Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

breberuska
15. čer 2010

lehe, nemocného? tak ať je bobek brzo fit!!

lichtakova
15. čer 2010

@breberuska díky, doufám....musím říct, že když mi v pátek oznámili, že teda na revizi, tak jsem pak v sobotu, když jsem začla krvácet, byla celkem šťastná...tak snad nikam nebudu muset.
je to blbý

leheckova
autor
15. čer 2010

no jo ma rýmu kašel jak hrom a do tho včra plakal že ho bolí hrozně ucho ale rozkapala jsem to tak snad ok ale nechce ležet v posteli jak nema teplotu nemohu ho udržet

vendulak
15. čer 2010

lichtakova, je mi moc líto co se vám stalo a přeju moc sil do dalšího boje! 😉 (a že si nebyla na revizi buď ráda! bylo to na potratu to nejhorší ☹)
lehe tak držím pěsti ať je malému co nejdřív líp! 😉

a.j.a.
15. čer 2010

Ahoj holky 🙂

Dneska jsem přivítala 😝 druhou porevizní, tož ta další už by asi ani nemusela dorazit 😀 😵 ale jsem ráda, že funguji přesně jako předtím. Aspoň něco pozitivního.

a.j.a.
15. čer 2010

@natulaaa Natul, držím pěsti a myslím na tebe 😵 jsem zvědavá s jakými zprávami dorazíš.

a.j.a.
15. čer 2010

@iviska Ivi, převeliká gratulka k porevizní MS 😵 že si dala ale potvora načas.

jahudka80
15. čer 2010

holky máte některá zkušenost s testem DAY 7, že prý to zjistí 6-8den po oplodnění??? 🙂 To se mi nějak nezdá, já si rači počkámať zbytečně neblbnu. 😀

jahudka80
15. čer 2010

lehe podle tvé tabulky teprve vidím jak ten čas letí, nedávno jsem byla na konci 😀 a už jsem skoro v půl cyklu 😀

jahudka80
15. čer 2010

lehe: ať se malej brzo uzdraví 🙂

breberuska
15. čer 2010

vendul, já bohužel musím nesouhlasit, pro mně osobně už ta revize byla "ta lepší část"ten porod před ní byl daleko horší...ale jinak když na ní člověk nemusí, tak je to aspoň dobré v tom, že tělo nemá tak velký zásah a můžeš dřív snažílkovat 🙂 !

lehe, od švagrové dvojčata ty uši mají furt...tak snad vás to brzo přejde!! 😉

a.j.a.
15. čer 2010

Ono asi hodně záleží, jak to která měla. Breber, pro tebe byl ten porod určitě mnohem horší 😖 než "jen" ta revize. Pro mě zase naopak revize znamenala psychický masakr 😢 doteď to bolí a člověk asi jen tak nezapomene 🙄 ale tak hlavní je, že za chvilku budeme všechny fyzicky a psychicky ok a můžeme se vrhnout na další příjemné snažení 😵

breberuska
15. čer 2010

aja, máš naprosto pravdu 😉

vendulak
15. čer 2010

No to asi jo, prostě záleží jak to která měla, moje těhu bylo relativně malé a tak tedy porod jsem fakt nezažila. Jen tu revizi. A tedy ta z celého mého potratu byla prostě to nejhorší.
Ale samo že pokud někoho potká to co tebe Breberusko tak to je asi mnohem horší ☹.
No ale zase vycházejme dál že lichtakova nemusí mít ani jedno, tak prostě o to to určitě bude snažší zvládnout. Tedy né že by potrat někdy mohl být snadný ☹. Jen jí aspoň nebudou trápit v té nemocnici ☹.
Ale dost to jsou ošklivý věci! Lichtakove moc přeju ať nabere co nejdřív síly a ať je brzy zase líp! 😉 A teď už se těším na nějaký dobrý zprávy od Natulky 😵.

martasl
15. čer 2010

holky,zdravím vás všechny 😉

helcenlo a lichtakova-ach jo,je to moc smutný a doufám,že vám tady mezi náma bude dobře,mě diskuze hooodně pomohla adíky za ni.. 🙂 🙂

jak píše breber-rádoby porod bylo to nejhorší,co může ženská zažít,naštěstí mě museli uspat,tak jsem si to nemusela užívat do konce,ale těch pár hodin stačilo ☹ ☹ už nikdy více!!

já jsem celá nedočkavá,jak dopadlo snaženíčko,dávám tomu dost nadějí,páč jsme se snažili poctivě a pokud dorazí ms,tak to nevím,co to semnou udělá.to by bylo aby nebylo,sakriš 🙂

a.j.a.
15. čer 2010

@martasl Juu, Martasl, tak to bych taky hořela zvědavostí 😵 už se těším, až se budeme zase snažit 😵

vendulak
15. čer 2010

Jo jo to být na místě Martasli tak sem taky nedočkavááááá 😀. Taky se hrozně moc těším až se budeme moct znovu snažit 😵.

lichtakova
15. čer 2010

díky moc za podporu

martasl
15. čer 2010

ivisko-velká gratulace k porevizní ms,to je úleva,co?teda,ale než dorazila,to byla doba,co??to jsi asi rekordmanka,ne? 😅

holky-já jsem nedočkavá děsně.vydím a cítím příznaky všude 🙂 😅

vendulak
15. čer 2010

@martasl a kolik jsi DPO? Nebo kdy bude testík? 😉

@lichtakova já vím, že ze začátku je to těžké, moc těžké. Já si v nemocnici po revizi nedokázala snad ani představit že by život mohl vůbec jít dál. Ale jde a čas je opravdu ten nejlepší lékař a uvidíš že každým dnem bude trochu líp. A přeju ať ti ty dny rychle utečou a co nevidět objevíš znovu // a budete se z miminka v bříšku moct těšit celých 9 měsíců 😵 😉.

lichtakova
15. čer 2010

@vendulak no právě, já už tak jsem dost paranoidní, aby to bylo všecko ok, natož po téhle příhodě, kromě toho mám obavy, jak to bude, protože jsem před HA i po vysazení měla problémy, že jsem to taky tři měsíce vůbec nedostala, takže jsem pak půl roku užívala proveru a teď jsem měla už připravený i clostilbegyt, na ten teda teďka nedosšlo, protože jsme otěhotněla ještě před užitím, tak se boím, jak budu dlouho čekat ne tu další ms, nebo jestli je nějaká šance, že by se to teď mohlo upravit-kamarádka měla stejný problém (sPCO) a po porodu se jí to upravilo, i když tohle teda neskončilo porodem....

martasl
15. čer 2010

vendul-ms mi od března chodí 33-34 den.takže pokud ms 21.6.nedorazí,tak hned v úterý testím.pokud to vydržím...ještě jeden test doma mám,ale s citlivostí 25,tak to dřív nemá cenu.kdy mám ovulku,nevím-neměřím bz.takže to je vyjde-nevyjde.

vendulak
15. čer 2010

@lichtakova jééé tak tenhle problém znám bohužel taky ☹. Až moc dobře 😒. Taky mám PCO a po vysazení HA jsem neměla menzes skoro 5 měsíců 😒. A taky jsem pak užívala Proveru. A i jsem dostala na jeden cyklus od mého gyndaře Clostilbegyt. A po Proveře a pak i tomu Clostilu ms chodila, ale jakmile jsem nevzala žádné hormony tak prostě nebyla. Ani ms natožpak otěhotnění. V CAR mi tedy pak zjistili PCO a ovušku jsme vyvolávali Clostilbegytem, krom toho mi zjistili problém se štítnou žlázou, a přesně v měsíc kdy jsem jí srovnala a měli jsme zrovna 2.IUI tak se nám to povedlo! 😅 (i když tedy jsme pak o miminko přišli ☹)
Takže nezoufej i s takovou to jde! 😉 Vždyť ty si ještě lepším důkazem, že jsi otěhotněla ještě před Clostilbegytem znamená že tedy přirozeně sama ovuluješ a to je super!!! 😉 Pokud máš sama ovulku a už jednou se zadařilo tak se podaří určitě znovu! Moc držím palce! 😉

@martasl takže na 21.6. si připravuju palce a budu držet!!! 😉

lichtakova
15. čer 2010

@vendulak díky moc, no jo, na gyndě mi to říkali podobně a já si to jako zdravotník taky takhle rozumově dokážu vysvtělit, že je to bezva, že teda ovulace probíhá, vejcovody jsou nejspíš průchodný, mužka je v pořádku-ten to má i potvrzený 😉 , otěhotnět schopná jsem a že co se potratí do 12.týdne jsou těžké vady a že si příroda hlídá sama...ale stejně to člověka mrzí, ale to zrovna vám vykládat nemusím....

mpetula
15. čer 2010

Holky, musím se s váma podělit snad o první dobrou zprávu od potratu. Dnes jsem dostala výsledky z genetiky a vše ok 🙂 Tak mám radost, alespoň nějaké pozitivum 😀

lichtakova
15. čer 2010

tak to je fajn

mpetula
15. čer 2010

Lich, jo to je. Sice to nic neřeší, ale víme alespoň, že v tomto směru jsme v poho. Je to ale trápení s tima miminka co ☹ Přeju ti, ať jsi brzy zase v pohodě. Jak jsi psala, příroda si sama řekna jak to bude nejlepší, ale mrzí to a moc...

lichtakova
15. čer 2010

no právě, řikám si, jestli už by se ta příroda nemohla rozmyslet a začly jsme těhotnět my a ne jen pořád cikánky a jiné asociální typy...

vendulak
15. čer 2010

lich tak na něco podobného se já ptám často, proč my tady holky, které po tich miminkách fakt touží si musí prožívat tohle? Takhle dlouho na miminka čekat a nebo se jim stát to co nám tady a ty typy co si psala ty tak ty mají na každým prstě 5 dětí a ani si toho neváží. Vidím to tady v baráku vedle nás 😒.
Jenže bohužel tohle je něco s čím nic nenaděláme ☹. Musíme prostě jen dál bojovat, aby i my jsme se tich vytoužených miminek dočkali 😵.
mpetu moc gratuluju k výsledkům z genetiky! Teď jen aby šlo i vše dál jen a jen dobře!!! 😉

lichtakova
15. čer 2010

@vendulak jojo, ale někdy už je to trochu na Bohnice....