Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
1. říj 2012

@eva518 😵 😵 už aby to bylo 😵 😵

@ladydi no mám plodného samečka iháááá hááááá 😀 😀 😀

eva518
1. říj 2012

@ladydi Díky, jsi hodná. Já vím, že všechno má svůj čas, ale přesně jak píšeš - když to vidíš, tak tě to bolí daleko víc.. ☹ Já jsem zvědavá, jestli tento měsíc budu chytřejší s těmi ovu testy. Zatím jen duch za duchem 😒 Ale pokud nebude nějaký výkyv, tak kolem 15DC by se měla ukázat. Doufám v to moc. Kromě tohoto týdne (cca do pátku) máme šanci na tom zapracovat, tak se snažím myslet na to, že to bude v pohodě a nebýt ve stresu. Trochu mě ty testy uklidnily 🙂
Holky, moc si přeju ke konci října //. Byl by to ten nejkrásnější dárek k narozeninám 😵

eva518
1. říj 2012

Kdybyste mě vy, co jste těhu chtěly aspoň na dálku poplivat, tak bych byla moc ráda. Chci // bacil !! 😀 😀

ladydi
1. říj 2012

@eva518 TFUJ TFUJ TFUJ 😉 Moc to tady přeju všem holkám, naprosto všem. Všechny jsme si tu prošli něčím, co by se nemělo stávat ☹ Takže určitě Ti přeju aby ses dočkala pokud možno co nejdřív 😉 😉

eva518
1. říj 2012

@ladydi Jééééé, děkujuuuuuu 😵 😵

turcice
1. říj 2012

@eva518 TFUJ TFUJ TFUJ........AT JE TAM DO MĚSÍCE MIMÍSEK 😉 😉 😉 😉 😉

fykyska
1. říj 2012

@eva518 psrk tfuj tfuj bléééé 😀 3,40kg 53 cé em 😀 😀 😀 😵 😵

turcice
1. říj 2012

@lenickan Leni díky..a přesně jak píšeš..nervíky zase budou 😉 už ted si říkám jestli nejsme moc malincí 😉

eva518
1. říj 2012

@turcice @fykyska holky moje zlaté, děkuju moc. Nasávám na dálku vzduchem 🙂 🙂 😀

fykyska
1. říj 2012

@eva518 😀 hezky oralně nasálně 😀 😀 😀 vaginálně rektálně intravenozně muskulárně sakrblééé tě rovnou obalím v tom bacilu 😀 😀 😀 😀 😵

eva518
1. říj 2012

@turcice Evičko... Raduj se z pozitivních zpráv. Myslím, že kdybyste měli málo mm vzhledem k době těhu, tak by ti to dr. řekla. Určitě by si to nenechala pro sebe. Takže se neboj, miminko teď roste nejvíc, uvidíš, že až příště přijdeš, tak uvidíš jak roste. Chápu, že se bojíš. Já se strašně moc těším, až budou //, ale taky se toho bojím. 😒 To je asi normální po tom, co se nám všem tady přihodilo.. Hlavně se opatruj a nepřepínej. 😵

eva518
1. říj 2012

@fykyska 😀 😀 😀 jj, všemi způsoby. Pro sichr!! 😎 Jsem teď o víkendu muži říkala při pohledu na prašivky (nebo píchavky - nevím, jak tomu říkáte), že je škoda, že se lidi nemnoží tak snadno - jen by se ke mě přimáčkl a bylo by hotovo 😀

turcice
1. říj 2012

@eva518 Děkuji Evi..jj je to přesně jak píšeš..hlavně výraz DR byl v pohodě...a to mi dalo hodně..říkala že je sice menší ale že stále v normě 😉 Však my to doženeme 😉 akorát fakt ty 3týdny budou dlouhé 😉 A už se těším na ty tvé // 😉

fykyska
1. říj 2012

@eva518 😀 😀 😀 HI HI no píchavky prašivky jedůvky no to je fakt ono nejenom houby ale i někteří jedinci se rozmnožují jako po dešti 😀 😀 neboj sááá zasadíte semínko a v říjnu máš upečeno 😅 😅

lenickan
1. říj 2012

@turcice JSTE TAK malincí jak máte být🙂

froka
1. říj 2012

@safea7 Jejda, chuďátko malé, no to muselo bolet! Tak už jste už v pořádku kočenky! 🙂

froka
1. říj 2012

@m_artasek No to je kráva! Co se sere do ostatních. Ať se stará o sebe! Seš krásná! 🙂

froka
1. říj 2012

@petulka19 Tak gratuluji mamino! Jen ať se daří i nadále! Držím pěstičky! 🙂

froka
1. říj 2012

Ahoj holky, tak dnes kontrola v 7+5tt, miminko prý hezky roste, paní doktorka měla radost a je spokojená 🙂 Dostali jsme i dary 🙂 Těhu průkazku, fotečku a prenatal box. 🙂

froka
1. říj 2012

Jinak asi mi chtěla udělat radost. Myslím, že dává průkajdu tak v 9-10tt a prenatal box jsem viděla, že dávala jedné mamině, když byla poprvé na ozvech, ale asi je to jedno a individuální. Dívala se i na utz z minulého těhu ze stejné doby a zdálo se jí, že tenkrát to bylo menší a i to místo ve kterém je mimčo bylo menší, byla to taková slza jakoby. Tak teď to prej vypadá v pořádku.
🙂

eva518
1. říj 2012

@froka Jé, Kačenko to je dobře. Gratuluju ke kontrole. 🙂

froka
1. říj 2012

Ty prenatal boxy jsou myslím dva druhy, menší nebo-li ta krabice je nižší a větší (ten co sem dala fotku fykyska). Já mám tady v tom menším 2 časopisy, letáčky, knížečku Můj první deníček, plenku pampers premium care, sudocreme, vzorek krému na strie, vitamínů GS Mamavit, bio krémů od Hipp 🙂

froka
1. říj 2012

Jo a holky, když jsme jeli večer s manželem domů (byl na masáži, kterou jsem koupila i sobě na slevách, ale prej nemůžu v těhu), tak jsem řídila a dostala pokutku 😀 V přikázaném směru doprava jsem jela doleva 😀 Vůbec jsem si ani jeden té značky nevšimli 🙂 Můj první dopravní přestupek, tak prej jsem už velká řidička! 😀

m_artasek
2. říj 2012

@froka @turcice Holky gratuluji ke kontrole, jen tak dál. Hezky odpočívejte, já cítím, že MS asi brzy přijde a začnu zas s injekcemi.

Ta dotyčná je starší než já, má už skoro 2 dospělé dcery, je pár let rozvedená a že by se za ní chlapi otáčeli, to ani ne. Už jsem v pohodě, ale fakt mi bylo hrozně.
Taky chci těhu bacily, ať se nám to v říjnu povede. 🙂

terulin
2. říj 2012

@petulka19 @turcice @froka Holky to jsou všechno tak krásná "miminka".

safea7
2. říj 2012

@m_artasek kujuuuu mocinky moc 🙂

safea7
2. říj 2012

@barbarucha Kujuuuuu mocinky 🙂

safea7
2. říj 2012

@froka Kujuuuuu zlatíčko za obě 🙂

safea7
2. říj 2012

@froka Náááááááááádhera mocinky gratuluji a držííííííííííííííííím pěsti 🙂

safea7
2. říj 2012

@petulka19 Juuuuuuu moooooooooooooooooooooooc gratuluji a držíííííím pěstičky 🙂