Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

luuc_2012
18. zář 2012

@fykyska Proč by jsi nemohla, ja jsem ve ctvrtek objevila // a v pondělí (bere bez objednání) hned bezela na Gyndu aby mi to potvrdila na 100%, takže byt tebou tak jdu!

fykyska
18. zář 2012

@luuc_2012 no protože na mě mama řve že mam střevni chřipku a uplně mi udělala scenu jak jsem nezodpovědná a paranoidní že se bojím o své díte a že nakazím cizí maminky - přitom to mam za všech předpokladů z mhd nebo jídla protože muž je se mnou 24 hodin denně celou dobu co mi není dobře a nic mu není a nikdo z okolí to taky nemá.... ☹ ☹

luuc_2012
18. zář 2012

@fykyska taky jsem byla na zacatku tehu nastydla, takze te chapu, bala jsem se aby se nic mimcu nestalo, pro jistotu si tam zajdi, kdyz jsi objednana tak te brzy vezme a budes vic v klidu. Rekla bych na gynde co a jak a ze mas strach, mozna mas ted oslabenou imunitu a v tomhle pocasi bych se ani nedivila.

turcice
18. zář 2012

ahojky holky..vůbec vás nějak neztíhám 😒 .Pustily jsem se do předělávání dětských pokojů tak je to u nás vzhůru nohama..mám plnou hlavu barev a tapet 😀 .Jinak co mě znervoznuje..že mě nebolí vůbec prsa...ale asi je to normální 😉

luuc_2012
18. zář 2012

@turcice teda, deti to budou mit pekné, hlavně opatrně Evčo. Ty prsa muzou jeste prijít, ja bych se bez toho na zacatku rada obesla, uz se tesis na patek co?

kolino
18. zář 2012

Ahoj Holky hlásím se po kontrole u mudr. vše v pořádku, stehy vyndány, pupík, hnisá ,ale to pry brzo přejde. antikoncepci jsem odmítla protože kvůli jednomu měsíci nebudu kupovat celé balení...tak si dáme pozor, a další měsíc už máme povoleno snažilkovat, v listopadu na kontrolu. tak jsem zvědavá.

@fykyska holka myslím na tebe a na kontrolu si zajdi, ať vidíš krásně blikat srdíčko, mimi je určitě velký bojovník. dobře si udělala že si jela do nemocnice. teď už musí být dobře! opatruj se a nech se opečovávat manžílkem 😉

turcice
18. zář 2012

@luuc_2012 ani mi nemluv...člověk je nervozní aby bylo vše Ok... 😉 Jinak neboj ..všechno dělá manža..já jen vybírám zatím barvičky atd 😉 😉

luuc_2012
18. zář 2012

@turcice budu na tebe v pátek myslet, pak hned podej hlasení, jak to dopadlo, taky se pokaždé teším a jsem pak klidnejsi kdyz vim ze je vse v poradku. To je dobře, hlavne ted hezky odpocivej a kdyz se timto zamestnas jen vybiranim, rychleji ti to do patku utece.

turcice
18. zář 2012

@luuc_2012 jj hlavně aby bylo vše v pořádku..určitě podám hlášení 😉

luuc_2012
18. zář 2012

@turcice uvidíš že to bude vše v pořádku, hlavně mysli pozitivně a zažen všechny ošklivé myšlenky. Držím všechny palečky co mám

fykyska
18. zář 2012

@kolino já si také myslím že na to mám právo jít když moje máma se prostě předvedla a mě to mrzí - že jsem paranoidní že se bojím že by mu mohlo něco být a že jsem nezodpovědná že mužu nakazit ostatní maminky !!! a čím jako ?? a co jááá??? ja jsem asi vosk uplné nic a moje dítě když mam ve zprávě mám akutní a ne infekční včera jsem byla na kapačkách s doktorem přes půl hodiny to by mi přece řekl!!! Zmínil se že je to spíše z mhd že se na mě něco někde nalepilo - ale kdyby to bylo infekční mužsej taky lehne a doktor si mě tak rovnou nechá ... a navíc ještě mi dr napsal dispepsie no a to je soubor travicích obtiží - podrážděný travicí trakt - no a už vidím jak svým podražděným traktem nakazím nějakou maminku - ja ji asi budu oblizovat nebo si před ní stoupnu a budu na ní prskat 😠 😠 😠 vážně jak u debilů - já se moc pozoruji jsem paranoidní a ještě nezodpovědná a měla bych se naučit chovat když budu matkou a přemýšlet - jen proto že chci jít na plánovanou gynekologickou prohlídku ☹ ☹

kolino
18. zář 2012

@fykyska na mamču se vyprdni! děláš dobře...není to infekční tak nikoho přece nemůžeš nakazit, a kdyby to bylo nakažlivé těžko by tě z nemocnice poslali domů. a úplně si mě rozesmála, prý oblizovat se s někým v čekárně 😀
Já si dnes udělala radost, takové bolestné za vše, koupila jsem si krásnou (buřtikatou) zimní bundu..už ať začne mrznout ať si ji můžu obléct 😀

leeena_4
18. zář 2012

@fykyska jen vyraž k doktorovi a mamka by potřebovala domluvit - takhle tě stresovat!!!!!

turcice
18. zář 2012

@luuc_2012 Moc díky Lucí 😉

fykyska
18. zář 2012

@kolino nooo mě dneska udělal radost muž přinesl mi ružičku krásnou žlutou aby mě bylo dobře 😵 Jupíí tak to pak musíš ukazat foto 😅 v kožišku 😀 no a s tím oblizováním no prostě ona je jak vydutá jak tatar tudle do mě taky hustila že nechápe proč jako chci chodit často na kontorly že za jejich dob se doktoři v ženskejch tolik nehrabali nejdřív tak ve 3 měsicí prý co má byt bude 😠 😠 😠 😠 😠 😠 matka otěhotněla an si nestačila svleknout kalhotky a mě co přijde o dvě děti bude říkat tohle já jí vážně přestávám rozumnět 😕

turcice
18. zář 2012

@leeena_4 ahojky Leni..a jak to vypadá s tebou??? 😉

turcice
18. zář 2012

@eva518 no to je síla ten příspěvek Evi.... 😒

turcice
18. zář 2012

@kolino to je dobře že sis udělala radost 😉 hlavně že je ti už líp 😉

turcice
18. zář 2012

@pavlina26 Pavlí..určitě bych se pro vyšetření rozhodla..alespon se začne něco dít a ty budeš vědět 😉

leeena_4
18. zář 2012

@turcice Dneska jsem jela k doktorovi znova. Ten včera mi zapomněl blbec napsat prášky na tlak. dneska tam byl ten můj a je zlatej! Prohlídnul mě bez keců. Vzhledem k tomu, že jsem otevřená pořád jen na prst, tak vyvolávat se nebude. Že by se jim to nemuselo povést úplně ideálně, když tělo není připravené a že tlak je k tomu teď nenutí, že se to stabilizovalo. Ale na úterý mi objednal další velký utz kvůli váhovému odhadu a posouzení, jetli je velikost mimča v souladu s velikostí mých porodních cest a mám počítat s tím, že příští týden se bude i rodit. Že mě nenechají přenášet, ale potřebují vyvolávat co nejblíž k přirozenému termínu porodu, aby ty porodní cesty šly lépe otevírat. Napsal mi léky a říkal, že by to mohl být průšvih tyhle nebrat, že jsou hodně háklivé na pravidelnost. Tak se mi ulevilo 🙂.

turcice
18. zář 2012

@leeena_4 no to je dobře že víš co a jak....a za týden už se to rozjede 😉 Moc ti budu držet palečky 😉 Je fajn když Dr.podá vyčerpávající odpovědi abys byla klidnější 😉

fykyska
18. zář 2012

@kolino jo a ty stehy vetrat a mit dez. mydlem já mela 3 dny po operaci tak strašně zhnisané že sem myslela že mi upadne pupek 😕

leeena_4
18. zář 2012

@turcice děkuju 🙂

fykyska
18. zář 2012

@leeena_4 Budu ti moc držet palečky třeba to nabere tak rychlý spád že z jednoho prstu bude 1O ani nebudeme vědet jak 😅 😅 😅

aagnes
18. zář 2012

@fykyska holka naše zlatá, drž se a odpočívej. 🙂 🙂 bude líp 🙂
asi to nějak řádí 😝 všude.

mircisek
18. zář 2012

@leeena_4 Ahoj, ta moje kamarádka dnes porodila. Malá prý je maličká, ale ještě nevím, kolik měla. Tak Ti přeju, ať už máš drobečka brzy u sebe. 😵 😵 😵

eva518
18. zář 2012

@kolino Ahoj, to je dbře, že kontrola byla v pořádku. A to, že počkáte jen měsíc, je super zpráva, no vidíš!! 🙂 🙂 Do Vánoc to máš doma 😀

Jinak MS zatím nikde. Pobolívá mě na pravé straně v podbřišku a také trochu hlava, ale test (ráno) je bílý jak sníh :-/
Takže doufám, že jestli nejsem těhu, tak MS brzo přijde, ať se mi neprodlužuje nějak blbě cyklus. Zjistila jsem, že jsem si to blbě spočítala - oba měsíce jsem měla cyklus 30 dní. Dneska je to teda 31, tak uvidíme. Vím, že tu kdysi psala Martina, že také testovala kolem 30DC a nic a teprve později - tuším na Nový rok najednou //. Takže zatím tajemství.

eva518
18. zář 2012

@fykyska Veru, to mě mrzí, že jsi nemocná.. Udělala jsi dobře, že jsi jela do nemocnice. Odvar z rýže ti určitě zabere, dává se to malým dětem, když je to akutní. Drž se holka, ať jste v pořádku oba. 🙂

eva518
18. zář 2012

Holky, tak už to začíná. Přesně, jak jsem se bála 😒 😒 Období nějakých hnusných viróz a infekcí a já začínám mít úplně xenofobii z mhd a dalších míst, kde je tolik lidí.

Jinak dneska večer jdeme na koncert, je to venku, tak to psychicky zvládnu, tolik lidí, ale přestože test nic, budu se chovat jako by byly // a nepít.. 😝 pro jistotu 🙂

kolino
18. zář 2012

@eva518 Eviku určitě do Vánoc to vyjde a pod stromečkem budem sedět a hladit si bříška!! to je můj sen, tak snad se mi splní i tobě to moc přeji....ale neboj ještě můžou vvykouknout! pokud nedorazí ms není nic ztracené, někomu test ukáže až opravdu hodně pozdě.