Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
10. čer 2010

natu, hůř? jakože větší vedro? to je k nevydržení ☹ jediný u nás, kdo z toho má radost, je želva...furt je vylepená a ještě se vyhřívá 😎

natulaaa
10. čer 2010

jo Breber tepleji 😲 😲

fram
10. čer 2010

Zítra má být tepleji, ale pak se ochladit a příští týden pršet - a zas se nám to nebude líbit 😀 Já bych brala těch 28st. a válet se někde na pláži, pokud možno celoročně 😀 😀

herbie
10. čer 2010

ahoj holky coze prset jo? takze ja priletim do deste ale to nevadi alespon nejaka zmena bude tady toho slunicka si uziju az az jahudko mala je krasna je roztomila kopretinko jezis jsi musela bejt vylekana vid z toho si nedovedu uz predstavit krvacet.....ale hlavne ze se nic nedeje ze je vsechno v poradku ten tvuj malej teda je bojovnik ale 😉

a.j.a.
10. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Dneska bylo zase kráááásně 😎 sice hic jak prase, ale já to slunce taaaaaaaaaaaak miluju, takže mi to neva 😀 😵 jen bych z toho nemusela být tak ulepená a malá celá zpocená a ušmudlaná 😅

Byly jsme celý den venku, jen se zašly najíst a trochu odpočinout a zase hurá ven.

Zítra má být mega vedro, tak se dopo půjdeme zchladit do herny a odpo na bazén.

breberuska
10. čer 2010

tak já bych celoročně na pláži asi nevydržela, ale s přestávkama asi jo 😀 příští víkend chceme jet s manžou na kola, tak snad nám to neproprší 😒

natulaaa
10. čer 2010

Herbi dobré ránko 🙂 ,Herbi neboj ono to s tím deštěm nebude takové žhavé 😉

a.j.a.
10. čer 2010

Taky jsem četla, že má trochu pršet, myslím že st čt, což chceme zrovna do ZOO 😅 🙄 ale tak třeba to nebude tak hrozné. Pak už hlásí zase vedra. Na to ZOO nám chladnější počasí vadit nebude, hlavně, ať prší třeba až večer.

a.j.a.
10. čer 2010

Zrovna koukám na Hledá se táta, máma, tak doufám, že se zas nerozčílím jako u každého dílu 😝

a.j.a.
10. čer 2010

@vendulak tak pak dej vědět, jak se ti první díl BH líbil 😉

a.j.a.
10. čer 2010

Kopre, tohle by vystresovalo každého. Tak hlavně, že mimi je v pořádku. Tak se snaž více odpočívat.

herbie
11. čer 2010

ja jsem akorat dokoukala hleda se tata a mama teda jsem z toho hotova to jsou dila dy vado 😀 ten honza je nejakej divnej ble a pristi dil bude zajimavej .... 🙂

natulaaa
11. čer 2010

Ahojte holky 🙂
Taky jsem se dívala na hledá se táta 😀 😀 😀 ,no ono je to taková blbost,až me baví 😀 😀
A už se vybarvili ti dva mladí s tou černovláskou,dětičky už jim vadí a tak je milovali,když s něma nebyli 😅

herbie
11. čer 2010

nooo ze jo a toho jana ty dve dcery ta starsi je jak stara zena jak mluvi no hruza jak kdyz je ji 25 😠 ta verka by se k nemu hodila taky si myslim o ty mame eve ani nemluvim ty bych vlepila (princezna) a pak jak ty deti v minulim dile okrikovala no hruza 🙄 😀

natulaaa
11. čer 2010

Herbi já nevím kolik je te starší dceři ale ono je to těžké s těma děckama,teprve po nějaké době soužití se zjistí jak co klape a všichni se projeví,ze začátku to všichni předstírají,ale po delší době už to nejde 😀 😀 😀 😀 a začínají vylézat na povrch neduhy 😀 😀 😀

leheckova
autor
11. čer 2010

Tabulečka:
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................53DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................53DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 50DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................45DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................41DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................38DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................28DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................26DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................25DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................22DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................19DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................19DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................17DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................15DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................9DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................6DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 3DC

natulaaa
11. čer 2010

Lehe tak vidíš,už ses dostala do svých poovulačních teplot,zítra nebo pozitří ti určitě vyznačí ovulku 🙂

natulaaa
11. čer 2010

u nás je dneska příšerné dusno 😝 😝 😝 😝 ,byla jsem s psíkem a normálně se mi huř dýchalo 😝 😝 😝

endie
11. čer 2010

ždar holky
¨
nesíhám jsem s malou u rodičů a řáríme v bazénu 😀

jinak jsem 10DC

natulaaa
11. čer 2010

Ahoj Endi ,no dloho si nebyla 🙂 🙂 🙂 .My si taky včera vyčistili a napustili bazén 🙂 ,ale voda je ještě strašně ledová,je totiž ze studny,tak nevím,kdy se zahřeje 😒 ,ted by mě asi trefil šlak,kdybych tam vlezla 😝

endie
11. čer 2010

nat: 😀 naši mají solar (vodu jím ohřívá sluníčko) takže mi máme teplou vodu v bazenu 😎 ale mazec to vedro 😝 zusím dočíst ale nevím jestli mám šanci 😀

natulaaa
11. čer 2010

No tak to je super s ohřevem to u nás než se voda ohřeje,tak se venku ochladí 😀 😀 😀

breberuska
11. čer 2010

ahoj holky! tak dneska má být prý 35 stupňů....já jsem vždycky tvrdila, že bazén nechci,raději výřivku, ale v posledních dnech bych si ho aj dovedla představit.... 😀 😀
jinak jsem byla na kotrole, zánět téměř Ok, pan doktor říkal, že v červenci prý máme jet na dovolenou a můžem začít zkoušet štěstí 😉 tak teda ještě do té příští MS vydržím... 🙂

natulaaa
11. čer 2010

Breber tak to jsou super zprávičky 🙂 🙂 tak ses dočkala 😉 😉 😉 a v létě to pujde samo,holky já jsem ještě na jedné diskuzi na emiminu a tam je ted těhu vlna,prostě to léto a teplíčko dělá své 😉 😉

breberuska
11. čer 2010

tak snad dorazí těhu vlna i sem 😀 volala jsem to manžovi a ten mi řekl, že on je připraven, prý "jen mávnu a on pouští"... 😀 😀 prostě chlap 🙂

natulaaa
11. čer 2010

Breber 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,máš určitě supr chlapa 😉 😀 a takový postoj k tomu je super 😉

jahudka80
11. čer 2010

breberuska: Opravdu a to stáli jen 4tis a ještě jsem je za 2,5tis pak prodala 🙂 😀a příjde mi to táááák dávno, ach ten čas tak letí.
fram: jojo Mája je zlatíčko 😉
holky tak jsem to rychle přelouskala a letím vařit kvěrák 😀 to bude večer romantika 😀 😀 😀 po obědě frčíme k bábince do bazénku, přeji vám krásný den a nespalte se slníčko opravdu pěče o 106 😀

leheckova
autor
11. čer 2010

Endi opravim tě zitra ju at tu neni přetabulkováno ja valím domů pfuj pfuj 😉

martasl
11. čer 2010

ahoj holky.teda to vedro v práci děs,ani klimoška moc nepomáhá.naštěstí dnes už mám volno a mažu až v pondělí na noc.jinak se snažíme stále a neustále,tak to doufám klapne. 😀

natul-teď nvím,jestli máš teprve jít,nebo jsi už byla na té průchodnosti čípku.já měla to samý,po plastice čípku jsem ho měla úplně uzavřenej.doktor se vždycky divil,že nemám hodně bolestivou ms a taky prej problém,proč jsem nemohla pořád otěhotnět.no a měla jsem jít do nemocnice na ,,roztáhnutí"-v narkoze,ale už jsem nešla,protože jsem otěhotněla.no a po tom potratu-porodu se to prý roztáhlo samo.určitě ti daj nějakej oblbovák,nemyslím,že by to dělali naostro 😅

taky koukám na mamu a tátu 😀 ,ta Eva se nám chvilku mihla na Revizi dělohy.proto na to koukám.ti tatínci tam-to je mazec.ten s těma dcerama se koukal na spolupracovnici na liádé.cz(nebo tak nějak) a ten druhej je podle mě totální blb.nechtěla bych ho ani za nic.

jé,úplně jsem zapoměla pogratulovat novým těhulkám.a že nás bude víc,to si pište,budem si tady gratulovat navzájem 😀

liptonku-no konečně si dala o sobě vědět.ahoooj mamino 😀 😀

breberuska
11. čer 2010

natu, to mám, někdy z něj nemůžu 😉

hoky to vedro je mazec...já mám dneska volno, teď jsem se vrátila z města a jsem úpně uvařená... 😖