Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
7. říj 2012

@leeena_4 jůůůů, je kouzelnej 🙂 moc moc gratuluju a hlavně hlavně zdravíčko a mlíčko 😉

turcice
7. říj 2012

@leeena_4 božínku 😉 😉 😉 ten je krásnej 😉 😉 😉 😉 Leni moc gratuluju ještě jednou 😉

barbarucha
7. říj 2012

@froka Já nevím, ale taky znám náhradní maminku (přes IVF), takže to asi nějak jde 🙂

barbarucha
7. říj 2012

@froka
@jahudka80
@evikmi
Hele, tady je na náhradní mateřství celej web 🙂
http://nahradni-materstvi.webnode.cz/

barbarucha
7. říj 2012

Tady se to dá provést, viz článek:
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/205714-...

barbarucha
7. říj 2012

A tady hned druhý inzerát se náhradní maminka nabízí.
http://prima-adopce.webnode.cz/diskuse/
Holky, to mám po 5 minutách na internetu, takže to určitě jde 😉

turcice
7. říj 2012

@barbarucha no tak to je super 😉

eva518
7. říj 2012

@barbarucha
@froka Jo, tak holky, nakonec touha ustoupila rozumu. Nikam na orienťák se nejelo - díkybohu 🙂 , protože za prvé je dneska fakt hnusně a leje od rána a ono mu fakt ještě není úplně dobře. Tak jsem moc ráda, protože jak jsem psala, bylo by to pak složité.. Syn přítele byl zklamaný, což chápu, ale určitě bude příležitost hned na jaře něco zkusit (měli jet spolu ve dvojici). Takže včerejšek v posteli celý den - knížky, filmy, písničky a odpočinek. A dneska vlastně taky, tak snad se z toho rychle dostane. Dělá psychicky dost náročnou práci a nemůže si dovolit být takhle na hromadě dlouho..

Jinak, zatím ovu testy nic - vždycky bílo nebo jen duch... Tak buďto to příjde, což doufám, nebo mám s těmi testy nějaký problém.. 😠
Přeju krásnou neděli, holky. 😵

eva518
7. říj 2012

@leeena_4 Leni, ten je nádherný 😵 😵 Posílám hodně zdravíčka pro vás všechny, ať jste spokojení a můžete si to štěstí pořádně užívat 🙂 🙂

martinakl
7. říj 2012

@leeena_4 Juuu, to je uzasnouckej buclik 🙂 Moc se vam povedl. Tak at vam dela jen samou radost a ještě jednou gratuluju! 😉

barbarucha
7. říj 2012

@leeena_4 Nádherně se vám povedl, Leni!!!! Jste strašně šikovní 🙂 Přeju vám, ať spolu zažijete spoustu šťestí 😉

leeena_4
7. říj 2012

@ladydi @turcice @barbarucha @eva518 @martinakl děkuju moc holky 😵 😵 😵 Štěstí je krásná věc 😵. Ale dal mi teda zabrat 4410g, 54cm a obvod hlavičky 38,5. 15,5 hodiny a na počet stehů jsem se radši neptala 😀. Ale stálo to za to 😵

turcice
7. říj 2012

@leeena_4 Leni máš můj obdiv 😲 fááákt....

leeena_4
7. říj 2012

@turcice děkuju, nic jiného než ho vytlačit mi nezbylo 😀. Doteď ale nechápu, když se na něj podívám, jak se tam mohl vejít a jak mohl vylézt ven 😀. Odporuje to všem fyzickým zákonům 😀

turcice
7. říj 2012

@leeena_4 😀 no to chápu... a co stehy????chodíš vůbec???

fykyska
7. říj 2012

@leeena_4 no kváááásně upečené miminko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jupííí moc moc zdravíčka 😵

caleana
7. říj 2012

@leeena_4 Nase slecna mela 2050g, 44cm a hlavinku 29,5cm... malinkej rozdil. 😀 😉

froka
7. říj 2012

@barbarucha Aha, tak to moc děkuju, myslela jsem, že u nás to nejde vůbec, ale asi to teda normálně jde, jen to nesmí být jakoby "placená služba" 🙂

froka
7. říj 2012

@leeena_4 Leničko, zrovna jsem se ráno dívala do albíčka, jestli už tam nemáš nějakou fotečku 😀 Je fakt krásnej! Gratuluji! 🙂

barbarucha
7. říj 2012

@froka Jojo, není na to zákon vůbec žádný, tudíž to dle práva není zakázané, tudíž se to smí 🙂 Akorát platit se za to nesmí, což je podle mě nesmysl, protože v těhotenství toho člověk moc nevydělá (aspoň já se teda ani neuživím a coby osvč mi stát přispěje měsíčně závratných cca 3000,-/měsíčně, ač jsem si roky platila nemocenskou a nemít manžela živitele a nějaký ten naspořený šušeň, tak nevím nevím😀 ), takže by mi přišlo spravedlivé, kdyby se za to platilo. Ono to tak asi i v praxi funguje, ale spíš načerno. Né, že by lidi chtěli podvádět, ale prostě se tomu naši zákonodárci ještě nestihli pověnovat 😎 Až se tomu věnovat začnou, tak jsem moc zvědavá, jakou na to uvalí daň 😝

barbarucha
7. říj 2012

@leeena_4 Jak probíhal porod? Zajímá mě to, páč máme v rodě velké děti (zatím všichni kolem 4,5kg) a manžel má hlavu č. 62, na kterou nejde koupit žádný klobouk.... 😨 😨 😨

martinakl
7. říj 2012

@leeena_4 No to je sila tedy. Když si predstavim, jak mi dal zabrat ten nas Kubin a to mel obvod hlavicky 36, coz mi taky prislo dost. Obdivuju te 🙂
My ještě nemame zdaleka ty 4kg, je to sranda 🙂
Tak si užívejte a budte hlavne zdravi!!! 😵

kolino
7. říj 2012

@leeena_4 ahojky, moc krásný Tomášek, šikulka, jde vidět že jste si na něm dali záležet!!!
Přeji neskutečně moc zdravíčka vám oběma!!!

barbarucha
7. říj 2012

@eva518 Prima 🙂 A proč začnete bydlet spolu teprve, až bude mimčo na cestě? Nebylo by to obráceně jednodušší? Stejně je to jen otázka času, ne? 😎

froka
7. říj 2012

@barbarucha Přesně, já osobně bych to ani zadarmo nechtěla, připadala bych si jako sobec. Určitě to tak funguje a páry tu maminku podporují. Jinak to snad ani není lidské, nějaká paní dá život mému dítěti a já jí pak poděkuju bonboniérou? Tak to by snad žádná žena, která ví co je to touha po dítěti neudělala. Teda doufám. 🙂

barbarucha
7. říj 2012

@froka Jasně 🙂 Dovedu si představit, že to některá žena udělá z čiré dobročinnosti (např. věřící), ale s těhotenstvím jsou prostě spojené dost velké výdaje, ať chce člověk nebo nechce. Mě by i přišlo normální, že by ta náhradní mamča dostala za celou akci třeba 100.000 - 200.000,- navrch, přecijen, je to oběť jako blázen. Já bych to teda dělat nechtěla 🙄 Ale dovedu si představit ženu, co už svoje děti má, těhotenství zvládala levou zadní (né jako my křehule tady 🙂 ) a hodil by se jí "vedlejšák", že to prostě vezme jako džob.

jahudka80
7. říj 2012

@barbarucha jj kamarádka má 3 děti a všechny přenášela tak že ej to držák 😀 né jak já od 29tt na kapačkách 😀 ale udělala bych to asi max.pro svou sestru a jelikož žádnou nemám tak není co řešit 😀

lenka5731
7. říj 2012

@leeena_4 leni, jeste jednou velka grafulace. Je to macik. Prvni dcera mela 4.05 kg, druha polovinu, ta prakticky vypadla bez jedinyho stehu 🙂🙂

leeena_4
7. říj 2012

@turcice no, chodím jako naprcanej kačer, za to sezení a ležení je fakt utrpení, stejně jako chození na WC. Ale tak lepší se to každý den 😉
@barbarucha no, kdby ses neptala, tak ti to nebudu vyprávět. Nebylo to nic moc teda. Ve 4 ráno mi praskla voda (na 8. jsem byla objednaná na vyvolání 😀). Dala jsem si sprchu, že pojedeme, ta mi rozjela kontrakce, šlo mi to do zad a do podbřišku. Než jsme přijeli do porodnice, byli cca po 5ti minutách, ale otevřená jsem byla málo. Asi v šest jsme už byli na porodním sále. To už ty bolesti byly fakt šílené a já odpůrce epidurálu jsem se ho začala dožadovat 😀. Bohužel kvůli nějakým výsledkům krve mi ho nemohli dát. Za nějaké 2-3 hodiny mi dali něco do kapačky, co trošku uklidnilo kontrakce, to byla slast. Jenže za další 2 hodiny to přestalo působit, kontrakce sílily, ale já furt byla málo otevřená. Posledních pár hodin jsem měla kontrakce prý po minutě a půl a strašně mě to nutilo tlačit, ale nemohla jsem. A malej přišel na svět v půl osmé večer asi na 6 kontrakcí. Ta hlavička šla fakt těžko, nastřihávali mě (vůbec jsem to necítila) a ještě mě hošík potrhal uvnitř i venku, prý si razil vlastní cestu. Poslední asi hodinku jsem byla na monitoru a na kyslíku, protože se mu to neíbilo. A ramínka šla taky těžko (má zlomený klíček). Ale během minutky, co byl venku, začal křičet a bylo dobře. Až na hodinové šití a větší krvácení tedy, ale to už na sále vládl černý hůmor. Musím říct, že jsem byla neskutečně vděčná, že i přes to, že jsme se s manželem domluvili, že na samotný porod odejde, tam zůstal, podával pití, držel monitor, kyslíkovou masku, nebo mě jen hladil po zádech. Viděl tedy vše, co nechtěl, ale říká, že to bylo všechno tak přirozené a silné, že z toho žádné trauma nemá. Jsem se rozepsala, co? 😀

@lenka5731 tak doufám, že druhý porod bude rychlejší a taky bez stehů. Nechápu, kde jsme přišli k takovému cvaldovi 😀. Je to v naší rodině rekordman 😀

aagnes
7. říj 2012

@evikmi ahojky, tak jsem zhruba mrkla, že pokaždé potratíš. Zkoušela jsi někdy léčitele? Kamarádce řekli doktoři, že nebudou mít nikdy děti a že jí nedozrávají vajíčka. Šla k léčiteli (je taky doktor) a on přišel na příčinu proč ji nedozrávají vajíčka, dal jí homeopatika, udělal akupunkturu a má dvě nádherné děti. http://www.firmy.cz/detail/366852-mudr-rastisla... jestli chceš tak ho zkuste. Ví víc než doktoři 😉