• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@eva518 taky to nechápu, není to graf, ale přímka
14. říj 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes Jo, to jsem si všimla - vím, že když tu holky dávaly grafy, tak to vypadalo jinak... Nevím, co to znamená. Nezkoušela ses mrknout na netu?
14. říj 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 nevím jak to hledat :confused:
14. říj 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes Bych si asi zadala do googlu zvláštní pokles bazální teploty nebo tak něco a pročetla, co mi vypadne.
14. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska To je dobře, Veru, že je ti už líp. To už teď bude lepší, mě se taky udělalo dobře kolem 11tt :wink:
14. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes teploty nemusí skákataké jsem to tak někdy měla....je si myslím,že ovu podle grafu nebyla....Každopádně bych ještě zkontrolovala teploměr (resp.baterie :wink: )
14. říj 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina22 ovu byla 4.10. taky jsem ji cítila. Je tam pokles a druhý den velký skok nahoru.
14. říj 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina22 ovu byla 4.10. taky jsem ji cítila. Je tam pokles a druhý den velký skok nahoru. Teď jsme si změřila teplotu jestli to ukáže to stejný a byla jiná, tak asi funguje.
14. říj 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 mrknu se, něco jsem podobnýho už našla. Uvidíme :slight_smile:
14. říj 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes Ahojky, no pěkně divokej graf :slight_smile: Podle teploty ovu rozhodně ještě nebyla, je tam pokles a následně vzestup, ale ta teplota by musela zůstat nahoře (tzv. pravidlo "tři po šesti" nebo-li naměří-li žena po šesti dnech s nižší teplotou tři dny za sebou teplotu o 0,2 - 0,4 C vyšší, znamená to, že je po ovulaci). A podle čeho jinak soudíš, že ovu byla?
14. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 jj taky si myslím, že je to hormony. už se to spravilo, dnes byl krásný den, trochu jsme pracovali doma a pak jeli pouštět draka a nakupovat. večer jsem udělala rizoto se žampiony a kluci to krásně zblajzli, měla jsem fakt radost. no prostě asi je to opravdu tím clostilem, ty výkyvy... jo do cARU tento měsíc jdem. v úterý nebo ve středu jdu na kontrolní utz, musím si zjistit přesný den, nějak jsem si to nepoznamenala dobře. ten výlet musel být super, Beskydy miluju.
14. říj 2012 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aagnes tak to ti bohužel neporadím, sama nemám trpělivost na pravidelné měření. třeba dnes jsem se z postele dostala až v devět, to by byl záznam asi značně neobjektivní.
14. říj 2012 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina22 Ahoj, moc gratuluju! Jsem to říkala, že je tam! Držím pěstičky a k té dr. si určitě hned skákni. Kdyby ti to nevyšlo, tak bys mohla nasadit do 100mg Anopyrinu, ten se může do této dávky brát i jen preventivně, ale pokud máš zvýšenou srážlivost přímo diagnostikovanou, tak bych na nic nečekala, v těhu na to dávají myslím něco jiného. Tak se dřž! :slight_smile:
14. říj 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka já jsem myslela, že ovulace je když klesne a pak vyletí nahoru :confused: no čumím jako blázen, ale asi máš pravdu. Jsem z toho jelen :sweat_smile: A kdy teda bude? se z toho p....u :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka když koukám na ten graf co mám v albu, tak to tam mám taky tak, že teplota po ovu klesla.
14. říj 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes Musí tam být vidět minimálně 2 fáze, předovulační v nízkých teplotách a po ovulaci už zůstavají vysoké s vyjímkovou jednodenního poklesu, ke kterému může dojít v době zahnízďování embrya. Kdy bude to ti nemůžu říct, podle měření BT se ovu pozná až zpětně a to právě až pokud se už teplota drží nahoře min. ty 3dny, podle toho pracují i ty grafy, až je tato podmínka splněna, tak ti to ovu vyznačí. Pročti si tuhle stránky, přehledně tě zasvětí do tajů měření BT :slight_smile:
http://merenibt.xf.cz/index2.html
14. říj 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka na ty stánky koukám a pořád je študuju a vím prd :sweat_smile: acho jo :confounded:
14. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes Ale aspoň tam vidíš, jak by měla ta křivka vypadat. No třeba seš vyjímka a podle teplotky se řídit nemůžeš. Uvidíš co ti napíšou ještě další holky, které mají s měřením zkušennost.
14. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Tak manžel žádnej pozitivní tt k narozeninám nedostal. Zatím neházím flintu do žita, přece jen jsem testovala dost brzo. Ale myslím, že si dáme ještě jedno snažící kolo (ještě, že dělání dětí není otrava :grinning: )
15. říj 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopretina22 K duchu gratuluju, ať ti rychle sílí!!!!!!!!!!!!
15. říj 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jdu vas pozdravit. Nevim, jestli stihnu docist, pac vikend jsme byli pryc, tak jsem od ctvrtka bez netu a to asi nestihnu :slight_smile: Navíc malej je ted dost vzteklej - porad jen kojime nebo placeme :slight_smile: ted na chvili usnul, tak jdu konecne vybalit po tom vikendu a dat si svacu. Jo a dneska mi fotograf poslal první dve fotky, tak se taky jdu pochlubit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@martinakl Páni, to je háro! :fearful:
15. říj 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl jejda, ten je sladoučkej úplně bych ho poňuňala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Ten je krasnej :slight_smile:
15. říj 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl NO TO JE KRÁSNEJ KLUK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je jak z pohádky :sweat_smile: namalovanej nakreslenej uaaaaaaaaa k sežranííí :grinning: :grinning:

Jinak ahoj holky, já Vás zdravím hlasím dnešní dobrej druhej den, včera mi bylo večer trošku špatně jen mě pozlobila žáha ale jinak holky celej den ready a dneska jsem začala výživně banánem už jsem domluvila miminku že je hrozně dobrej a že orchestr KRUČOBOL ŽALUDKOIDNÍ :grinning: :grinning: je sice hezká melodie v utrobach ale mamince se ne ne nelibííí :grinning: a on papáááá holky spapal celej banán terorista můj malej :sweat_smile: :sweat_smile: dokonce jsem se i pořádně ehm to nó ale jo sem to mužu napsat vykakala :grinning: jupíííííííí @ladydy trubky fungujou :grinning: :grinning: :grinning: @eva518 no já žasnu jsem jak neználek na měsíci takovéhle príma stavy :grinning: :dizzy_face:
15. říj 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak za chvilku vyrážíme na kontrolu. Nervy mám na dranc. :frowning2: No snad je vše v pořádku! :slight_smile:
15. říj 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinakl To je nádhernej človíček!!! Akorát jsem si na první podívání myslela, že se jmenuje Honza Ptáček :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2012 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bylo mi to divný, páč vím, že Kubajs je Kubajs :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. říj 2012 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Martinko, ten je opravdu nádhernej! :slight_smile:
15. říj 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Po kom má to háro :slight_smile: Povedl se vám..
15. říj 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek