Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

luuc_2012
13. zář 2012

holky zase mi začíná období nespavosti, v noci se pretacim z jedne strany na druhou a nevim jak si lehnout a kdyz uz zybíram ze bych usnula, ten soused vedle v posteli zacne strasne skripat zoubkama. :( a rano me brzo zbudi nejaka rana od sousedu, nebo zase nekdo venku seká a tak podobne! Budou mi schazet ty casy kdy jsem si prispala klidne do obeda, kdyz jsem nemusela do prace, jeeeeee

martinakl
13. zář 2012

Holky, tak mi praskla voda. Vypada to, ze to trochu urychlilo, pac jsem otevrena na prst. Snad to bude uz postupovat rychleji... Bolesti jsou sileny, ale aspoň uz je prede mnou nejaka vidina konce, i když opet jsem byla upozornena, ze ještě několik hodin to asi potrva. Manzelovi jsem nicmene zavolala, at se presune z Prahy do Bene pro jistotu.
Tak ja se loucim, jdu odpočívat, pokud se mi to podari, ta bolest je fakt strasna 😒

terulin
13. zář 2012

@martinakl Fandím, co to dá. Budeš hrdinka dnešního dne!!!!!! Moc na Tebe myslím (a všechny holky tady taky).

ladydi
13. zář 2012

@martinakl paráda, to už dáš. Je to sice hrozný, ale stojí to za to 😉 Kubíček už se na maminku moc těší. Neuvažuj o čase, já se taky bála že to bude celej den a pak se to rozjelo. Kubíček je čím dál blíííž, to si pamatuj 😉 a myslí jen na to.

ladydi
13. zář 2012

Teda já z tý Marti snad budu bulet 😅 před 5rokama jsem taky takhle hekala a myslela si, že musím umřít. Pak měla malou v náručí a letos mě to čeká znova. Nezávidím chlapům, že neví jaký to je mít prcíka v pupíku a to všechno, maj to sice jednodušší, ale rozhodně bych neměnila.

m_artasek
13. zář 2012

@martinakl Moc na Tebe myslím a vydrž, Kubíček dnes bude na světě 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mircisek
13. zář 2012

@luuc_2012 Tak to jsme na tom stejně. Já trpím nespavostí tak od 9TT, a když konečně usnu, tak se ozve některej z našich miláčků a já pak další dvě hodiny usínám. Teď jsem ještě nachlazená, takže fakt paráda. 😠

turcice
13. zář 2012

@martinakl Kočí..to už bude za pár..mě když Dr.píchnul vodu tak do 3hodin byl Pája na světě 😉 😉 😉 😉 bude to už brzo neboj zlato

mircisek
13. zář 2012

@turcice Mně když píchli vodu, tak byl malej na světě do 20 minut. 😀
@ladydi A co Dianka říká na to, že bude mít sestřičku? Filda je nadšenej, pořád chodí a hladí a pusinkuje mi bříško. A od začátku je bytostně přesvědčenej, že to bude holčička. Jestli se z toho vyvrbí kluk, tak to asi budeme těžko vysvětlovat. 😀 Už jsme se snažili mu říct, že by to mohl být další bráška, ale on vždycky radikálně prohlásí, že to bude holka. 😅

ladydi
13. zář 2012

@turcice @mircisek mě voda praskla teda o půlnoci a malá se narodila v 5:38, takže jsem si ještě počkala chvilku..

@mircisek no Dianka zase nechtěla připustit nic jinýho než ségru a hotovo, snažila jsem se jí vysvětlovat, že by to mohl být i kluk, ale ona že chce ségru a hotovo. No tak se jí to splnilo 🙂 Jestli se teda už 2x pan doktor nepřekoukl, ale věřím, že ne. No Dianka, je taková, že jako pupík jo, ale je to trochu sobeček, i proto jsme pořídili pejska aby si zvykala, že tu není jen ona.

mircisek
13. zář 2012

@ladydi U mě to asi bylo tím, že jsem nechtěla, aby mi tu vodu praskli, takže malej už byl úplně dole. Nakonec mě PA překecala a pak mi říkala, že jsem měla ty plodový obaly tak pevný, že by mi možná ani samy nepraskly. 😕

ladydi
13. zář 2012

@mircisek mě voda praskla po prvním zvracení přímo na vrátnici u porodky 😀 ale byl 3x šplejch a konec, pak ani ň a zbytek vody vyšplejchl jak se malá narodila. Až manžel co stál vedle mě měl mokro v botech 😀 se mě ptal, jestli si tentokrát nemá raděj vzít gumovky 😀

fykyska
13. zář 2012

@martinakl MAMINO DO TOHO MAMINO DO TOHO 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

jahudka80
13. zář 2012

@martinakl držííím palečky ať to máš brzo zasebou 😉

ladydi
13. zář 2012

@fykyska helééé Ty to píšeš, jako kdybys rodila, mě u tlačení totiž povzbuzovali jak na zápase 😀 Nejsi daleko od pravdy 😀

axonka
13. zář 2012

@martinakl drzim palce, drz se 😉

fykyska
13. zář 2012

@ladydi 😀 😀 😀 😀 No tak jsem vzdělaná zkušená mladá skoro rodička 😀 😀 😀 prostě MÁMO DO TOHO A MÁMO DO TOHO 😀

turcice
13. zář 2012

@martinakl jasně Martinko tlač,tlač,už to bude za tebou!!!! 😉

barbarucha
13. zář 2012

Myslím na tebe, dejchej pořádně, Kubík to má už jen kousek!!! Klidně si i pořádně zařvi!!!

terulin
13. zář 2012

Tady je to trochu jako na fotbale, jak já to tu miluju !!!!!!

ladydi
13. zář 2012

@terulin já mám raději hokej 😀 ale u porodu jsem si přišla taky jako na fotbale, měla jsem míč a šla na bránu 😀 Jen to hřiště bylo nekonečný 😀

rozum
13. zář 2012

@martinakl teda, co to tady čtu. Marťo, už jdeš do cílové rovinky. Beru podle sebe, kdy mě praskla voda v neděli v 11 hod a malá se narodila v pondělí 10,39. Takže Ti přeji rychlý porod. Ale ze zkušenosti Ti chci říct, že se to dalo vydržet, i když kontrakce jsem měla po 3 - 4 minutách a ve dvou vlnách a byl to teda mazec. Ale v hlavě jsem měla, že se mě narodí miminko (nenechali jsme si říct pohlaví), takže to vše za to stojí. A u nás se preferuje přirozený porod, takže mě nechali a nechali...Příště už bych byla chytřejší a nenechala bych nás tak dlouho trápit. Takže mysli na nádherný CÍL 😵 . Jsi borka, že jsi online!

ladydi
13. zář 2012

Tak jsme si vzpomněla, že jsem v pondělí měla volat k doktorovi pro výsledky z krve, ne ke gyndrovi, ale k obvoďákovi. No tak jsem honem volala a čeká mě každej měsíc odběr. Nelíbí se mu štítka, výsledky už po druhé vyšly naprosto na hranici, takže mě to chce pohlídat. A světe div se, ještě mám prý v krvi málo cukru 😅 no tak cukrovka si myslím, že mi dopadne snad dobře až půjdu ke gyndrovi.

turcice
13. zář 2012

ještě pořád nic????? 😒
@martinakl

terulin
13. zář 2012

@turcice Třeba už jsou 3 i s Kubíkem, přece by nám nedala vědět hned. Bude unavená a šťastná s tatínkem a na nás si vzpomene nejdřív zítra

maximka33
13. zář 2012

@mpetula ty jo v Praze je tolik CAR, že už ztrácím přehled. hlavně a´t se tam cítíte dobře. určitě je fajn, když můžete zkusit ještě IUI:

eva518
13. zář 2012

Ahoj kočky. Teda, to jsem ale zvědavá, jak to Marti dopadlo! Myslím, že teď už má malého u sebe 🙂 🙂
Chci FOTO!!

P.S.Kdo mi poslal srdíčko a jak ho pošlu já? 😅 🙂

terulin
13. zář 2012

@eva518 To s těma srdíčkama, taky nějak nepobírám

mircisek
13. zář 2012

Holky, vysvětlete mi někdo ty srdíčka.

aagnes
13. zář 2012

@eva518 já jsem Ti poslala srdce 😀 klikneš na ně a napíšeš tam komu ho chceš poslat 🙂
@terulin
@mircisek srdíčka se posílají asi jen tak, protože tam není vidět kdo je poslal a tohle nechápu zase já, na co to tedy je. Je to asi nějaké spestření.