• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
dobre ranko holky vam preju ja mam uz deset vecer ale stredu
10. čer 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je Lehe,jdu kuknout :wink:
Herbi to je tak zvláštní,jak ty napíšeš,že máš večer :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe co pak,vždyt stoupáš stejně jako minulý měsíc a podle knížek :dizzy_face: ,třetí naměřená teplota po ovu má být o dvě desetiny vyšší,než nejnižší teplota naměřená před ovu a to ty máš,tak kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid,ovu byla,uvidíš ještě v dalších dnech,ale tys to tak měla i minule :wink:
10. čer 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě dala jsem další tri dny dopředu na zkoušku a vyznačil mi to na dnešek blbost byla určo dřív už 13DC
10. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................52DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................52DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 49DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................44DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................40DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................37DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................27DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................25DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................24DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................21DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................18DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................18DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................16DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................14DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................8DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................8DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 2DC
10. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno všem!
10. čer 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Breber jak se daří?Jak se cítíš 4DC
10. čer 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe ty jsi mela stejne ovulku jak ja prece
10. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe, dobré:slight_smile: Jen ta MS byla strašný fofr, 3 dny a je po všem...tak nevím, nikdy jsem to tak neměla a te´d přemýšlím, jestli je to tou revizí a nebo kontryhelem :wink: ale hlavně, že byla...zítra jdu na kontorolu, tak snad to bude Ok :sunglasses:
a co ty? s tou pevnou vůlí na měření tě obdivuju, já jsem na to zdechlá....zkoušela jsem to jednou, ale digitálem, a křivka úplně na ... :sweat_smile:
10. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdy od patyho do desatyho cervna
10. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe nemas ne problemy s ovulkou nebo jo?
10. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu dneska asi pojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulko .- jak to?
10. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Tak se hlásím trochu neplánovaně dřív než jsem měla v plánu...:astonished:
Ráno zas nervičky na pochodu-na toaleťáku byla krev, jasná, červená, ne moc, ale byla...:astonished: Takže štandopéde okamžitě na gyndu...Nervy v kýblu, fakt sem měla dooost stach...

Naštestí mimouš krásně roste a srdíčko blika. Dle Dr. kombinace injekcí na ředění krve (mám nějaký hematolog. problémy...) a malý hematomek hned vedle mimča..Takže nařízen klidový režim a další ko 18/6...
Jinak se mám fajn, celý dni jsme venku domů se chodím jen najíst a vyspat (teda je fakt, že jedla a spala bych furt, ale snažím se být co nejvíc venku kvůli Domčovi, aby si to taky trochu užil...
Popravdě, moc vás nedočítám, jen jsem postřehla, že Peťa měla kontrolu a jsou v pořádku, tak gratuluju, s napětím jsem sledovala jak Gamb a Nat po laparce, jinak moc nevím, ale snad jste všechny ok...Moc přeju, ať na vás brzičko vykouknou //...
Tak, najíme se a valíme zas ven...Takže zatím pa a zas se ozvu :wink:
10. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
breberuska - určitě na to mrkni. Ale zkus se podívat spíš po prášku. Prodává se i v tabletách, ale ty prý tolik maky neobsahují. Takhle si dáš jednu lžičku ráno do pití a je to :grinning: Ikdyž chuť není zrovna lahodná :grinning: Ale dá se to.
10. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre ahoj zdravím,tak to je fajn,že to není nic vážného,kámoška měla taky hematom a musela být v klidu ,a už bude rodit,tak to bude ok :wink:
Kasper horkooo :astonished: :astonished: ,doma v podkroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre, aj moje kamarádka měla hemtom, poslali jí raději do nemocnice, protože čekala dvojčata a měla30kilo i s postelí, ale úplně v pohodě. Za pár dnů to bylo lepší. Fakt to chce klid, nohy nahoře a relaxovat :wink: držíme palec!!
10. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasperli : nezoufej hlavu vzhůru. Moje kámoška měla 6x potrat, ne a ne se to udržet dnes už má 6letou holku :slight_smile: a čeká druhé mimi a to říkali ,že už druhé nebude, že může bát ráda že má jedno. :slight_smile:
natul: to je dobře že jsi v pořádku, já půjdu příští měsíc po MS na kontrolu jestli je vše ok
lehy: na teploměr se vyprdni zbytečně se stresuješ :wink:
Čím více člověk na to myslí tím víc to nejde :frowning2: . Před ovu. jsem plná energie a nadějí, chvíli na to nemyslím ...ale pak se začnu pozorovat jako blázen a hlídám se (abych nezvedala těžké.....) a jak cítím, že se blíží mrcha tak mám zas po náladě. A zas si řeknu příští měsíc na to kašlu ať to dopadne jak to dopadne :frowning2: , ale zas je to to samé, furt dokola.

Holky přeji všem moc moc štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
když pršelo byl to hnus :grinning: teď mi je zas vedro :grinning: sotva lezu včera jsem v tom pařáku sekala trávu dnes pro změnu plela skalku :unamused: a to musím jít odpol.nakoupit do města :confounded: když budu takhle každej den vyřízená tak nevim kdy se budu rozmnožovat :grinning: :grinning: :grinning: :unamused:
10. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem nějaké fotečky do albíčka :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahudko měla si krásné svatební šaty,nádhera :wink: :slight_smile: a máš krásnou holčičku,závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak já nakonec vyžehlila ten koš prádla,furt jsem to odkládala,ale už jsem musela,mám to zasebou jdu ven,tak papa :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Jo jo je to normálně ten co dávali v telce, ale nejdřív tady dávali až nějakou vyšší řadu a my neviděli ty předtím tak jsme si to právě začali stahovat od začátku :slight_smile:. No a pak naopak tady zase ještě nedávali tu poslední řadu tak na tu jsme koukali v angličtině :slight_smile:.
Jo a já si taky stáhla tedy ten jeden díl BH že se podívám na to oblečení a na co že jsme se to tenkrát koukali :grinning:.
10. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jahudko, šaty jsou fakt krásné a malá princezna jakbysmet :wink:
10. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: to počasí pěkný ale ne když jste v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lehe koukej ten teploměr už vzahodit :angry: ovulku máš :sunglasses: (tu ti můžu jen závidět) tak prostě sexujte častějš :sunglasses: :sweat_smile: neboj snad se nám to brzo povede, koukej na nás jak to máme ztíženým :rolling_eyes: já už ani nevzmůžu na menstruaci :frowning2: :rolling_eyes:
Volala jsem dneska do Natalu, tak zítra jdu asi znova na utz a pro vyvolávačku, tzak snad konečně ta potvora dorazí :rolling_eyes: abych si pak od OPU mohla válet šunky doma :sweat_smile: :wink:
10. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam to je dobře že tě vezmou a navíc hned zítra, aspoň tedy mrcha dorazí co nevidět :slight_smile:. Já dneska byla v lékárně u Natu :slight_smile:, paní alergoložka v Plzni mi předepsala prášky a ptala se mě jestli vím kde je Natalart že v lékárně u něj budu mít prášky bez doplatku, tak sem říkala že to vím :grinning:.
10. čer 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, že tam ta lékárna je ta z těch levnějších :wink: vendul a na co máš alergii? :confounded: nepřemýšlela jsi o nějakém vyšetření imulogii a tak? :confused: a kdy ti tak vždycky přibližně mrcha dorazila po injekci, jen abych věděla kdy jí můžu čekat :sweat_smile:
10. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kopre dobré zprávy, ale vážně se šetři, vím, že se Ti nechce ležet doma v tomhle počasí, ale co neudělat pro mimčo :slight_smile:
Gamb já si byla pro vyvolávačku před 2 měsíci a mracha mi přišla za 2 dny, ale sestra říkala, že může klidně až do dvou týdnů
10. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik, tak u nás je teplo jako všude jinde, dneska jsem měla v práci masakr měla jsem 9 ženských za sebou, tak mě bolí záda jako blázen :frowning2: jsem ráda, že jsiu tady samé pozitiv zprávy - jen tak dál :wink:
10. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
to je pařák :confused: :confused:
breber, já měla první dvě porevizní ms taky nějak slaboučký a krátký, až ta třetí se "vydařila" normálně
kopre, to by se mnou asi švihlo - najít krev na papíru, ale hlavně, že jste s mimískem v pořádku
gamb, držím palce, aby jsi to konečně dostala, když tu mrchu člověk nechce, tak to dorazí a když ji potřebuješ, tak nic :angry:
jahudka, mám to jako ty - do ovulky plná optimismu, teď se ms blíží a jsem z toho vyřízená, protože jsem si jistá, že dorazí :frowning2: Maruška je kouzelná :dizzy_face:
10. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čaute,já ted přišla ze zahrady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zítra má být huř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale chtěli jsme teplo,tak ho máme :grinning: :grinning:
.Fram je to fakt,do ovu pohoda a po ovu depky,že mrcha dorazí,taky jsem to tak měla,ted už néé,ale nechci vidět tu depku po oplodnění,to se asi zblázním .Jdu se najíst,tak zatím
10. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek