• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
Breber tak hlavně repelenty s sebou
17. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: Taky bych někam vyjela ,pokud bude hnusně,tak co doma,jinak děláme plot,tak práce by byla na sobotu,ale pokud bude pršet,tak se doma ukoušu nudou ,
To je divné už zase mi nejdou ti smajli,vám to nedělá někdy?já napíšu smajlu a on mi skočí před článek,to fakt nechápu,ted dám rozzuřeného jo,a kde skočí
17. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu mi to taky dělá někdy, musíš si pohlídat, kde ti bliká ta čárka :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: No to není čárkou,ona mi bliká za větou,to já vím,že někdy čárka přeskočí jinam,ale já ji mám za větou a stejně mi smajla uteče
17. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, je pátek a já mám přesně za týden státnice, ale mám pocit, že neustále nic neumím. Dneska jdeme na pohřeb, tak to se mi opravdu nechce, ale takový je život. Hezký den všem :wink:
18. čer 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Angel když jsem měla před bakalářskýma státnicema, měla jsem úplně stejný pocit :slight_smile: Je fakt, že tento týden stojí za houby, kamarádovi umřel tatínek, druhej v sobotu spadl na koupališti a poranil si páteř a nohu, včera ho operovali, vypadá to snad dobře. Taťky přišli do práce zmlátit zfetovaní kluci. Je vychovatel a oni zrovna udělali závěrečky, tak si mysleli, že už jim nic nemůže. Naštěstí je nepustil na intr a jim se nepodařilo dostat dovnitř. Vážně každej den nějaká jobovka :frowning2:
18. čer 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ze mě právě vytekl asi litr krve :cry:, takže se chystám na konec :cry: Už jsem z těch všech komplikací tak strašně unavená, že už se mi ani nechce brečet :frowning2:. Akorát do těch 10 se asi doma zblázním...
Po KO dám vědět, ale čekám jasnej verdikt...:cry:
18. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Jejda fuj fuj fuj, něco pozitivního by jsi neměla?? :confounded:
18. čer 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina82 Jejda a proc tam nejdes driv??? Utikej honem
18. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,u nás už je zataženo :angry: :angry:
Jani proboha ty máš teda perličky :astonished: :astonished: :astonished:
já jsem nějaká chcípla,nějak se neumím probrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina82 to bude ten hematom, buď v klidu
18. čer 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Kopre asi jsme vkládali příspěvky najednou .Kopre to nééé,Moje kámoška měla hematom a taky krvácelá,ono prý ten hematom jakoby vyteče ,neboj,budeme na tebe myslet :pensive: :wink:
18. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je teda nusně a koukám, že tady to není o moc lepší
Kopretinko, třeba ne, moc na tebe budu myslet :cry: :cry: :cry:
Angel, to je úplně normální, to jsme měly všechny, já už pak byla na poslední státnici tak unavená a vycucaná....
Jani, hrůza :frowning2:
18. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jak říká natu, na utz tam bude už jen srpeček, určitě
18. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre to bude určitě ten hematom, jestli můžeš jdi dřív ať se doma nestresuješ až do 10. Moc vám držím palce :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre známá taky měla hematom a krvácela skoro celé těhotenství, až v posledním trimestru už to bylo dobré. Měla přísnej klidovej režim a nesměla tedy dělat prakticky vůbec nic. Ale teď má nádhernýho Tobiáška :dizzy_face:. Držím palec!
18. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co máte dneska v plánu?já uvažuju,že si uvařím i na víkend ,at se mužu s manžou zítra ráno valet v posteli :dizzy_face: ,odpoledne musíme jet nakoupit :unamused: :unamused: ,takže žádný extra plán teda nemám :unamused: :rolling_eyes:
18. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa já asi obdobně, za chvíli frčím na gyndu, takže odpol nebo zítra taky nějaký nákup, válení a obvyklé domácí práce...co taky v tomhle počesí
mně tady strašně prdí pes, fůj, to je děsný
18. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda to jsou jobovky.

kopre, moc držím palce, taky myslím, že to bude ten hematom...

angel, já taky měla před státnicema pocit, že vím prd, a čím víc se to blížilo, tím míň se mi chtělo učit...jak já měla doma uklizeno :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
licht, hodně štěstí :wink:
18. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento víken si pěkně užije jen Breber co: na výletě :slight_smile: :slight_smile: no nic já se loučím,ještě tu sedím županu,to je ostuda co? :dizzy_face:
18. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pěkný víkend, já se loučím, ozvu se po návratu, pokud nás nějaká voda neodplaví :wink:
18. čer 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................47DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................22DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC
18. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................5,5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................59DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................59DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................51DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................34DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................28DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................25DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................23DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) .........................................................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................21DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................16DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka(30let,kys.listová)..................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 9DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................6DC
fram(35let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................5DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 5DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,puregon ............................ ..................................3DC
18. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky koukněte si každá na dc mě se to nějak popletlo nevim kdy ale ja byla 22 a přitom jsem 23dc takže jsem opravovala sebe a Gamb tak kdyby jeste nekdo Herbie jsem psala ta byla o den vic nez ja snad mi to potvrdi pokud nevite co jse s holkama které jsou na prvních 2 místech v neděli je smažu pokud sem nechodi :wink:
18. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak jsem zpět, zatím to snad vypadá nadějně, že se to odkrvácelo všecko, jen ještě musím v úterý na hcg, jak to klesá, pak mám šestinedělí a po ms mám dorazit na prohlídku a domluvíme se co a jak...
18. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova
tak to jsou dobré zprávy. Pij kontryhel ať se tělo rychle zotaví a můžete se zase začít snažit
18. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už jsem o tom uvažovala, že ho zase začnu pít, měla jsme ten porcovaný zlékárny a taky mám nějakou sypanou směs, kde je i kontryhel, gravozen čaj, myslíš, že by to šlo taky?
18. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lich koukala jsem na ten čaj a ten myslím můžeš normálně pít místo kontryhelu, taky ho má :slight_smile:. A oni ty směsy jsou většinou i chuťově lepší než ta bylinka sama. Hlavně tedy ten porcovaný z lékárny mi fakt nechutnal :unamused:, to už spíš ten sypaný. Akorát jsem koukala že ten tvůj čaj obsahuje i Třezalku. Tak kdyžtak s tou pak bacha, když by byla možnost těhu, protože ta se v těhu nesmí. Takže až se budete moct zase snažit tak já bych ho pila jen do ovulace :wink:.
Taky teď piju směs kde je i kontryhel (čaj vitality a plodnosti z bobshop.cz) a taky ji budu pít jen do ovulace. Pila jsem ho takhle už nějaký čas, při obou IUI. A to jsem brala Clostil, který snižuje sliznici a stejně jsem byla pak vždycky chválená jakou mám sliznici hezkou :slight_smile:.
18. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe já jsem 16DC :confused: :dizzy_face:
Lichti bylinky joo,ale nepřehánět,já jsem po revizi taky začala pít bylinky,nějakou ženskou smes ,ale neřekl mi,že se mají pít 14 dni,2xdenně a pak třeba zase na 14 pauzu a já pila a pila ,až to dostalo opačný efekt tak pij ale s přestvkama :wink: .
Já si krásně uklidila celý byt,ale trochu jsem se nervla,protože mamý starý vysavač už a praskla mi hadice,ale už minulý týden,tak jsem ji měla oblepenou páskou a dneska mi zase prdla na jiném místě,tak jsem s ním mrskla o zem,už mi nervy vytekly,protože to prd sálo,tak jedeme pro nový ,zase prachy ,ach jooo :angry: :angry: :angry:
18. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek