Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
20. zář 2012

ahojky holky..brrrrrr to je zima 😒

turcice
20. zář 2012

jinak u nás je stále tichá domácnost..manžel se mnou nemluví 😒 nálada na bodu mrazu....zítra mě čeká KO kvůli té noze a odpoledne na gyndu.....

ladydi
20. zář 2012

@turcice nebooj, ono se to vystříbří. Užívej si mimísko v pupíku.

froka
20. zář 2012

@ladydi
@maximka33 holky, tak která ta tabulka je ta správná? řekla bych, že ta od Dianky ne? 🙂

ladydi
20. zář 2012

@froka jj 😉

luuc_2012
20. zář 2012

@turcice zítra bych mu uvařila k večeri neco co ma hodne rad, omluvila bych se mu, ze jsi to tak nemyslela a ze bez neho uz zadnou takovou akci neudelas! Nechala bych to na něm aby s tím neco udelal sam, kdyz bude chtit, je jasne ze te to stve, taky bych zurila a hlavne nechapu nekdo dostane od socialky takove prachy a jina paní se stejným problemem skoro nic. Kdyz jsem ukoncila skolu a nemela praci tak jsem si sla zažádat o pomoc na socialku narok na podporu jsem samozrejme nemela, rekly mi ze me ma zivit tatínek u ktereho jsem bydlela (samoživitel) a spolužák ktery mel doma oba rodiče a pracovali oba tak dostal 4.500 mesicne, tak kde je ta spravedlnost? Tohle me stve, pak jdou dane na cikány a nemakačenka! Ja nejsem rasista pokud je cikán cistý, slusny a pracuje tak nemam problem se s ním bavit, ale pokud je to ten co jen umi kricet, smrdět, valet se doma a jen delat vsude neporadek a bordel tak tem bych nedala ani korunu

turcice
20. zář 2012

@luuc_2012 Lucí já se mu omlouvat nebudu protože on to věděl že to chci udělat a nic na to neřekl..šlo jen o ten fakt že jsem volala z jeho telefonu....on měl prostě jen strach aby to nebylo na něj víš???Ale pokud by ona přišla na to že jsem to udělala já tak by mě jako asi nechránil nehledě na to že oni by po tom udání nesměli říct kdo jí udal...jeho chování se mi nelíbilo...kdyby si alespon dupnul na to aby dostával ty alimenty...14tis už je fakt hodně....co mu dluží....a po tom co mě vyčítá tu práci mě to opravdu už točí....někdy o tom pokecáme.... 😉 osobně

turcice
20. zář 2012

@froka jj ta od Dianky 😉

luuc_2012
20. zář 2012

@turcice tak s tím telefonem manžu chápu, pak to bude na něm, cislo se da lehce dopatrat. To chápu, taky bych byla nastvaná kdyby memu nekdo dluzil penize a chtel by po me abych chodila nekam na brigádu. Bych mu rekla az ti to da tak se taky nejak finance zapojím a ty si prividelavas na MMB tak rekni ze tohle je ta brigáda! Tak pristí týden muzeme zajit nekam na kafco, Tomáš má odpolední tak muzem jit pokecat. 14tis není žádná malá častka, a kdyz to tak vezmeš co to je v dnesni dobe 500kc mesíčne, ale proc by to pani platila kdyz ji to ten tvuj odpustí a netlaci na ni. Ale jak sama vidis, myslis to dobre a nakonec budes spatna TY to tak uz bývá.

terulin
20. zář 2012

@turcice To si nemyslím, že by jí to nesměli říct. Na nás jednou přišlo udání na stavební úřad, přišla kontrola, ukázala nám papír, kde bylo napsáno, kdo to podal, provedli kontrolu, zapsali, že podání bylo neoprávněný a odjeli. A rozhodně se netvářili, že by ukazovali něco na tajňačku a myslím, že jsme pak dostali formulář se zápisem z kontroly, kde bylo taky napsaný, kdo podal podnět k prošetření (ale tím si jistá nejsem). Spíš bych počítala s tím, že jestli jsi to podala, tak se to doví. Ale zase jestli se chová jak se chová, tak si to zaslouží. Manžel to za chvíli pochopí, holky asi mají pravdu, že jsi mu malinko šáhla na ego.

maximka33
20. zář 2012

tak nakonec to neštovice nejsou.. no je to blbý, do školky už mi ho nevezmou.. budu si to muset naddělat 😖

antymania666
20. zář 2012

ahoj holky. konecne mi po revizi prisla MS, juchu..uz se tesim az se pristi tden budeme moct zase s manzelem tulit. ale jeste je asi brzo se snazit co-..

maximka33
20. zář 2012

@antymania666 to je fajn! myslím, že po druhé ms není brzo, je to akorát. kde máš psáno, že se to povede už první měsíc..

ladydi
20. zář 2012

@antymania666 GZ k MS 🙂 a tak se připísni do tabulky 😉 to se bude někdo tulíkovat zase za nás 😀

@maximka33 a tak co to má??

antymania666
20. zář 2012

@ladydi co je gz

turcice
20. zář 2012

@terulin na tom ůřadě mi řekli že pokud to bude anonymně že to budou respektovat,tudíž by jí ani neměli dát informaci z jakého telefonu to bylo...zatím to udání neproběhlo protože ona spadala pod Jirkov a já volala do Chomutova...nic méně...ona bysi to už zasloužila..už jen kvůli tomu jak pořád šmejká děti po nemocnicích neplatí poplatky a alimenty..teď stále pobírá dávky a přitom vůbec nenahlásila že žije už někde jinde s jiným chlapem v baráku s bazénem..Už to nebudu řešit...fákt..jen jsem chtěla kousek spravedlnosti a prostě jsem myslela že i manžel s tím souhlasí...protože věděl že tam chci volat a na to nic nenamítal....prostě šlo jen o něj....a kdyby se ona dozvěděla že jsem tam volala já taky by to vlastně bylo v pořádku to už by se jeho netýkalo....

antymania666
20. zář 2012

@maximka33 no me rikal doktor ze by jsme se meoi snazit az tak v prosinci nejdriv no tak nevim

ladydi
20. zář 2012

@antymania666 GZ, skratka gratulace 😉

antymania666
20. zář 2012

@maximka33 tak to si jeste na druhou pockam hehe. ted mam prvni

turcice
20. zář 2012

@luuc_2012 Ok Lucí..můžeme někam zajít 😉 v kolik ti odchází přítel na odpolední????

antymania666
20. zář 2012

@ladydi gratulace ji,,aha tak dikx

antymania666
20. zář 2012

jo a holk...neni tu nekdo z prahy 4? nemam tam zadnou kamosku..jsem z branika

ladydi
20. zář 2012

@turcice tak ono je to těžký, na jednu stranu chápu manžela, neumím si představit, že by můj manžel udával mojeho bejvalýho přítele za to co mi udělal. On s Tebou jistě souhlasí v hlouby duše, ale jedno mu to není, je to těžký. Ona by potřebovala po tlamě a měla by to, čůza jedna.

@antymania666 já měla revizi loni v říjnu a povolenka od gyndra přišla až v druhé půlce února. Chtěla jsem začít se snažením pod stromečkem, že by nám Ježíšek mohl přinýst miminko do bříška jako prvně, no a místo toho nám Ježíšek přinese miminko ne do bříška, ale přímo pod stromeček 😉

luuc_2012
20. zář 2012

@turcice před druhou hod odchazí do prace

maximka33
20. zář 2012

@ladydi neřekl nic, asi nějaké štípance. ale řekl mi, jak se mění pupínek neštovic, že se nalívá vodou a to za pár hodin, takže to budu sledovat..
@antymania666 promiň, když nejsi v tabulce, tak si nepamatuju, co přesně se ti stalo, ale předpokládám že spontánní nebo zamlklý potrat do 10tt ne? já bohužel podstoupila potrat v 19tt a stejně maximum bylo půl roku, co doporučovali, a i tak to nebylo potřeba. v nemocnici mi řekli aspoň tři měsíce. záleží na tom, jestli budeš zahojená a bez komplikací.

antymania666
20. zář 2012

@
@ladydi takze se to povedlo drive jestli to dobre chapu..ono se rika ze je to asi jedno orej to snazeni ze pokud se citis v pohode....co ja jooo

antymania666
20. zář 2012

@maximka33 jj ja v 9tt no..mam cely pribeh napsany v profilu

ladydi
20. zář 2012

@antymania666 nee, poslechli jsme pana doktora a nakonec se povedlo na druhej povolenej cyklus až v březnu, ale mimčo čekáme v prosinci 😉

terulin
20. zář 2012

@antymania666 Já jsem z Kamíku, bydlím kousek od novodvorský

antymania666
20. zář 2012

@terulin ja taky no, bydlim pod novodvorskou u ledniho stadionu kobra