Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
30. říj 2012

@luuc_2012 manžel byl u porodu malé od začátku až do konce, teda krom toho když jsem se byla vyprázdnit, to na mě čekal už na sále. Z počátku těhotenství se mu tenkrát moc nechtělo a pak to bral jako samozřejmost. Jinak většinou jakmile je mimčo venku a ty rodíš placentu, tak tatínek je s mimčem a fotí vážení a koupání a tak 😉 takže u toho není z důvodu toho, že je s mimčem. Ale manžel má z porodu celkově velmi pozitivní zážitek a moc se k porodu zase těší. Říkal, že to je sice maso, ale že je to tak strašně přirozený a nepřijde mu na tom nic divnýho. Takže asi tak. Často jsme si o porodu spolu povídali a vzpomínali na to. I proto bych si moc přála aby se Vašík otočil a mohli jsme to zažít všechno spolu ještě jednou.

turcice
30. říj 2012

@ladydi taky jsem měla takový porod jako ty...jsem zatlačila a vrátil se zpět...bylo to pupečníkem..ten ho držel zpátky..ale nakonec se povedlo..no mě před těmi 12lety právě z toho utz nepoznali zda tam má nožky nebo zadeček..ted už jsou ty přístroje snad více vymakané... 😉

turcice
30. říj 2012

@luuc_2012 lucí..tak jsme měly téma zda bude u porodu..tak prej..že uvidíme atd..tak mu říkám..si nějakej chlap ne??, 😉 Ve věznici dělá mezi vrahama atd...a porodu by se bál....A budeš rodit kde Lucí???

turcice
30. říj 2012

@safea7 jůůůů já chci taky holčičku 😉 moc gratuluju 😉 😉

ladydi
30. říj 2012

@turcice víš, ale já to nechci zkoušet ani pokud tam ty nožičky nebudou, jsem asi srababa ale prdelkou fakt ne. Nechtěla bych si to jednou do smrti vyčítat, že jsem si hrála na hrdinku a díkyy tomu mám doma postižený dítě.

luuc_2012
30. říj 2012

@ladydi díky jsem hned klidnější, někteří chlapy co byly u porodu to berou jako nejhorší zážitek, taky jsem slyšela od kámoše názor že by pro něj ta žena už pak nebyla vůbec přitažlivá když by ji viděl rodit.Podle mě jen výmluvy od chlapa co je strašpytel ale já to beru tak že když já musím trpět ráda bych aby byl u toho můj milý a dodal mi trochu odvahy a podpory. Myslím že to ty dva může spojit a musí být krásný pohled na miminko u své maminky, to musí být nezapomenutelné. Žena taky nemyslí na bolest kterou prodělal u porodu, ale ta radost a krása miminka, ji okozlí, tak i ten chlap by časem zapoměl, lepší je silný zážitek než když by mu mimčo přinesly jen ukázat umyté a zabalené v peřince

luuc_2012
30. říj 2012

@turcice Stále přemýšlím nad Žatcem a Litoměřicema je to tak 40 ku 60%

luuc_2012
30. říj 2012

@turcice že by se bál? No u nás když jsme se o tom bavily, tak mi pak řekl, ale ty přece nechceš abych tam byl a ještě se na 100% nevyjádřil, tak třeba nepůjde a nechá mě v tom samotnou, kdo ví

ladydi
30. říj 2012

@luuc_2012 tak zrovna tot otéma jsme nedávno rozebírali a manžel mi na to řekl, že to je pěknej blábol 😀 😀 a nebo že ten chlap je idiot 😀 že prej pokud kdy dělá chlap orální sex ženě, tak mu nemůže po porodu přijít nepřitažlivá 😀 😀

safea7
30. říj 2012

@turcice Kujuuu,jsem moc ráda 🙂

luuc_2012
30. říj 2012

@ladydi :D aspoň jeden chlap se správným názorem na tohle téma 😀

ladydi
30. říj 2012

@luuc_2012 no prej mu ten pohled přišel stejnej 😀 😕 tak to teda nevím, ale budiž 😀 No hele aspoň v něčem je ten můj chlap dobrej. Jinak mi přijde, že těhotenství tu prožívám jen já a obtěžuju ho tím.... Jo ale na porod se těší, že.

froka
30. říj 2012

Ahoj holky, tak genetický screening je za námi. Horní miminko je krásné, zdravé, měří 5,25cm. 🙂 Dolní miminko je bohužel menší už o týden (minule o 3dny), nevyvíjí se dobře a nemá skoro žádnou plodovou vodu. ☹ Dle dr. nemůže přežít, s největší pravděpodobností se přestane vyvíjet a vstřebá se. Kontrola na genetice za 14dní. Kdyby to samo nevzdalo, tak by nás asi čekala redukce. Jsme v péči přímo prof. MUDr. Jiřího Šantavého, CSc., přednosta kliniky, tak aspoň tak. Jsme rádi, že jedno miminko je zdravé a pěkně se vyvíjí. Ale teď bude zase čekání, zda se to vyřeší samo nebo se tomu bude muset pomoct. ☹ Snad vše dobře dopadne a budeme mít alespoň jedno miminko 🙂 Napsala bych dřív, ale čekala jsem do půl čtvrté na telefonu kvůli celkovým výsledkům i s krví. 🙂

turcice
30. říj 2012

@luuc_2012 já v Žatci rodila..nemůžu si nějak extra stěžovat ale jen to vybavení třeba na porodním sále nebo na hekárně...takové to starší křeslo..atd... nic moc 😒 Litoměřice nevím...o těch nic nevím 😒

luuc_2012
30. říj 2012

@turcice co jsem koukala na netu tak to mají hodně moderní a skoro žádné věci nepotřebuješ, to v Žatci skoro všechno(vložky, plínky, pyžama atd..), kamarátka mé kamarádky tam ted rodila tak ji písnu jaky to tam bylo, sama tam chce taky rodit asi mesíc přede mnou tak budu vědět pak víc, hlavně se mi tam zamlouvá že jsou pokoje po dvouch a dva pokoje mají spojenou koupelnu, tak to jde,když bude štěstí můžeme tam být klidně jen dvě, nekde maji společné sprchy a zachody pro celé oddělení, to se mi moc nelíbí kvůli hygieně, jak je to v žatci s pokojema? Nechci si zase platit nadstandart.

terulin
30. říj 2012

@turcice @luuc_2012 Chlapi u porodu jsou asi fajn. Mě se tam, ale cpe tchýně (teda cpala se u prvního těhu a zase bude až se doví,že jsem těhotná). Je bývalá porodní asistentka a když rodila švagrová tak se jí tam nacpala. Nejdřív vykopla doktora a pak doktor vykopl jí. Myslim že v Náchodě se na to musí do dnes vzpomínat 😀

@froka S menším miminkem mě to mrzí a s větším budu i dál držet palce. Je jasný, že tohle až se narodí tak to bude silák za dva...

froka
30. říj 2012

Naše silné miminko! CRL 5,25cm 🙂

turcice
30. říj 2012

@luuc_2012 No koukala jsem taky a moc se mi to líbí dle fotek..ale je to celkem daleko 😒 žatec to má na pokojích celkem pěkné ale pidi pokoje a 4lůžky a společná koupelna +wc na jeden pokoj,je tam Tv a ty klasické postele co z nich bolí všechno....ale personál fajn teda...asi i tím ,že je to menší porodnice

turcice
30. říj 2012

@froka malej tutíneček 😉

terulin
30. říj 2012

@froka Můj ty talíři, takovej krásnej ufounek 😀

kopretina22
30. říj 2012

@ladydi snad máš pravdu 😉 Drží mě nad vodou,že vím,že momentální staa odpovídal ovu a co bude za týden stejně neovlivním....nechci s tím našeho "piškotka" zbytečně stresovat 🙂

froka
30. říj 2012

@safea7 Jůů, gratuluju k princezně! 🙂

safea7
30. říj 2012

@froka Kujuuuuu hrozně už se na ní těším 🙂

lenickan
30. říj 2012

Ahoj holky těhulky posílám odkaz na nádherné dupajdy od 170Kč - totální likvidace skladu - poslední velikosti:http://www.princeznicky.cz/katalog/show/22/1/dupacky

maximka33
30. říj 2012

@froka tak gratuluji k miminku, snad se to druhé vstřebá, bylo by to pro tebe lepší.. držím palce, ať to zvládnete i bez zákroku.
@safea7 tak bude Dominička, to je moc hezké.

helcenka
30. říj 2012

@ladydi - jestli se prďolka nechce otočit, zkus každý den ráno a večer dělat kočičí hřbet, vyzkoušelajsem to sama na sobě a úspěšně. Dělala jsem je 2 týdny, když jsem zjistila po kontrole ve 31. týdnu, že ještě není otočená, dost mě to vyděsilo, doktor říkal, že do 34.-36. týdne máme čas, jenže jelikož jsem měla v bříšku pěkně naducanou princezničku, tak jsem se dost bála, že se neotočí, nicméně za 2 týdny kočičích hřbetů jsme byly hlavičkou dolů...
Jo a moje sestra má čerstvou prďolku, která se taky nechtěla otočit, po týdnu kočičičáků byla na konci 34. týdne hlavičkou dole....
Není to zaručený způsob, a vlastně mi nikdo nemohl s určitostí potvrdit, že je to po kočičácích, ale za zkoušku nic nedáš...
A i když to nezabere, tak není nic ztraceno, mojí švagrovce se prcek otočil jeden den před naplánovaným císařem...

Jinak si u vás lebedím v horní tabulce, ale občas nakouknu, jak se vám tady vede.

Moc držím palečky všem, co už mají fazolečky v bříšku, a o něco víc vám všem, které na ně teprve čekáte. 😉 😉 😉

jahudka80
30. říj 2012

@helcenka jé holky jak se máte 🙂 ráda Tě vidím 🙂

eva518
31. říj 2012

@froka To je ale vážně krásný ufounek 🙂 Moc držím palce, aby to dobře dopadlo. Asi nejjednodušší by bylo to, co ti napsala @maximka, ale uvidíte, jak se to vyvine. Přeju hodně zdravíčka.

eva518
31. říj 2012

@safea7 Jé, to je teda náhoda. Ale aspoň víte, že budete mít doma princeznu 🙂