Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
9. čer 2010

mysi jo tak ,tak to joooo 😀 😀 😀
liptonku já vím,jak to myslíte ,ale občas se zapojte,však i cennými radami jak na to,aby to už konečně vyšlo 😀 😀 😀

liptonek
9. čer 2010

natul - to by mě taky zajímalo, co za to mohlo, že se to povedlo. 😀 Předtím jsem po několikaletým snažení byla na IVF. Teď se to povedlo přirozenou cestou a hned napoprvé. Doktor říkal, že to tělo je předešlým těhotenstvím nabuzený a že to bylo tím. Já jediný co změnila bylo, že jsem pila kontryhelový čaj a užívala Maku - bylinku z Peru. Tak teď je otázkou, jestli je ta Maka opravdu tak zázračná a nebo si to příroda zařídila sama 😅

mircisek
9. čer 2010

Ahoj holky, já se s vámi loučím. Snahu o další miminko vzdávám. Já na to prostě psychicky nemám. Tak vám všem držím palečky, ať se vám daří. 🙂

jahudka80
9. čer 2010

myisiska1: gratuluji k miminečku 🙂
vendulak: jojo sladit medíkem, vždycky jsem si ho sladila medem teď byl bez a byl hnusnej

holky já si řekla, že to nebudu řešit, jako abych při každé MS bulela (jako při prvním) to ne teď jsem byla sice zklamaná, ale ono to určitě příjde, cvíčo od Mojžíšové mám už týden na stole a ještě jsem si nezacvičila 😒 , není divu večer jsem tak unavená, že nemám na cvičení už sílu, dnes jsem sekala strunovou sekačkou zahradu a tak odpoledne budu odpočívat abych byla ok na večer 😀 😀 😀 manža už se připomněl 😀 😀 😀

přeji vám krásný sluníčkový den 🙂

natulaaa
9. čer 2010

Mircisku co se stalo ☹ ☹ ☹ ,že takové rozhodnutí ☹
Jahudko taky si ho užij,já mám dneska den pro sebe,celá jsem se oholila,no jdu na gyndu,tak to se musí a udělala jsem si nádherné nehty,ted se ještě vrhnu na nohy 😵 😵 ,když už je tak krásně,tak musím nějak vypadat a mi samotné je potom psychicky líp 😵 😵

vendulak
9. čer 2010

Koukám, že je venku krásně a tady se moc nepovídá 😎.
Natu držím palce na gyndu! 😉
☹ ☹ ☹

kasperli
9. čer 2010

Já chci takýýýýýýýýýýýýýýýý bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

kasperli
9. čer 2010

a chci a chci a chci a dupy dupy duppppp

kasperli
9. čer 2010

😅

kasperli
9. čer 2010

Taky jsem měla termín v prosinci fňuk 😖

kasperli
9. čer 2010

@mircisek copak beruško? ☹

vendulak
9. čer 2010

@kasperli já tě vůbec nenašla v tabulce? 😕 Vy jste taky přišli o miminko teď někdy nedávno? My měli termín taky v prosinci ☹ 😢.

kasperli
9. čer 2010

@vendulak já se nevedu v tabulce 😉 Dneska je to přesně tři tejdny, byli jsme v 10TT

natulaaa
9. čer 2010

Kasper,Vendul čauky 🙂 ,Holky v kolik je to dneska na té 2 v 17.00? minule to tak bylo 😒

vendulak
9. čer 2010

@kasperli to je mi moc líto ☹. Držím palce, ať je co nejdřív trochu líp 😉. Vím, že to trvá, ale sama jsem přišla na to že čas je opravdu ten nejlepší lékař, i když samozřejmě tohle je rána která se podle mě nezahojí úplně nikdy ☹.
A určitě se i my tich miminek dočkáme! 😉

vendulak
9. čer 2010

Natu co je v kolik? 😀 Já vůbec nevím o čem je řeč 😀.

kasperli
9. čer 2010

@vendulak venduli tohle se nám stalo už po čtvrtý a já si příjdu jak vypuštěná duše od kola

kasperli
9. čer 2010

@natulaaa jooo
Na pomoc životu - dar života (2/2)
9. 6. 2010, 17:05 - ČT 2
Dokument, 20 min, Skryté titulky

Asistovaná reprodukce - naděje i zklamání. Dokument o moderních lékařských postupech při řešení poruch plodnosti

vendulak
9. čer 2010

Kasper už počtvrtý? 😕 A řeší nějak doktoři, proč už se vám to stalo tolikrát? 😕

kasperli
9. čer 2010

@vendulak to víš že joo. Už jsme byli na genetice jak se nám to stalo poprvý a teď poslali zase

vendulak
9. čer 2010

A zjistili vám něco na genetice?

gambrinuska
9. čer 2010

jé Vendul čusík 😉 a ostatním taky 😉
Jinak gratulka těhulkám a těm co maj MS tak taky, já furt nic tak mi jí dyžtak pošlete ☹

kasperli
9. čer 2010

@vendulak prej nic co by se muselo nějak řešit...

kasperli
9. čer 2010

já mám dostat menzes do 30.6. jestli ne tak má přijít

vendulak
9. čer 2010

No u mě mrcha taky není 😒, a teploty dole v lajně takže se ani přijít nechstá a to jsem 7 týdnů od revize. Takže my už vyvoláváme. Zase 😒.
Gam ale tobě držím palce ať ti přijde co nejdřív a můžete jít plně do boje! 😉 Budu vám hrozně moc držet palce! 😵

Kasper tak to je divný, že jako nic nenašli a přitom se vám to stalo už tolikrát, to mě moc mrzí ☹. Tak snad to třeba teď nějak prozkoumají a pozjistí líp a třeba přijdou na to proč se to děje. Vy to zaléčíte a další těhu si prožiješ celý krásně 9 měsíců, moc vám přeju aby to tak opravdu bylo! 😉

gambrinuska
9. čer 2010

no řekla bych že mam tento měsíc stejný jako ty před stimulkou, no nic je to otrava, já volam zítra do Natalu, tak uvidim 🙄
taky jsi mi mi přirostla k srdci 😉 vendul

vendulak
9. čer 2010

Gam a měříš ještě tu teplotu? Protože z tý by se to dalo případně něco odvodit, vysledovat, jestli nejdřív byly teploty dole a pak stouply tak mrcha ještě přijde a nebo by z toho mohlo být i něco víc 😉. Ale pokud lítají nahoru a dolů, nebo jsou jen dole, tak to je blbý a je to anovulák a tedy může mrcha přijít i sama, ale taky nemusí 😒, tohle je děs, já to znám 😒. Tak dej vědět co ti v Natu řeknou 😉. Při nejhorším snad píchnou Agolutin a ms dojde a budete se do toho moct pustit 🙂.

vendulak
9. čer 2010

Jo a jdi ty nebo se budu červenat! 😔 😀

gambrinuska
9. čer 2010

no už neměřim, jen jsem asi dvakrát zkusila a měla jsem jí sakra dole 😖 jo dam vědět, když jsem volala v pondělí tak říkal doktor, že by se na měkukli, to jsem zvědavá co uvidí 😕

gambrinuska
9. čer 2010

😀 😀