Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
10. zář 2012

@ladydi věděla jsem, že by mi to utrhlo srdce ☹ no ono asi jakékoliv rozhodnutí by bylo bolestivé.

Taky na mě plivnite těhotenský bacily. 😀

terulin
10. zář 2012

@ladydi Já jsem ráda... ale malinko mě to demotivuje v tom: "počkejte si 3 měsíce", bych na to vlítla hned.... znáš to!

turcice
10. zář 2012

@martinakl hele Martí...klidně to může být pak mazec po těch tabletkách...není nikde psáno že když je vše uzavřené a budou to vyvolávat že to bude bolestivější 😉

ladydi
10. zář 2012

@aagnes právě utrhlo by Ti to srdce a všude bys jí stále ještě dneska viděla a proto Tvé rozhodnutí bylo to nejlepší. A jinak PRSK, PRSK, PŠÍK 😉

@terulin znám to, znám ☹ to se neboj. Gyndrovi jsem po šestinedělí vysvětlovala, že jako už jsem v pohodě a hned teď už je pozdě. No nepovolil, museli jsme fakt počkat 4měsíce od kyretáže.

terulin
10. zář 2012

@turcice Koukej mít vyhráno! Já mám obrovskou radost ze všech Vašich čárek, tak to koukejte dotáhnout ke zdárnému konci. Tys byla můj těhotenský favorit, tak koukej kulatit bříško jak divá.
Jen bych prostě nejraději kašlala na všechny rady doktorů (včera byl pozitivní ovu test, takže by to asi mělo i šanci), jenže manžel je poctivec největší. Raději, než by porušil nařízení, tak dneska nebude doma. Protože co kdybych otěhotněla nákazou vzduchem 😀

axonka
10. zář 2012

@turcice Ahoj zlaticko, ta carka krasne roste 😉 . Moc drzim palecky a uzijte si dnesni romanticky vecer 🙂 🙂 . Uz jsi to manzelovi rekla nebo cekas na dnesni oslavu vyroci? 🙂

ladydi
10. zář 2012

@terulin no vzduchem je to zajímavý, že by kapénková infekce?? 😀 😀 😀

turcice
10. zář 2012

@axonka ješte to neví..přemýšlím jaký dopísek k testíku v krabičce napsat jako že je od miminka 😀 😀 😀 😀

fykyska
10. zář 2012

@aagnes Jo a s tím prskáním těhu bacilu ehm emmm hmm uuff tfuuuuj PRSK PRSK PRSK PRSK 😀 😀 😀 😀 48 cm 2.80Kg 😀 😀 😀 😀

axonka
10. zář 2012

@turcice 🙂 krasne starosti. Moc si to uzijte, ty urcite na nejaky pekny zpusob prijdes. Nezapomen to nafotit a hodit fotku 😉 . Rada bych videla i pohled tveho manzilka az mu tu zpravicku sdelis 😉

aagnes
10. zář 2012

@turcice
@fykyska
@ladydi
@terulin holky, představuji si ji asi takhle 🙂 podoba tam je.

aagnes
10. zář 2012

to jsem já, když jsem byla malá.

m_artasek
10. zář 2012

@terulin Neboj, já těhotná pořád nejsem a v říjnu nás čeká 2IUI. A tento měsíc chci koupit gelík, ovu testy a testit, snad už se nám ta smůla prolomí, už čekáme dost dlouho, ale teď jsem odpočinutá z lázní, plná nové energie, tak se i my snad dočkáme.

martinakl
10. zář 2012

@aagnes Mas pravdu. Musim myslet jen na tu odmenu. A na to, ze konecne cekame zdrave miminko a když jsme to datahli az sem, dotahnem to do konce, i kdyby to mělo pro me byt fyzicky utrpeni, stoji to za to.
Anicko, nesmutni. Taky se urcite dočkáš.. A jak rikas, obe rozhodnuti by byla bolestiva, tak si nic hlavne nevycitej. Vidis, ze tem // se tu dari, brzo bude rada na tobe 😉

terulin
10. zář 2012

@ladydi No přesně... Prostě trpí utkvělou představou, že mám nadpřirozené schopnosti vynutit si těhotenství pohledem...

fykyska
10. zář 2012

@aagnes byla jsi krásné miminko a teď jsi krásná žena - ta představa je jen tvoje a nikdo ti ji nemůže vzít 😉 😉

terulin
10. zář 2012

@m_artasek Takže my dvě budeme představitelky šťastného října... To bude fajn 😀

turcice
10. zář 2012

@aagnes krásnoučká určitě byla jako maminka 😉

ladydi
10. zář 2012

@martinakl já vždy když mě začne brát strach z porodu, si říkám kolik už to ženskejch zvládlo kurník a já to přece taky dám, nejsme bábovky, že ne 😉

@terulin třeba se bojí, abys ho neznásilnila 😉 Ono je to těžký, ten chlap si totiž ani neumí představit ten mateřskej pud a bere to prostě kapku jinak.

m_artasek
10. zář 2012

@terulin Joooo, musíme myslet pozitivně a věřit, že to vyjde. Doktorka mi zase ve čtvrtek vlila optimismus do žil.

turcice
10. zář 2012

@axonka no snad něco vymyslím zajímavého 😉 no manža se bude jen jako pousmívat 😀 😀 😀 já ho znám 😀 😀

happyfrog80
10. zář 2012

@terulin ja 🙂 ...holky vcera sem si enem tak zblbosti urobila ovul.test, bo uz v decembri konci zaruka ,a bili tam dvje carky tak sme sli s mojim na to.Myslite ze este nebilo neskoro?Ja temu testu mic nerozumim ale pochopila sem ze az je pozitivni tak bych mnela sa snazit v najblizsich 2 dnoch.2 x sem v zivote skusila ovul test ale neukazal mi dve carky tak sem sa na to vyto 🙂 .Sem 15 DC .Muj ma dnes odpoledni a zajtra skusime po praci znova bo zajtra vecer odletame do Turecka ,no ked budu mnet vcil tyden relax tak by sa mohlo neco uhnizdit jestli sme to ono robili v pravi cas ,ja dovcilka nevim presne kedy je nirmalne ovulka ,ja myslela tak 9 dni cyklu ,jak vy? 😀

martinakl
10. zář 2012

@ladydi No to si taky rikam. A manzel to taky opakuje, ze to zvladly miliony zenskejch a v mnohem horsich podmínkách. Jenze to mi ted neprijde jako utecha moc 😅 Ja prave bábovka jsem. Mam bobky i z navstevy zubare, tejden předem se vždycky klepu 🙂

happyfrog80
10. zář 2012

@ladydi muj doktor mna zaockoval na moju zadost bo tu dost ludi na mna prska a moc ludi sa tu v Uk rodi s meningitidou ci jak temu je .Tak aspon neco pozitivniho 😉.

ladydi
10. zář 2012

@martinakl Martinkooo, to dáš, neboj a manžel Tě jistě podpoří. My z toho máme celoživotní zážitek na kterej dodneška rádi vzpomínáme. Bylo to hrozný, ale fakt to stálo za to.

@happyfrog80 prskaj na Tebe 😕 😅 OMG 😀

froka
10. zář 2012

@happyfrog80 ahoj, tak to je fajn, že jste na to vlítli! Jinak samotná ovulka trvá pár vteřin, je to to známé prasknutí folikulu a uvolnění vajíčka, asi jsi měla na mysli plodné dny a ty jsou cca 3dny před ovu a 1den po ovulaci. Hodně štěstí! 🙂

terulin
10. zář 2012

@happyfrog80 No tak to držim palce. Určo to vyjde!

@m_artasek @ladydi říjen je můj šťastný měsíc. Já i manžel máme narozeniny, taky jsem se v říjnu vdávala, promovala a tak (prostě důležitý události se u mě dějou v říjnu). A hotel ve kterém jsme měli svatbu nám poslal voucher na ubytování, večeři a nějaké wellness procedůry, jako dárek k výročí... Takže to berem jako znamení, že podmínky k zadaření budeme mít ideální 😀 Osud nám prostě v říjnu bude hrát do kapsy 😀

martinakl
10. zář 2012

@ladydi No s manželem zase byl vikend des a hruza, zase silena hadka, ze jsem se chtěla rozvadet 😠 Ale neresim to, to je ted to nejmensi. Na porod a malého se tesi, takze to je hlavni, ze prijede a snad mi nakonec jeho pritomnost pomuze. Co bude pak, to fakt nevim.. Snad to ustojíme. Maly všechno zmeni, takze ted fakt asi uz nemá cenu se timhle stresovat 🙂

ladydi
10. zář 2012

@terulin taky jsem narozená v říjnu 😀 fajn měsíc, jen by mohlo být ještě tepleji. Určitě to vyjde, ten hotel závidím, taky bych se hned jela někam zrelaxovat s manželem.

luuc_2012
10. zář 2012

@turcice parada, s tema testama jsem ani nevedela ze jsou nejaky citlivejsi a nektere mene, myslela jsem ze je jeden druh a basta, mam z toho velkou radost ze se ty potvurky // ukázaly, moc ti to preji a manža se zblázní radostí, hlavne si ted chvilku odpocine od sexualnich naletu a oba budete ted spokojený a víc v pohodě, hlavne nohy nahoru a odpocivat!!!!
Hlavně nemyslet na to co by se mohlo stat a radovat se!!! Zahnat spatne myslenky!!! Ja se taky ze zacatku bala aby to nedopadlo jako minule, ale nekdo mi poradil at to zazenu a nemyslim na to. Tesim se na patecni kontrolu