Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mpetula
15. čer 2010

Jo jo, přesně tak. Přijde mi hrozně nespravedlivé, že ty co si dětí neváží, nestarají se o ně a klidně ho i někde pohodí těhotněj jak na běžícím pásu a vše v poho. A ty, co by děti moc chtěli, tak maj problém. Je to naprd, ale určitě se taky dočkáme 😉

mpetula
15. čer 2010

Vendul, děkuji 🙂 Budu doufat, že už snad máme smůlu vybranou a teď už se zadaří... Se říká, do třetice všeho dobrého, tak snad to bude u nás platit 🙂

mpetula
15. čer 2010

Teda holky, kde je ta Natula, jsem zvědavá jaké samé dobré zprávy bude mít 🙂

vendulak
15. čer 2010

Lich jo to u mě určitě, někdy si připadám že do tich Bohnic snad už i patřím po tom všem 😒.

mpetu jo jo je to nespravedlivé hrozně moc. Ani nevíš kolikrát já nad touhle nespravedlností brečela a brečela a brečela. Jenže prostě i když nás to hrozně moc bolí a nechápeme kde je spravedlnost tak fakt je ten že spravedlnost není ☹. A my by jsme se tímhle neměli užírat. Musíme soustředit své síly na ty drobečky co na nás čekají 😵.
Taky si říkám že smůlu snad už máme vybranou a to na dost dlouho snad navždy, tak teď už to všechno jistě klapne a bude dobré 😵.

No jo já už si taky říkala kde se ta Natu toulá tak dlouho.... 😕

breberuska
15. čer 2010

holky, tak já se k vám do těch bohnic asi taky přidám 😒 ať jsme komplet... 😉 ta nespravedlivost je děsná, ani na to nedokážu myslet a když je něco takového ve zprávách, tak to raději přepnu 😠

mpetul, moc gratuluju k výsledkám genetiky, to je fajn!!!

holky ta natu ale zlobí, my jdem za chcíli do divadla, já se snad dneska nic nedozvím 😖

lichtakova
15. čer 2010

@breberuska a na co čekáte, smím-li se ptát? 🙂

breberuska
15. čer 2010

jako myslíš to divadlo? Brouk v hlavě, absolutně netuším co to je, hraje tam kamarádka, tak jdem 😀
http://www.mestovsetin.cz/vismo/akce.asp?id_org...

lichtakova
15. čer 2010

to je prý hezké představení
já jsem myslela tu natu 🙂

breberuska
15. čer 2010

jela do Brna zjišťovat informace o IVF, tak držíme palce 😉

lichtakova
15. čer 2010

aha, tak to taky držím 🙂

natulaaa
15. čer 2010

natulaaa (29, Okres Opava) pas uživatele
Registrovala se 14. ledna 2010 na modrykonik.cz. Přidala 3066 příspěvků, 2 alba a 3 články. Snažíme se otěhotnět“http://radinka35.rajce.idnes.cz/Obrazky/”
(Před 2 měsíci)
natulaaa – holky jsem domááááá
dopadla jsem suprově ,dr Malý perfektní,srandista
UTZ proběhl dobře silná sliznice kontroloval i folíky na veječníku,prý je jich dost,za leky nebudu doplácet vubec nic .pochválil spermiogram od manžela,že prý toto ještě dlouho neviděl,tak 100% spermiogram,řek mu,že je kanooon
A ted postup až budu mít ted MS,tak na krev na nějaké hormony a začínam brat antiko,do 19července, a ještě předtím 16 července jdu na to proštouchnutí toho čípku,zase na krev na nějaké hormony a na kontrolu ,podle které mi nasadí tu hormonální léčbu a ted nevím přesně na jaký datum to vyjde,ale kolem 18-20-22 tak nějak,to ted nevím,dojde k té punkci a transféru ,Ptal se mě,jestli mi vyhovuje,že budu koncem srpna těhotná ,je fakt srandista ,mu říkám že jasné.Zavedeme dvě embrijka

A cena ICSI 9999kč
prodloužená kultivace 4500kč
a asistovaný hatching 4500kč celkem 19000kč

šance nám dal velké ,ale víte jak,nic není 100% nehledě na to,že to mužu potratit,já vím,že tak myslet nemužu,ale je to bohužel tak.

A to ICSI jsem myslela,že nám nedají,když má manža tak suprový spermio,ale když jsme mu řekli,že chceme fakt to nejlepší a i on sám říkal,že je to jistější,tak jsme nakonec přikývli.UFF to jsem se rozepsala ale vím,že by jste se ptali co a jak,tak to napíšu rovnou celé

natulaaa
15. čer 2010

Holky tak já to skopčila a poslala na každou diskuzi kde jsem 😵 ,tak nevím,co se mi tam na začátku zobrazily za bludy 😀
Omlouvám se,že jsem nepřišla dřív,ale zpovídala mě mamka,pak volaly dvě kámošky,pak jsem se musela najíst a tak ted konečně se mi to podařilo spáchat,rozepsala jsem uplně vše 😀 😀 😀 ,doufám,že nevadí 😀 😀

natulaaa
15. čer 2010

holky jejda večer vás musím přečíst,je tu někdo nový jsem si všimla,ještě musím zavolat segře,tak se pozdějc ozvu

breberuska
15. čer 2010

natu!!!super zprávy!!!takže v srpnu si těhule, to je fakt žůžo 😀 😉 !!!

fram
15. čer 2010

Ahoj holky,
ivis, gratulka k 1.porevizní, teď už to bude veselejší
aja, tobě gratulka k 2.porevizní, začnete se už snažit?
lichtakova, držím palce, ať na tu revizi nemusíš, mrzí mě, že tě potkalo to,co nás tady všechny, ale s námi na tu bolest nejsi sama
mpetula, super zprávy z genetiky
lehe, přeju, ať se chlapeček brzy uzdraví, to je vždycky trápení, když jsou děti nemocný ☹
natul, takže v srpnu jsi jasná 😀 😀 😀 😀 to je supééér!
martasl, moc moc držím palce, ať můžeš v pondělí testovat a jsou tam //

a.j.a.
15. čer 2010

@fram já ti nevím. Na jednu stranu bych strašně ráda, na druhou se bojím 😒 asi zatím nechám tenhle třetí cyklus tak nějak volněji a pořádně na to vlítneme až v srpnu 😵 a běda, jak se na manžovi narozky a naše výročí v říjnu nebudu radovat z bušícího srdíčka 😵 😵 😵

a.j.a.
15. čer 2010

@natulaaa Natul, to jsou příjemné zprávy 😵 jsem ráda, že dnešní schůzka tak dobře dopadla 😵

angelina987
15. čer 2010

Jééé samé dobré zprávy, to je dobře holky 😉
Vítám nově příchozí

lichtakova
15. čer 2010

@fram díky moc, já vím, že vy tady víte-když tě uklidńuje někdo, kdo ví, o čem to je, je to mnohem lepší, opravdovější
natu, držím pěsti, ať to v suprnu klapne na 200%

endie
15. čer 2010

tak super 😀

leheckova
autor
15. čer 2010

holky nevite prý bílý husty hlen je první známka těhu

endie
15. čer 2010

@leheckova jj 🙂

vendulak
15. čer 2010

@leheckova jo jo taky jsem to slyšela 😉

@natulaaa takže vy půjdete hned do IVF? 😕 Já myslela že to měla být zatím jen porada co a jak a chtěli jste tomu nechat ještě chviličku volný průběh....?

a.j.a.
15. čer 2010

@leheckova Lehe, může a nemusí být. Mě se třeba po ovu mění ten plodný hlen na bílý hustý vždycky. A když jsem byla těhu, tak jsem ho měla taky. Akorát možná mi přijde, že o něco více než běžně. Ale nemohla bych se podle toho řídit, pže ho v té druhé půlce cyklu takhle mívám více či méně pořád.

Ono se říká, že se ho právě větší množství dělá při těhu, aby chránil čípek před infekcí nebo bakteriemi apod.

fram
15. čer 2010

lehe,nevím,jestli je to první známka těhu,ale určitě je to jeden z příznaků 🙂 že by? 😉 Moc bych ti to přála.
aja, my jsme tomu po druhý porevizní taky nechali volný průběh a pořádně se začali snažit až po té třetí

a.j.a.
15. čer 2010

@fram tož vidím to asi podobně 🙂 teď volný průběh a pak tvrdě za svým 😀 😀 😀

natulaaa
15. čer 2010

Holky už jsem tuuuu,ale ještě jsem vás nestihla přečíst 😵
Vendul ne né,tam mi docent řekl,že mi bohužel pán buh nadělil cysty na vaječníkách a že se muže stát,kdyby jsme čekali,tak se muže stát problémek i s tím jedním vaječníkem co mi zbyl a moh by být problém,takže jsme to zkusili jen tento cyklus a od MS začínám 😵 😵

angelina987
15. čer 2010

@natulaaa to je super, moc ti to přeju 😉

natulaaa
15. čer 2010

Holky já vás dočetla 😝 😝 😝 😝 ,byla to fuška 😝
ale už nevím jména,chtěla jsem reagovat,Fram že ty si to píšeš,jinak není možné,že se ti to nesplete,ale vítám nové snažilky,je to fajn,že nás přibývá,ale na druhou stranu by bylo nejlepší,kdyby jsme tuto diskuzi nemuseli vubec otevírat,ale bohužel je to tak ☹
A jinak gratuluju k mršce po 106 dnech,hlavně,žepřišla,ale nevím jméno,se omlouvám 😵 ,ale když překliknu,tak mi zmizne článek,dneska je nás tu strašně hodně,to je super ,ale pak fakt nevím co kdo 😀
Jo jahudko netestuj,je to zbtečné,vždyt 6-8 den nemáš ještě ani mimi třeba uhnízdené,natož pak aby se vylučovalo HCG,to je blbost,i když jsou rarity,co jim to ukáže brzo ale........ 🙂 😉

mpetula
15. čer 2010

Jéé, Natu tak to jsou super zprávy. Moc gratuluju, téda v srpnu těhu, to je krásný 🙂