Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
9. čer 2010

Gam tak jestli byla dole a mrcha nikde tak to je blbý 😒, kolikátej jsi DC? Už asi dost, co? Ach jo, mě tohle taky vždycky tak štve když jsem čekala na mrchu že po ní se bude něco dít a ona nikde 😒. A snad tě vezmou a kouknou. Podle mě oni kouknou ultrazvukem, jak vypadají vaječníky, jestli v nich nejsou nějaké malé nedorostlé folíky a taky na výšku sliznice. A asi pokud uvidí že nic, tak bych řekla že píchnou agolutin. Já tam byla takhle stejně před prvním IUI. Oni něco vymyslí snad, jsou tam moc hodní 🙂.

gambrinuska
9. čer 2010

No jsem 39 DC 🙄 ale když jsem byla na utz před 14ti dněma, tak řekl, že to vypadá na brzkou MS a jinak všechno dobrý 🙄

breberuska
9. čer 2010

myisi, moc gratuluju!
gamb, posílám MS, moje už se po 3 dnech chystá na ústup, tak se určitě přesouvá za tebou🙂
liptone, tak o tom, že existuje nějaká maka jsem nidky neslyšela, jdu googlit 😎

mircisku, a kdyby sis to rzomyslela, tak se za náma zase vrať...někdy je den blbec a člověk má pocit, že to nezvládne, ale určitě bude zase optimističtěji 😉!!Musí!

fram
9. čer 2010

@angelina987 bolí mě břicho a prostě jsem nějak pesimistická a cítím, že ms dorazí ☹
miys, velká gratulace k mimískovi 🙂
liptonek, fííha, už 14tt, to je nádhera 🙂
natul, to vyšetření zmákneš, když je to kvůli mimísovi, horší než porod to určitě nebude 😀
mirci,přesně, jak píše breber, třeba ještě není všem dnům konec a rádi tě mezi námi uvidíme, bude lépe, neboj 😢

el29
9. čer 2010

Ahoj holky,hlásím 1 DC ☹

natulaaa
9. čer 2010

Holky tak jsem doma a dopadla jsem výborně, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všechno čisté a na pravém vaječníky folíky a jeden už měl 12mm,tak jsem fakt štastná a histolka dopadla taky výborně a normálně bylo na něm vidět,že je štastný,že to tak dopadlo,si sedl a řek,tak paní Klimundová jsme to zvládli ,já říkam joo zvladli a normálně jsem mu řekla,že mu za to děkuju,protože on byl celou dobu zlatý i v nemocnici a prostě furt,jsem měla i od štěstí plné oči,protože holky od září až do ted období plné strachu a problému a nikdy jsem neodešla z gyndy bez problému,až ted 😀 😀 ,V pátek ještě za ním do porodnice pro papíry do brna,a v uterý jedeme 😀 😀

Jdu vás dočíst,ale nejdřív se najííííím,Gam jak ty?Kasperli hodiš mi tu ten odkaz na ten pořad o tom umělém děkujíííí

fram
9. čer 2010

el29, to mě mrzí
natul, jen záříš, jestli to můžu přes monitor posoudit 😀 To jsou skvělý zprávy, jsem zvědavá, jak dopadnete v úterý - kdy půjdeš na IVF, vypadá to, že za rok touhle dobou už budeš maminka 🙂

a.j.a.
9. čer 2010

Ahoj holky 🙂 teda to jsou teď pařáky 🙂 no však bylo třeba konečně nějaké slunko po těch hnusných deštivých dnech. Už aspoň nabírám nějakou barvu a nejsem jako stěna 😀

a.j.a.
9. čer 2010

Myisi, gratuluji 😵

a.j.a.
9. čer 2010

Natul, koukali jste tenkrát na to Beverly Hills ? Já si to teď stáhla z netu a každý večer pouštím jeden díly a to je teda nářez 🙂 jsem se úplně vrátila zpátky do puberty 😀

Super, že kontrola dopadla dobře 😵

a.j.a.
9. čer 2010

Já bych měla MS dostat příští týden, tak snad dojde přesně a nikde se nezatoulá 😝

breberuska
9. čer 2010

natu, tak to je super, takže v uterý to vypukne 😀 teď už to určitě půjde jak po másle....člověče, my se budem doma a dřít a ty nás předběhneš 😀 😀 😀 moc ti to přeju 😉
a.j.a. pařáky jsou jak hrom, já už jsem barvu nabrala, takže se mažu panthenolem 😒
fram, neházej flintu do žita! taková bolest břicha může znamenat ledas co 😉

herbie
9. čer 2010

natul gratuluju to je dobre jsi stastna vid 😉 liptonku uz jsi 14 tt jeeee to je krasny urcite jsem pis jak se dari a jak se cejtis mysicko tobe taky gratuluju holky jsem tak rada za vas takovy dobry zpravy hned nabudi k lepsimu 😀 .... mircisek co se deje neodchazej ja uz jsi tolikrat rekla ze na to kaslu ale nesmine se vzdat manza protestuje? dej vedet 😉

natulaaa
9. čer 2010

holky moc děkuu,jste zlatééééé,jsem fakt štastná a ovulku mi vypočítal na 13DC,což je super,přesně v pulce 😵 😵 .
Fram kéž bys měla pravdu 🙂
Aji néé ještě jsme se nedívali,zatím jen na první dil,ale pustíme určitě ještě 🙂
Breber ale vy si u toho dělání miminka aspon užijete,ale mě čekají asi nepříjemné zákročky,no ale co,kvuli mimi to vydržím 😵
Herbi a všechny holky ,do vánoc budeme těhu všechny,uvidíte a pak založíme novou diskuzi 😵 😵 😵 😵 ,holky vy jste zdravé,to pujde uvidíte,však já taky nemám vyhráno,první pokus nemusí být uspěšný a další pokusy jsou po třech měsících 😕

breberuska
9. čer 2010

natu, mate véééééééééélkou šanci a to je to hlavní, nějaké ty nepříjemné zákroky hravě zládneš, stojí to za to 🙂

herbie
9. čer 2010

no natul zdravi (doufam ze jo) ja si budu muset jit k tomu doktorovi az se vratim z ceska ted se mi tam ale vubec nechce uvidime

herbie
9. čer 2010

ja bych si moc prala mit mimiska v kvetnu takze srpen musi bejt hodne zadelavaci hahahahahaha ale samozrejme budu stastna v jakym koliv mesici 😅

a.j.a.
9. čer 2010

Natul, jsem si jistá, že to vyjde určitě hned napoprvé 😵 😵 😵

Taky doufám, že do konce roku budeme všechny těhu 😵 já bych ráda i dříve 😅 😀

a.j.a.
9. čer 2010

Breber, opatrně se sluněním. Je to fakt ostré slunko a člověk taaaaaaak bílý po té dlouhé zimě 😝 ale dneska jsem v Blesku četla, že by mělo být ještě dost hezkých dní a hlavně pak i v červenci. Tak se těším 😵

natulaaa
9. čer 2010

Aji no do těch vánoc to jsem jako myslela,že v nejhorším případě,jinak samozřejmě dřív 😀 😀
Herbi ty máš strach z te cysty?nebudeš mít,uvidíš
Aji ty se díváš na beverly na kino tipu? 😀 😀

a.j.a.
9. čer 2010

Natul, ne-e, stahuju si to z ulozto do pc a pak koukám. Teď toho v telce moc není, tak se za chvíli chystám na další díl 🙂 a kino tip jsou nějaké fajn stránky na filmíky a serioše ?

Jo jo, já bych tak ráda na Vánoce už nějaké větší bříško 😵

vendulak
9. čer 2010

Aji na Beverly 😀 tý jo, to jsou taky naše mladý léta, nebo spíš dětství 😀. Taky myslím že v telce dávají prd, takže my si taky takto stahovali teď s příťou z ulozto všech 9 řad Smallville a byli do toho fakt zažraní 😀. A už nám to za chvilku pak chybělo tak teď stahujeme Roswell, ale to mi zatím nepřijde nic moc jako prostě fakt blbost pro puberťáky 😒 😀. Ten Smallville přece jenom o Supermanovi to je taková klasika 😀.

Natu tobě gratulu k výbornej návštěvě u gyndra!!! 😉 Tak teď fakt už jen aby to tu začalo nějak pořádně hromadně těhulit 😵.

natulaaa
9. čer 2010

Vendul děkujíí 🙂
Aji na kinotip se díváme skoro denně jsou tam filmy komedie,seriály,ale tam to jede jen 72 minut a na 54 minut to nejde a pak znovu,nevím proč to tak dělá
Holky dobrou noc,jdem si lehnout 😉

leheckova
autor
9. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................65DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................51DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................51DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 48DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................43DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................39DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................36DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................26DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................23DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................20DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................17DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................15DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................14DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................7DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................3DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 1DC

leheckova
autor
9. čer 2010

všem těhulkám gratuluju ti co mají pocit že to nezvládají věřte že bude líp každý měsíc je to stejné mam kolem sebe asi 3 případy kdy když už to vzdali přišlo to příroda je mocná čarodějka jediné co nám všem pomůže je víra ................ 😉

a.j.a.
9. čer 2010

Vendulak, vidím dalšího nadšence ulozto 😀 😵 přijde mi, že tam je snad vše 🙂 zatím jsem od tamtud koukala jen na filmy a teď objevila i BH. To bude moje smrt 😀 když si vzpomenu, jak to člověk před těmi lety žral 😀 a teď jak koukám na to oblečení 😅 to není možné, že jsme se podobně oblékali i my 😅 ty napasové rifle 😅 vycpávky na ramenech 😅 tož není špatné na to po těch letech kouknout 🙂

Smallville to neznám ?

a.j.a.
9. čer 2010

Natul, to časové omezení je běžné na všech stránkách s online filmy. Holt to tak mají udělané 😒 taky mě to kolikrát naštvalo.

a.j.a.
9. čer 2010

Aha, tak už vím, co je to Smallville. Jsem si to našla 🙂 akorát nevím, to je ten klasický, co běžel v telce ?

natulaaa
10. čer 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 🙂
Vy jste tu ponocovali včera co? 🙂
Dneska má být prý příšerné horko,tak uvidíme,já se tady v tom podkroví asi roztavím 😝 😝 😝 😝

leheckova
autor
10. čer 2010

krásný sluníčkový den přeju ja ten teploměr zahodim