Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

terulin
10. říj 2012

@turcice Děkuji, děkuji... no já strasně doufám,ale jsem připravená i na nezdar. uvidíme, kdyžtak nám zůstane náš psí jedináček 😀

martinakl
10. říj 2012

@lenka5731 Dekuju za optani 🙂 Drzim dietu, ale porad malého trochu dokrmuju a davame Nutrilon Allergy Care. ted par dni nemel ve stolici skoro zadnou krev a dneska zase trochu vic ☹ Pristi tyden dostanem Neocate, nejaky ještě setrnejsi mliko místo nutrilonu, tak snad to pomuze..

luuc_2012
10. říj 2012

Včera to byl zase večer, jak jsem hrdě hlasala že už se cítím fajn, tak jeden den jsem unavená jak po fárání v dole, že jsem spala v kuse 13hodin a včera jsem stravila hodinu na WC, takový průjmík a rovnou i blinkání, jeste že mám vedle záchoda kýblík, no hrůza takhle blbě mi dlouho nebylo. Tak dnes poklidím a budu odpočívat

barbarucha
10. říj 2012

@eva518
@turcice Holky díky! Myslím, že Mg už zabírá, tvrdnutí se hodně zlepšilo a mám pocit, jako by mi "splasklo" břicho. Prostě se asi nějak uvolnilo napětí. Budu hlavně ležet a sedoležet, mám mraky věciček, co potřebuju ušít a MM už mi před časem vyrobil takovej bezva stoleček na kolečkách, kterej si na sebe nasunu, když sedím v našem prosedlém křesle, ve kterém vlastně skoro ležím, takže jsem schopná v téhle pozici šít, což je super. Já se vždycky do toho šití na celý den ponořím a nemám pak místo v hlavě na stres a jen takhle počítám týdny, jak ubíhají. Strávila jsem takhle posledních pár týdnů, tak ještě snad nějaké týdny vydržíme. 😎 MM je skvělej, vaří mi a nosí, co je potřeba, je to moje zlato. Včera jsem si představila, že bych musela být v nemocnici bez něj a musela jsem zamačkávat slzu ☹ Mě to vždycky dojde, jaký je to poklad až když jde do tuhýho 😉

lenickan
10. říj 2012

Ahoj holky KO dopadla dobře🙂
Máme cca 16cm, mimčo tam bylo zatočené do kuličky a mělo pusu u zadku, jak řekl Dr.
No tak nevím zda nám něco naznačovalo...
Každopádně je to OK a další KO za měsíc

lenickan
10. říj 2012

@martinakl o už je malému měsíc!!!!!!!!!!!!!!!! To je šílený jak to letí

terulin
10. říj 2012

@turcice řekla bych, že mé já je pod vlivem autosugesce - pobolívávají mě prsa, tlačí podbřišek a po každém jídle je mi špatně (taky mě bolí hlava,ale to je nezajímavý)...

martinakl
10. říj 2012

@lenickan To teda.. A ty uz 17t 🙂 Gratuluju ke kontrole, jen tak dal! 😉

eva518
10. říj 2012

@turcice Jo, Evi, kéž by se zadařilo 😔 Děkuju moc. 😵

maximka33
10. říj 2012

@terulin a kdy to testneš?
@lenickan gratulace ke kontrole.
@barbarucha to by se mi taky líbilo. manžel asi taky umí vařit ne?

eva518
10. říj 2012

@barbarucha Jo, to znám. Vždycky si uvědomím, jaký ten můj muž je, až jde do tuhého.. 😅 Je dobře, že se o tebe stará. To je taky vizitka opravdového chlapa. 🙂
To je fajn, že jsi takhle zručná a můžeš tímhle způsobem hezky relaxovat. Já bych taky pletla a dělal takovýhle věci, ale není čas. Snad až budu na PN tak to doženu 😀 😀

eva518
10. říj 2012

@lenickan Gratuluju ke kontrole, Leni 😵 😵

eva518
10. říj 2012

@terulin Fakt? No co víš, třeba to žádná sugesce není 😉 A ta bolest hlavy aspoň u mě teda na začátku byla... 😎

froka
10. říj 2012

Holky, jak to tady tak čtu, tak mám pocit, že brzy bude další vlna // 🙂

terulin
10. říj 2012

@maximka33 Nevim ,teď to ještě nemá cenu asi si počkám jestli se za týden dostaví mrcha a pak. nedávám si velké naděje, myslim, že všechno to špatně je ze zbožnýho přání, aby to vyšlo. Ale možná nevydržím a testnu v neděli, páč muž má narozeniny a počuraný // by byly super dárek. Jenže furt si nemyslim, že by to vyšlo první měsíc.. takový klikaři nejsme!

froka
10. říj 2012

@barbarucha To jsem ráda, že je ti lépe a je fakt krásný jak ti manžel pomáhá. Myslím, že ten můj by mi snad taky pomohl, akorát nevím s tím vařením 😀 Tak se hezky válej ať se prcek ještě chvilku peče! Držím pěstičky! 🙂

froka
10. říj 2012

@lenickan Ahoj Leňulko, to to letí teda! Ještě nedávno jsi mi psala o //. A už má dr. nějaký typ co to bude? 🙂

froka
10. říj 2012

@terulin No co víš, třeba se prolomily ledy a máte zaděláno! 🙂 Moc bych Vám to tady všem přála!

lenickan
10. říj 2012

@froka my se necháváme překvapit🙂 takže ani nevím, on nic neříkal... bylo tam mimčo dneska dost blbě i se dost blbě měřilo apod.. každopádně dílčí věci jako páteř, srdíčko, ruce nohy, hlava hezky to šlo zobrazit ale ani na fotečku to nebylo...
Bylo do klubíčka🙂

bohunka81
10. říj 2012

Ahoj holky, tak v pátek mně čeká laparka u apolináře. Strašně se bojím, prosím pište mi jen pozitivní zkušenosti a něco hezkého pro uklidnění🙂 Třeba to že to bude mít smysl a pak se zadaří🙂)

eva518
10. říj 2012

@bohunka81 Ahoj, já sice naštěstí nemám vlastní zkušenost, ale kolino a uším že i fykyska a další holky na ní byly a zvládly to 😉 😉 Chápu, že se bojíš. Já se taky nemocnic bojím, ale myslím, že pokud tě tam poslali, tak po ní pak máte lepší šanci na miminko 😵 Držím moc pěsti, ať je to co nejvíc v pohodě.

eva518
10. říj 2012

@martinakl Moc držím palce, ať je to všechno ok a malý pěkně roste a přibírá 🙂

terulin
10. říj 2012

@froka Jsi moc moc hodná

@bohunka81 U Apolináře jsou prý neuvěřitelně šikovní a milí (což je prima kombinace), takže jsi ve výborných rukou,aby to smysl mělo! Budu na Tebe moc myslet.

martinakl
10. říj 2012

@eva518 Dekuju 🙂 Pribira pekne, mozna az moc pekne 😀 Dneska jsem ho vazila a za tyden pribral 300g, prumer je 150-250, co jsem tak vyčetla. Znamy mimis taky pribral 300 a doktorka ji nakazala, at hlida, aby za kojeni nedal vic nez 80ml, tak snad nase pediatricka bude rozumna, protože to je podle me nesmysl 🙂

terulin
10. říj 2012

@martinakl Máš prostě nadprůměrný dítě! (nemyslím to tak blbě jak to může vyznít, myslím to hezky 😉 )

martinakl
10. říj 2012

@terulin On ze zacatku zase nepribiral, tak to musí dohnat, nee 🙂 Nechtel ani moc papat, za to ted dlabe, ze me z toho bradavky bolej 😀

terulin
10. říj 2012

@martinakl To zní logicky. Já nevěděla, že se miminkovská váha takhle hlídá. Myslela jsem, že když přibírají, tak je to vždycky dobře.

martinakl
10. říj 2012

@terulin No podle me to ti doktori moc hroti.. Malej pribiral, ale jen malounko. Ale hlavni je, ze neubira, ne. No uvidíme. Jdeme k pediatricce v pondělí, tak uvidim, co rekne. Ale je takova moudra, tak snad to resit nebude. Chapu, ze se ji nelíbilo, ze moc nepribira. Vzhledem k tem potizim a pobytu v nemocnici. Ale tohle by snad vadit nemelo 🙂

martinakl
10. říj 2012

@terulin Jo a moc moc moc drzim pesti, at to nejni jen sugesce! 😉 😉 😉

terulin
10. říj 2012

@martinakl Děkuju, kéž by nebyla. Já Ti naoplátku budu fandit, aby paní doktorka opravdu byla rozumná a nehledala neexistující problémy.