Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
12. lis 2012

Jinak holky, asi jsem se radovala předčasně, že nemám opar už 10 měsíců.. Dneska mi vyrazilo asi šest malinkatých puchýřků, přítel teď večer mazal do lékárny pro hemagel, tak už se to zklidňuje, ale dost mě to vzalo náladu... Opar může a nemusí být nebezpečný, tak doufám, že se nic nestane... ☹
Byli jsme v sobotu na pěším výletě, tak jsem byla cekem unavená, plus méně vyspaná a máma od přítele, se kterou jsme se potkali v hospodě, měla prasklý opar na rtu.. Jsem se bála že to chytnu a taky že jo.. Byli jsme tam asi půl hodiny, ale evidentně to stačilo. Ach jho. Modlím se, aby ten náš budulínek byl odolný a nic se mu nestalo 😕 😔

pavlina26
12. lis 2012

...hezký večer 🙂 chlubím se i tady 🙂 tohle je ten první šťastný testík z minulého týdne 🙂

lenickan
12. lis 2012

@eva518 máš jej na rtu? Nebo genitální?
Kolikátý jsi tt?
Já myslím, že na rtu by vadit neměl...

lenickan
12. lis 2012

Jinak všem novým těhulkám MOC A MOC GRATULUJI a přeji hodně štěstí at vše dobře dopadne!
Snažte se nenervovat...
Já se bojím pořád 😒

pavlina26
12. lis 2012

@eva518 Evčo, já moc na opary doporučuju vit B v přírodní podobě- pivovarské kvasnice jsou úplně super jako prevence i pro hojení (http://www.prozdravi.cz/pargavit-pivovarske-kva...) ...a když už cítíš, že by mohl vyskočit, jsou ještě takové ty náplasti.

eva518
12. lis 2012

@lenickan na rtu. Jinde jsem ho nikdy neměla. Právě na netu se dočteš buďto že nevadí nebo že ano. Tak si vyber, že.. ☹ jsem 7tt
@pavlina26 jj, já vím, ale jím femibion a tama je v podstatě B-komplex, tak se nechci předávkovat. Tím hemagelem se to aspoň trochu zklidnilo..

lenickan
12. lis 2012

@eva518 je to vir, tak to asi ideální není. Ale spousta žen ho řeší i právě na genitálu a to si myslím je mnohem horší...
být tebou tak se nenervuji, to by člověk nemohl NIC a NIKAM!!!

lenickan
12. lis 2012

@eva518 nebo i herpesin je dobrý - ale nevím zda v těhu je možno užívat

martinakl
12. lis 2012

@eva518 Celkem spinka. I kdyz budi se dost casto. Porad po 2-3 hodinach. Ale aspon, ze po papani vetsinou rychle zase usne. I kdyz uz se teda tesim, az zacne ty intervaly prodluzovat 🙂

lenickan
12. lis 2012

Holky těhulky i netěhulky házím sem zajímavý odkaz na www.princeznicky.cz
Maj výprodej 70% na vše, nádherné dupajdy i zimní koleke pro větší děti!

lenickan
12. lis 2012

@martinakl my měli intervaly jak dle hodinek přesně 3 hodiny maximálně +- 5minut.
Po 4. měsíci začala vynechávat jídlo napřed v 21,00 pak ve 24,00 a to už pak bylo únosné!
Únava je asi šílená vid?

martinakl
12. lis 2012

@lenickan To on je presnej jako hodinky pres den - 2 hodiny, vic da jen v kocarku. V noci vetsinou ten prvni je delsi (3-4h) a pak uz jede po 2, vyjimecne po 3. Jsem dneska uz uplne KO. Navic ho hodne trapi brisko. Cely odpoledne place kvuli tomu. Nemuze se vykakat, tak asi dneska budu muset pouzit rourku 😒

eva518
12. lis 2012

@martinakl Ještě tak dva měsíce a bude to zase lepší, neboj. Postupně tě nechá aspoň trošku vyspat 😉 ale je to určitě záhul, já jsem zvědavá, jak to budu dávat já 😅

ppapajade
12. lis 2012

tak taky přidávám první testik...sice na něm není zase až tak nic moc vidět... 😀

martinakl
12. lis 2012

@eva518 Ja uz jsem si na ty noci asi zvykla. Uz se necitim tak nevyspala jako zpocatku. Ted mi prijdou vic vycerpavajici dny 🙂 Kdyby ho tolik netrapilo to brisko, bylo by to asi o dost lepsi. Tak snad to taky brzo prejde. Pry kolem toho 3. mesice.

ppapajade
12. lis 2012

@martinakl někde jsem nedávno slyšela že je dobrý teplý polštářek na bříško...mladej to měl taky. to bylo proplakanejch nocí...no a ted je mu 14... z toho taky tvoje mimi jednou vyroste neboj se nic 😉 i když je to děsný ja vim...a dobře si to pamatuju 🙂

pavlina26
12. lis 2012

@ppapajade ale joooo 🙂 je tam vidět 🙂...krásný 🙂

martinakl
12. lis 2012

@ppapajade Polstarek uz jsme dneska zkouseli.. Nekdy pomuze. Ono ho to teplo i uklidni, obcas u toho usne a jak se probudi, zahejba nozkama, tak se po... Ale dneska nic nezabira.

lenickan
12. lis 2012

@martinakl
@eva518 holky to nevyspání bylo pro mne smrtelný šíleně jsem to špatně nesla... někdo je spavej víc nekdo méně. Já jsem spáč a nervák a i jsem jeddnotlivé intervaly probděla, nemohla zabrat apod.
Takže nic moc.
Každopádně Marti co probiotika? Nedoporučila ti je Dr.?

lenickan
12. lis 2012

@ppapajade on ve 14ti už v noci nepláče? Tak to je úleva 😀
Já ted vstávám 1x-2x na čůrání 😒

lenickan
12. lis 2012

@martinakl je to psychicky náročný já to vím! Drž se, uteče to!

eva518
12. lis 2012

@martinakl kamarádka měla koupené nějaké speciální probiotika pro miminka a malé to moc pomohlo. Dávala jí to v kapičkách asi dva měsíce a lepšilo se to každý týden a bylo to celkem brzy dobré. Ale bohužel nevím název, musela bych jí napsat.

eva518
12. lis 2012

@lenickan tak já vstávám na záchod taky aspoň 1 nebo 2 za noc.. To je to nejmenší.

martinakl
12. lis 2012

@lenickan Ty taky bereme. Uz asi mesic. On to ma takhle par dni spatny, pak zase je to lepsi, tak snad zitra zase bude lip...

turcice
12. lis 2012

@froka Kačenko držím palečky..já mám zítra poradnu a NT screening ve čtvrtek 😉 😉 Jinak moc díky za podporu..v tomto máš naprostou pravdu ale bude to dost těžké..když jsem ale viděla Mílu jak ho to položilo,plakal že ho tam nemlže nechat tak jsem prostě musela říct že si hi vezmeme do péče..to by udělal každej normální člověk co má v sobě kousek citu

turcice
12. lis 2012

@pavlina26 Zlatíčko moooooc držím palečky..a i ty v bříšku 😉 😉 😉 😉 mám obr radost 😉

martinakl
12. lis 2012

@eva518 My mame taky ty miminkovsky. Snad nejdrazsi (650Kc takova malinka lahvicka). Ale taky nemuzem vsechny, protoze nektery obsahujou mlecnou bilkovinu 🙂

eva518
12. lis 2012

@martinakl to jsou možná ony. Myslím, že říkala něco kolem 700,- cenu. Zase tolik výrobků pro novorozence nebude. Tak vydrž, bude to časem lepší, až se mu vytvoří lepší mikroflóra, teď ještě žádnou nemá.

ppapajade
12. lis 2012

@lenickan... jo jsou zase jiný starosti...je to mazec jak rychle vyrostl...

pavlina26
13. lis 2012

@turcice moc, moc děkuji, Evčo 🙂