Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
7. říj 2012

@leeena_4 Páni, to je pořízek... už teď má takovej chlapskej obličejík. Moc hezkej kluk. Při tvém popisu rozměrů se mi bavila replika z "Kdopak to mluví": Jak prorveš něco velký jako melou otvorem velkym jako citrón?... Máš můj obdiv

aagnes
7. říj 2012

@leeena_4 Gratuluju ke krásnému klučíkovi. Teda ty sis dala s tím porodem, kloubou dolů. 🙂

maximka33
7. říj 2012

ahoj holky, od pátku jsem tu nebyla. akorát jsem to v pátek dostala, tak už nebudu nahoře. tak se mi zdá, že ty homeo mně ten cyklus fakt zkrátila 🙂
byli jsme na chalupě a bylo tam fajn. děti mě prostě milujou. kolem mně byly 4 a hráli jsme si. snad tam brzy přibude páté 🙂

maximka33
7. říj 2012

froka (27let, VP 1/2012, MA 5/2012; Femibion, kontryhel)...............................................................61DC //
turcice (34let,MA 5/2012 Femibion,kontryhel)……………………………………….....….......................54DC //
axonka(34 let, MA 7/2012, kys.listova).........................................................................................35DC //
kopretina22 (29 let, MA 4/2012, Mamavit, kys.listová).............................................................................31DC
kolino (24let, MA 8/2011, letrox, kys.listová)..........................................................................................26DC
terulin (28 let, MA 7/2012 Kontryhel, kys. listová)...................................................................................18DC
eva518 (29 let, MA 11/2011, UPT 6/2012 Kys. listová 10mg, Femibion 800)..............................................17DC
happyfrog80 (32let,SP 6/2012, kys.listová ) ..........................................................................................15DC
aagnes (28 let, UPT 7/12,kys. listová, kontryhel)....................................................................................13DC
winterska (40 let, UPT 6/2011, MA 6/2012 kys. listová a B-komplex).........................................................8DC
miranda77 (35let, MA 4/2012, kontryhel, jodamin) ...................................................................................5DC
m_artasek (31let, MA 1/2010, GEU 7/2010, kys. listová)..........................................................................4DC
maximka33 (35 let UPT 7/2009, SP 4/2012 kyselina listová, B-komplex.)...................................................3DC

happyfrog80
7. říj 2012

@leeena_4 krasny ,blahozelam 😉

happyfrog80
7. říj 2012

Ahojky
dievcata stalo sa niekomu z vas ze ste nasli troska krvi po utreti jeden den po sexe ?neviem co si mam o tom mysliet bo nikdy som to nemala a teraz citim trocha pobolievanie v podbrusku ale uplne jemne .Aby som nemala daku chorobu ,diky.

leeena_4
7. říj 2012

@terulin Doteď nechápu, jak se tudy mohl procpat a už vůbe, jak se do mě mohl vejít!!! 😀

happyfrog80
7. říj 2012

@maximka33 no to ma mrzi ze zase prisla ,raz to pride neboj ...no inak myslim ze aj ja budem opat dole bo stale nie ovulka a moj ma tento tyzden uz poobednu co nie je mozne aby sme sa to ..... ☹

luuc_2012
7. říj 2012

@leeena_4 gratuluji, krásný brouček

ladydi
7. říj 2012

@leeena_4 úplně mi ukápla slzička , nádherný popisek a hlavně ten manžel, tak vidíš, říkala jsem Ti, že to vezme přrozeně i když se toho bojí 😉 Já teda doufám, že nám se narodí miminko normálních velikostí, protože jsem po těch x hodinách malou tlačila půl hodiny a to bylo prdítko proti tomu Tvojemu chlapákovi.

maximka33
7. říj 2012

@happyfrog80 ano mě se to stalo zrovna naposled... po delší pauze. ale pořádné vysvětlení nemám. druhý den už bylo vše ok..
neboj, mně to nemrzí, tento měsíc žádné snažení nebylo kvůli možným neštovicím.. akorát to zas přišlo dřív, tak jsem zmatená..

happyfrog80
7. říj 2012

@maximka33 aha ,nestovice su tie vyrazky co svrbia a kazdy nima prejde?u bas su to koze :D asi ak ti rozumuem dobre

happyfrog80
7. říj 2012

a moja mama povedala ze ja som ich nemala tak dufam ze ich nechytim od teba 😀

leeena_4
7. říj 2012

@ladydi nevěřila jsem, ale fakt to bylo, jak jsi psala 😀. A přeju, ať je mimčo normální velikosti. Ale mě tím odhadem strašili už dlouho. Větší byl už na NT screeningu a pak na každém dalším podrobném utz 😉

maximka33
7. říj 2012

@happyfrog80 jo to jsou ty vvyrážky. a v prvním trimestru můžou být pekelně nebezpečné. tak jsme to ani nezkoušeli. tento týden půjdu na testování protilátek.

barbarucha
7. říj 2012

@leeena_4 Tyjo, tak klobouk dolů teda. Skvěle jsi to zvládla. A ještě si ani pořádně nepostěžuješ, kde bereš tolik duševní síly??? A manžel se taky pěkně pochlapil, to je pocit na celej život, že takhle podržel, co? Já furt doufám, že to u nás půjde hladce. I kdyby bylo dítě velký, já jsem taky velká, tak to snad zvládnu 😨 Taky doufám, že bude mít malej hlavu po mě, ne po manželovi. Ten, když se narodil, tak si prej (vážně!) mysleli, že je to hydrocephalus 😎 😎 😎

martinakl
8. říj 2012

@leeena_4 Ja jsem taky byla rada, ze tam manzel byl. I když my jsme tak byli domluveni, on tam moc chtěl byt. Presne jak rikas..Podaval piti, drzel masku, mackala jsem mu ruku (se divim, ze ji nemá nejak pochroumanou 😀 ).
A stejne jako u @barbarucha - mas taky muj obdiv, ze jsi tak statecna, to ja jsem si takhle kratce po porodu teda stěžovala a dost 🙂 Porod jsme mely podobny, rekla bych. Az na velikost mimca a asi i počet stehu.. Jsi proste dobra!! 😉

fykyska
8. říj 2012

Ahoj kočeny tak to tady čtu - rodilo se porodilo se 😀 😀 😀 je to paráda moc Vám ty voňavoučky šmudlínky přeju 😵 😵 😵
Já se hlasím z centrály - POSTEL 🙄 😀 Dnešní mise byla uspěšne započata těhotenská zácpa mě málem urvala vývod v určitých intimních partiích 😠 když jsem doventilovala pozdrav z utrob do mísy jsem hodila hlavu a pozdravila kamrádky bakterie 😀 😀 😀 načež jsem šla ulovit něco do kuchyně a otevřela ledničku to můj bachůrek nezvládl a já se triskem vrátila na záchod a to to lítalo 😕 😠 😀 Ovšem už to má jiný grády myslím, že se můj jinej stav zlepšuje 😕 Ale citím se ztrahná jak šňůra od hajzlu 😀 😀 To je konečná holky, v životě jsem si nemyslela že do třetice mě to takhle vydusí 🙄 Už aby tu byly aspoň Vánoce to bude snad dobře - no a první svátek Vánoční a babiččina krrůta bez ní to nepřežiju 😀 😀 😀 😀

vanilka31
8. říj 2012

@leeena_4 Gratuluju, je to pěknej cvalík 😉

vanilka31
8. říj 2012

@barbarucha Tak to je něco. Kdybych nemohla odnosit vlastní dítě, tak bych to využila.

fykyska
8. říj 2012

@ladydi jako jenom like 😀 😀 😀 😀 ach nééééé 😀 😀 😀 😀 já potřebuju koment lady koment 😀 😀 😀 napiš mi že jsem normální prosím bfhkahfůaůsi uaaa jee e kikirikíííííí 😀 😀 😀 😀

ladydi
8. říj 2012

@fykyska no hele, ještě teď se tu tlemím, takže jen like 😀 😀 😀 😀 Jsem stahaná jak šňůra od hajzlu, to jako nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zinevra
8. říj 2012

@leena_4 moc gratuluji, nadhernej klucik 🙂

terulin
8. říj 2012

Tak náročný,ale hezký víkend je za námi.

@maximka33 Včera jsem na Tebe myslela, protože jsem šla reklamovat boty po půl roce občasného nošení jsem si všimla, že u jedný mi praskla celá pata a u druhý praská taky a prodavačka (pekelně nepříjemná) mi řekla, že je to moje vina, protože jsem si je nenechala podrazit, když jsem je donesla z krámu a že jako reklamovat můžu když chci,ale že mi to nevezmou, protože je vidět, že jsem botu nosila a za celých 6 měsíců neviděla ševce... Jsem fakt netušila, že když si koupím boty, tak musí okamžitě k ševci... Takže chápu jak si jsi se tu nedávno pídila po dobrym krámu

ladydi
8. říj 2012

@terulin tak to je teda úlet 😀 z krámu rovnou do opravny obuvi 😀 😀 😀

fykyska
8. říj 2012

@ladydi zrada, no když já se tak VÁŽNĚ JAKO VOPRAVDU citím 😕 😀 😀 no jako si myslím že ten můj malej příživník chce udělat z maminky anorektiká 😀 rozumněla lady dala bych půl království i našeho kocoura k tomu kdybych si mohla dát tu vánoční krutu se zelím a knedlíkem 😀 nebo aspoň vařit 😠

terulin
8. říj 2012

@ladydi No měla jsem chuť jí majznut krabicí po hlavě. Ale jejich škoda, já tam měla vybraný kozajdy a myslela jsem, že jim dám krabici, vyplním reklamační formulář a půjdu si je zkusit, ale takhle si tam už nekoupím nikdy nic. Být šéf tak jí vyhodím (protože kdyby to vzala a za měsíc mi řekli, že to neuznali, tak mě naprdnou, ale budiž, ale hádat se, že jsem měla jít z krámu k ševci, jakoby mi řekla, že jejich boty jsou šunty).

ladydi
8. říj 2012

@fykyska fůůj dej pokoj, když já teď tyhle jídla fakt nemusím.... Nějak jako maso nám moc nejede a knedlík, brrr. Takový těžký jídlo. Já si teď dám s chutí, čočku, hrách a tak 😀 ale stejně to nijak nepřeháním, hend jsem plná. V pátek jsem si dala svoje milované sushi a ani jsem nemohla tu porci co jím normálně do sebe nasoukat. Tak jsem se podělila s manžílkem. No já včera sotva lezla, snad celej de jsem měla tvrdej pupek a k večeru se přidaly i bolesti v podbřišku a tlak kamene, asi se na nás chystá něco podobného poslíkům, nebo nevím, já tohle u prvního neměla, tak nevím co to přesně je.

ladydi
8. říj 2012

@terulin ani se Ti nedivím a kdepak že to bylo?? Já u Deichmana takhle po dvou měsících reklamovala zimní boty a slečna skočila po účtence a ukázala mi, že tam je napsáno vysoce módní a pak mi strčila nějakej řád, že vlastně vysoce módní boty skoro nesmím nosit 😀 no ale manžel má skoro 2m a tak tam pak zajel on sám to vyřídit a dostali jsme penízky 😀

terulin
8. říj 2012

@fykyska Vánoční krůta se zelím a mandlová nádivka - MŇÁM... Hned bych si jí dala, ale ona ani martinská husa nebude špatná 😀 Tobě je špatně aspoň z dobrých důvodů. Mě včera opustila večeře jen z plezíru. Don Poblión jsem jen tak, abych s Váma držela basu 😀