla 😵 😵 😵 myslím že v pondělí ráno se zblázníš radostí

turcice
8. zář 2012

@fykyska no to je tedy detektivka.... 😉

turcice
8. zář 2012

no tak holky...jukněte..vidíte tam něco????Je to ten z rána jak jsem psala že tam cosi vidím

froka
8. zář 2012

@turcice Já to vidím! Myslím, že je to tam! 😀 😀 😀 Jupííí!

turcice
8. zář 2012

@froka 😅 😅 😅 Kačenko..modli se za mě at je zítra silnější potvůrka jedna

froka
8. zář 2012

@turcice Jasně, držím pěstičky! 🙂

turcice
8. zář 2012

@froka jsi zlatíčko..nevěřila bys že i slzička ukápla 😉

fykyska
8. zář 2012

@turcice je tám bejbééé jeeeee - po detailních úpravách je táááááááááááááááááám 😅 😅 😅 😅 😅 😅

axonka
8. zář 2012

@turcice zlaticko je to tam, co jsem ti rikala 😉 😉 Moc drzim palecky, dobre to dopadne 😉

froka
8. zář 2012

@turcice a my tě tady už strašily, že je to psychikou. Promiň! Ale tím testíkem jsi měla začít a mohlo být jasno už ráno! 😀

turcice
8. zář 2012

@axonka
@fykyska UF HOLKY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 JÁ SE ZBLÁZNÍM 😀 😀 😀 A JÁ TO BRALA JAKO NEGATIVNÍ 😀 😀 VERUU JAK SI TO DALA DO TOHO NEGATIVU TAK TO JE FAKT HODNĚ VIDĚT..TY SI DOBRÁÁÁÁÁ 😀 😀 😀 😀

turcice
8. zář 2012

@froka No Kačí..já jsem pořád neměl odvahu..je to hrozně slabé...tak jsem fakt nevěděla 😉 😉 😉

fykyska
8. zář 2012

@turcice 😀 😀 😀 tak přece si na tom tvojím papírku nezkazime vočiska 😀 😀 😀 malá uprava ( ach chvalte mě ) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ( žertuju) jsem moc ráda že to tam je - on zesílí hlavně se opatruj teďka v tom období ms jasnýý !! 😉 😉 😉 😉

turcice
8. zář 2012

@fykyska já to sem ten tvůj výtvor hodím 😉 😉 😉

turcice
8. zář 2012

@fykyska Veruu jak se toto dělá????

fykyska
8. zář 2012

@turcice taky se omlouvám, za tu psýchu když znáš to ač se neznáme máme o sebe navzájem strach a snažíme se najít 1000 a 1 zpusob jak se vzájemně pochopit, podpořit, utěšit, porozumnět 😵

axonka
8. zář 2012

@turcice
@turcice
@froka
@fykyska zlaticka, srdecne vam k novinkam v podobe // gratuluji a preji jen to dobre a ted se budu modlit, aby zari bylo stastne i pro me 😉

fykyska
8. zář 2012

@turcice Mužskej má nějaký program v pc - a tak mě tak napadlo to zkusit nějak vylepšit a ťukla sem na ten negativ a už to bylo 🙂

turcice
8. zář 2012

@axonka
@fykyska
@froka holky moje já brečím štestím..ale i malinko strachem at je zítra silnější bože

turcice
8. zář 2012

@axonka bude bude bude....září je magické 😉

fykyska
8. zář 2012

@turcice dej jí aspoň dva dny 😉 já jí mám pořád chcíplou a je to tam 😀 😀 Pán Bůh ti dobřej zdravé a krásné miminko 😅 😵 😵

axonka
8. zář 2012

@turcice hlavne se nestresuj 😅 , jen pozitivni myslenky 😉 😉 Neboj, testiky budou silit a v pondeli nam sem hodis dalnice 😀 😀

froka
8. zář 2012

@axonka Díky. Přeji, aby bylo i pro tebe šťastné 🙂