Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
13. čer 2010

Myslím, že stojí za to si ohle přečíst, i když na konec se ještě čeká....
http://www.emimino.cz/denicky/nas-nekonecny-boj...

breberuska
13. čer 2010

ahoj holky, no my jsem taky dneska zkusili poptvé od revize sexík...a taky jsem špinila, úplně jsem se vyděsila. No, nevím, jestli to bylo brzo po MS a nebo je to něco jiného. Nikdy se mi to nestalo...

jinak u nás dneska krásně pofukuje.... 😉

a.j.a.
13. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Víkend byl super 🙂 malá obě dopo strávila s manžou na bazéně a já aspoň měla klid na úklid, praní a žehlení. V úterý odjíždíme ke tchánstvu až do neděle, tak už mám aspoň vše připraveno a zítra jenom dobalím věci pro nás. Pojedem poprvé vlakem, tak jsem zvědavá, co na to malá 🙂

a.j.a.
13. čer 2010

Natul, to by byla práda, kdyby vám to teď na poslední pokus vyšlo přirozeně 😵 😵 😵 tak jsem za cca 13 dní zvědavá 🙂

jane84
13. čer 2010

Fram tak jsem tě předběhla, mrcha se mi rozjela už dnes, tak Lehe prosím až budeš zítra dělat tabulku, pisni mi tam už 2DC.
Gamb trochu ti z ní posílám, aspoň mě snad nebude tolik bolet břicho 😠 🙂

natulaaa
13. čer 2010

Angel hrozný příběh,já na teto diskuzi chvili byla,ale jsou tam holky se šílenýma problémama a několikrát jim už nevyšlo ani IVF a to není nic pro mě,já jsem na diskuzi o unice tady na konovi a tu jsou mladé holky ,ketré to nemají tak drastické jako tam a je mi tam celkem fajn,máme hodně společného a hlavně je tam hodně uspěchu a to já ted potřebuju slyšet 😵
Aji tak já dám pak vědet ju? 😀 😀 ,ale nic extra od toho nečekej,to jen že by se vejcovod trošku tím vedrem roztáhl,zmetek jeden 😠 😀
Jani mrcha je zase tu 😔 ,svině jedna,už ji jinak ani nenazývam po te době 😠 😠

a.j.a.
13. čer 2010

Natul, jj, určo dej vědět 😉 víš přece, že zázraky se dějí 😵

angelina987
13. čer 2010

@natulaaa je to hrpzný příběh, jen podle mě stojí za přečtení a já 100ˇ% věřím, že bude se šťastným koncem, stejně jako všechny naše příběhy. Moje kamarádka měla problém otěhotnět, ona byla ok, manžel jen na spermio do centra, tam mu ho udělali, měl je málo mrštné, tak mu nasadili nějaké léky - přibral jako blázen a ve finále se zjistilo, že už byla dávno těhotná, takže spermio, nespermio 😀 😀
Tak já to tak beru taky a aby jsi nebyla ten případ - uvidíš 🙂 🙂

a.j.a.
13. čer 2010

No jo, mrchy jsou holt mrchy 😖 člověk většinou vítá s radostí akorát tu první porevizní 😝

jahudka80
13. čer 2010

tedy holky u nás je tedy zima ve stínu jen 17C a na koupání tedy ani náhodou 😒

jane84: neboj břicho bolet přestane po prvním porodu - nádhera, a to jsem si před tím vytrpěla 😖

Jo a spermio.... 😀 😀 😀 😀 na to vůbec nedejte je to hrozně různé, když je vedro tak jich má chlap méně....pak zas je to O.K. a co vím tak i chlap který měl málo a malou pohyblivost a, že prý normálně jeho žena neotěhotní, tak už dnes samozřejmně mají kluka a povedlo se jim to samo. 🙂

breberuska
13. čer 2010

holky, tak ten příběh je mazec ☹
jane, s tou mrcho je mi to líto, tak třeba tolik bolí, protože je poslední a chce se důstojně rozloučit 😀
natu, tak vedrem se všechno rozatahuje, ne? tak proč ne vejcovod 😉

natulaaa
13. čer 2010

Breber přesně 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a.j.a.
13. čer 2010

Příběh jsem taky přečetla a teda fakt masakr ☹ chudák holčina ☹ takové lidi obdivuji, já bych asi už dávno byla úplně v pr... ☹

natulaaa
13. čer 2010

Holky dobrou noc všem 🙂

herbie
13. čer 2010

ahoj holky teda to byl dlouhej a smutnej pribeh ani jsem ho celej necetla jen tak preskakovala chudak holka doufam, ze ji to vyjde to je hruza jinak o tom materskym jsem taky cetla jsou to hajzlove setrej na tom na cem by se vubec nemelo uz tak je vsechno pro ty deti drahi jsou to svine 😠 jinak ja celej den peru uklizim venku je krasne u nas znasilnovani od ovulky nebylo jsem pokazdy nejak utahana chodime spat pozde ale nevadi nejak tomu nechavame ted volnej prubeh 😀

martasl
13. čer 2010

ahoj holky,tak jsem vás dočetla.
angi-jak píše fram,pokud by to špinění bylo častější a bolestivější sex,honem k doktorovi na stěry z čípku.já to měla taky tak,šla jsem k doktorovi a bylo to podle jeho slov za 1 dvanáct.konizace,rovnou plstika čípku.naštěstí citolka byla negativní,ale ty nervy-už nikdy více.

jdu přečíst ten příběh...

vendulak
13. čer 2010

Ahojte holky, zdravím vás po víkendu 😉 a koukám že se bavíte o nějakém příběhu, tak jsem nakoukla o jakém a ona to Silvinka 😵. Silvi znám a je to neskutečně hodná a silná holka 😵. Ted po KET jsem jí tak strašně moc držela palce jako nikdy nikomu a s ní to nakonec i obrečela 😢. Ale pořád věřím, že u ní to bude do třetice všeho dobrého a i oni se svého vysněného miminka dočkají 😵.

vendulak
13. čer 2010

Jé koukám že ona v tom příběhu ještě nemá všechno...to co bylo teď...škoda že to ale není zatím happyend ☹.

martasl
13. čer 2010

tak jsem to dočetla-no tedy-uffff.chudák ženská,ta teda toho už musela vydržet.doufejme,že se na ně usměje štěstí a miminka se dočkají.

angelina987
14. čer 2010

Dobré ráno hlky, tak u nás se už dere na povrch sluníčko a já se pomalu chystám do práce, tak hezký den přeju všem 😵

breberuska
14. čer 2010

Ahoj holky, pěkný den! u nás je docela zima a prší...tak a máme po létě 😒

natulaaa
14. čer 2010

dobré ránko,tak u nás leje jako z konve 😒 😒 😒 😒 😒 a má být hnusně celý týden,
Musím se psem,to zas budem vypadat 😠

vercig
14. čer 2010

Ahojky holky, tak jsem se tu opět ukázala. Teď jsem si přečetla ten příběh, doufám, že se holčině jednou zadaří. Já bych to asi nezvládala ☹ Jinak mě v pátek konečně dorazila mrška, museli jsme jí ale pomoci injekcí do zadku. Ještě alespoň dvakrát a hned se začneme snažit. Tak doufám, že ta příští si nebude dávat tak načas.

natulaaa
14. čer 2010

Ahoj verci gratuluju k mršce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,tak po kolika dnech teda přišla ?

vercig
14. čer 2010

Od revize 46 dnů, dávala si načas, doufám že teď už na další nebudu tak dlouho čekat.

breberuska
14. čer 2010

Verci i já gratuluju, potěší, mrcha jedna, že?

vendulak
14. čer 2010

Dobré ráno holky! 😉 Natu u nás vůbec nepršelo 😕. Krásně nám zase svítí sluníčko 😎.

Vercig taky gratuluju k mršce i když vyvolané 😉. Taky už bych jí brala 😠 jsem 53 dní od revize a už jsme taky zase uměle vyvolávali 😒 tak už čekám kdy se uráčí...

jahudka80
14. čer 2010

Holky zdravím, tady je taky hnusně zataženo a prší ☹ to jsme se namlsali teplíčka a zas mrznem 😒 13C tedy nic moc.

natul: co máte za pejsana??

No nic telo zkončilo a flákání také, čeká mě úklid tak jdu na to ( malá mi určitě ráda pomůže 😀 😀 😀 už ráno kroutila hlavou nenenene 🙂 🙂 🙂 )

vendulak
14. čer 2010

Jahů já se taky musím vrhnout na úklid, mám tu děsnou práci, tak se mi nechce 😒. Bohužel já doma žádného pomocníka nemám 😀, jen hafana 😀.
No Natu co máte za pejska? 🙂
Já mám teď o toho svého děsnou starost, asi před třemi týdny měl děsnej záchvat, vůbec jsem nechápala co se děje tak sem na sebe naházela oblečení a jeli jsme rychle k veterináři. Brali mu krev a tak. A prý má epilepsii ☹. Už něco takového jednou prý měl říkal příťa a to bylo tak před 3/4 rokem, takže dlouho od sebe a doktor tedy řekl že se to bude nejspíš časem zčasťovat. Ale nečekali jsme že by tak rychle, minulý víkend v sobotu měl další a teď v pátek zase, ale tak strašně moc velký, já byla tak vyděšená a utíkala s ním pro ten diazepam. Naštěstí za chvíli zabral. Ale je to hrozný, jak se takový maličký nevinný stvoření musí takhle trápit 😢.

natulaaa
14. čer 2010

Holky ahojte,já mám kokříka,ale už je to děda je mu 12,už skoro neslyší,to je někdy o nervy,ted už je takový moc klidný,jen spí nic se mu nechce,je to nanic 😒
Vendul to je fakt hrozné,když je vidíme trpět .Muj byl před pár lety na operaci se střevama,neměl je pruchodné,nějak mu to napojovali a po operaci jsme čekali,jestli se ty střeva nějak spojí ,protože kdyby néé,tak by byl konec,tak vám řeknu,že jsem byla štastná jak blecha,když se po operaci prvně vykadil,to jsme věděli,že to bude ok,no hruza,to bylo u nás slzavé udolí,je to člen rodiny