Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
17. zář 2012

@eva518 no jsem ráda, že nakonec to jsou "jen dva šlinci" ale jak mě to oko vyšetřil, tak to teď bolí :D jak mi do toho svítil ostře a ještě mi otočil víčko naruby 😀

petulka19
17. zář 2012

Ahoj holky, tak dneska první kontrola na gyndě a mimčo už na utz jde vidět, nebo spíš váček🙂 Takže příští kontrola za 14 dní a prý dostaneme průkazku, jestli budu mimi v pohodě. Ale byla jsem u obvoďáka, že mě furt bolí v krku, tak mám prý žánět nosohltanu, či co. Napsal mi antibiotika Penbene 1000000. Prý to těhotné můžou, tak jsem se ptala i na gyndě a prý by to mimču škodit nemělo, ale víte jak, hlodá mě to, jestli to mám nebo nemám brát. V lékarně jsme si koupila ještě Homeovox, tak možná prvně zkusím toto a potom až atb. Konečně jsem zase těhotná a zrovna musím chytnou ten zánět, je to jak naschvál 😠

fykyska
17. zář 2012

@petulka19 AHOJ Petulko gratuluji k bublince 🙂 ant. bych určitě brala zanet na cestách dychacích není žadná bžunda a lehce by to mohlo přejit v nějaký zápal nebo infekci - jsou takové antb. které vážně neuškodí 🙂 přeci jen jsou to bakterie na bakterie a lékař musí vedet co delá - a jinak doufám že bude brzo dobře já mám taky ASI nějakou střevní virozu @ladydi vystřelené voko 😀 😀 takže vitej do klubu AŤ JE NÁM BRZO DOBŘE

ladydi
17. zář 2012

@fykyska 😀 😀 😀 já Ti dám vystřelený voko 😀 😀 😀 teď jsem si kápla ty kapky do oka no tak jsem zvědavá, no ale píšou tam, že sice jako nezvědí o tom, že by to mohlo ovlivňovat plod, ale že to těhotnejm raději moc nedoporučujou, taky výborný.... 🙄

ladydi
17. zář 2012

@petulka19 gratuluju k fazolce a být Tebou bych asi ty arb raději brala, aby se Ti ten zánět ještě víc nerozjel, ono si nevybereš, ani ten zánět mimču rozhodně neprospívá a jestli to máš takhle rozjetý, tak Ti asi stejnak nic moc jinýho nepomůže.

turcice
17. zář 2012

@fykyska Verunko...a ještě si zapoměla říct že já mám chromou nožku a močák také cítím trošku 😀 Veruuuu..ty se koukej dát do kupy.... 🙂

turcice
17. zář 2012

@petulka19 Petí...moc gratuluji..já taky už viděla v pátek krásnou dutinku a v ní pidi tečku 😉 kdy ti vychází termín????Jiank já jdu na KO zase v pátek,dostala jsem utrogestan....tak snad už bude bože vše OK...A jak je ti??Nějaké příznaky???

luuc_2012
17. zář 2012

koukám že tady je to samej marůdek oko, noha, nachlazení, me bolí prdel no to je parta HIC 😀

ladydi
17. zář 2012

@luuc_2012 no ta prdel mě taky bolí, ale jen po ránu 😀 hele, musíš tomu svojemu říct, že má přirážet opatrněji 😉 😀 😀 😀 😀

luuc_2012
17. zář 2012

@ladydi 😀 joooo kdyby to bylo z toho,nas to ted nejak nebere. Spíš to bude z toho uklizení, ale je mi divné že jen jedna pulka, asi víc stojím na jedne noze a nejak to namaham nebo se mi tam neco skripne, kdo ví. kdyz to bude bolet hodne pujdu k dr i kdyz se mi moc nechce. ja trpím hlavne vecer, kdyz jsem v klidu tak se to uvolni a pak nemuzu vstat, jak stará babka 😒

ladydi
17. zář 2012

@luuc_2012 no hele 18tt, ono to může být i tím, že už ta pánev povoluje třeba... no uvidíš 😉 Jinak my teda tomu sexu taky teď moc nedáme, i když v pátek, nebo v sobotu, už nevím kterej den to bylo, ale to byl luxus 😀 Tak krásnej sexík už jsme dlouho neměli.

luuc_2012
17. zář 2012

@ladydi 🙂 to je fajn, me to nejak nebere a milacek to nevyzaduje, myslim ze od te doby co videl pcka na utz, tento tyden ma nocni takze to taky nehrozí. Dělala jsem si minule srandu ze si budu delat poznamky do kalendare 😀, ale tak lepsi nez aby po me lezl jak pavouk a dozadoval se, me staci kdyz se pritulí a hladí mi brisko nebo vlasy, jsem 100% spokojena

ladydi
17. zář 2012

@luuc_2012 joo to by mi taky stačilo,ale ten můj na tohle tulení k bříšku moc není ☹ no ale sexík ví, že to prostě nejde furt, jako máme fakt málo sexu co jsem těhotná, prostě se mi nechce a nejsou síly. Ale tentokrát to bylo takový celý zamilovaný, prostě krásný.

petulka19
17. zář 2012

@fykyska děkuji🙂 no, brát je teda asi budu, dr se musí poslouchat, ikdyž nejsem si jistá jestli ví co dělá 😀 Já měla minulé těhu jakoby střevní chřípku, bylo to fakt super, takže nezávidím, v lékarně mě na to doporučila smectu, určitě to znáš, ale bylo to hrozné vypít, nakonec to stejnak skončilo venku 😀 Zlatá zácpa 😀

petulka19
17. zář 2012

@ladydi děkuji 🙂 doufám, že fazolka s námi vydrží až do května a vše bude super. asi budu brát, člověk si nevybere, už beru tolik léků, že to mimčo musí být chudák odolné až moc 🙂

petulka19
17. zář 2012

@turcice děkuji. Mě vychází termín podle ms na 20. května, takže o dva dny dřív než tobě 🙂 To bude v květnu mimin. Dr si myslela, že ještě nic vidět nebude a jak byla překvapena, že už si tam fazolka plave. měla jsem brzo ovulku, tak možná proto. To se máš, že jdeš už v pátek. Já mám taky utrogestan, beru ho už od ovulace. A zavádíš ho nebo polykáš? Já ho zaváděla, ale chytla jsem infekci, tak teď normálně polykám, ale v lékarně se tomu lékárník hrozně divil, že prý se má jenom zavádět, ale dr mi říkala, že je to jedno. Jinak příznaky nemám skoro žádné, jsem o trochu víc unavená přes den, ale v noci zase nemůžu spát, občas se mi zvedne žaludek, ale nic moc, jenom se mi teda zvětšily prsa, z toho má manžel radost 😀 A jak u tebe? Už nešpiníš? Uvidíš vše bude dobré, v květnu budeme mít krásné zdravé miminka, musíme tomu věřit 🙂

fykyska
17. zář 2012

@petulka19
@luuc_2012
@turcice

všechny jsme těhotný a chromý 😀 😀 😀

barbarucha
17. zář 2012

@luuc_2012 Ahoj, Luci, to budou záda, na prdce maj nervová zakončení různý zádový svaly. Zkusila bych nějaký protahovací cviky, vyžádala bych si od muže masáž 😎 A vyprdla bych se na uklízení. Jo a bedra hezky zabalit do teplého oblečení..

froka
17. zář 2012

Ahoj holky, tak dnes kontrola na gyndě, na utz plodový váček 🙂 Nadále beru utrogestan (začala jsem po ovu, pak mi napsala duphaston, ale z toho utroše mám lepší pocit - je to přece jen přirozený progesteron), mám odpočívat a prej začínají nějaké chřipky, tak si dávat pozor.
Pak jsem byla na ko na nefrologii, vše ok, jen hraniční bílkovina v moči, což je asi záhada z čeho, protože vše ostatní co se týče moči nebo ledvin je v pohodě (máte s tím někdo zkušennost?). V krevním obrazu mám menší krevní destičky, tak jsem se objednala na ko na hematologii, kde jsem chodila už loni kvůli anémii z nedostatku železa, to se spravilo a je dobré i teď jen jsou ty krvinky menší nebo co, takže mi asi jen zase nasadí železo.
Takže všechno je relativně v pohodě, ale jistota je jistota, tak by si to asi měla gyndr. pohlídat že? Co myslíte?

Jinak myslíte, že může být rozdíl v utz, když je jiný přístroj? Myslím tím, když na jednom je v 6tt vidět váček i s embryem a na druhém zatím jen váček? Je to tou kvalitou přístroje?

@ladydi No Dianko, aspoň, že to dopadlo jak to dopadlo a očičko máš v pořádku. Pocitivě kapej a budeš zase vidět jako ostříž 😀
@petulka19 Peťulo, moc gratuluji, já by měla mít TP 15.5., tak snad se tu všechny dočkáme a bude všechno v pořádku! A ty jsi dnes kolik tt?
@luuc_2012 No taky bych řekla, že to může být od zad, mohla ses skřípnout, jak jsi měla tu uklízecí manii 😀
@lenickan Leňulko, myslím na tebe, jak to zvládáš, už je to s tím čípkem lepší? Co na to říkali dr.? Kdyžtak pisni do IP.

mircisek
17. zář 2012

@fykyska Taky se hlásím do téhle partičky - těhotný a nemocný. 😖

froka
17. zář 2012

Holky, tak teď jsem se dívala na ty výsledky krvinek, jak je mám jako malé a ten dr je asi fakt plašan, asi neví, jaké jsou referenční meze, což ho ale omlouvá, když není hematolog, ale na té hematolce se tomu asi zasmějou. Tak referenční mez pro
B_MCV (střední objem erytrocytů) je 80-95 a já mám 80,4 (takže hraniční) 😀
B_MCH (střední hmotnost erytrocytů) je 27-32 a já mám 26,9 😀
To je jojin! 😀
Ale oddychla jsem si holky!

martinakl
17. zář 2012

Tak jupi, jsme doma 😵 Doufam, ze me Kubí necha aspoň občas se s vama zapojit do hovoru, zatím to moc nevypada 🙂

froka
17. zář 2012

@martinakl Jupí, no to je super! Jen tichá závist k takovému štěstí! Nechte si dařit! A co manžel, je teď s tebou aspoň na pár dní doma? 🙂

froka
17. zář 2012

No holky, teď se dívám na aktuální výsledky moči a bílkovina negativní, tak kde to jako četl? Nejlepší vždycky je, jak někteří dr. ten závěr okopírují místo toho, aby napsali zprávu novou 😀 Takže dobrý 🙂

froka
17. zář 2012

Aha holky, tak je tam ještě jedna hodnota U_CB U (celková bílkovina v moči) a ref. mez je 0 - 0,15 a já mám 0,17, tak to je asi to co myslel. Tak jsem ho chudáka podcenila! 😀

turcice
17. zář 2012

@martinakl Jupííí jste doma 😉 a jak jde kojení???

turcice
17. zář 2012

@mircisek taky si nemocná??Ale copak???

turcice
17. zář 2012

@petulka19 Petí zavádím ho 😉 Tak to mám termínek 2dny od sebe 😉 😉 No květnových miminek tedy bude..tak se dej do kupy..antib.určo brzy zaberou.... 😉

froka
17. zář 2012

Tak dnes dopoledne tatínka převezli z domu do hospice. V jeho stavu už to prý může trvat pouhé hodiny. Maminka je velká bojovnice, svou péčí mu neuvěřitelně prodloužila život! Prosím, přejte mu už jen, ať se dlouho netrápí! Zaslouží si klid! ☹

turcice
17. zář 2012

@froka Kačenko soucítím s tebou zlato.. 😒