Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
25. říj 2012

@ladydi No jo, to si nikdo nevybere. Já nejsem nespokojená, jen samozřejmě tím, že už nejsem tak štíhlá, tak by větší prsa líp vypadaly v poměru k tělu. Ale jinak si nestěžuju. Někomu to po dětech nezůstane, ale jsou i ženské, kterým ano. Já budu asi ta první varianta, aspoň podle mojí mámy a ségry.

ladydi
25. říj 2012

@eva518 Včera paní v obchodě mi říkala, že co dítě, to o číslo menší prsa 😀 a má 3 😀 no jako moc mi to hlava nebere 😀 Tak já mám ze sester největší prsa teda, jsem hodně do taťkova rodu a tam mají tety teda prsa velký. No ale jsem kulatá i jinak a to mě moc štve ☹ No tak teď mám pupek jako blázen hlavně s mimískem 😀 no ale i tak mám panděro 😠

eva518
25. říj 2012

@ladydi jejda, to nic není. Až se Vašík narodí, tak kila ti kojením anespavostí půjdou dolů. A hlavně máš úplně ukázkovou váhu - zatím přece nemáš ještě ani deko navrch, ne? To mě se asi nestane..

eva518
25. říj 2012

@ladydi A ještě necháš tak 4kg v porodnici minimálně. To je dobrý start 🙂

ladydi
25. říj 2012

@eva518 no tohle jsem už slyšela... ale ani kojením ani nespavostí jsem u Dianky nezhubla. Nabrala jsem za celé těhu u ní 6,5kg a v porodce něchala cca 7kg a nezhubla jsem pak už nic. At ože jsme kojili fakt hrozně moc a to po 2h i v noci, takže vyspalost si umíš asi představit. 😉 Moc velké iluze si o tom nedělám, že bych shodila, no neco snad porodem bych mohla. Protože po potratu jsem nabrala, tak alespoň to.

eva518
25. říj 2012

@ladydi Aspoň ale nebudeš výš než před těhu. Já jsem taky po tom posledním potratu přibrala - cca 7kg 😖 a nemůžu se toho zbavit. Jakoby to tělo nechtělo. Je fakt, že velůkou vůli jsem neměla, ale kila šla nahoru, aniž bych se přejídala. Teď na to kašlu. Nechci přibrat moc, ale dietu rozhodně držet nebudu.

ladydi
25. říj 2012

@eva518 tak já taky žádnou dietu nedržím, ale prostě mi nejde jíst a nemám hlavně na nic chuť, bejvá mi těžko a hned mě pálí žáha, jediný co jakš takš dobrý, tak snídaně, ale ty jím až kolem 10h až po 10. Jsou i dny, kdy krom snídaně ani nic jinýho nesním. Já po potratu taky nabrala 7kg, ale do toho jsem v onom těhu stihla nabrat ještě 3kg. Takže moje výchozí váha v tomto těhotenství byla opravdu šílená. Nijak si taky nemyslím, že jsem po tom potratu dělala něco jinak než předtím, krom toho, že jsem se asi tak 2měsíce dost večer chytala sklenky vína .....

aagnes
25. říj 2012

@happyfrog80 a co gynekolok? ten by ti mohl udělat ultrazvuk, ne? byla jsi na pohotovosti a že nejsi akutní případ, tak ti dali jen nějaké prášky?
Kyvadlo umí říkat ano ne, mám tu knížku kde jsou tabulky a jsou tam nemoci, ale nejsou tam všechny. Já se s tím teprve učím a zkouším zda mu věřit, jenže se musíš pořádně na to soustředit a v hlavě si nemyslet ano nebo ne, protože ti to ukazuje, tak jak si mylslíš 😖 a to mě štve. Ještě to neumím.
Nezkoušela jsi nějaké fotum tu na koníkovi ohledně revize? Jinak jdi na gyngu a řekni mu, že tě to bolí zevnitř a trvej na stěru a ultrazvuku.
Já testit ještě nechci, myslím, že je to zbytečný. Stejně by tam byl bílej papírek s jednou čárkou 😝

terulin
25. říj 2012

Tak holky, dneska jsem regulérně na pěst. Jsem protivná i sama sobě. 😠 😠 😠

luuc_2012
25. říj 2012

@ladydi s tou váhou zase holky začínáte? Možná to po tomhle těhu bude jiné, počkej až ti Vašík začne běhat to pujdou hezky kilča dolů, taky jsem po potratu měla nahoře a nešlo a nešlo to dolů, pak jsem nějaké to kilčo schodila, žačala jsem pravidelně jíst a hlavně mi pomohly kolečkové brusle, začala jsem i doma posilovat, protože do fitka by mě nikdo nedostal a otěhotněla jsem. Ted spis vypadám jako tlustá než těhotná a hlavu si s tím nelámu, at si každý říká co chce. Uvidíme po porodu jak to bude s kilčama, mě hodně pomáhá pravidelná strava a hlavně omezit tučná a mastná jídla.Dokázala jsem tenkrát schodit i 25kg za rok aniž bych nějak moc cvičila, jen jsem z jidelníčku vyřadila salámy, tatarku, hranolky atd a myslím že to dokážu klidně znova.Jen to mám teď težšší, přítel by snědl i dveře od lednice a ani kilčo nepřibere a ten by klidně mohl ma 198cm a necelých 80 kg takže jemu bych klidně 10kg mohla darovat kdyby to šlo. 😀 U nás v rodině jsou všichny plnotuční takže to mám po kom mít. Ale teď váhu neřeším, hlavně ať je prcek v pořádku a pak to sním vyběhám 🙂

lenickan
25. říj 2012

Ahoj holky, já se moc omlouvám, že nestíhám ale jsem v jednom kole. Aninka, domácnost, práce, stavba a večer padnu a spím...
ani nevím co je nového. Mám někomu gratulovat???

lenickan
25. říj 2012

U mne je novinky cítím pohyby🙂 hurááá.
už asi týden, ale tak 3 dny jsem si jistá že je to ono. S Ani to přišlo až kolem 21tt

happyfrog80
25. říj 2012

@aagnes gyndoš tu nemame ,vsecko tu riesime cez obvodneho dokiho a ten podle na sono az za mesic bo je nabito.Sle idem do toho centra sexualne zdravie tam ma vysetri aj z krcka maternice mi zoberie vzorku ,mi da navrh co chcem vsetko vysetriť ,akorat to centrum bolo otvorene do vecera a vcera mi povedala ze maju uz zavrete.Tak zajtra po praci idem.Tam chodia aj chlapi aj baby ale su tam len gyndošky gyndoši nie,to sa mi pači.A hned mi aj vysledky povedia.
Tak sa nechas prekvapit co?aj nas 😉
Viez co som mozneho uz prestudovala tu na konikovi?Mimomaternicove tehu ,neskorsia ovulka ,Bolest brucha ,tehu test pozitivny az neskor ...no nic som na mna podobne nenasla ,aj som napisala online lekarke 🙂 ale neviem ci odp.abo teprv odpise

ladydi
25. říj 2012

@luuc_2012 už jsem sticha, už jsem sticha 😅 tak hranolky skoro nejím, já teď nejím skoro vůbec nic 😀 ale je fakt že slovo pravidelná strava u mě nehrozí, já nejsem schopná prostě si to tak udělat a hlavně nechci jíst, když nemám hlad 😒

@lenickan tak to moc gratuluju k pohybům 😉 užíve si je. No já měla u Dianky první na 17tt a teď na 16tt, ale teď to podle mě uspíšilo to, že mi umřel taťka a jak jsem hodně brečela a tak.

aagnes
25. říj 2012

@happyfrog80 aha, tak to jdi 🙂 ať víš na čem jsi. Super, že budeš hned vědět výsledky.
Myslím si, že mě ms nepřekvapí 😀 😀

luuc_2012
25. říj 2012

@ladydi to by bylo jen těžké ze začatku, právě že hlad je špatné znamení, ono si to tělo pak tak zvykne a ani ti to nepříjde.
Podle mě hrozně málo baštíš a to není dobře jak pro tebe tak i Vašíka, potřebuje aby mu maminka posílala živiny, snídaně je sice základ, ale je důležitý i oběd a aspoň malá večeře

ladydi
25. říj 2012

@luuc_2012 tak naprosto s Tebou souhlasím, že asi dva chleby za den jsou pro těhotnou málo. No ale když já fakt nemám na nic chuť a nic mi nejede. Ale o víkendu do sebe dávám víc, vaříme obědy pro malou, tak vždy si něco vezmu aby nedržkovala že maminka nepapá. U nás za mě jí Dianka, ta toho sní že to není ani možný. Často nechápu kam to dává a furt držkuje že má hlad. To v těhotenství u ní jsem teda taky moc nejedla, ale jedla jsem víc než teď, nechtěla jse mteda maso, to jsem nemohla ani cejtit, ale aspoň občas přišla chuť, třeba na zemlbábu a nebo na palačinky, ale teď se furt cítím jako s knedlíkem v krku a chuť není naprosto na nic.

eva518
25. říj 2012

@terulin Z toho si nic nedělej. Zítra bude líp. Já jsem dostala chuť na větrník, všechno ostatní sladké se mi nelíbí, ale dneska ten větrník by bodl. Asi se donutím si pro něj zaběhnout do cukrárny.. 😎

martinakl
25. říj 2012

Jeee holky, ani nevite, jak ja bych si dala palacinky nebo zemlovku, dorticek a tak... 🙂 No, nejakou dobu si na to pockam.
Jinak dnes jsme byli s Kubim na sestinedelni prohlidce a ma 56cm a uz 4490g 🙂

eva518
25. říj 2012

@martinakl 😵 Týý jo, ten je už veliký!

eva518
25. říj 2012

@happyfrog80 Držím palce, aby to bylo všechno v pořádku. Když už nic, tak je super, že budeš hned vědět výsledky.

eva518
25. říj 2012

@lenickan No, nevím, jestli už gratulovat, ale já i @terulin jsme našly na testu // 😅

vanilka31
25. říj 2012

@ladydi A to máš o číslo větší nebo co ti sedí už teď?

turcice
25. říj 2012

@martinakl rostete Martí jako z vody 😉

eva518
25. říj 2012

Tak jsem holky do zítra slaměná vdova. přítel odjel se synem na noční výpravu, před chvilkou jsem je vypustila z bytu 🙂 Jsem nervózní ze zítřka, z kontroly, ale už to chci vědět.

turcice
25. říj 2012

@eva518 tak držím palečky a užij si volníčko 😉

maximka33
25. říj 2012

@eva518 těším se na dobré zprávy. asi tam bude vidět váček ne?

eva518
25. říj 2012

@maximka33 Doufám, že jo. Děkuju.
@turcice Děkuju, Evi.

Bojim, bojim.

turcice
25. říj 2012

@eva518 neboj Evi...bude vše OK 😉

eva518
25. říj 2012

@turcice 😕 🙂