Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
23. lis 2012

@kolino
@maximka33 http://zelenepotraviny1.webnode.cz/zelena-miminka/ juknite. Lepší je ve formě tablet. Zkusit se má všechno. 😉

martinakl
23. lis 2012

@barbarucha Dekuju moc, urcite toho vyuziju 🙂 CO treba obycejny vanilkovy puding? Jde to jist, treba kdyz se udela z ryzovyho mlika? Nebo Ryzovej nakyp?

kolino
23. lis 2012

@haaappy
@mb85
@aagnes
Holky kontryhel piju poctivě. prvních 14 dnů v cyklu. Dnes jsem totálně takovou podpásovku ,že mám nejradši chuť to vzdát vymazat se z tabulky odstarnit profil na koníkovi zrušit fcb kde furt přibývají těhu kamarádky a zalézt s mužíkem do peřin a vylézt na jaře s velkým pupkem kde budou dva mrňousci pěkně růst, jako bonus rovnou dva! 🙂
CAR nás asi opravdu nemine 😠 ale aspoň budeme vědět na čem jsme.

děkuji za podporu!!! ♥

mb85
24. lis 2012

@kolino ještě bych to nevzádvala 😉

janikana
24. lis 2012

@aagnes holky, ječmen je podvod, nemá žádné zázračné účinky. Zvlášť tahle reklama mě úplně namíchla, protože útočí na nás, které bychom pro otěhotnění udělaly všechno ☹

aagnes
24. lis 2012

@janikana a jak to víš, že je to podvod. Švagrová třeba měla problémy s pálením žáhy a ječmen ji pomohl, taky měla zácpu a taky ji pomohl. Máš někde nějakej článek? V dnešní době člověk neví komu věřit, protože někdo něco vyrobí a je to dobrý a konkurence už hledá na tom chyby, protože lidi přecházejí jinam, tak dají reklamu jak je to špatný. Je to i s těma pivama ochucenýma, které jsou prý plné Eček. 😖

@kolino Ženská nevzdávej to, podívej se na mě taky to nevdzávám. Říkej si, že vždycky muže být hůř a je to tak.
Je to hrozné na to nemyslet a každej den se nepozorovat, taky jsem říkala, že bych chtlěa jednou otěhotnět nechtěně a mít překvápko. Když jsme začaly se sexuálním životem, tak jsme se bály, aby jsme nebyly těhu a teď. 😝

janikana
24. lis 2012

@aagnes pracovala jsem v laboratoři, ve které připravují GMO ječmen, jeho složení je velmi podobné všem obilovinam, jsou tam rostlinné aminokyseliny, tuky, sacharidy. Není na něm naprosto nic špatného, jen se od něj prostě nedají čekat zázraky, o kterých píšou prodejci, co na tom chtějí vydělat. Podle mě, když zaradis do jídelníčku celozrnne obiloviny, výrazně usetris, a efekt bude stejný.

luuc_2012
24. lis 2012

@martinakl Ahojyk tohle se stávalo ségře s malou, začala se taky občas u kojení vztekat a pak strašně dlouho trvalo než se nadechla, jj dětičky ty uí připravit překvapení, občas si i blinkla jak se zvtekala

kolino
24. lis 2012

@aagnes Aničko pošlu ti odkaz co mi vnutil ten můj mudr. včera prý je to hotový zázrak, a jak mi to pomůže, že je zbytečně hnát se do CAR. tak mi to vecpal jen po mě chtěl ať si to od něj koupím! tak jsem si koupila jednu krabičku, tak byl nasraný že jen jednu na 20 dni ,když mi tu léčbu doporučil na 3 měsíce...,ale on mi jen tu jednu krabičku prodal za 500kč! pak sestra po mě chtěla 80kč za vyšetřená a zrcátko...to jsem po ni jako už vyjela jakých 80kč?! když se preventivka neplatí tak prý 50kč utz a 30 zrcátko jednorazové....(vždycky platím 40 za zrcátko a 30 lékař. poplatek za utz nikdy nic). tak jsem ji nadala že to už snad není pravda co z nás dělají za blázny! No a když jsem odmítla koupít si to na 3 měsíce od něj tak mi řekl že jsem neplodná ať si jedu do car. dal mi i nějaké papíry od car. a prý teď teprve začnete platit!!! to už mě napíchlo a pak zd. sestra ještě 80 kč!
A fakt silně uvažuji o změně mudr.jenže kam! 😖 Připadá mi to netaktní chování, přitom byl vždycky tak milý v nemocnici mě hladil pak držel za ruku jak jsem sebou třepala když jsem se bála,...nechápu.
http://lecimselevne.cz/shop.php?action=show_pro...

maximka33
24. lis 2012

@mb85 ahojky, jj ovulka byla asi v pondělí, tak uvidíme. v neděli jsem měla pozitivní ovulační test. včera mě už konečně nebolelo břicho.
@kolino to mě fakt mrzí s tou sliznicí ☹(((( bylo by dobré, kdyby tě v cyklu mohl sledovat, jestli roste. kontryhelový čaj tomu taky pomůže. ještě prý červené víno, to asi budu zkoušet.

maximka33
24. lis 2012

@aagnes je to fakt zajímavé. ten mladý ječmen myslím prodávají u nás ve veg. bistru. ale moc mi to nechutná. nevíš, kde se to dá koupit?
@kolino no ty jo, ten doktor se fakt neumí chovat 🙂
@kolino no to bych si asi nekoupila, kdyby mi přímo doktor neěco prodával.. mně gyndařka prodávala jen antikoncepci, levněji než v lékárně. ale jinak jsem nic v ordinaci nekoupila.. vážně bych se porozhlédla někde jinde. mně ale taky připadá, že moje doktorka vůbec nesledovala, jestli mám ovulaci... jim se asi nechce. a rovnou nás posílají do center.

aagnes
24. lis 2012

@kolino Určitě změň doktora. Vitamíny dokup na netu. Na pytlíkovej čaj se vyprdni, aby jsi měla jeden hrneček za den. Kup si sypaný, udělej každý den litr a vypij ho. Sypaný mě chutná aji víc. Na doktora se vyprdni a do Caru ještě chvíli počket. Novýho si najdi, tak že dej na zeď holkám na koníkovi, aby ti doporučili dobrého doktora a počkej co tam písnou. Nebo si najdi nějakýho na netu a mrkni na znamylekar.cz jukni na https://www.modrykonik.cz/diskuse/zdravotni-pro... na foru je toho dost. A to, že ti řekl, že jsi neplodná, tak jsi ho měla kopnout do kulí a říct mu: Vy teď taky!!!! tak hlavu vzhůru 😎
Já neplatím za zrcátko nic, tak si asi přilepšují do své kapsy. 😠

aagnes
24. lis 2012

@maximka33 http://www.spektrumzdravi.cz/produkty/mlady-jec... já ho kupuji tady v tabletách. Sypaný bych nevypila 😝 😝 je tam 400 tablet.
@kolino
@maximka33 holky mrknite na chvíli na tohle

https://www.youtube.com/watch?v=cGgU1qS5Y1c

dost mě to nakoplo a když se člověk nad tím zamyslí, tak je to pravda.

maximka33
24. lis 2012

@aagnes ty jo, to je drahá sranda... na těhle stránkách se dívám na lunární kalendář. já teď beru ten gynex, tak uvidíme, až ho doberu. nechci toho tolik nasadit, že nepoznám, co mi pomohlo. dnes jdu do červeného vína 🙂

barbarucha
24. lis 2012

@janikana Krom toho naklíčit doma ječmen není žádné zvláštní umění 🙂

barbarucha
24. lis 2012

@martinakl Jasně, že to jde 🙂 buď z mlíka z rozmixovaného obilí nebo všelijak jinak.
Tady jsou třeba různé pudinky:
http://pani-dyne.cz/recepty/Hledani.aspx?p=ano&...
Nákyp bych dělala tak, že bych část rýže rozmixovala (jako na to mlíko) nebo tam nalila šťávu ze švestkového kompotu 😎 popřípadě tam vrazila zbytek rozmixované ovesné kaše s vodou, oves dělá takový dobrý šlem, který vše pěkně spojí (a je dobré naučit se pracovat se zbytkama, ať nemusíš pořád vařit 😝 ) Já vždycky navařím papiňák nějakého obilí, nejdřív ho jím, jak je, ráno rozvařím s trochou vody na kaši, zahušťuju s tím polívky, nebo přidávám do různých placek, kdykoli si z toho naberu pár lžic a rozmixuju na mlíko nebo sladký krémíček 😉 a když to nestihnem sníst a začne to lehce kvasit (jen těma zdravýma kvasinkama, nečekám na plíseň), tak z toho udělám knedlíky nebo upeču chleba 😉 Tak nic nevyhodím a je furt z čeho vařit 😎

eva518
24. lis 2012

Ahoj holky. Nestihla jsem moc dočíst, skoro dva dny jsem tu nebyla. 😕 Včera jsem měla promoci, bylo to moc fajn a i když jsem ji už měla dvakrát, tak asi hormony udělaly svoje - chtělo se mi tam bulet. Naštěstí jsem to udržela 😅 Do zítřka jsem slaměmá vdova, přítel jel na služebku a vrátí se až zítra dopoledne. Takže dneska byla na oběd pizza z rozvozu a celý den jen odpočívám opečovávám kytky. Pěkný večer 🙂

aagnes
24. lis 2012

ahojky, je tu někdo ? 🙂

eva518
24. lis 2012

@aagnes ahoj 🙂

aagnes
24. lis 2012

@eva518 ahojik, si tu sama? holky mají asi nějaký program

eva518
24. lis 2012

@aagnes no, vypadá to tak.. Co budeš dělat večer? Já jsem sama, tak se dívám na tv 😝

aagnes
24. lis 2012

@eva518 já budu asi tu na pc, v tv je prdlas, co? a smolím sem pár slovíček, tak možná budeš první co to bude číst.

aagnes
24. lis 2012

Dnes jsou to 4 měsíce a 2,5 hodiny co jsem porodila mojeho andílka ☹ strašně mi chybíš koťátko moje, moc moc Tě s tatínkem milujem a nikdy nezapomenem. Simonko, tak moc jsem Ti věřila 🙂 a moc Ti děkuji. Opatruj svého sourozenečka, ať je vše v pořádku a máme zdravé miminko 🙂

Holky na fotku nemusí být komentář. Držte mi pěsti 🙂 Děkuji Vám všem moc za podporu.

eva518
24. lis 2012

@aagnes brouzdám na netu, v tv je fakt houby. Přítel je v Plzni, teď večer tam mají domluvenou exkurzi do Prazdroje, tak mi psal raději dopředu, protože si nedělá iluze, jak to asi dopadne 😅 Máš ode mě krátkou zprávu v poště 😔

lucisa
24. lis 2012

@martinakl mám dotázek. Je normální, že po laparoskopii mám u té jedné díry u pupku jakoby hrču, dá se nahmatat a celé okolí pupku kolem jizvy zelenomodrožluté? Trošku to zakrvácelo ten první den po propuštění, když jsem šla poprvé na velkou, to jsem hned do nemocnice volala, řekli mi, že to být může, ale kdyby se mi to nezdálo, mám přijet. pak to teda přestalo. Teď z toho nic neteče, bolestivé to na dotyk trochu je, je tam taková hrčka, všechny jizvy svědí, zatím jsem to párkrát mázla framykoinem a uvažovala jsem, že bych to pak promazávala indulonou nebo něčím mastným, ať je to pružné. Měla jsi něco podobného a problémy?

martinakl
24. lis 2012

@lucisa Ahoj. Mne ten pupik docela hnisal, ale na kontrole doktor rikal, ze to je dobry. ze kdyby se to zhorsilo, tak mam prijit. A mela jsem to mazat sadlem a myt intimnim mydlem. Indulona je taky urcite ok. Jinak po porodu jsem objevila hemagel (je to na hojeni ran) a mazala jizvy po nastrihu a moc to pomohlo. Tim tomu urcite neublizis, spis naopak. Ale pokud by se to nelepsilo nebo dokonce naopak zhorsilo, urcite bych radeji zasla za dr, at se ti to jeste nejak nezaniti. Tak drzim pesti, at se to brzo zlepsi 😉

lucisa
24. lis 2012

@martinakl já jdu v úterý na vytáhnutí stehů, tak se poptám, známá dr. (přítelkyně bratrance, jsou v Praze) mi radila i heparoid, to mi neříká vůbec nic, a taky sádlo. Díky za info 😉

martinakl
24. lis 2012

@lucisa Ja ten hemagel pouzila treba i na odreny koleno a super 🙂 Jj, poptej se v utery, ja to taky resila na vyndavani stehu. A neni vubec zac 😉

kolino
25. lis 2012

@aagnes Tak to je bomba!!!!!!!!!!!!! strašně ale strašně moc od srdíčka velká gratulace!!!!!!!!! přece jenom ti naši andílci v tom mají jasno! yes!!! jou jou to je fááájn! 😵