Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fineva
6. lis 2012

@haaappy cervene vino je dobre pit v sestinedeli? A materi kasicka?

maximka33
6. lis 2012

@kolino co se stalo, bylo to v práci tak zlé?

@fineva promiŇ, moc toho o tobě ještě nevíme.. říkala jsi, že jsi měla potrat ve 21tt, co se stalo? já v 19tt kvůli downovu syndromu... jo už to čtu, u vás asi taky něco podobného. u nás to taky byla blbá náhoda..

winterska
7. lis 2012

@m_artasek blahopřeji ke kontrole s fazolkou 🙂

winterska
7. lis 2012

jinak hlásím, že jsem po kontrole po 20dnech od KETu, od zítra uschopněná, ještě si vezmu do pátku dovču, vyjedu na výlet do hor a od pondělí do práce.. příští měsíc IUI..

eva518
7. lis 2012

@m_artasek Gratuluju ke kontrole a 22.11.držím palce 😵

haaappy
7. lis 2012

@fineva Nevím, jestli v šestinedělí, ale celkově je prý dobré na děložní sliznici, i ta mateří kašička. Já měla dřív se sliznicí trochu problém, byla moc malá a nerostla. Teď piju kontryhel, červené víno a beru mateří kašičku a sliznici mám kolem 9-10 mm, což je pro mě zázrak 😵 Holky tady někde psaly, že začít pít kontryhel hned po zákroku (jako když ho začneš pít hned 1. den cyklu), tak jsem to nasadila a uvidíme, co z toho bude 😀

matysikovad
7. lis 2012

@haaappy taky jsem tak ten kontryhel nasadila...a budu čekat. popoháním dny...co ta mateří kašička?
@maximka33 kontryhel v lékárně včera neměli,asi ho ted všichni houfně pijí nebo co 😝 , zkusím dneska ☹

terulin
7. lis 2012

@fykyska Přesně tak! Pošlem jim do bříšek všechno to dobrý, co jim pak budeme dovolovat janom občas 😀 @eva518 Tak pojď vymyslíme to, abychom si udělali pěkný odpoledne. Holky já mám chuť si to užít se šlehajdou a zmrzlinou. Ježiš já se těším!!!!!!!!!

matysikovad
7. lis 2012

jinak přeju všem dobré ráno, dnes už jsem spala bez léku na spaní 😉 a ani jsem se moc nebudila....

víte na co jsem si dneska ráno po probuzení vzpoměla? že se mi v narkoze zdál sen, že mi tohe miminko, co umřelo poslalo zdravého krásného chlapečka...byla jsem v té narkoze tak strašně šťastná a ještě mi to vydrželo několik hodin po .... pak mi došla realita, ale toho snu se budu držet jak svatý kříže.... 🙂

eva518
7. lis 2012

Dobré ráno, holky. Zítra mě čeká kontrola, tak jsem moc zvědavá, ale hlavně už zase na nervy, aby to bylo všechno dobré... Loni jsem totiž 8.11.byla také na kontrole a tehdy mi dr.řekl, že nevidí srdíčko a 11.11.jsem šla na revizi... Doufám, že se malému budulínkovi daří dobře a bude už pěkně vidět i se srdíčkem.
Nevím, jak to do zítřka do oběda přežiju...

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 Evičko! takhle nemysli! určitě se bududlínovi daří !je zdravoučký a nádherný!

eva518
7. lis 2012

@terulin Já bych moc ráda, ale mám to za váma holky moc daleko. 😒 Jen si dejte i za mě. Schvaluju cokoli kromě šlehačky ve spreji 😀

eva518
7. lis 2012

@matysikovad Jé, to je moc krásné znamení. To se ti určitě vyplní. 😵
Děkuju. Vím, že to nijak neovlivním a stres nepomůže, ale nejde to na to nemyslet..

terulin
7. lis 2012

@eva518 Srdíčko bude, 2x to samé ještě ve stejný den, to se nestane! Koukej mi pak dát vědět, jsem napnutá i za tebe.

eva518
7. lis 2012

@terulin 🙂 dám, napíšu hned, jak se vrátím.

terulin
7. lis 2012

@eva518 Já budu dneska až do večera bez netu, ale až se připojím, tak hned budu hledat!

haaappy
7. lis 2012

@matysikovad Tu mateří kašičku jsem kupovala v lékárně a prý je taky na sliznici. Tak nevím, zkusíme a uvidíme 😉

matysikovad
7. lis 2012

holky můžu týden po revizi do práce - i když dělám na infekčním oddělení v nemocnici sestru? na jednu stranu už chci vypadnout z baráku, na druhou stranu se tam bojím, že se mi něco stane.... ☹

matysikovad
7. lis 2012

@haaappy no tak to jak pojedu Maximce na ten kontryhel,, tak se budu taky domáhat kašičky .... 🙂

haaappy
7. lis 2012

@matysikovad Těžko říct, to musíš vědět ty, jaký rizika tam na Teb číhají. Na druhou stranu, Ty nejsi nemocná a zákrok byl dělaný "uvnitř", takže se nesmíme koupat, abychom nedostaly nějakou infekci např. z bazénu apod. Takže to je myšleno podle mě takto... Já byla na revizi v pátek a v pondělí šla hned do práce. Je pravda, že dělám v kanclu, ale doma bych být moc nechtěla, člověk zbytečně přemýšlí 😉

m_artasek
7. lis 2012

@winterska Děkuji a Tobě přeji, ať Ti to konečně vyjde. Zasloužíš si to.

@eva518 Evi díky, budu na Tebe myslet, ať je prďolka už i se srdíčkem. Mě čeká kontrola 22.11., to je sice ještě daleko, ale taky budu nervíkovat, jak se znám. 🙂

eva518
7. lis 2012

@terulin Já jdu ale až zítra 🙂

matysikovad
7. lis 2012

@haaappy mně to břicho dost bolí, když si sedám, nebo když něco dělám, bolí mě dost a řekla bych že den ode dne víc ☹ prosím, napište mi, že je to normální...že vás to taky bolelo....

eva518
7. lis 2012

@matysikovad Taky se mi to těžko hodnotí, ale spíš bych i zvažovala, jak náročnou máš práci po fyzické stránce. Abys třeba nedostala teploty z přetažení, víš. Ale jinak podle mě tak jak píše haaapy - je to spíš o hygieně koupání, sexu a tak. Chceš se něčím pořádně zaměstnat, co?

eva518
7. lis 2012

@matysikovad Tak jestli tě hodně bolí břicho, tak buď radši doma. V práci sice zaměstnáš mozek, ale neodpočineš si tehdy, kdy ti bude zle.. Já být tebou, tak počkám ještě pár dní. To břicho by tě mělo přestat bolet přibližně do týdne od revize.

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 jo chci nějaký režim, konečně začít něco dělat.... to už je za dva dny....ale brufen mi vždcky uleví....

terulin
7. lis 2012

@eva518 Aha, já jsem celá popletená, žiju o den na před 😀

matysikovad
7. lis 2012

teď jsem navíc mluvila se staniční a ta mi nemůže s jistotou říct, že mi prodlouží hlavní sestra smlouvu....no výborně, tak budu nezaměstnaná....dopr....to bych radši měla zůstat na té neschopence. toto je fakt na palicu ...na neschopence je člověk připoutaný na barák, nemůžu nikam dopoledne, odpoledne se mi nechce a večer už zase nemůžu, protože nemá vycházky, tady strašně pomalinku utíká ten život....každá minuta je tu vidět. doprčic! ukončim neschopenku a oni mě za 14 dní vyhodí! no toto je fakt....

eva518
7. lis 2012

@matysikovad A nechceš za tou hlavní sestrou zajít a promluvit s ní? Jako že se ráda vrátíš v co nebližší době do práce a že tam děláš ráda,.. Trochu vysondovat, jak to vidí a proč by nemohla prodloužit smlouvu.

haaappy
7. lis 2012

@matysikovad Hele, mě bolelo břicho minimálně týden, každý den jsem měla brufen (jen jeden), byly to takové silné menstruační bolesti. V CARu mi říkali, že kdyby ty bolesti byly hodně silné, tak mám hned přijít nebo volat. Nejsem hysterka, ale nemá cenu to nějak podceňovat. Já byla pro sichr na kontrole, když jsem i 2 týdny po revizi krvácela (tmavé kusy sliznice) a doktor mě uklidnil, že je to OK, děloha se čistila od staré krve. Horší by prý bylo, kdyby to byla světlá krev. Raději udělal UTZ a bylo to OK, tak jsem byla klidnější. Radši si ještě lehni, je fakt, pokud bys tam měla něco (někoho) zvedat, tak by to asi nebylo nejlepší... já měla ve zprávě napsaný i klidový režim a tělesné šetření se. Takže jsem na 3 týdny vynechala i cvičení, na které normálně chodím 😉 Teď už je všechno OK a zase začnu něco dělat