Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
8. říj 2012

@ladydi V CCC. Deichman je tady na reklamace super, ani skoro neotvírají krabici a vždycky rovnou vrátí peníze. Asi vedoucí chápe, že když zákazníka neotráví při stížnosti, tak on si rád koupí cokoliv dalšího. Ale tohle byla fakt krůta namyšlená, jako radši budu chodit bosa, než jí dělat kšeft.

fykyska
8. říj 2012

@ladydi Nestraš - papat kameny to se děláááá 😀 😀 Teda, hele´d vážně dr ti něco řekl na tyhle ,,stavy" v bříšku?? No já taky nejsem masová to jen te´d mam nějkou vlnu že bych si dala tu kombinaci Vánoční 😀 A čočku a hrách oooo si dobrá 😀 Já si dát hrách tak odstartuju s plynama na měsíc 😀jo kdyby se tak dalo kakat tak ko se prdí 😀 ovšem takový smažený sýr a brambor to je favorit - nejlepší scena byla když mi mužskej udělal sýr přinesl mi ho a ja se zvedla a šla zvracet 😀 😀 ale pak jsem si ho dala s ohromnou chutí 😀 😕

luuc_2012
8. říj 2012

@terulin k ševci 😀 😀 😀 to mi příjde v dnešní době jak z pohádky, prostě prodávají kšunty a jeste mají blbé výmluvy. My zatím měly s reklamacema štěstí. Jednou jsme šly vrátit do Tesca mikrovlnku, chtěly jsme ji jen do garáže tak že bude stačit obyčejná, byla pěkná a pořádně jsme si ji neprohledly a doma po prozkoumání jsme zjistily že jende to tlačítko na nastavovani minut takže uplne nefunkcní a pak koukám, nejaky pan ji tam posilal postou a na krabici bylo ze spoda napsáno, reklamace přijata.Někdo ze skladu ji asi vrátil do regálu, tak nam ji na informacích zvala, dala peníze a šly jsme pro jinou. Už tuhle neměly a na místě jsme ji celou prolezly, pak šly ke kase a pokladní říka ze nám ji naučtuje zvlašt na paragon od běžného nákupu. Já zaplatila nákup a ségra že zaplatí tu mikrovlnku a že si ji mam přenést přes pokladnu, tak jsem ji přenesla a odcházím pomalu ven. Segra pak prisla a rika ona ji nechtela zaplatit! Říkám na ní cooo? No začala markovat toho pána za náma a ja tam stala a čekala tak jsem odešla a nic neřekla. Tak jsme jeste chvilku staly u toho zverimexu a pak šly. Bála jsem se že budou houkat ty brány a nic, tak jsme měly mikrovlnku úplně zadarmo, už je to víc jak 3 roky a pořád se tomu stašně smějeme a nikdo nám to nechce věřit. Dokonce si dodnes pamatuji číslo pokladny a jméno té pokladní 😀 😀 😀

fykyska
8. říj 2012

@terulin Vitej doňo zeblijóno 😀 No husišku tu já moc nemusím nemám rada její mašo .....No já předpokládám že na Vánoce už budu viditelně těhotná 😀 zatím mam těhotná jen prsa 😀 a že ho tam dole nakmím naše babí dělá krutu taky s nadivkou s uplně vybornou štávou a k tomu knedlík bile nevařené to já ráda a červené vařené zelí - a k tomu magronkovou polevku to je taková zahuštěná knedlíčková 😵 😵 😵

fykyska
8. říj 2012

@terulin A proč jako bliláááááá 😠 taková škoda 😀

fykyska
8. říj 2012

@luuc_2012 Hustýýýý - nechceš mi taky něco takhle protáhnout 😀

ladydi
8. říj 2012

@terulin no říkala jsem, že už tam nekoupím ani pantofle, jako dát 800,- za boty na 2 měsíce, to jse mse jako fakt nezbláznila. Takže teď mám v plánu ozkoušet sportisimo a Salomony, tak uvidíme, manžel si tam loni kupoval zimní a jsou furt jako nový.

@fykyska tak já na to mám vyloženě chuť, na ten hrách a čočku a s prděním jsem neměla nikdy problém, já jím česnek a cibuli na kg, takže trubky už jsou zvyklý 😀 😀 😀 😅 ale nijak extrémně to na mě fakt vliv nemá a nikdo mi to nechce věřit. A smažený teď fakt nemusím, brr tuk. No a gyndr? no ten mi jen řekl, že nám měkne čípek, ale že je vše jak má být 😀 a bude mi jen hůř 😀 😀

fykyska
8. říj 2012

@ladydi Bezvadné sama pozitiva - tak hlavně že se zatím peče jak má chlapeček jeden - na prdelku dostane jestli bude zlobiláááá 😠 teta Verůů mu naplacá já mu dám měkký čípek 😀 Jo a trubky jsou zvyklýý 😀 😀 😀 😀 No já mam trubky teď tak zasraný že škoda mluvit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ladydi
8. říj 2012

@luuc_2012 tak to je hustýý 😀 to já mám jednu takovou mikinu od ťamanů. To jsem chodila ještě na základku a s mamkiou jsme byli u ťamana a on jak markoval a házel to do tašky nenamarkoval mikinu. Mám ji dodneška, už teda taky podle toho vypadá za ty roky, ale dodneška je to naše "předražená" mikina 😀 😀 😀 taky jsme na něho zírali jako z jara, no ale když to nechtěl zaplatit, tak ne, no 😀 Jinak bych nikdy neukradla nic záměrně, jako ty nervy bych na to fakt neměla.

fykyska
8. říj 2012

@ladydi Mj. taky bych nic nečórla ale také se mi parkrát povedlo že mě něco nenáučtovali nebo nenapočítali tak jak měli 🙂

ladydi
8. říj 2012

@fykyska tak já už i u Dianky na 29tt neměla CS 0 😉 v průkajdě to je i vyznačený, že může být snad už i 3, nebo jak. Takže se neděsím. Jen teda včera mi chodilo už krušně. Jsem si říkala, hlavně aby neprdla voda a jinak je to dobrý, ale ten tlak byl teda fakt jako kamení. No hlavně aby se otočil chlap jeden, chci rodit normálně a hotovo 😀 No a trubky mám teď taky jiný, to víš, s tím pupkem co mi narostl, občas si říkám kudy všude mi asi teď ty střeva vedou 😀 😀 a kam se tam hlavně vejdou, protože když ztvrdne pupek tak je to všude tvrdý jako kámen.

terulin
8. říj 2012

@ladydi Já má salamony trekový už 5 let a pořád jako nový

ladydi
8. říj 2012

@fykyska no já jsem se tlemila teď v pátek v krámě. Maminka něco platila v elektru a malej synáček, nevím 3-4roky cca nenápadně ukradl nějaký DVD s pohádkama a mamina na něj, vytáhni to z podtý bundy a koukej to vrátit a to k němu byla zády 😀 a malej fakt vytáhl kazetu s DVD 😀 a normálně by mě to ani nenapadlo, že tam něco ten malej má 😀

luuc_2012
8. říj 2012

@fykyska no to byla jen velká náhoda a štěstí, pak už jsem tam tu prodavačku neviděla, asi vím proč 🙂

ladydi
8. říj 2012

@terulin tak to mě těší, no já už boty potřebuju nutně, na zimu krom vysokej Steel nemám nic a s tímhle pupkem si fakt nebudu šněrovat takový boty, ty jsem si kupovala v prváku na střední a furt držej 😀

fykyska
8. říj 2012

@ladydi Jo dětičky jsou na to experti 😀 já si pamatuji jako hodně malinkááá 4-5 že jsem chtěla zmrzlinu mamka řekla jasně NE a ja jí narva do košiku nenápadně jak partizán v krytu a prošlo to 😀 když už to paní pokladní nacvakala v ty naší starý jednotě na tý historický kase tak byla zmrzlina moje 😀 i když s notnou dávkou řevu ale byla 😀

Jinak k těm botičkám Deichman je srajda majda vomajda na boty kdykoliv jsem si tam koupila botky rozpadly se a poslední ulovek krasné klinkové no měla jsem je 2 a ty puchejře na noze bych nepřála ani nepříteli 😠 Jinak trubky @ladydi ty horní trubky mám propláchlé ajnc cváj no ale ty spodní 🙄
Páne jo já mám vystavní prsa 😀 😀 hustýýýý to sou čúča 😀 😀 oni mě snad narostly přes noc 😀
Heled lady podle čeho se měří CS ( je to cervikální score ?) Nebo si to uplně pletu 😕

ladydi
8. říj 2012

@fykyska no to já si nedovolila, když mamka řekla že ne, tak ne no. Naše madam má tendenci když řekneme ne, dělat že bude bulet, ale to jako by dostala po tlamičce, veřejnost, neveřejnost. Tak prsa mi nemluv, mám 85D podprdu a pomalu se mi šinou ven, ale já nechci vetšíííí 😕 😕 už stačilo. Jinak ano, CS je v průkajdě a za každou věc jsou 2 body. Za dilataci ( otevření), za směr čípku, konzisenci čípku a td. No že mám čípek měkej jsem zjistila sama, už jsem občas zvědavá a pátrám, i když vím, že bych neměla, ale řádně si vydrhnu paciny než tam šmatlám. Je ale naštěstí furt daleko jak vejplata teda. Mám vždy co dělat abych si tam dohmátla.

luuc_2012
8. říj 2012

@ladydi ja bych taky nikdy nic neukradla, ona nám ji vlastně dala! Prece nebudu tak blbá a pujdu ji říct hele vy jste nám ji nenamarkovala, kdyby to začalo houkat tak bych řekla že jsem si toho nevšimla a že mi přislo že platím nejak málo, ale že na účtenky nekoukám. Jednou mi ex přítel udělal to že v Tescu měly dva druhy zimních dámských bruslí, za 700,. a druhý byly o něco dražší, ty levnější vel.38 mi byly dost těsný a větší neměli, protože byly dost podobné, tak ty dražší dal do té levnější krabice a ušetřil.Když mi to doma řekl myslela jsem že mu utrhnu hlavu, za tu ostudu by to nestálo, ale taky by se to dalo okecat že je někdo přehodil. Pak nám jednou v Kaufu pokladní namarkovala jednu skladací židly na balkon místo dvě(to už jsem chtěla něco říct, ale přítel říká,nechto být) jinak už nic holky, poctivě vše platím 😀 každý komu to říkám a kdo toho byl svědkem tak se směje a říká že bude chodit nakupovat pouze semnou, ale vždy je to jen náhoda a nepozornost prodavaček.

fykyska
8. říj 2012

@ladydi No, ono nad občasné samovyšetření není 😉 No, já byla dycky vořáchlá 😀 musela jsem zkusit co kdo vydrží 😀 ale rákoska se o mě taky kolikrát opřela 😀 nejlepší byly vrbové pruty 😕 😀 To byl dycky sajgon

jahudka80
8. říj 2012

@fykyska
@ladydi
@luuc_2012
holky jen jsem nakoukla a docela se i zasmála, díky vám. Potřebovala jsem to po včerejším zpruzovacím odpoledni u tchýně .... už je mi líp. Ale douho mě tam asi neuvidí!

jahudka80
8. říj 2012

@leeena_4 Gratuluji ke klučíkovi, je to pěknej kusanec 🙂 jsi šikula porodit tak obr miminko 🙂 když si vzpomenu na své drobečky 2,4kg a 2,5 kg 😀

ladydi
8. říj 2012

@luuc_2012 kdybych měla obchod, asi Ti řeknu, nechoď ke mě nakupovat 😀 třeba máš v sobě nějakou vnitřní energii a tou ty prodavačky mateš 😀 😀

@fykyska tak jsem holka zvědavá a co toho mám načteno už z prvního těhotenství a jak se tam dole všechno tentí a potentí 😀 i při porodu jsem měla takovou tu představu, říkali na 4 a já už to tam viděla jak na obrázku z učebnice, ale to už jsem si tam fakt nešmatala 😀 😀 😀

@jahudka80 jj, četla jsem, jak jsi psala, no jako tchýně na ránu, no já to netajila, chtěla jsem, ale stejně jsem to nevydržela a jinak moje mamka je stejná, no já to řeknu jen tý a tý, no a bác, cel vesnice to ví. No a teď všichni vědí, že čekáme holčičku 😀 😀 a přitom nám narostl pindík, tak jsem zvědavá, jak se rychle rozšíří chlapeček 😀 😀 to víš. to už je jen detail a to už nepůjde tak rychle, pokud nebudou zrovna chtít pomluvit doktora 😀

fykyska
8. říj 2012

@ladydi 😀 😀 no to bude zasejc detektívka s tebou - hlavně ať se peče ještě chviličku... 😵 Já se práve do sebe snazím nacpat polívku a ten malej satan jí nechce 😠 😠 😠 No co já budu dělááááj 😕

ladydi
8. říj 2012

HOLKY, ZJISTILA JSEM KDO ZNÁVAL, ŽE MIMINKO.COM ZASE FUNGUJE 😀 JSOU TAM JEŠTĚ K NALEZENÍ NAŠE STARÉ DISKUZE, TO JE MAZEEEEEC 😀 😀 😀 😀

ladydi
8. říj 2012

@fykyska no já si půjdu taky něco dát, ale nevím co, hlad prej je, ale chuť na nic 😒 tak to nevím co budeme tvořit. a detektívka semnou, nééé, to néé já jsem stejná jako všichni, jen moje dítko mění pohlaví za chodu 😀 😀 😀

fykyska
8. říj 2012

@jahudka80 Jo tchýňovci s těma to občas bejvá peklo u bejvaleho byla jeho maminka taková rohatá ježibaba semetrická 🙄 To bylo pořád něco - a když jsem od ní nechtěla tohle byla jsem moc upejpavá a to ona nemá ráda, a bejvalá mužskýho byla přece lepší protože to byla Ing. a veděla za čím jde... A já jsem chtěla rodinu s holou prdeli no a chudák Jiříček koho si to našel když nevydělavám aspoň 30 tisíc a že nedělám vystavní knedlíky a co bylo za peklo když nám propadla vratná kauce a nebo jaká sem byla svině když jsem miláááčkovi nechtěla dát při rozchodu jednu se svým žehliček 😀 😀 😀 😀 🙄 🙄 A když jsem si dovolila říct že nechápu z čeho má infarktový stavy a že jí poslouchat nebudu jak na mě ječí tak jsem byla za krávu. 🙄

fykyska
8. říj 2012

@ladydi ladydííí a její malý hermafrodítek 😀 😀 😀 😀 Jo, přesně chut by nebyla ale hlad jo 🙄

ladydi
8. říj 2012

@fykyska jooo a tak to u mě ani ten hlad do nedávna nebyl, absolutně bez hladu bez chuti ....

luuc_2012
8. říj 2012

@fykyska musíš poslouchat chutě miminka, já to tak taky mám. Někdy uvařím na dva dny a říkám si jééé nemusím zítra vařit, ale prcek se rozhodně že nechce rizeto tak musím uvařit špagety a nemá cenu se přemlouvat. Když si bříško řekne nechci tak nechci.Doufám že až bude venku nebude v tom pokračovat 🙂 Nedávno jsem si tak pochutnala na štrůdlu, nesnáším skořici a ještě horší jabka se skořicí a s takovou chutí jsem snědla půlku závinu, jindy bych se na to ani nepodívala, ale prcek chtěl tak to měl mít.
Musím se pochvalit dostala jsem včera chut na mřížkový koláč s tvarohem a marmeládkou, našla jsem recept na netu a dala se do pečení. Na to že to bylo poprvé a trošičku pracné! Jsem říkala že jestli se s tím tak patlám a nebude to dobrý tak to hodím z okna. Ješte teplý jsme ho s Tomem zakrojily a musely ochutnat, výbornýýýý už je půl plechu pryč 😀 😀 😀

fykyska
8. říj 2012

@ladydi Tak tohle období už snad mám za sebou - teď už jsem schopná i papat ale energie je pořád někde v trapu - prostě jsem měsíc v posteli - někdy mě to štve a někdy jsem děsně ráda že mám možnost ležet 😨 a hledat co sníst je taky umění... někdy bych plakala z těhlech stavů ☹ ☹