Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
1. říj 2012

@fykyska u nás se tehle boxík dává až na 36tt, u Dianky jem ho taky měla 🙂 já bych tam jen nemusela mít tu kupu časopisů, já je totiž fakt nerada, jen zbytečnej papír co nejde spálit a nosí se do papíru.

lenickan
1. říj 2012

@ladydi no a jistě stará čísla z remitendy vid?

ladydi
1. říj 2012

@lenickan já mám od Welledy jen masážní olejíček na hráz 😀 manžel se už těší, až dostane povolení masírovat.

lenickan
1. říj 2012

@ladydi no pro sebe používám i saloos ten je taky dobrej ale pro malou jsem myslela🙂 to mne by manžel nemasíroval čeče...

ladydi
1. říj 2012

@lenickan myslím že jo, já toho dostala ještě kupu v porodce. Ty časopisy by si ale mohli nechat od cesty, proti testovacím těm prdečkům nic nemám, ale ten papír je zbytečnej.

ladydi
1. říj 2012

@lenickan ne?? 😀 on to dělá tuze rád, no a hádej jak to většinou pak skončí 😀 😀 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi 😵 😀 😀 no je nám to uplně jasný 😀

ladydi
1. říj 2012

@fykyska no tak Tobě určitě 😀 😀 😀 Věřím že to u vás bude podobné, ale ne že začnete masírovat moc brzo 😉 😀 😀 četla jsem, že to prej i ten porod přivolává a proto se to má dělat nejdřív až 32-34tt

lenickan
1. říj 2012

@ladydi no hádkou jak jinak 😀

lenickan
1. říj 2012

@ladydi ale určitě by taky rád, ale u nás to tak končí většinou každý den a je tak trochu zhýčkanej...

ladydi
1. říj 2012

@lenickan no kousek vedle, hádkou leda že by to dělal blbě 😀 😀 ale tak ono to moc příjemný není, ani to nemá být moc příjemný, je to tlak a lehká bolest, no ale u Dianky jsem měla jen 2 stehy, takže do toho jdu zase, věřím, že mi to pomohlo. I tak jsem na WC lezla skoro po zdi 😅

fykyska
1. říj 2012

@ladydi no mě teď dostatečně masirují nevolnosti 😀 ale až tohle období mezigalaktického jiného stavu 😀 Tak budu masírovat až se ze mě bude kouřit 😀

ladydi
1. říj 2012

@lenickan ahááááá, i teď v těhu každý den?? Woow 😕 😅 no jsem břídilka, já teda normálně jako taky často, ale co jsem jen trochu znejistěla že bych mohla být těhu, nastal skoro stop stav. Není chuť a podle mě hlavně ze strachu, i když teď už i proto že jsem neohrabaná a bolý mě šíleně kčle, dneska teda extra hrozně a pajdám celej den. Přijde mi, že se mi ta pánev rozjíždí 😒 Sexíkujeme teď jenom 1-2x za týden 😔

ladydi
1. říj 2012

@fykyska jo sama budeš masírovat??? 😀 😀 a sebe a nebo manžílka??? 😀 😀 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi ehm ech och - 😀 no tak nejdřív bych značne naolejovala julii 😀 pak si nechala naolejovat julii 😀 a pak budu tak klouzat že uvidím co s naolejovanou julii 😀 😀 😀

ladydi
1. říj 2012

@fykyska Ty seš číslo 😀 😀 😀 😀 se tu skoro válím smíchy 😀 😀 😀 naolejuješ Jůlii a pak budeš klouzat 😀 😀 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi mnooo to tu dlouho nebyly moje perly 😀 😀

petulka19
1. říj 2012

@turcice však to dorostete 🙂 Ještě jsi měla ten hematom, tak se určitě mimčo muselo vzpamatovat a teď už pěkně poroste 🙂

ladydi
1. říj 2012

@fykyska to máš recht Cecilko, dlouho tu nebyly Tvé perly 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi hlavně když to bude klouzat teď ho chudáka trapím ten ani neví na co ho má 😀 😒 protože já jsem jak zfetovaná - už jsem se pochlubila jak jsem dneska po dlouhé době poblila dřez v kuchyni 😀 no tak si nedovedu představit že bych v tomhle rozpoložení měla olejovat julii 😀

ladydi
1. říj 2012

@fykyska no hele, já asi posledních 14 dní neblinkám po sexíku 😀 😀 😀 Je to až zázrak 😀 skoro nezvyk 😀 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi Ale potom Velebnosti potóm 😀 SODOMA GÓMORA 😵 😠 😀 budu žhavá jak satanovy vidle 😀

ladydi
1. říj 2012

@fykyska aby to ten Tvůj ustál, aby nemusel přijít napomoc soused 😀 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi Já neblijošila 6 dni teďka, jen dneska byla nějak erupce a to to lítalo - a hlavně žaludek by jedl tělo ne mysl na nějaký jídlo nemá ani pomyšlení a vůle tu přemlouvám abych do sebe něco dostala 🙄

fykyska
1. říj 2012

@ladydi soused nééé 😀 to je pan POŘÁDEK A vedle bydlí KROPÁČKOVÁ 😀

ladydi
1. říj 2012

@fykyska no já naposledy blinkala myslím před týdnem, ale určitě ve středu mě to zase čeká, teď jsem si pospinkávala a lezla z pelechu dýl, ale ve středu jedu ke gyndrovi, takže budu zase určitě blinkat a ve čtvrtek jdu na krev k obvoďákovi, takže to asi taky budu blinkat 😅 No tak nějakej kamarád, no, když ne soused 😀 😀

fykyska
1. říj 2012

@ladydi No tak to veselé zvracení 😀 tfuj jak ja to nemam ráda..... Nicméně o efekt juliny na erekci meho muže bych se nebála 😀 😀 😀 myslím že soused nebude třeba 😀

eva518
1. říj 2012

@axonka
@turcice
@petulka19 holky, všem vám moc gratuluju - k //, kontrole s dobrým koncem 😉 😉 Opatrujte se.
@fykyska Veru, neboj, za pár týdnů to jídlo doženeš - to si pak užiješ ty chutě 😉

eva518
1. říj 2012

Jinak holky, v práci máme asi další těhotnou.. Dneska jsem byla za ní v kanclu něco řešit a ona měla femibion na stole. Už se mi před měsícem zdála v obličeji jiná a trošku taková kulatá i přes bříško a teď je to teda na 99%. Tak jí držím palce, ale zároveň mě to trochu rozhodilo, takhle tváří v tvář.. 😒 😒

ladydi
1. říj 2012

@fykyska taky to nesnáším a to fakt jako šíleně, ale co nadělám, nic. Už jsem se s tím smířila a i to je další věc, díky které se těším až budu mít malou venku 😀 Nj, tak máš jistě pořádnýho hřebečka co zvládne více čísel za noc, že jo 😀 😀 😀 😀

@eva518 no tak třeba se snad alespoň brzo taky konečně nakazíš a budeš taky těhulka. Ale dost dobře si umím představit jak Ti asi je, já na tohle nikdy neměla nervy a obulela to. 😒 Ono to v tom okolí ubližuje solidně, ne že by to člověk nepřál, ale bolí to. Ale podívej jak je to tady letos plodný, za chvilku tady ani snažilky nebudou a všichni hned přijdou s // 😉