Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
27. zář 2012

@leeena_4 jůůů ještě jsi celá....no tedy...tak Leni..držím všechny palce..a dávej info!!!!!!!! 😉

turcice
27. zář 2012

@kolino 😀 😀

fykyska
27. zář 2012

@kolino bylo to sprosté měla jsem mu za to poblít nohy 😠 je fakt že pak se mi udělalo zle jak psovi 😖 no ano 3000 za baliček kde je víc utz dokonce si milostpán do baličku přidal i milostivě VÁHOVÝ ODHAD PLODU no ehm to jsem myslela že je normální praxe takové věci a nebo PARTNER U UTZ !!! Také běžná věc po domluvě a ne nějaký nadstandart a kde jsem se to dozvěděla on sám mi nic nevysvětlil ani neřekl kde co najdu musela jsem na netu hledat co v tom jeho balíčku je !!! hlavně že ho zajímaj 3000 to je prostě vrchol - to je jako kupovat zajíce v pytli 😖 ☹ vůbec nic mi nevysvětlil mě by třeba zajímalo co je to BETA HCG odběr apod měla bych to absolvovat v 10 tt a ve 12 srcning. jako každá z nás ale co mě čeká kam mam jít no škoda slov ... hlavně že chce prachy čur------------------k voslizlej 🙄 🙄

maximka33
27. zář 2012

@fykyska jo to ti schvaluji, určitě od něj odejdi! prima, že je ti už lépe!

luuc_2012
27. zář 2012

@fykyska no teda, taky bych uz k nemu nesla, po neschodách s mojí starou dr jsem presla taky k té a jsem s ní moc spokojená, vše my vysvětlí a dá se s ní mluvit o všem a mam ji ted i bliž, ale klidne bych sla pres cely mesto, protože si ji nemuzu vynachvalit, a pri vystavovani prukazky mi vse rekla sestricka, na co si dat pozor a cemu se vyvarovat a radeji me poslaly na podrobnejsi vysetrení do Slaného kde mají lepší utz a kdyz se ji nezdaly me jaterní testy jeste pred tehu tak me taky hned poslala na vysetrení, tak snad najdes lepsi péči

fykyska
27. zář 2012

@luuc_2012 doifám v to - děkuju... No uvidíme prostě si asi myslí že je nezaměnitelnej nebo co ... 🙄

luuc_2012
27. zář 2012

@fykyska to co píšeš tak mas narok jednou za mesic na utz, to hradí pojistovna a za patrnera se dnes v nekterych nemocnicich neplatí kdyz chce byt u porodu. No děs, bych mu taky nic nedala. Me dala sestra velky papír o tom screeningu s telefonama a co me ceka a co je vse potreba. Nekteří lidi už nevedi na cem by si vydelaly a prijde mi sprostý vydělavat na tehotnych maminkách. Kdyby to byly aspon poradne sluzby ale tohle, mel by se stydet

maximka33
27. zář 2012

@luuc_2012 bacha na to, je nárok na tři ulttrazvuky na těhotenství, zbytek pojišťovna nehradí..

axonka
27. zář 2012

Ahoj holky, dnes jsem testovala a je tam ddduuuuch 😅 😅 , drzte mi palce at carka sili......Hrozne se mi klepou ruce...., 😅 😅

froka
27. zář 2012

@axonka Jůůů, tak to je super. Potichoučku gratuluji! 🙂

axonka
27. zář 2012

@froka Dekuji 😉 😉 , jsem uplne hotova....

aagnes
27. zář 2012

@kolino ten gel musíš dát do sebe a ne vedle sebe 😀 😀 já mám jakoby stříkačku, kterou si to pak aplikuji. Tenkrát jsem dostala na zánět nějakou mast a u toho byly dávkovače, nepotřebovala jsem je, tak jsem si je schovala a pak nám posloužili. 🙂

leeena_4
27. zář 2012

@luuc_2012 jednou za měsíc na utz nemáš nárok určitě 😉. Posle zákonů českých pojišťoven (pokud si nehradíš nějaký nadstandard) máš nárok na 7 utz ročně, nebo 3 za čtvrletí. A během těhu na 3 utz + za určitých podmínek na NT screening - hrazený. 😉. Vím to jistě, protože jsem to řešila kvůli mému PCO a nutnosti několika utz do měsíce v každém cyklu IUI 😉

leeena_4
27. zář 2012

@axonka držím pěsti, ať duch sílí 😉

kolino
27. zář 2012

@axonka tý jo!!!!!!!!!!!! tak moc držím palce!!!! krásně se nám to tu čárkuje! jen tak dál holky!!!

aagnes
27. zář 2012

@axonka bude sílit 🙂 já už nevím kdo má z nás tady gel, měli jste ho taky? 😉

kolino
27. zář 2012

@aagnes jak jako do sebe?? 😨 tak tomu už vůbec nerozumím 😖 já myslela že stačí se jen natřít nebo jak to nazvat, takže ho mám zavéct ať to má účinek...díky za vysvětlení.

aagnes
27. zář 2012

holky, já už mám po ms 😕 dva dny a nic moc krvácení. Se z toho pos... 😕

aagnes
27. zář 2012

@kolino jasně, kup si stříkajdu a trochu naber a stříkni se to do pipky a pak sexujte, nebo aspoň my jsme ho tak použili. já nevím jak se používá lubrikant, asi sme to dělali blbě 😎 ale účinek to mělo

axonka
27. zář 2012

@aagnes Nene, ja jen merila ovulaci testama Clearblue a hned jak se mi ukazal smajlik, tak jsme na to hupsli a vypada to dobre....dusika vidim.... 😅, zitra uvidime 😉

froka
27. zář 2012

@kolino Ten gel se prodává buď v tubě nebo v aplikátorech ( http://neplodnost.heureka.cz/conceive-plus-apli... ), z kterého to vlastně celé do sebe vymáčkneš. Takže tady asi nestačí jen potřit jako u lubrikačního gelu 🙂

aagnes
27. zář 2012

@axonka co to je za test, je asi drahej a na víc použití, že? já zítra už zase budu měřit, tak uvidíme 🙂 Jinak k dušíkovi gratuluju 🙂 už se nám to tady začíná zase obracet k lepšímu 🙂

kolino
27. zář 2012

@aagnes
@froka
tak teď jste mě úplně zaskočili...to že jsem zkoušela měřit BT 3 měsíce to už jsem jako trošku zkousla do te pipky moji si něco strkat ,ale ještě před sexíkem stříkačku s lubrigáčem!!! 😀 holky moje ještě že vás tady mám vy mi dokážete vykouzlit úsměv na tváří... už to vidím tu akci se stříkačkou...🙂 ale co bych pro vytouženou prďolku neudělala!!

axonka
27. zář 2012

@aagnes je to ten eloktronickej testik, pokud ovulka neni tak se ukaze prazdne kolecko, pokud bys mela v nasledujicich 36 hodinach ovulovat, ukaze se smaijlik. Ja jsem nemozna v pomerovani carek, je stejne silna, malo silna atd. Tohle mi pripadalo idealni... Stoji cca 600Kc a je jich tam 7, pokud vis dle cyklu, kdy bys mela ovulovat, tak to neni tak drahe, mne zbyly jeste 3 testy, ty budu mit napriste 🙂
Jojo, tabulka uz vypada dobre 😉

aagnes
27. zář 2012

@kolino holka, spermouši mají nachystaný prkna na surfing a čekají na vlnu a ty jim to jen namažeš 😀

aagnes
27. zář 2012

@axonka aha, tak to mě tenkrát taky nabízeli. Budu měřit 😉

axonka
27. zář 2012

@aagnes budu drzet palce🙂, ja testik urcite doporucuju, pro me je idealni 😉. Myslim, ze je idealni pro holky, co maji pravidelny cyklus, jinak by je denni testovani stalo majlant 🙂

aagnes
27. zář 2012

@axonka já právě teď nevím jak to budu mít s tou pravidelností. Teď jsem měla druhou ms dva dny. První byla 13 dní a teď skoro nic 😒 Měření teploměrem mě nevadí, naopak mě to baví 🙂

fykyska
27. zář 2012

@axonka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

axonka
27. zář 2012

@aagnes to je jasny, ja se bala jak bude me telo reagovat po revizi, za jak dlouho prijde MS, ajk dlouha bude atd. Byla pravidelna, ovulka byla taky dle planu, jen ta MS trvala devet dni ☹ ☹ ☹ , Takze jsem skoro ovulovala s poslednim dnem MS..... Me to mereni nebavi, hlavne vstavam kazdy den jinak, dost casto cestuji, to neni nic pro me 😉