Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

luuc_2012
6. lis 2012

@terulin děkuji, no já se snažím pít aspon plnotučné mléko a jíst sýry, jinak jogurtů se ted ani nedotknu, prejedla jsem se jich a proste mi nejedou, ale je dobrý tohle vedet, dik, budu si ted dopřávat mléčné výrobky a uvidíme, takovou bolest už nechci

pavlina26
6. lis 2012

@turcice super by to bylo 🙂 to by byl bezpochyby ten nejlepší dárek 🙂 já Ti nevím, nějak si myslím, že to nevyšlo. Poprvé jsem měla hned potíže s omdléváním a měla nevolnosti a teď mi je fajn, tak asi z toho tak usuzuji. Mně to v práci prostě leze na nerv- totiž lidi. Práce s lidmi stojí někdy opravdu za to.

mircisek
6. lis 2012

@luuc_2012 Lucíšku, zkus zatím jen pít magnézku. To by třeba pro začátek mohlo stačit. 😵

matysikovad
6. lis 2012

@eva518 no tak nevím, jestli jsou to normálí bolesti . zvedá se mi teplota - zatim 37, ale jestli pujde nad 38, abych si znovu zabalila do nemocnice....

luuc_2012
6. lis 2012

😒 tak už konečně domalovaly chodby v celém paneláku, ale dneska zase nějaký vrtal tady dost vrtá a bouchá kladivem 😒 tady asi opravdu nikdy nebude klid, naštvaná jsem šla umýt kuchyn a hned je mi lépe, ted dam nozky nahoru a budu celý den poslouchat vrtáka, ale lepší než smrad z barev, to se fakt

eva518
6. lis 2012

@matysikovad jestli ti stoupá teplota, tak to normální není. Jak píšeš, kdybys měla víc než 38, tak hned do nemocnice. Držím palce, aby to bylo v pořádku.

eva518
6. lis 2012

Ahoj holky, za chvilku běžím na kurz, minulý týden jsem tam nebyla, tak jsem zvědavá, co dělali. Akorát nemůžu najít složku s materiály 😠
Prosím vás, taky jste hodně kýchaly na začátku těhu? Minule se mě to drželo jen prvních 14 dní, ale teďka je to už dýl. Jsem alegrická na některé stromy, ale to se projevuje jen na jaře kolem dubna, na podzim ne. Mám to říct Dr., až tam ve čtvrtek půjdu? Aby se na mě nedívala jak na blázna.. 😅

matysikovad
6. lis 2012

@eva518 dík, vzala jsem si brufen a protože jsem dostala zase pekelnou depku a strašně se rozbrečela, naíc jsem opět sama doma, přidala jsem taky půl Lexošu a už je mi líp, teplota spadla na normál a břicho po brufenu přestalo skoro bolet...třeba je to jen reakce organismu na ten zákrok...i když asi dost opožděná ☹
kýchala jsem skoro celé těhotensví. jak kdyby sem začala byt alergická na prach nebo tak....

haaappy
6. lis 2012

@matysikovad Ahoj, já jsem necelé 3 týdny po revizi a břicho mě bolelo celý týden po zákroku, a docela fest. V podstatě jsem měla každý den brufen a bolesti byly jako při začátku a v prvních dnech ms. Tak buď v klidu, to prý nevadí. Pokud by se to výrazně zhoršovalo a sílilo, je potřeba zajet na kontrolu 😉

matysikovad
6. lis 2012

@haaappy děkuju...jsem tak vyřízená, že už snad ani nevím, co je realita a co se mi jen zdá...kéž bych se mohla probudit minulý týden a jít ve čtvrtek na kontrolu, kde by miminko mělo už 3cm, jak mělo mít a srdíčko mu tam nádherně blikalo....ach jo, život je tak krutý a nespravedlivý

pavlina26
6. lis 2012

@matysikovad ...život je krutý, ale neztrácej naději, bude lépe!

haaappy
6. lis 2012

@matysikovad Podívej, to si nesmíš říkat!! To Ti akorát ubližuje. Co by kdyby... nikam to nevede, akorát se trápíš něčím, co už stejně nezměníš 😉 Život jde dál a mnoho lidí je na tom o dost hůř než Ty, to mi věř. Neznám váš příběh, jak dlouho jste se snažili. My přes 3 roky, byla jsem 6x na IUI, 1x na IVF, zkusili jsme 2 CARy, podstoupila jsem všemožná vyšetření. Pak se zadařilo a skončilo to revizí. Co nadělám??? Vůbec nic, můžu jen věřit a doufat, že se to nebude opakovat a to taky dělám! Těším se na další dny a užívám si života 🙂 Tak třeba teď jsem si dala svoji oblíbenou colu a je mi fajn.. i takové maličkosti pomáhají 😉
Netrap se a mysli pozitivně 😵

fykyska
6. lis 2012

☹ Čáu holky, ach jo tak na mě dneska vlezla nějaká deka - doma sama věčně mužskej má zase trening takže doma až do noci sama - mě už to nebaví jsem zavřená jak krysa vasilisa ven sama nemůžu protože to pořád neustojím jsem jak chcíííplotina - tak jsem dneska na facku ☹ ☹ ležím kdyby aspon davali nějaký film normalní 🙄 venku hnusně mě tenhle po*****nej stav tak nebaví kdy už to bude ou kej 😔 😔

haaappy
6. lis 2012

@fykyska Buď ráda, že můžeš ležet doma s bříškem... co my ostatní bychom za to daly 😵 Neboj, depka přejde. Stáhni si nějakou komedii. Mně vždycky pomůže Mamma Mia nebo Slunce seno 😀

fykyska
6. lis 2012

@haaappy nejsem ráda a nebudu 😖 ničí mě to a neudělám s tím vůbec nic a o to víc mě to ničí po tom všem co se kdy dělo jsem si chtěla aspoň užít to všechno co má být a ono to nejde ☹ bříško není - nálada taky ne - a slunce seno to by mě akorát nasralo 😀 protože co já bych za to dala dát s králíka 😀

terulin
6. lis 2012

@fykyska Vydrž, prďka, vydrž! Trénuj dno pánevní,ať je maminka hrdá a za odměnu tě tvůj drahý jistě vezme zítra ven. A piš nám ať se nenudíš jak ty tak mi. Poslední dobou píšeš málo a je tu nuda 😀

barbarucha
6. lis 2012

@luuc_2012 Luci, křeče v lýtkách jsem trpěla, když jsem hodně sportovala a našla jsem si fígl, jak takovou křeč zastavit. Když mě to začlo chytat, okamžitě jsem udělala tou nohou co největší fajfku, úplně, co to silou šlo a ta křeč tam pak nějak nemohla.
Jinak to teda může značit nedostatek různých minerálů, ale bacha, ať se budeš zásobovat jakýma chceš minerálama, musíš mít velký dostatek kyslíku, aby se ti vůbec vstřebaly. Takže pobyt venku, na noc otevřené okno, to dost pomůže při demineralizaci. Jinak je supr dávat si do jídla mořské řasy, ty mají megadávky všech možných minerálů.

matysikovad
6. lis 2012

@fykyska jé taky bych chtěla ležet s bříškem....klidně i s hlavou v kýblu na blití....

@haaappy hapynko, neměla jsem to tak strašný, je mi hrozně líto, jaký máš osud ty s manželem. po půl roce se nám zadařilo, 10 tt všechno v pořádku a na kontrole konec a teď moje depka....já vím, že to přejde. to přejde....ale další kamarádka mi psala,jak se mám že se za mnou staví, že čeká ted druhé a těší se, až mi to povypráví - co jí na to mám napsat...at jde k čertu???? neeee, taková já nejsem. at už jsem v práci a nemám čas na takové debilní úvahy,....
a že ještě dokážeš povzbuzovat ostatní nešťastnice, jsi svatý člověk...

dneska bych chtěla jet do pbchodu a už od jedné to posunuju....je akoro 5 a já pořád sedím doma....

fykyska
6. lis 2012

@terulin Dík - To je tím že ten malej smrad 😀 😀 😀 se me rozhodl snad totálně zničit nebo já nevím 😠 😠 😠 možná to ani není jím možná to je tím jak jsem sama chtělo by to nějakou nevirtuálni těhu kamarádku 🙄 co by mě řekla že nejsem idiot že vůbec nevypadám jak z reklamy na chodicí mrtvolu že mám krásný účes ,,vstala a šla" že můj žaludek je jen dementně naprogramovanej a že ho otravné otravování co dvě hodiny to jídlo brzo přejde 😠 že vůbec nejsem nenormální že nemám syndrom těhotenské nenormálnosti a že jsem vlatsně jen obyčejně těhotná a strašně silná a že to určitě ještě těch pár týdnů vydžím a pak budu jako laňka taková březí samička 😔 😔 😔

haaappy
6. lis 2012

@matysikovad nene, k čertu ať nechodí. Jen jí zkus napsat, že se to teď moc nehodí, že nejsi v dobrém duševním rozpoložení 😉 To taky přejde, měla jsem to stejné. Všechny těhotné kamarádky mi lezly krkem 😝 Je to podle mě přirozená reakce. Člověk jim to přeje, ale děsně závidí a lituje sám sebe, že nemůže být ve stejné situaci jako ony. Je to na palici 😀
Tak a hned se zvedni a alou do obchodu, potřebuješ si zvednout náladu něčím pěkným... manžel Ti to večer jistě rááád proplatí, když uvidí, jak jsi šťastná a v pohodě 😵

fykyska
6. lis 2012

Víte co holky nechci vypadat jako nějaký chcípák co na to nemám přeci jen chtěla jsem ,,TO" (jiný stav) tak ať si to užiji,ale víte jak to myslím každá z nás je jiná každá z nás má jinak naprogramovaný práh bolestivosti psych. hranice a fyzickou skořápku a každej emoční vliv vnímame a vstřebáváme jinak - Já jsem třeba neskutečně vděčná že jsem těhotná hrozně moc, ale jsem jen psych. unavená z toho co se mi od září děje.. Myslím že třeba taková @ladydi naprosto chápe jak to myslím - pak jsou zase stavy kdy si nedovedu představit jaký to je protože jsem to nezažila...
Jasný že vydržím už jsem vydržela dva měsíce blitího,a prostě sem to píši protože vím že tady najdu pochopení že každá co si to zažila ví že je to unavujicí a psych. dostává hrozně zabrat - člověk je plný předatav a najednou je všechno jina..

@matysikovad Víš číčo ono je ležet a ležet jak se říká kdo nezažil nepochopí ať je to blití nebo jiný zážitek - a prostě zřejmě je to tím že jsem jenom chcíplá ženská a tak si musím zanadávat jak je to neféér 🙂

luuc_2012
6. lis 2012

@barbarucha no mě to přepadlo ve spaní, dlouho jsem tou nohou nemohla pohnout a pak se mi povedlo se na tu nohu trochu postavit a hned to bylo lepší, jak říkáš ty udělat fajfku, ted uz má přítel instrukce, kdyby se to opakovalo, at mi nohu chytí a silou mi chodidlo tlačí do písmene L, ted z toho byl chudák v šoku a nevědel co dělat, jak pomoc. Myslím že velkou námahou to nebylo, spíš jsem si tu nohu nějak přeležela.

terulin
6. lis 2012

@fykyska Vůbec nevypadáš jako mrtvola, máš super účes, když se učešeš a díky-8 kilům budeš po porodu maminka jak z reklamy a jsi strašně normální těhotnej cvok, ale to tak do 10ti let po porodu přejde. Jíst každý dvě hodiny je super, protože to můžeš svést na mimino (takže tě nikdo nepovažuje za otesánka) a jestli zvracíš, tak ti populace všech bulimiček závidí, protože oni k tomu potřebují kartáček vraženej do krku a tobě to jde samo. A jsi strašně silná, protože jsi toho zvládla spoustu a ještě spoustu toho zvládneš a už to, že až se vrátí tvůj muž, tak na něj ve dveřích neječíš, že jsi sama, je obdivuhodný! Tenhle týden to nezvládnu, ale jestli bez pomoci náruče tvého muže zvládneš opustit přístí týden byt, tak tě mile ráda někam vezmu na kafe a věř mi, že budu vypadat hůř než ty, což ti zvedne náladu!

fykyska
6. lis 2012

@terulin Ja brečíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já jsem prostě naprostě sprostě uplnej dement 😀 😀 😀 😀 😀

DĚKUJU

matysikovad
6. lis 2012

@fykyska @terulin vy dvě jste fakt skvělý čísla 😀

fykyska
6. lis 2012

@terulin tak ono to nebude ani miminem a ono to nebude ani samotou ja jsem jen nedoceněná áách 😀 ☹ no to je přesně ono tys na to kápla já jsem jen emočně oslabenej jedinec 😕 😕 😕

terulin
6. lis 2012

@fykyska Nebul! Fakt kdybych byla v praze, tak za tebou někam přijedu, ale nejde to, zrovna dneska. Vymysli si, kam půjdem a příští týden mi můžeš pozvracet rameno jestli chceš. Ideální by byl čtvrtek!

fykyska
6. lis 2012

@terulin Noó, helééééé ty holko a z jaký části si 😕 ty bys přijeláá jůůůůů jůůů on mě někdo má rád jůůůů jůůů já už nebudu šama ách taky se mnou budeš vičila dno pánevní 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
6. lis 2012

@matysikovad Tady to je prostě názorná ukázka že prostě nemáš nárok na tomhle foru být smutná dýl jak 5 minut protože tě tady někdo z brebentiště prostě vytýhne propleskne řekne ti jak si úžasná a že se vlastně vůbec nemusíš citít jako labilní jedinec 😀 😀

pavlina26
6. lis 2012

...ááá, maminky a skoro maminky 🙂 já už jsem tak netrpělivá, že bych nejraději testíkovala hned 😀 ...zítra 24DC