Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
9. lis 2012

@ppapajade A kdy máš dostat MS?

ppapajade
9. lis 2012

@eva518 předevčírem...🙂

eva518
9. lis 2012

@ladydi Už se to pekelně blíží, co? Pokud budeš mít na kontrole kg nahoru, nic se neděje. Určitě teď i přibíráš vodu a ta půjde porodem pryč 😉 Uvidíš, že žádný váhový sprint se konat nebude 😎
No, já zatím nezvracím, spíš mám občas žaludek na vodě, ale to je třeba 3 hoďky kolem oběda a pak to přejde. Spíš mě pořád pálí žáha a skoro všechno mi smrdí, zatím maso i uzeniny jím, ale včera v masně jsem se musela překonat, abych tam těch 5 minut vystála.. Musela jsem dát vyprat i peřiny, protože se mi zdálo, že smrdí 😕 muž tvrdil, že ne, ale mě páchne i kafe, tak nevím, kdo má pravdu 😀 Dneska jedu na návštěvu k našim, už se těším, protože jsem je dlouho neviděla 🙂

eva518
9. lis 2012

@ppapajade no vidíš, tak to je velmi nadějné. Kolikátý den po ovu jsi? Někomu se // objeví až třeba 13DPO

ppapajade
9. lis 2012

@eva518 jo holka tak 16tý den...

ladydi
9. lis 2012

@eva518 jo tak čich jako pes, to jsme měla hlavně u Dianky 😀 to bylo šílený 😀 nikdo nic necítil, jen mě bylo hrozně zle z toho 😀 O žáze mi ani nemluv, ta mě trápí od počátku až doteď, velice doporučuju ovocný Rennie. Já bych po těch pálivejch totiž trávila s hlavou v míse, ty nemůžu ani bez těhu, ale ty ovocný jsou dobrý a fakt pomáhaj. Jen občas se mi stane, že mi pomáhaj jen do tý doby, dokud ještě je v puse, vycucám a žáha začne nanovo. Furt jsem ty týdny z počátku posouvala dopředu a posledních 14dní mám tendenci brzdit 😅 😀 ale asi to neovlivním, že 😀 týdny utíkají jako voda, je to fakt neskutečný. Pamatuju jako včera když jsem našla // a už mi malej rovná žebra stylem, že se modlím aby mi je nezlomil.

eva518
9. lis 2012

@ladydi 😀 možná bude fotbalista, co víš.. 🙂 Mě mentolový bonbóny a žvýkačky vyloženě smrdí a nechutnají. Ale jinak je normálně jím. Rennie si koupím, vždycky na to ve městě zapomenu 😠 Jo a včera mě muž říkal, že neví, jestli se náhodou nejmenuju Brita 😀 😀

eva518
9. lis 2012

@ppapajade já myslím, že to dobře dopadne. Pokud vím, tak mě vždycky dr.říkal, že je důležité, jestli jsou // aspoň 4 dny po MS. Držím palce, z ducha bude dálnice, neboj

ladydi
9. lis 2012

@eva518 ty ovocný jsou fakt super, nejvíc mi chutná černej rybíz, ale ten neprodávaj samotnej, takže si kupuju tu směsku ovoce. Stále mám v kabelce jedno platíčko nachystané 😀 Fotbalista, když já nevím čím to dělá, on může i rukou, těžko říct, jak mám v předu placentu poznám úplně kulový, to u Dianky to bylo jiný. Tam jsem měla placentu na zadní stěně a tak jsem ty pohyby poznávala zhruba co kde má, ale teď nepoznám teda nic, jen bolest 😀 tj tu cítím jistě 😀 Už má svaly brouček. Ale to už nějako vydržíme a říkám si, že to sice bolí, ale musím si to užít do zásoby, bude sem i po tom pupíku stejně ve výsledku stýskat, i když teď už se člověk těší až to bude mít za sebou. Jinak ano, já fakt cítila když jsme jeli autem jako pes. Jsem zavětřila a říkám manželovi, hele u hasičárny asi něco grilujou a když jsme tam dojeli, tak tam fakt grilovali prasátko a on to vůbec necítil 😀 a přitom to je cca 2 km 😀

eva518
9. lis 2012

@ladydi 😀 No, tak to je dobrý, my jsme byli včera v kauflandu a ve stánku tam měli grilované čtvrtky a mě přišlo, že jim to akorát smrdí olejem, ale přítel říkal, že ne, že to prý krásně voní.. Jsem akorát nervózní, že mi není nijak extra blbě, brala bych to jako dobré znamení, víš 😅 Ale nechci se rouhat, ty máš asi jiné zkušenosti, co?

ladydi
9. lis 2012

@eva518 noooo tak zkušenosti mám silné 😀 😀 u malé mi bylo tak zle, že jsem 14dní jen ležela a bylo mi zle, představ si hodně silnou opici která nekončí a trvá 14dní, pak bylo malinko lépe, ale zvracela jsem celé těhu. Jediný co jsme mohla byly melouny 😅 což teda v od února bylo celkem drahý stravování, ale zase tolik jsem jich nesnědla. Pak jsem si problinkala i porod. No teď v podstatě nevolnosti od začátku, ne tak šílený jako u Dianky, ale nebyl den aby mi nebylo špatně, stačilo vidět i jen rozlité mlíko na lince a už jsem letěla. Teď ke konci taky ještě občas pozdravím, pani mísu, ale už to není každodenní rituál. Se zvracením u porodu raději počítám předem. Posledně mě to totiž dost zaskočilo, ale dočetla jsme se, že vyhrává 1 z 1000.

eva518
9. lis 2012

@ladydi to je dost šílené, co píšeš, ale aspoň víš, že miminko ok. Čím víc zle, tím víc hormonů a tudíž i prosperující těhotenství. Moje kamarádka neměla žádné nevolnosti, jen únavu a občas nechutenstvví - jedla fakt celkem málo a malá je úplně zdravá. Ale já bych fakt byla radši, kdyby mi bylo víc zle, stejně jsem doma a možná bych se tak nebála.. No, uvidíme. Jsem teprve 6+2, takže co není, může ještě přijít. Veru psala, že jí začalo být blbě v 7tt.
Tak se měj hezky, já si jdu umýt vlasy a trochu uklidit a pak jedu k našim. Ahoj 😉 a pozdravuj toho malého vetřelce 😉

turcice
9. lis 2012

Ahojky holky..koukám že tabulka se začíná hodně plnit // 😉 😉 😉 😉 To je fakt ůžasný 😉 😉 jen tak dál 😉 😉 Držím všem palečky 😉 😉 Jinak mě včera přišel angelsounds na poslech srdíčka miminka..no normálně mazec...nejdřív jsem asi zaznamenala svůj tep nebo tepnu...přišlo mi na srdíčko pomalé ale pak jsem ho uslyšela 😉 musela jsem tedy chvilku lovit ale pak se objevilo takové cválání koníčka nad stydkou sponou jakoby nalevo 😉 tak se mi ulevilo že tam je a je v pořádku 😉 😉 Manža pro to moc pochopení nemá..když jsem mu řekla že tento přístroj mám tak nechápal na co????Ale já jsem za to ráda 😉 😉 😉 Je to krásný zážitek a všem angelsound doporučuji 😉 😉 Jo jinak mám doma nevypotřebovaný utrogestan cca 3krabičky kdyby někdo chtěl 😉 😉 😉

terulin
9. lis 2012

Dobré ráno, já už sedím v práci (dneska jsem dorazila s velkým zpožděním, ale nikomu to nevadí). Špinění zdá se ustalo, ráno jsem si popovídala se záchodovou mísou, což beru jako vzkaz, že miminku je dobře.

eva518
9. lis 2012

@terulin To si piš, že se mu daří dobře. 😉 😉
@turcice a kolik to stojí?

turcice
9. lis 2012

@eva518 Evi dala jsem za to 600kč na MMB..samozřejmě nebyl nový ale je naprosto funkční a zase ho určitě prodám dál 😉 Zapoměla jsem Ti pogratulovat k srdíčku 😉 😉 😉 😉 Jsem ráda že vše pokračuje tak jak má 😉 😉

luuc_2012
9. lis 2012

v 11.30 kontrola prdouska v bříšku, tak držte palečky at nám rošák ukáže pindíka :D nebo aspon at už víme jestli růžová nebo modráááá

turcice
9. lis 2012

@luuc_2012 držím palečky Lucí 😉

luuc_2012
9. lis 2012

holky, maminky požívala některá z Vás monitor dechu pro mimi, prý je to super věc

turcice
9. lis 2012

@luuc_2012 já tedy ne...ale je to dobrá věc prý 😉

ladydi
9. lis 2012

@eva518 gyndr mě tím uklidňoval, že těhotenství při kterém se zvrací, se nepotrácí, no ale povídej to někomu, kdo sotva leze, že jo 😅 😀 Spoustě holkám nic není, některé ani nepoznají, že jsou těhule a taky je vše OK, prostě je to hrozně individuální, takže se nestresuj hlavně a užij si to 😉

ladydi
9. lis 2012

@luuc_2012 držím palečky a snad ukáže ten poklad co tam schovává 😀 Jinak monitor dechu jsem nepoužívala, měla jsem malou vedle sebe v postýlce. Neříkám, že je to špatná věc, ale kdybych asi musela koupit vše co se v dnešní době nabízí, tak bych musela buď přepadnout banku a nebo bych byla bezdětná, protože na ty věci už nemám a nepřijdou mi tak strašně důležitý. Zdraví miminko je pro mě všechno, ale hlídala jsme si ho sama.

terulin
9. lis 2012

@ladydi Tak ony ty melouny v únoru drahý jsou, ale jestli to půjde se mnou takhle dál, tak já prožeru barák. Sním všechno, co neutíká. Už mám v sobě kilo jablek a asi 4 chleby. Je mi blbě, ale když nejim je mi ještě hůř. Jediný, co mi do žaludku nevlezlo byl čaj, kterej jsem si omylem osolila.

barbarucha
9. lis 2012

@maximka33 Právě že vůbec nejde dopředu, jen jsem se trochu rozšířila v pase a tak nějak celkově zbachratěla. A to jsem si koupila v sekáči takový krásný těhušatky, že v nich budu chodit do divadla a teď nemůžu ani do divadla, ani nemám těhubřicho a šaty na mě visej 😎 (Já vím, zřetelně si vzpomínám, jak jsem si říkala, když jsem chtěla být těhotná a nešlo to, že bych zastřelila každou těhuli, která si na něco stěžuje 😉 Mlčím, mlčím 🙄 )

ladydi
9. lis 2012

@terulin tak Ty jsi hustáááá 😀 😀 😀 😀 😀 já mám prozatím v sobě dneska 2 rohlíky a Caro. K obědu tam mám rizoto, ale nemám ještě hlad

ladydi
9. lis 2012

@barbarucha tak to jestli jdeš do šířky spíš, tak to Tě tipuju na princeznu 🙂 a jaký máte vlastně nachystaný jména??

terulin
9. lis 2012

@ladydi No já vůbec nevim, jaktože jsem ještě nepraskla 😀 😀 😀 😀 Hlavně ani nejsme přejedená a než jsem dneska cokoliv poslala pryč, jsem vlezla na váhu a ta překvapivě přehlíží jakýkoliv nárůst. Na 3,5 mm miminko má děsnej apetít

fykyska
9. lis 2012

Ahoj holky, tak Vás zdravím ze základny postel - včera mi bylo uplně neskutečně tfuj dneska je to lepší mám v sobě jednu vafli banan dzus a kousek chleba se syrem 🙄 @ladydi u nás asi neplatí sněd jsem mámu tátu a tebe taky sním 😀 😀 😀 @terulin mám radost že to přešlo to špinění asi jen nějaký záchvěv 😕 😅
Jinak já jsem schopná snad celej den prospat je to možný ? Uplně se mi zavíraj oči trošku si připadám jak na nějakým fetu 😕 😀 Musím jít ještě něco spást,ale vůbec nemám chuť.
Včera jsme se ukázkově chytli s mužem kvůli tomu jak je tady věčně prázdá lednice a co je tak strasně těžkého na tom umět nakoupit tak mi sdělil že pro něj je to těžký a bla bla bla tak jako pro mě by byl těžký zapojování počítače - tak jsem se nasrala a říkám ty tady srovnáváš chod domácnosti se zapojováním pc 🙄 🙄 😠 No a tak jsem vyprskla vzteky že račí mit rodinu a že já nebudu věčně ta co mu bude diktovat musíš nakoupit to nebo tamto že má přeci rozum aby viděl co chybí co je potřeba a podle toho se zařídíl - co když zustane s dítětem sám doma nebo co když prostě já budu někde nemocná v nemocnici atd ! 😠 😠 😠 No urazil se nafoukl se jak pátrací balón a bylo zle 😠 😠 a jak se mě pak udělalo zle 😢 😢 no to byl zase večer holky 🤐 🙄

terulin
9. lis 2012

@fykyska Chůdě moje, to je mi líto. Jako spát bych mohla taky neustále. V podstatě bych se dokázala omezit na spím, jím, spím, jím...... A hrozně blbě se mi na cokoliv soustředí!

fykyska
9. lis 2012

@terulin No já zjišťuji že po dvou problitých měsících, teď budu mít dva měsíce spánku a učení se JAK SPRÁVNĚ JÍST 🙄 🙄 To jsem se ani nepochlubila, jsem včera dostala pytel mandarinek tak jsem si dala 4 😅 šla se vykoupat vylezla z vany poblila vanu 😀 😀 😀 Takovej mandarinkovej blijotrisk 😀 😀 jsem ještě nezažila 😒 Tak jsem měla h***no a ne mandrarinky ... A pak jsem lovila vyblitý šlupky z vany a snažila se nějak spláchnout do odpadu 😔 😀 No šílený...
Asi mám nějakou fixaci na tu vanu už podruhý 😕 😀