Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
17. zář 2012

@eva518 no to je kráva - no to je to jee já nemam slov 🤐 🤐 ☹

eva518
17. zář 2012

@fykyska Jestli ti to do rána trochu nepřejde, jd radši do nemocnice. Dají ti kapačku a nebudeš dehydrovaná.. Ať se ti nic nestane, víš.

leeena_4
17. zář 2012

@martinakl každopádně držím pěsti 😉

froka
17. zář 2012

Tak Verunka si zavolala záchranku a jela do nemocnice! Snad bude v pohodě!

kolino
17. zář 2012

@fykyska Verunko držím palce ať je líp!!! 🙂

kolino
17. zář 2012

@martinakl Ahojky Martinko,
píšu doporučení kamarádky, která měla problém s bradavkama měla je zapadlé a nešlo kojit. doktorka doporučila ať to veme chlap do parády....ať začne sahat na prsa jako ji vzrušit neboli ji je tak mnout bud rukou nebo pusou a ji se krásně bradavky zvedly a pak to šlo se i rozkojila byla hodně nešťastná, také ji nešlo kojit...tak to zkuste 🙂 i když věřím že na žádné vzůšo není ani pomyšlení...

kolino
17. zář 2012

@eva518 a jak ty Eviku? MS nikde? a žádné příznaky?

kolino
17. zář 2012

@froka před maminkou velice smekám ,že se tak krásně o tatínka starala...a tatínkovi moc přeji aby už po tom trápeničku přišlo vysvobození...hodně síly celé vaší rodině, drž se!

martinakl
17. zář 2012

@froka Jeeej, tak to snad dobře dopadne.
@fykyska Myslime na tebe i s kubikem!!!
@kolino Nevim, jestli tou pusou, když uz mi trochu tece mliko 😀 Ale mnout si je muzu i sama, když by se mu nechtělo 🙂 Tak dik za radu, zkusim vse, co se da... Odbourani kloboucku by asi bylo idealni.

kolino
17. zář 2012

@martinakl no co aspoň zkusí co má papat Kubíček! 😀

maximka33
17. zář 2012

@martinakl ještě poradím, na začátku je lepší manuální odsávačka, protože tak moc netahá a taky toho mlíka není tolik.
@pavlina26 ne gynekoložka mi neporadila... normálně jsem si našla homepata blízko bydliště a domluvila návštěvu a paní doktorka mi vymyslela léčbu na míru. spíš tedy na psychické problémy, ale od té doby mám cyklus spíš kratší než delší! kdysi to bylo 32-35 dní, teď kolem 30.
@fykyska ty jo, s tebou si to malé ale zahrává.. ještě můžeš zkusit piškoty, oříšky... no hlavně pít... mně to ale připadá, že jsi přiotrávená...

maximka33
17. zář 2012

@kolino ty jo, s těma bradavkama.. já manželovi pár týdnů ani nedovolila na ně sáhnout... dost byly citlivé na dotek. takže na každého to nefunguje.

tak jsem to odhadla dobře u Verči, to teda nebylo normální zvracení 😕 😕

kolino
17. zář 2012

@maximka33 Chudák Verunka, snad ji dají kapačku, určitě bude dehydrovaná:-/ snad bude brzo zdravučká a plná energie a příjde nám tady zazářit tou svoji energii 😀

lenickan
17. zář 2012

@martinakl Marti jen bacha na kojící čaje, dodržuj doporučené množství. Já se předávkovala a měla jsem z toho málem zástavu... byla jsem hospitalizovaná a rvali do mne kortikoidy a tím bylo celé kojení v trapu.... tak pozor prosím Tě!

lenickan
17. zář 2012

@fykyska ty jo drž se...!!! At to nic není a at to neublíží miminku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@maximka33 když to dočítám tak jsem to přesně chtěla napsat, že to už je nějaké "divné" to zvracení...

lenickan
17. zář 2012

@froka díky za optání, k dr. jdu ve čtvrtek.. a čípek asi dobrý, už ho necítím. Vůbec netuším čím to mohlo být apod... fakt jsem z toho jelen... zeptám se dr.
Každopádně se cítím už fakt lépe... jen dnes mne tedy šíleně tlačí břícho z jeanů ve kterých jsem hooodně seděla:( a tlačila si pupek...

lenickan
17. zář 2012

No nic jdu do sprchy a do peří jsem hotová...
To zase bude do rána stránek 😀

fykyska
17. zář 2012

ahoj slunička ☹ tak jsem doma dostal jsem fízak (kapačku) O,5l do žilky jsem dehydratova dostala jsem nějakou injekci do prdelky moc hodnej a milej starší pan doktor uf uf aspoň že tak DG. akutní virová gastroenteritida ... Musím si koupi kulíška (iontový nápoj) a uvařit odvar z ryže a jak vodu tak ryži zkoušet jist/pít a ješte dneska vybumbat 5 tabletek živ. uhlí rozpuštěných ve vodě 😒 ještě nějaký prašky na žaludek - všechno můžou těhulky protože všechno je pro dětičky říkál pan dr. že se mnou musí zacházet jak s miminkem když už v sobě jedno mám... Jsem unavená a vyčerpaná - taky si musím nechat udělat testy na toxoplazmozu apod kvuli kočice a taky jak jsem léta dělala v zoo 😖 😖 raději ať se vše vyloučí no jsem kantáre myšičky úplně ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fykyska
17. zář 2012

jinak holky DĚKUJU

maximka33
17. zář 2012

@fykyska tak super, že ti tak pomohli a už jsi doma. už bude líp. kulíšek ti určo pomůže!!

martinakl
17. zář 2012

@fykyska Ty jo, chudinko ☹ Tak snad bude brzy lip... Drzim moc pesti.
Jinak testy na toxo protilatky se delaji standartne v tom zakladnim odberu (u me nejak v 10t). Vysly mi negativni protilátky, coz je blby, kdyby kocourek toxo fakt mel a ja se během tehu nakazila. Ale u kočiček, co bydli v byte uz několik let, je téměř nulova pravdepodobnost, ze by byly prenasecky.
@lenickan Tak to teda cumim jak puk, co muze ten caj způsobit.. Ja ho piju, ale opravdu jen 2-3 pytliky denne, jak tam pisou.

Malej je v postýlce, snad brzy usne, tak ja jdu tez, pac ocekavam za cca 3 hodky probuzeni 🙂 Tak dobrou noc!

mircisek
18. zář 2012

@turcice Davísek dostal rýmu (nic hroznýho - průhlednou, tekutou), Filda pak taky a já jsem to chytla od nich. Znáš to, oni rýmu a já rýmu, bolest v krku, mně to vždycky sleze dolů a tak jsem dostala kašel a bolehlav jako prase. A k tomu s žaludkem na vodě. Kombinace jako blázen. Nasadila jsem Bioparox, protože si moc nemůžu dovolit ATB (v těhotenství se může PNC a na ten já jsem alergická). Od včerejška je mi konečně líp.

lenickan
18. zář 2012

@martinakl to je dobře, mne každej říká hodně pijte, kojící čaje jsou výborný, tak jsem pila i různé druhy, uvařila si třeba 4 velké konvice a reakce přišla s odstupem 3-4 týdnů... ale fakt hustý... pusu jak černoch, skvrny po celém těle, které šíleně svědily a putovaly z místa na místo... oči jak rak, a nejhorší bylo, že jsem fakt nemohla dýchat... takže i byliny jsou zrádné...

lenickan
18. zář 2012

@fykyska kulíška jsme dávali Anince když měla průjem🙂 bude to OK, držím moc pěsti at je to za tebou a mimčo je OK...!!!

fykyska
18. zář 2012

@lenickan no snad vše zabere ☹ zítra jdu k lékaři ve 12:00 moc se bojím snad bude mít bojovnik srdíčko ☹ ☹ děkuju
@martinakl děkuju
@maximka33 doufám v něj v kulíška - děkuju

kopretina22
18. zář 2012

Ahoj holly, tak jsem dorazila z gyndy....probrali jsme s doktorem moje výsledky z hematologie+standardní prohlídka (všechno OK),ani nic neříkal na ten můj delší cyklus (38DC) - říkal,že je to v pořádku a ať beru těhu vitamíny po půlce a hlavně ať to doma nehrotíme Mám si hlídat cyklus a jakmile budu mít zpoždění 6-7dnů,tak mám okamžitě přijít, udělal by mi ultrazvuk,jestli tam nějaké prďolka je nebo není, popř. by mi vzali krev a poklud bych byla těhu, tak hned bych mazala na hematologii.Podle výsledků bych si pak musela v prvním trimestrum píchat heparinové injekce,což mě sice děsí,ale třeba to ani nebude nutné.....A zítra hurá na kontrolu k homeopatovi

pavlina26
18. zář 2012

@maximka33 děkuju za radu 🙂

luuc_2012
18. zář 2012

@barbarucha jojo je to mozny, prijde mi ze si to vzdy natahnu kdyz myju vanu, mame rohovou a ja jsem prcek tak stojim na jedne noze, opiram se a naklanim do vany. Tak mozna tim, dnes to jeste trochu citim, ale lepsi se to, zkusim cvicit na míči aby to povolilo. Je to proste neprijemné

fykyska
18. zář 2012

HOLKY, ŽE MUZU ZITRA NORMALNE NA GYNDU ZE JO ?? JSEM OBJEDNANÁ NA PROHLÍDKU OD LEKARE A VLASTNÍ MATKA TADY NA MĚ KŘIČÍ ŽE JSEM NEZODPOVĚDNÁ A PARANOIDNÍ - KDYŽ SEM JÍ ŘEKLA ŽE NIC ODKLÁDAT NEBUDU ŽE JSEM TAK OBJEDNANÁ A JE TO DULEŽITÉ VYŘETŘENÍ ☹ ☹ ☹ ☹ ŽE MU BUDE KONTROLOVAT SRDÍČKO ☹ ŽE JO ŽE TAM MŮŽU ?????????? ☹ ☹

luuc_2012
18. zář 2012

@eva518 Takové věci, jak to může byt schopna udelat, jenom to čtu a trhá mi to srdce.