Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
18. říj 2012

@ladydi Tak já tě mazlímmmmmmmmm och ách mazlíííím 😀 😀 😀 už si v rauši ? 😀 vrrr vrrr mniau 😀 😀
šmudláám tě šmudlám lalalala 😀 😀 Jinak souhlásím, teď je to prostě jiný takový že se člověk bojí...A já se pořád uklidňuju že ty moje stavy přejdou a já budu zase aktivní... 🙂

fykyska
18. říj 2012

@axonka nazdár bejbé Ále no ták bude dobřéé 😵 😵 mrzí mě to a vím bolí to moc moc 😢 duležité je že jsi ok - člověk míní Pán Bůh mění 😔 Drž se a z vesela do snažení - přece do třetice všeho nejlepšího 😵 😵

turcice
18. říj 2012

@terulin no tak já momentálně nemám ani korunu až do porodu..jsem na pracáku a před tím OSVČ....a rodičák mi vychází cca na 6100kč..fakt děsný

terulin
18. říj 2012

@turcice Tak to na tom budeme stejně. Jestli mě pošlou lehnout si domu na rizikový, tak se manžel uběhá, aby nás všechny uživil 😀

turcice
18. říj 2012

@terulin No Teri....proto jsem i nervozní z toho co ted ještě řešíme 😒

terulin
18. říj 2012

@turcice Já ti držim pěsti, protože to fakt není závidění hodná situace. Nevim ,jak bych tohle řešila a hrozně by mě to trápilo, ať bych se rozhodla jakkoliv. A ještě to přišlo v tak nevhodnou dobu. Prostě to nemá dobrý řešení, jen ty úplně špatný a špatný.

ladydi
18. říj 2012

@axonka to mi je moc líto holka, určitě se snažte a další mimísko už bude silné a udrží se. Držím Ti moc pěstičky.

ladydi
18. říj 2012

@luuc_2012 jůůů, to závidím teda, ale vím že je to ošklivá vlastnost 😔 manžel hladí a pusinkuje pupíka a mudruje že ho necítí, chjooo, no u mě už je to rozhodně cítit, občas mi pupek nadskakuje, ale jeho to nebere. No já většinou zatím mudruju že s kondomem, jako mockrát to bylo bez, ale když už měkne čípek, nechci zatím nijak mimčo popohánět.. To až padne 36tt tak to budu manžela asi násilnit 😀 I když už jsem miminku vybrala datum 12.12.2012 když to bude kluk, tak takový RČ to by si pamatoval snad i blbej 😀

ladydi
18. říj 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀 OMG ženská 😀 😀 😀 takhle veřejně 😀 😀 😀 😀 Až zase budu někdy bulet asi Tě oslovím a jak vidím, Ty mě pobavíš vždycky 😀 😀

ladydi
18. říj 2012

@turcice no dle pupku by si to snad uvědomit mohl 😀 😀 😀 jinak nevím, prostě je tak moc po svejch rodičích ☹ to jsou taky takový, no nevím jak to říct. Ani si nevzpomněli na jeho narozeniny, že si nevzpomenou na moje, to už neřeším, ale že kašlou na vlastního syna.... Njn.

mpetula
18. říj 2012

@maximka33 Ahoj, tak v kolik zítra jdete? My jdem také 😵 Manža má po osmé hodině odevzdat svůj genetický materiál 😀 a já se dostavit tak po deváté. Jen jsem dnes docela koukala, neměli Pregnil??? no nevím, teď si nejsem jistá jestli se to jmenovalo takto, to na ty vajíčka, už jsme si tu o tom psaly, za který jsem minule platila 150kč, tak mi dali něco jiného a za to jsem platila 1200kč!!!! Docela jako rozdíl...

fykyska
18. říj 2012

@ladydi 😵 😵 😵 no já to říkala že budeš v rauši 😀 😀 😀 😀

axonka
18. říj 2012

@fykyska 😉

axonka
18. říj 2012

@turcice nemusela, vycistila jsem se sama 😉 , aspon neco.....

froka
18. říj 2012

@axonka Ahojky, moc mě to mrzí ☹ , ale jsem ráda, že už je ti lépe a jdete znovu do toho! Držím pěstičky! 🙂

ladydi
18. říj 2012

@fykyska Ty jsi ale vtipná to žena Božena 😀 😀 😀

m_artasek
18. říj 2012

@mpetula @maximka33 Holky zítra na Vás budu myslet. My se máme snažit dnes a zítra ještě doma. Tak na to dnes a zítra vlítnem a budeme doufat v //.

fykyska
18. říj 2012

@ladydi No sranda musí bejt néé 😠 😀 dneska je mi po dlouhý době zase nějak líp tak doufám že to nepřejde - doma to máme jak u suchánků ach jo moc pestrý výběr nemám a ten malej netopejr by chtěl jíst - do toho mě začaly fakt hnusně zlobit mandle asi tam mám zase nějakej zánět pan streptokok se hlasí o pozornost tak si připadám jako když mě někdo vlezl do pusy a chíp 😠 😠 mužskej odjíždí na víkend někam s kamarádem, a já se domluvila že pojedu k babičce a že tam je i máma no ale jak se tam dopravím no to nevím - taky kvůli naší učetní z práce musím psát dopis na sociálku na mě naprdla ach jo 🙄 a do toho jsem se dozvěděla že v naší slavný práci mě těžko potom vemou na poloviční uvazek protože to nechtěj - takže se na ně vážně vyseru 🙄 🙄 🙄 se já doprošovat nebudu

luuc_2012
18. říj 2012

@ladydi jéé 12.12 já mám svátek 13.12 tak to se mi bude dobře pamatovat :D Podle mě je to u Vás že je to druhé mimčo, ale i tak by mě to mrzelo. Nekterý ty chlapy jsou takový, bývaly švagr byl taky takový. Venku se s nimi chlubil a doma se jim tak 5 minut věnoval a ššel za chlapama na pivo.Proto segra radeji odesla 🙂 tak uvidíš po porodu, třeba jeho zájem stoupne a když to bude kluk bude hrdý tatka

froka
18. říj 2012

Holky, souhlasím se vším, co jste tu psaly. Chlapi řeší hned peníze, myslím, že ani nemusím říkat, jak to řešil ten můj, když se zjistilo, že jsou v bříšku prcci dva, ale když jsem následně řekla, že já teda tak ty finance neřeším, vždy to snad jde nějak udělat, tak se naštěstí uklidnil. Teď jde přece spíš o to jak to nakonec bude, jestli zůstane jen jedno anebo jestli dvě a zda vůbec zvládnu dvě donosit do takové doby, aby nebyli moc malincí. Co se týče toho úklidu doma, tak to taky škoda slov 😀

ladydi
18. říj 2012

@fykyska jj sranda musí být 😉 no mě malej zlobí teď že mě zase žďuchá do čípku, nevím co se mu na tom líbí 😠 bolí to jako čert a občas až tak až vykřiknu a pak jen koukám a jsem ráda, že jse mdoma sama a nikdo to neslyšel. O práci zatím neuvažuju, co bude za 3 roky nikdo neví, ale je to tam čím dál horší a 97% zaměstnanců už je na práškách na nervy z těch co dělají mou pozici teda. Takže raději to zatím neřeším.

@luuc_2012 no měl by 121212/nějaké číslo 🙂 to by bylo hezký, jinak Dianka je taky počata 27 dne v měsíci a narodila se nám 13 😉 takže uvidíme jak to bude, ale určitě budu malého popohánět po tom 36tt, rozhodně nemíním přenášet, tk snad bude spolupracovat a bude chtít být u stromečku s náma venku a ne v pupíku.

@froka no přesně jsem to svojemu doma říkala, že tam máš dva mimíšky a že tak ta tak s tím manželem: Dle předpokladů, zachoval by se naprosto stejně jako ten Tvůj 😉 😀 takže si z toho nic nedělej holka. Osud to za vás sám vyřeší, neboj a vždy nějak bylo a nějako bude. Ty se hlavně opatruj.

froka
18. říj 2012

Jo a co se týče toho sexu v těhu, tak my jsme měli zatím od potvrzení těhotenství sexík asi jen dvakrát. ☹ Vůbec na to nemám chuť a když už, tak trvá jen chvilku. A nějak jsem z toho zatím nic neměla, měli jsme kondom a já to citila jakoby to šlo ztuha. Zato dost často mám ve snu sex a vzbudí mě právě orgasmus 😀 Jestli to není taky tím, že? 😀 Míváte to taky některá?

clovicek
18. říj 2012

@axonka Přidávám se k zástupu... je mi to líto. Ale že jsi nemusela na revizi je moc fajn, už jen tím, že jste to mohli zkusit hned znovu.

maximka33
18. říj 2012

@mpetula tak manžel jde zitra v deset, já v půl dvanácté. včera jsem si píchla ovitrelle a pohoda, vůbec to nebolelo. zato dnes cítím, jak se to tam hejbe 🙂 levý vaječník zdatně pracuje. já za ovitrelle plaitla 360 Kč, takže pregnyl by byl asi levnější. jak se ti s ním pracovalo? Ta ovitrele super, jen jsem se nemohla dostat do obalu 🙂

maximka33
18. říj 2012

@mpetula ty jo, a nechceš k nám do tabulky? ať jsme všichni vidět 🙂

tak holky, zítra je den d... tak skvěle mi to vyšlo, že budu v kanclu sama, tak se aspoň nemusím vymlouvat, proč jdu zase k doktorovi 🙂

maximka33
18. říj 2012

@axonka kočko, moc mě to mrzí 😨 😔 můžu se zeptat, o kolik dní před ms jsi našla //? a menzes přišla včas nebo později?

terulin
18. říj 2012

@maximka33 Tak v tom případě hodně štěstí. Ať hezky zasejete. Den D je velká věc

vanilka31
18. říj 2012

@aagnes Neboj, já mám dojem, že jsem tu nejdýl ze všech, ikdyž teď už těhotná.

mpetula
18. říj 2012

@maximka33 Ten pregnyl byl v pohodě, míchal a píchal to manžel 😀 Já jsem srab, sama bych si to píchla jen těžko i při stimulaci na IVF mě každé ráno opíchal manžel 😀 A dnes mi to píchla sestřička hned u nich... Fakt na sobě něco cítíš jo, to já nikdy nic. Ale možná je to tím, že máš větší úrodičku po stimulaci 🙂 V tabulce už jsem byla a trčela tam docela dlouho, tak jsem se raději smáza ☹
@m_artasek Tak držím palce 😉 Tak to je jasné, chce to pojistit 🙂 my jistili i včera, jsem nevěděla že to bude už zítra, tak snad budou mršky dobrý, doporučují 3dny...

maximka33
18. říj 2012

@mpetula jj my máme taky odvčera abstinenci, stejně jsme byli u rodičů, to by ani nešlo 😉