Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
7. lis 2012

@terulin V pohodě. Zítra dám vědět, ale bojim, bojim... 😖

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 staniční se přimlouvá, ale u nás v nemocnici to tak je, téměř nikdo nemá smlouvu na neurčito, všichni mají na určito po roku.... a mně ten rok ted vypršel, myslela jsem, že pujdu na mateřskou ☹

eva518
7. lis 2012

@haaappy Mě dokonce dr.říkal, že týden po revizi úplný klidný režim, pak pomalu přidávat, ale cvičit nejdřív za 3-4 týdny.

haaappy
7. lis 2012

@matysikovad Taky navrhuju osobní kontakt s vrchní, třeba to nebude tak horké! Nepropadej panice. Pokud máš vycházky odpo, tak bych tam hned dneska zašla a řešila to. Oni uvidí Tvůj zájem, že tam oprevdu chceš být, jen Ti to teď zdravotní stav nedovoluje. Nejsi žádná lemra, co zneužívá situace, to jako zdravotníci přece musí pochopit!!!

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 jenomže doma je děsná nuda ☹ je to tu strašné....něco jiného bylo doma lenošit s miminem v břichu,že

eva518
7. lis 2012

@matysikovad hmmm, to chápu. Ale nějak se to všechno vyřeší, neboj. Já bych asi vážně šla za tou, která má pravomoc prodloužit smlouvu a promluvila bych s ní. Za to nic nedáš. Bude aspoň vidět, že máš opravdu zájem. O tom, že sis myslela, že budeš na mateřské jí neříkej. To je přece tvoje věc.

haaappy
7. lis 2012

@eva518 Jojo, to já teď budu mít, začnu zlehka cvičit až 4. týden od revize, pomalinku polehoučku 😀

matysikovad
7. lis 2012

@haaappy já se tam nemám jak dostat a na atobus nemám náladu, navíc bych musela jít z nádraží do nemocnice 2,5km pěšky, to bych si nelajzla ☹

eva518
7. lis 2012

@matysikovad chápu, že tě to doma nebaví, ale pokud ti není dobře, tak se ještě šetři. Nemá cenu to uspěchat kvůli dvou, třem dnům a pak toho litovat.

eva518
7. lis 2012

@matysikovad A manžel tě odpoledne nemůže doprovodit nebo zavést autem? Já myslím, že za tu smlouvu to stojí, abys tam v nejbližší době došla a pořešila to, ne?

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 pokud už za mě vzala někoho z pracáku - od prosince by měl nastoupit, tak je to úplně v prd...-protže za něho dostane peníze na výplatu - ale ted nevím, jestli to ještě pracák rozdává....
no to on by mě tam vzal, jenomže jaksi má sezonu - v práci je od šesti do sedmi denně a dovolenou anebo volno dostane až za týden....to je to nejhorší, možná, že kdyby to tak pitomě nevyšlo a on nemusel byt od tmy do tmy v práci a měl normální pracovní dobu - ve tři by byl doma, tak bych ani tak nespěchalado práce , těšila se na něho,až dojde domů...ale jsem sama celé dny a ležet už mě váážně nebaví a na kamrádské návštěvy teda vážně nejsem, ani nejak rodinu vidět ted nemusím

eva518
7. lis 2012

@matysikovad To nevím, jestli to tak ještě je, dlouho jsem se o to nezajímala. Ale každopádně z domu to stejně nezjistíš.

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 no nic, vidím to tak, že za ní v pondělí zajedu, za hlavní a domluvím se s ní z očí do očí - uvidím, co mi řekne. stejně dřív jak za týden ještě do práce jít nemůžu, pravda je, že tahat ty těžké bezmocné lidi a vážně nemůžu a na co bych jim tam ted byla,že ☹ no a když řekne, že ne, tak prostě se promarodím k dalšímu těhotenství - protože nastupovat do nového zaměstnání - má to smysl??

eva518
7. lis 2012

@matysikovad jojo, to chápu. Člověk by neměl být sám.. Nevím, co poradit. Pokud nemůže manžel, tak já bych zkusila ještě někoho z rodiny. Taky jsem neměla náladu na nikoho, ale to časem přejde.

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 Evi stejně jsem hrozná, že? jen si stěžuju a naříkám, už bych se měla vážně sebrat... ☹

eva518
7. lis 2012

@matysikovad Ne, nová práce je nesmysl, pokud plánuješ, že za 3 měsíce můžeš být znovu těhotná. Měla bys komlikace jak ty, tak zaměstnavatel. Já mám sice smlouvu v práci na neurčito, ale už několikrát jsem chtěla odejít, hledala jsem si nové místo, ale nedopadlo to a nakonec jsem zústala s tím, že prostě půjdu na mateřskou a už se tam nikdy nevrátím. Zatla jsem zuby a čekala, až budu těhotná.

eva518
7. lis 2012

@matysikovad Nejsi 🙂 to je úplně normální přemýšlení. Měla sjem to stejně. Zkus to příští týden zjistit, jak to vypadá a když tak zůstaň na marodce co nejdýl. Je to úplně logická úvaha. 🙂

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 no to já bych v téhle nemocnici klidně zůstala, mám to tam ráda 🙂 jsou tam fajn hoky, kolektiv jak má být a stanica s doktorama ak nezaplacení...třeba to nebude tak hrozné, jak mi to ted připadá, ted mi připadá hrozné uplně všechno 😝 i to, že nevím, co mám dneska vařit 🙂

eva518
7. lis 2012

@matysikovad Já většinou nevařím nic a až přijde domů přítel, tak udělám večeři. Samotné se mi jíst stejně nechce. 🙂
To víš, že to nebude takové, jak to teďka vypadá 🙂 Uvidíš, že na konci listopadu ti už bude hej.

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 dobrý nápad 😉 večer budou vajíčka s chlebem 😀

eva518
7. lis 2012

@matysikovad 😀 no vidíš! 😀

fineva
7. lis 2012

@haaappy Mne se libi ten napad s cervenym vinem🙂

matysikovad
7. lis 2012

@fineva červené víno jsme řešili s mojím, nevím, jestli se v sobotu večer neskérujeme 🙂 podpora červených krvinek je nutnost 😀

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad Ahoj zlatá naše, správně bys měla dodržet 6 nedělí žadný sex žádné sedavé koupele, bazeny sauna atd námaha stres hlavně ne prochladnout.. Dřív se jezdilo do lázní - no dneska máme prd... Zkus to ještě chvilku vydržet kdyz píšeš že se necitíš okis - ono nemusíš ani chytit nějakou infekci,ale třeba by ses mohla rozkrvácet nebo se nějak pohmoždit když bys někoho/něco musela tahat - myslím že to za to nestojí.. A že ta děloha chudimka tím ,, výškrabem" dostala zabrat 😖 😖
Doma je to opruz hlavně na PN člověk si připadá jak ve vězení - svatá pravda - a občas těch pár stěn taky člověka dohání k šílenství ale lepší bejt dočasnej šílenec než trvale bolavá 😉 🙂

@terulin No musíme vymyslet takticko operační plán 😠 😀 😀 😀
eva518 nazdáár holko, nebooj je tám šedí muška na štěně na štěně na štěně šedí muška na štěně šedí a špíííííí šedí a hajinká potvůrka majinkááá šedí muška na štěně šedí a špííííííííí 😵 😵 😵 😵 😀 😀

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska ahojky 🙂 holt musím to nějak vstřebat a vydržet 😉 věřím, že mi to v práci prodlouží 😉 a nebudu se tam hnat, máte všechny pravdu, radši počkám, než kdybych měla něco podcenit a pak za to platit celý život.....

haaappy
7. lis 2012

@fineva Já si to teda hříšně ředím colou, ale jako abstinentovi mi to jistě prominete 😀 Po tom vínu už nemám tak nízký tlak, jako jsem vždycky mívala. A červené krvinky jsou taky potřeba. Takže děvčata, chlamstejte 😀

eva518
7. lis 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀 díky za povzbuzení, hned je to lepší 😎
@haaappy no, já bych pila, ale radši nebudu. Chuť na dobré voňavé suché bílé nebo těžké a hutné červené sice mám, ale minulý týden jsem si dala asi půl deci k těstovinám s parmazánem a není to ono. Chuť je, ale když se napiju, tak ne 😅
Ale pijte holky i za mě, to vám schvaluju. Víno tříbí mysl 😀

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad Jistě, a jak už tu zaznělo měnit práci nemá smysl to už je lepší zůstat na té PN dokovaď to jde 😉 Drž se - jen ať se bříško zahojí pak naroste endometrium a to budou peřinky pro nunánka a na nvej rok bude upečeno 😉 😉

matysikovad
7. lis 2012

@eva518 nesnáším alkohol, ale třeba mi bude po tom všem v sobotu chutnat 🙂 u našich i u tchánů jsou hody, nikam určo nepojedeme , ale budeme na ně myslet z obýváčku s tím vínkem 🙂 a s tou colou pro nepijany je to dobrý nápad....jen po cole se blbo usíná

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska moc v to doufám, že upečeme na novýý rok jak máme 😉